Nowinki
Fabuła
Styczeń 2020roku

Nowy Rok - nowe problemy? Częściowo... Ludzi nie obchodzą rozterki Świata Nocy - tak naprawdę żyją własnym życiem, nie pamiętając już o masakrycznym wydarzeniu z The Requiem. To dla przypomnienia pozostawiło sporo śladów, szczęśliwie uprzątniętych przez grupę Podziemnych.
Wszelkie filmiki, zeznania - trudno uznawać je za autentyczne w dobie wielu "fałszywych" materiałów. Emilia Sokolovsky zadbała, aby wszelkie zamieszki stłumić w zarodku - dla niewtajemniczonych nowa burmistrz York. Chwilowo ludzie są zadowoleni z jej kadencji. Czas pokaże, czy nacisk na rozwój ponad tradycję każdemu przypadnie do gustu.

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
Dzielnica Mieszkalna Instytut York
W centralnej dzielnicy miasta znajdują się największe i najróżnorodniejsze obiekty. Właśnie tutaj znajduje się Instytut Nocnych Łowców, a także wiele innych miejsc. Katedra York Minster, stare mury obronne. Zdecydowanie, jeśli chodzi o ilość obiektów historycznych, centralna dzielnica jest najbardziej bogata w tego typu atrakcje.
Dzisiaj 0:27
Sena Makepeace Ostatni post
Wilczy AzylDzielnica Mieszkalna Fabryka
Dzielnica Acomb znajduje się na zachód od centrum miasta i jest od niego oddzielona rzeką Ouse. W tej dzielnicy znaleźć można wspaniały park, liczne puby i restauracje, a także klub nocny doskonale znany w Świecie Cieni. Większą część tej dzielnicy zajmują domu w zabudowie szeregowej, wielorodzinne, a bliżej centrum znajdują się liczne atrakcje. W starej części fabryki znajdowało się miejsce lokalnej sfory Wilkołaków.
Dzisiaj 5:13
Sora Ostatni post
Dzielnica Mieszkalna Szpital Hotel Noir Antykwariat
Clifton znajduje się na północ od centralnej części miasta. Znajduje się tu całkiem sporo atrakcji. Niedaleko rzeki Ouse znajduje się Hotel Noir, główna siedziba wampirów. Jest tu również największy i najbardziej wyposażony szpital, w którym znajduje się miejsca dla sporej liczby pacjentów. Jest też wiele atrakcji, które z pewnością zajmą uwagę przechodniów.
2020-01-19, 21:55
Jia Wang Ostatni post
Dzielnica Mieszkalna Étoile Filante Faerieland
Dzielnica znajdująca się na południowym zachodzie od centrum miasta. To właśnie tutaj znajduje się wejście do Faerielandu, w jednym z niedużych jeziorek znajduje się przejście pod mostkiem. Tory kolejowe biegną przez wschodnią część dzielnicy, a tam znajduje się kilka całkiem ciekawych lokacji.
Wczoraj 4:12
Shar Ostatni post
Dzielnica Mieszkalna Delirium Mihai
Heworth znajduje się na kierunku północny zachód od centrum miasta. W tej dzielnicy znajduje się całkiem sporo atrakcji, które mogą zainteresować Świat Cieni. Klub z wstępem dla Podziemnych i Nocnych Łowców, kilka pubów serwujących przysmaki również dla nich. A także inne lokacje, które znane są ogółowi.
2020-01-19, 19:50
Shar Ostatni post
Dzielnica Mieszkalna Zakład Pogrzebowy The Requiem
Na wschód od centrum York znajduje się dzielnica Holgate. Są to tereny praktycznie podmiejskie, gdzie główną zabudowę stanowią domy jednorodzinne. Jest tu trochę pubów i miejsc, które chętnie odwiedza młodzież. Jest opuszczona stacja kolejowa, która napawa strachem i parę innych, ciekawych lokacji.
Wczoraj 19:25
Xavier Verlac Ostatni post
Dom Watahy Siedziba Czarowników Ośrodek Szkoleniowy Domy Wampirzy Bastion
Tereny przynależące do miasta York, jednak zasadniczo odbiegające od zabudowy miejskiej. Gdzieniegdzie stoją domki otoczone płotem, choć większość krajobrazu stanowią tu pola i lasy. Ciekawym miejscem do zwiedzenia jest opuszczony po wojnie dwór, w którym podobno straszy.
Dzisiaj 1:23
Mistrz Gry Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Wiadomość:
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo