Nowinki
Fabuła
Maj 2020 roku

Kohorta wycofała się z York. Dzięki temu miasto odzyskało spokój. Cała akcja wolniutko kieruje oczy widzów w stronę Stolicy - miejsca, gdzie niebawem dojdzie do kulminacji wszystkich wydarzeń. Tylko czas i przygotowania pokażą, na ile silni i sprytni będą śmiałkowie, by pokonać wroga.
Oby tylko szale nie przechyliły się na drugą stronę, bo wtedy nie będzie już odwrotu. Wszyscy wiedzą, iż zwycięstwo nieprzyjaciela sprowadzi na Świat Cieni zagładę i chaos. To nie może być dzieło przypadku - ktoś potężniejszy maczał w tym palce. Pytanie tylko, kto?

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
Instytut York Hotel Spectre
W centralnej dzielnicy miasta znajdują się największe i najróżnorodniejsze obiekty. Właśnie tutaj znajduje się Instytut Nocnych Łowców, a także wiele innych miejsc. Katedra York Minster, stare mury obronne. Zdecydowanie, jeśli chodzi o ilość obiektów historycznych, centralna dzielnica jest najbardziej bogata w tego typu atrakcje.
Wczoraj 11:36
Sina Taualai Ostatni post
Wilczy Azyl Fabryka
Dzielnica Acomb znajduje się na zachód od centrum miasta i jest od niego oddzielona rzeką Ouse. W tej dzielnicy znaleźć można wspaniały park, liczne puby i restauracje, a także klub nocny doskonale znany w Świecie Cieni. Większą część tej dzielnicy zajmują domu w zabudowie szeregowej, wielorodzinne, a bliżej centrum znajdują się liczne atrakcje. W starej części fabryki znajdowało się miejsce lokalnej sfory Wilkołaków.
2020-05-11, 22:58
Wania Siergiejew Ostatni post
Szpital Hotel Noir Antykwariat
Clifton znajduje się na północ od centralnej części miasta. Znajduje się tu całkiem sporo atrakcji. Niedaleko rzeki Ouse znajduje się Hotel Noir, główna siedziba wampirów. Jest tu również największy i najbardziej wyposażony szpital, w którym znajduje się miejsca dla sporej liczby pacjentów. Jest też wiele atrakcji, które z pewnością zajmą uwagę przechodniów.
Wczoraj 11:49
Sina Taualai Ostatni post
Étoile Filante Lunapark Pixie Dust
Dzielnica znajdująca się na południowym zachodzie od centrum miasta. Tory kolejowe biegną przez wschodnią część dzielnicy, a tam znajduje się kilka całkiem ciekawych lokacji.
Wczoraj 20:38
White Ostatni post
Mihai
Heworth znajduje się na kierunku północny zachód od centrum miasta. W tej dzielnicy znajduje się całkiem sporo atrakcji, które mogą zainteresować Świat Cieni. Klub z wstępem dla Podziemnych i Nocnych Łowców, kilka pubów serwujących przysmaki również dla nich. A także inne lokacje, które znane są ogółowi.
2020-04-22, 23:21
Anna Valerious Ostatni post
The Requiem Coin Charmant
Na wschód od centrum York znajduje się dzielnica Holgate. Są to tereny praktycznie podmiejskie, gdzie główną zabudowę stanowią domy jednorodzinne. Jest tu trochę pubów i miejsc, które chętnie odwiedza młodzież. Jest opuszczona stacja kolejowa, która napawa strachem i parę innych, ciekawych lokacji.
2020-05-10, 14:24
Min ho Ostatni post
Siedziba Czarowników Ośrodek Szkoleniowy Bastion
Tereny przynależące do miasta York, jednak zasadniczo odbiegające od zabudowy miejskiej. Gdzieniegdzie stoją domki otoczone płotem, choć większość krajobrazu stanowią tu pola i lasy. Ciekawym miejscem do zwiedzenia jest opuszczony po wojnie dwór, w którym podobno straszy.
Wczoraj 11:42
Katherine Ostatni post
Domy
Znajdzie się tutaj tematy z obrzeży York oraz subforum z domami znajdującymi się w samym York - każdy podpisany z której dzielnicy pochodzi.
Wczoraj 12:43
Ray Moonwater Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Nasi użytkownicy napisali 57562 postów, tematów 3054
Mamy 218 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: Franciszka
To forum odwiedzono już 273763 razy
Na Forum jest 26 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 26 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Najwięcej użytkowników 248 było obecnych 2020-04-15, 20:22
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo