Nowinki
Fabuła
Lipiec 2020 roku

Rozdział czarowników został zamknięty: obumarł Spiralny i odrodził się Spiralny - nowy, silniejszy i lepiej strzeżony niż poprzednio. Od teraz próba zniszczenia go poskutkuje unicestwieniem śmiałka bądź śmiałków. Oby czarownicy wyciągnęli z tej bolesnej lekcji stosowne wnioski. Muszą również pamiętać, że nad ich głowami wciąż wisi misja odnalezienia dwóch pozostałych fragmentów kryształu dla dopełnienia mocą tego już istniejącego. Wtedy i tylko wtedy nowe serce zabije pełnią energii i będzie nią emanować po wsze czasy.
Tymczasem trwa trudna wyprawa wróżek oraz drużyny w Alicante. Na razie ciężko powiedzieć, jakie będą jej rezultaty. Wiadomym jest stopniowy progres osób w Stolicy Nefilim i pierwsze kłody rzucone im przez niefortunny Los. Zniknięcie Damienia nie wpływa korzystnie na morale. Na razie nikt tego nie okazuje, jednak na jak długo? Sprawy nie ułatwia również gniew wilkołaka Wani. On i tylko on słyszy dziwne wycie innych wilków. Dziwne, bo przecież prócz niego nikt inny tego nie wyłapuje. Las wokół jest zupełnie martwy. Czy jest to więc jakiś omen? A może umysł mężczyzny postanowi spłatać mu figla od nadmiaru negatywnej energii?

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
Zamek Faerieland
Miejsca ulokowane w innym wymiarze podzielone na dwie główne lokacje - Spiralny wymiar - prywatny azyl czarowników. Drugi jest Edom - piekielny wymiar oblężony przez hordy wygłodniałych demonów. Mówi się, że to stamtąd pochodzi część z pomniejszych kreatur zamieszkujących Spiralny Wymiar. Od niedawna jest i trzeci wymiar - faerieland, niegdyś piękna kraina, teraz jednak bez życia, słońca i pokryta popiołem.
Dzisiaj 0:04
Bies Ostatni post
Alicante Scholomancja Miasto kości
Wszystkie inne miejsca na świecie. Znajdziesz tutaj zarówno wszelkie miasta przyziemnych, jak i Idris oraz miejsca, należące do nefilim, jednak nie będące w Yorku.
Dzisiaj 8:51
Oliver Moretta Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Nasi użytkownicy napisali 58715 postów, tematów 3101
Mamy 227 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: xyz
To forum odwiedzono już 286125 razy
Na Forum jest 44 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 44 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Najwięcej użytkowników 248 było obecnych 2020-04-15, 20:22
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo