Nowinki
Fabuła
Sierpień 2019 roku

Zgromadzenie w siedzibie Clave dobiegło końca. Jego przebieg wytoczył ciężkie działa - powstałe zamieszanie zrodziło wątpliwości w sercach przedstawicieli. Wróżki i czarownicy są skłonni współpracować na poczet zamknięcia sprawy z Mrokiem. Co jednak w przypadku Nefilim? Czy także zaoferują pomoc? A może pozostaną neutralni po jakże burzliwym spotkaniu oraz wcześniejszej rozmowie z Faerie? Wytknięcie im wielu błędów w działaniu z pewnością nie podbudowało nastrojów - być może zdoła jednak przekonać do konieczności przeprowadzenia reform.
Co na to wciąż działający na wolności przedstawiciele The Cohort?
Scena polityczna zaczyna wrzeć od gorąca - słowny spór między reprezentantami, wypowiedzenie lojalności przez rasy, kruszejący grunt pod nogami Clave... Do tego niechęć wilków i wampirów oraz propozycja wspólnej wyprawy po Białą Księgę. Jakie podstawy do udzielenia wsparcia mają nieśmiertelni, skoro przez tyle czasu byli ewidentnie ignorowani? Bez nich cały marsz będzie bezskuteczny, przekonanie zaś może okazać się niezwykle trudne.

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
Dzielnica Mieszkalna Instytut York Siedziba Klanu
W centralnej dzielnicy miasta znajdują się największe i najróżnorodniejsze obiekty. Właśnie tutaj znajduje się Instytut Nocnych Łowców, a także wiele innych miejsc. Katedra York Minster, stare mury obronne. Zdecydowanie, jeśli chodzi o ilość obiektów historycznych, centralna dzielnica jest najbardziej bogata w tego typu atrakcje.
Dzisiaj 2:06
Mistrz Gry Ostatni post
Dzielnica Mieszkalna Fabryka
Dzielnica Acomb znajduje się na zachód od centrum miasta i jest od niego oddzielona rzeką Ouse. W tej dzielnicy znaleźć można wspaniały park, liczne puby i restauracje, a także klub nocny doskonale znany w Świecie Cieni. Większą część tej dzielnicy zajmują domu w zabudowie szeregowej, wielorodzinne, a bliżej centrum znajdują się liczne atrakcje. W starej części fabryki znajdowało się miejsce lokalnej sfory Wilkołaków.
Wczoraj 22:35
Annabel Lee Ostatni post
Dzielnica Mieszkalna Szpital Hotel Noir Antykwariat
Clifton znajduje się na północ od centralnej części miasta. Znajduje się tu całkiem sporo atrakcji. Niedaleko rzeki Ouse znajduje się Hotel Noir, główna siedziba wampirów. Jest tu również największy i najbardziej wyposażony szpital, w którym znajduje się miejsca dla sporej liczby pacjentów. Jest też wiele atrakcji, które z pewnością zajmą uwagę przechodniów.
Wczoraj 0:17
Rain A. Kukk Ostatni post
Dzielnica Mieszkalna Faerieland
Dzielnica znajdująca się na południowym zachodzie od centrum miasta. To właśnie tutaj znajduje się wejście do Faerielandu, w jednym z niedużych jeziorek znajduje się przejście pod mostkiem. Tory kolejowe biegną przez wschodnią część dzielnicy, a tam znajduje się kilka całkiem ciekawych lokacji.
2019-08-20, 21:23
Mistrz Gry Ostatni post
Dzielnica Mieszkalna Mihai
Heworth znajduje się na kierunku północny zachód od centrum miasta. W tej dzielnicy znajduje się całkiem sporo atrakcji, które mogą zainteresować Świat Cieni. Klub z wstępem dla Podziemnych i Nocnych Łowców, kilka pubów serwujących przysmaki również dla nich. A także inne lokacje, które znane są ogółowi.
Wczoraj 17:41
Evangeline Wilson Ostatni post
Dzielnica Mieszkalna Zakład Pogrzebowy The Requiem
Na wschód od centrum York znajduje się dzielnica Holgate. Są to tereny praktycznie podmiejskie, gdzie główną zabudowę stanowią domy jednorodzinne. Jest tu trochę pubów i miejsc, które chętnie odwiedza młodzież. Jest opuszczona stacja kolejowa, która napawa strachem i parę innych, ciekawych lokacji.
Wczoraj 23:10
Sonia Kozakova Ostatni post
Dom Watahy Siedziba Czarowników Instytut Badań Domy Wampirzy Bastion
Tereny przynależące do miasta York, jednak zasadniczo odbiegające od zabudowy miejskiej. Gdzieniegdzie stoją domki otoczone płotem, choć większość krajobrazu stanowią tu pola i lasy. Ciekawym miejscem do zwiedzenia jest opuszczony po wojnie dwór, w którym podobno straszy.
Dzisiaj 1:57
Kai Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Wiadomość:
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo