Nowinki
Fabuła
Lipiec 2019 roku

Mrok zniknął na dobre, a wraz z nim wszelkie niechciane ślady - spaczone istoty, duchy... York spowiła cisza - ludzie znów zajmują się swoimi sprawami. Tymczasem Świat Cieni zaczyna powoli przechodzić przez kryzys. Coraz większe grono Podziemnych myśli o odłączeniu się od Clave - z drugiej strony wśród łowców coraz częściej dochodzi do rozłamów. Wewnętrzne konflikty nie sprzyjają utrzymaniu porządku - w dodatku coraz więcej Nefilim zaczyna kwestionować obecny skład Rady, argumentując wszelakie decyzje zbyt wysoką pobłażliwością.
Co się stanie dalej? Czy dojdzie do wojny wewnątrz społeczeństwa łowców? Czy odejście niejakiego Lennana przybije gódź do drewna kołyszącej się tratwy? Jak to wszystko wpłynie na relacje z innymi rasami?

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
Regulamin Rezerwacje Zajęte Wyglądy Pytania i propozycje
Miejsce, w którym zastaniesz wszystko, co potrzebne by rozpocząć grę na forum. Znajdziesz tutaj między innymi; regulamin forum, spis administracji, wszelkiej maści ogłoszenia i nie tylko... Ten dział powinien być pierwszym do odwiedzenia zaraz po rejestracji na forum.
Dzisiaj 0:12
Aiden Perrault Ostatni post
Rasy Kompendium Wiedzy NPC
Znajdziesz tutaj niezbędne informacje na temat wszystkich dostępnych ras na forum oraz kompendium wiedzy odnoszące się do uniwersum.
2019-07-14, 13:30
Shadowhunter Ostatni post
Mechanika Gry Spis umiejętności Miejsca Zamieszkania
Prowadzenie odpowiedniej fabuły ma związek z unormowaniem pewnych zasad na forum. W tym dziale znajdziecie część dotyczącą Mechaniki Gry oraz informacje o umiejętnościach postaci czy stworzonych statystykach, które umożliwiają subiektywną ocenę rozgrywek.
2019-05-18, 11:49
Shadowhunter Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Wiadomość:
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo