Nowinki
Fabuła
Sierpień 2019 roku

Zgromadzenie w siedzibie Clave dobiegło końca. Jego przebieg wytoczył ciężkie działa - powstałe zamieszanie zrodziło wątpliwości w sercach przedstawicieli. Wróżki i czarownicy są skłonni współpracować na poczet zamknięcia sprawy z Mrokiem. Co jednak w przypadku Nefilim? Czy także zaoferują pomoc? A może pozostaną neutralni po jakże burzliwym spotkaniu oraz wcześniejszej rozmowie z Faerie? Wytknięcie im wielu błędów w działaniu z pewnością nie podbudowało nastrojów - być może zdoła jednak przekonać do konieczności przeprowadzenia reform.
Co na to wciąż działający na wolności przedstawiciele The Cohort?
Scena polityczna zaczyna wrzeć od gorąca - słowny spór między reprezentantami, wypowiedzenie lojalności przez rasy, kruszejący grunt pod nogami Clave... Do tego niechęć wilków i wampirów oraz propozycja wspólnej wyprawy po Białą Księgę. Jakie podstawy do udzielenia wsparcia mają nieśmiertelni, skoro przez tyle czasu byli ewidentnie ignorowani? Bez nich cały marsz będzie bezskuteczny, przekonanie zaś może okazać się niezwykle trudne.

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
W budowie Kobiety Mężczyźni
W tym miejscu znajdują się wszystkie Karty Postaci stworzone przez użytkowników oraz te, które dopiero są w trakcie budowy. Jedynie zaakceptowana karta umożliwia rozpoczęcie gry fabularnej na forum. Karty pozostają do wglądu użytkownika, a także Mistrza Gry.
Wczoraj 23:14
Ellie Carter Ostatni post
Relacje Wiadomości Statystyki Dzienniki
Dodatki do postaci znajdują się w tym temacie. Relacje, które łączą ją z innymi postaciami. Wiadomości, które niekoniecznie są sms'ami, ale również porozumienie się listami lub ognistymi wiadomościami. Wszelkie rodzaje komunikacji. Statystyki, obowiązkowe i potrzebne do rozgrywek oraz dzienniki, które ułatwiają Mistrzowi prowadzenie gier.
Wczoraj 20:54
Sonia Kozakova Ostatni post
Zakończone Eventy
Retrospekcje, czyli wspomnienia, przywoływanie wcześniejszych wydarzeń. Rozgrywki, które miały miejsce w przeszłości, a są warte rozegrania. Postępować należy według podanego w temacie kodu, aby opis rozgrywki był jasny. Ten dział został stworzony w celu urozmaicenia gry. Ach, Mistrz Gry nie ma tu wstępu.
Wczoraj 22:33
Ray Moonwater Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Wiadomość:
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo