To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Shadows of York

Zamówienia - Zamów Mistrza gry

Shadowhunter - 2017-09-28, 14:37
Temat postu: Zamów Mistrza gry
Zamów Mistrza Gry
W tym temacie możesz zamówić Mistrza Gry, który miałby wziąć udział w Twojej rozgrywce. Wystarczy wypełnić poniższy kod i oczekiwać na przyjęcie zgłoszenia. Możesz również wybrać sobie jednego z Mistrzów Gry, a raczej zaproponować kogo preferujesz w swojej rozgrywce. Oczywiście Mistrzowie Gry są tylko ludźmi i mają prywatne życie, więc jeśli zaproponowany przez Ciebie MG nie będzie miał czasu, zostanie przydzielony inny, który akurat takowym dysponuje.

Mistrzowie Gry:


1. Margaret Nightwind
2. Shizhi
3. Marianne
4. Lenny

Kod:

[i]Zamawiam Mistrza Gry[/i]
[b]Temat:[/b] [url=linkdotematu]KLIK[/url]
[b]Krótkie wprowadzenie:[/b] {opis co się stało i czego oczekujecie od MG}
[b]Preferowany MG:[/b] {jeden z wypisanych powyżej}


Eleanor Coleridge - 2019-07-01, 19:26

Zamawiam Mistrza Gry
Temat:ogólnie rozmowa z burmistrzem oraz komisarzem
Krótkie wprowadzenie: {opis co się stało i czego oczekujecie od MG} Eleanor ma kilku szpiegów, w tym w policji. Musi je odnowić by dowiedzieć się na czym stoi. Pojawia się na policji prosząc o rozmowę z komisarzem lub aktualnym mundurowym wysokiej rangi.
Dodatkowo chcę rozegrać spotkanie z burmistrzem w celu "uzgodnienia" kilku spraw. Eleanor mając szpiegów i mnóstwo kontaktów dowiedziała się o blokowaniu inwestycji. Elka obeszła jednak to nadal się bogacąc. Chce z burmistrzem dojść do porozumienia bo inaczej rozpowie o jego małych przekrętach i blokadach.
Preferowany MG: CarPowered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group