Nowinki
Fabuła
Wrzesień 2019 roku

Czarne chmury zaczęły w końcu zbierać okrutne żniwo. Po wypowiedzeniu posłuszeństwa Clave, wszystkie rasy Podziemia powróciły do swych "fortec", by w spokoju zając się własnymi problemami. Tymczasem ziemie Nefilim spowija Mrok. Skierowane na łowców oczy chaosu z zadowoleniem spoglądają na walkę o stolicę - porażkę i ostateczną ucieczkę nieszczęśliwych niedobitków. Zjawienie się Jaydena Verlaca przed wejściem do Instytutu York porusza lawiną niefortunnych wydarzeń. Na razie plotki o upadku stolicy i jej przejęciu przez The Cohor nie opuściły szeregu poszkodowanych - podobnie wieści o przybyciu tajemniczego Nefilim, tytułującego się zwierzchnikiem i tym, który niejako sprawuje pieczę nad Clave. Czyżby przedstawiciele słynnego organu rządzącego mieli nad sobą kogoś jeszcze? Co uczyni schwytany po zjawieniu się dziwnego łowcy wróżek?

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
Regulamin Rezerwacje Zajęte Wyglądy Pytania i propozycje
Miejsce, w którym zastaniesz wszystko, co potrzebne by rozpocząć grę na forum. Znajdziesz tutaj między innymi; regulamin forum, spis administracji, wszelkiej maści ogłoszenia i nie tylko... Ten dział powinien być pierwszym do odwiedzenia zaraz po rejestracji na forum.
Dzisiaj 3:04
Lydia Lorenz Ostatni post
Rasy Kompendium Wiedzy NPC
Znajdziesz tutaj niezbędne informacje na temat wszystkich dostępnych ras na forum oraz kompendium wiedzy odnoszące się do uniwersum.
2019-09-07, 16:40
Shadowhunter Ostatni post
Mechanika Gry Spis umiejętności Miejsca Zamieszkania
Prowadzenie odpowiedniej fabuły ma związek z unormowaniem pewnych zasad na forum. W tym dziale znajdziecie część dotyczącą Mechaniki Gry oraz informacje o umiejętnościach postaci czy stworzonych statystykach, które umożliwiają subiektywną ocenę rozgrywek.
2019-05-18, 11:49
Shadowhunter Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Wiadomość:
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo