Nowinki
Fabuła
Wrzesień 2019 roku

Czarne chmury zaczęły w końcu zbierać okrutne żniwo. Po wypowiedzeniu posłuszeństwa Clave, wszystkie rasy Podziemia powróciły do swych "fortec", by w spokoju zając się własnymi problemami. Tymczasem ziemie Nefilim spowija Mrok. Skierowane na łowców oczy chaosu z zadowoleniem spoglądają na walkę o stolicę - porażkę i ostateczną ucieczkę nieszczęśliwych niedobitków. Zjawienie się Jaydena Verlaca przed wejściem do Instytutu York porusza lawiną niefortunnych wydarzeń. Na razie plotki o upadku stolicy i jej przejęciu przez The Cohor nie opuściły szeregu poszkodowanych - podobnie wieści o przybyciu tajemniczego Nefilim, tytułującego się zwierzchnikiem i tym, który niejako sprawuje pieczę nad Clave. Czyżby przedstawiciele słynnego organu rządzącego mieli nad sobą kogoś jeszcze? Co uczyni schwytany po zjawieniu się dziwnego łowcy wróżek?

Więcej na temat fabuły znajdziesz w TYM temacie.
Szkoła Centurionów, która znajduje się w Karpatach. Jest to potężny zamek, z kilkoma wieżami oraz korytarzami rzeźbionymi wewnątrz części gór. Miejsce bardzo spokojnie i oddalone, sprawiające, że człowiek czuje się samotny. Podobnie niektórzy uczniowie zginęli przez szaleństwo wywołane samotnością.
2017-12-07, 19:35
Mistrz Gry Ostatni post
Instytuty znajdujące się w różnych miastach świata. Wymieniono główne, najczęściej odwiedzany i największe. To miejsce do podróżowania między Instytutami.
2019-05-21, 20:39
Shizhi Ostatni post
Zamek
Miejsca ulokowane w innym wymiarze podzielone na dwie główne lokacje - Spiralny wymiar - prywatny azyl czarowników. Drugi jest Edom - piekielny wymiar oblężony przez hordy wygłodniałych demonów. Mówi się, że to stamtąd pochodzi część z pomniejszych kreatur zamieszkujących Spiralny Wymiar.
2019-09-05, 15:13
Nerezza Ostatni post
Wszystkie inne miejsca na świecie!
Dzisiaj 1:03
Elena Ricoletti Ostatni post
[ Preferencje ]  Styl forum:
Wiadomość:
Nowe posty
Brak nowych postów
Forum Zablokowane
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo