Nowinki
Fabuła
Lipiec 2019 roku

Mrok zniknął na dobre, a wraz z nim wszelkie niechciane ślady - spaczone istoty, duchy... York spowiła cisza - ludzie znów zajmują się swoimi sprawami. Tymczasem Świat Cieni zaczyna powoli przechodzić przez kryzys. Coraz większe grono Podziemnych myśli o odłączeniu się od Clave - z drugiej strony wśród łowców coraz częściej dochodzi do rozłamów. Wewnętrzne konflikty nie sprzyjają utrzymaniu porządku - w dodatku coraz więcej Nefilim zaczyna kwestionować obecny skład Rady, argumentując wszelakie decyzje zbyt wysoką pobłażliwością.
Co się stanie dalej? Czy dojdzie do wojny wewnątrz społeczeństwa łowców? Czy odejście niejakiego Lennana przybije gódź do drewna kołyszącej się tratwy? Jak to wszystko wpłynie na relacje z innymi rasami?

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
Szkoła Centurionów, która znajduje się w Karpatach. Jest to potężny zamek, z kilkoma wieżami oraz korytarzami rzeźbionymi wewnątrz części gór. Miejsce bardzo spokojnie i oddalone, sprawiające, że człowiek czuje się samotny. Podobnie niektórzy uczniowie zginęli przez szaleństwo wywołane samotnością.
2017-12-07, 19:35
Mistrz Gry Ostatni post
Instytuty znajdujące się w różnych miastach świata. Wymieniono główne, najczęściej odwiedzany i największe. To miejsce do podróżowania między Instytutami.
2019-05-21, 20:39
Shizhi Ostatni post
Zamek
Miejsca ulokowane w innym wymiarze podzielone na dwie główne lokacje - Spiralny wymiar - prywatny azyl czarowników. Drugi jest Edom - piekielny wymiar oblężony przez hordy wygłodniałych demonów. Mówi się, że to stamtąd pochodzi część z pomniejszych kreatur zamieszkujących Spiralny Wymiar.
2019-07-12, 23:58
Nerezza Ostatni post
Wszystkie inne miejsca na świecie!
Dzisiaj 0:42
Nerezza Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Wiadomość:
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo