Nowinki
Fabuła
Sierpień 2019 roku

Zgromadzenie w siedzibie Clave dobiegło końca. Jego przebieg wytoczył ciężkie działa - powstałe zamieszanie zrodziło wątpliwości w sercach przedstawicieli. Wróżki i czarownicy są skłonni współpracować na poczet zamknięcia sprawy z Mrokiem. Co jednak w przypadku Nefilim? Czy także zaoferują pomoc? A może pozostaną neutralni po jakże burzliwym spotkaniu oraz wcześniejszej rozmowie z Faerie? Wytknięcie im wielu błędów w działaniu z pewnością nie podbudowało nastrojów - być może zdoła jednak przekonać do konieczności przeprowadzenia reform.
Co na to wciąż działający na wolności przedstawiciele The Cohort?
Scena polityczna zaczyna wrzeć od gorąca - słowny spór między reprezentantami, wypowiedzenie lojalności przez rasy, kruszejący grunt pod nogami Clave... Do tego niechęć wilków i wampirów oraz propozycja wspólnej wyprawy po Białą Księgę. Jakie podstawy do udzielenia wsparcia mają nieśmiertelni, skoro przez tyle czasu byli ewidentnie ignorowani? Bez nich cały marsz będzie bezskuteczny, przekonanie zaś może okazać się niezwykle trudne.

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
Gard Akademia Domy
Stolica i jedyne miasto w Idris. Nazywane jest miastem szkła, przez to, że wieże broniące miasta zbudowano z kryształu. Znajduje się w płytkiej dolinie i jest przedzielone rzeką. Wrasta w bok stromego zbocza, a domy piętrzą się jeden na drugim.
2019-03-10, 01:57
Johnny Faust Ostatni post
Miejsce, w którym po śmierci chowani są wszyscy Nocni Łowcy i zamieszkiwane jest przez Cichych Braci. Zwane również Cichym Miastem, ma kilka poziomów, a na najniższym znajdują się cele więzienne, przeznaczone dla największych złoczyńców. Panują tam przerażające ciemności.
2018-11-14, 09:57
Shantae Y. Whitelight Ostatni post
Najbogatsze rody Nocnych Łowców posiadają swoje rodowe posiadłości. Z reguły są to budynki stojące na sporych działkach, niektóre z nich posiadają stajnie, a także inne obiekty. Labirynty roślinności, spokój i fakt, iż od Alicante dzieli tak sporo kilometrów, z pewnością są kuszącą możliwością.
2019-03-27, 23:15
Margaret A. Whitelight Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Wiadomość:
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo