Nowinki
Fabuła
Styczeń 2020roku

Nowy Rok - nowe problemy? Częściowo... Ludzi nie obchodzą rozterki Świata Nocy - tak naprawdę żyją własnym życiem, nie pamiętając już o masakrycznym wydarzeniu z The Requiem. To dla przypomnienia pozostawiło sporo śladów, szczęśliwie uprzątniętych przez grupę Podziemnych.
Wszelkie filmiki, zeznania - trudno uznawać je za autentyczne w dobie wielu "fałszywych" materiałów. Emilia Sokolovsky zadbała, aby wszelkie zamieszki stłumić w zarodku - dla niewtajemniczonych nowa burmistrz York. Chwilowo ludzie są zadowoleni z jej kadencji. Czas pokaże, czy nacisk na rozwój ponad tradycję każdemu przypadnie do gustu.

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
Szkoła Centurionów, która znajduje się w Karpatach. Jest to potężny zamek, z kilkoma wieżami oraz korytarzami rzeźbionymi wewnątrz części gór. Miejsce bardzo spokojnie i oddalone, sprawiające, że człowiek czuje się samotny. Podobnie niektórzy uczniowie zginęli przez szaleństwo wywołane samotnością.
2017-12-07, 19:35
Mistrz Gry Ostatni post
Instytuty znajdujące się w różnych miastach świata. Wymieniono główne, najczęściej odwiedzany i największe. To miejsce do podróżowania między Instytutami.
2019-05-21, 19:39
Shizhi Ostatni post
Zamek
Miejsca ulokowane w innym wymiarze podzielone na dwie główne lokacje - Spiralny wymiar - prywatny azyl czarowników. Drugi jest Edom - piekielny wymiar oblężony przez hordy wygłodniałych demonów. Mówi się, że to stamtąd pochodzi część z pomniejszych kreatur zamieszkujących Spiralny Wymiar.
Dzisiaj 22:33
Jonathan White Ostatni post
Wszystkie inne miejsca na świecie!
Dzisiaj 22:38
Oscar Roberts Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Wiadomość:
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo