Shadows of York Strona Główna

Znalezionych wyników: 839
Shadows of York Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Druga strona wyspy
Bevin

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 226

PostForum: Wyspa Kitsune   Wysłany: Wczoraj 13:39   Temat: Druga strona wyspy
Od akcji z Devaną, Bevin trzymał się zdecydowanie z tyłu. Powód był całkiem prosty, obserwował zachowania wróżek, mimikę, gesty. Dlaczego? Bo wiedząc, iż Władca Ciemnego pofatygował się na ich małą wyprawę, w połączeniu ze spotkaniem Króla Wód niekoniecznie dawało mu taki wynik, jaki by sobie Pucas życzył. Dołóżmy do tego późniejsze zniknięcie, otwartą barierę.. meh, nie podobało mu się tu ani trochę. Pomimo zadowalającej temperatury tropików.
Z uniesioną brwią obserwował syna, który najwyraźniej musiał poradzić sobie sam (Bevin propsuje!) i jego późniejszą kooperację z Anthosiem. Ah ta dzisiejsza młodzież. Najpierw gryzą, potem ciągną w krzaki.
Drżenie ziemi .. zostało powitane z zaskoczeniem, mężczyzna stanął pewniej na nogach, starając się złapać równowagę.
Korzystając ze zmiennokształtności, przemienił się w wiewiórkę, wspiął na jedno z wysokich drzew i rozglądał się zza szczytu, ogarniając topologię miejsca i szukając przyczyny drżeń: jaskinie, góry, dymy, Indianie..
  Temat: PYRKON 2019
Bevin

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 145

PostForum: Rozmowy   Wysłany: 2019-04-23, 21:33   Temat: PYRKON 2019
Też postaram się przypełznąć ~
  Temat: Nieobecności
Bevin

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6409

PostForum: 
Organizacyjne
   Wysłany: 2019-04-19, 13:37   Temat: Nieobecności
Postaci: Bevin
Termin nieobecności: 04/19 - 05-19
Powód: stuff
  Temat: #6
Bevin

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 1252

PostForum: Bevin Traveley   Wysłany: 2019-04-19, 13:10   Temat: #6
Łzy odzwierciedlały wszystko. Strach, obawę, ból, rozpacz, gorycz. CzasAMI, gdy los był łaskawy, były dowodem szczęścia, euforii, zawstydzenia. A jednak nie tym razem. Stracił coś, co było mu najbliższe sercu. Okay, czasem nie zgadzali się ze sobą na przeróżnych płaszczyznach, a jednak wracali do siebie niczym boomerang, szukając we własnych ramionach ukojenia po gorszych dniach. Czy Bevin żałował? Czasami. Gdyby go nie poznał, nie popełniłby tony błędów, nie odrzuciłby niektórych relacji, które dawały nadzieję na coś więcej, uczucie, pokrewieństwo dusz.
Ale z drugiej strony.. czym ono było? To słynne pokrewieństwo dusz? Niektórzy mówili, że rozumieniem się bez słów, akceptacją, tolerancją na różne dziwne wybryki. A jeszcze inni dość słusznie twierdzili, że to chodziło o coś innego. O wsparcie, ukojenie bólu, to ciepło, które zapewniało drugie ciało, gdy Ty upadałeś. Gdy Twoje emocje sięgały zenitu, ściągaąc na same dno. Gdy miałeś już dość. Gdy rozglądałeś się za Matką Śmiercią, która przychodziła do Ciebie jako ostatnia w akcie łaski. A jednak tym razem nawet ona Cię opuściła. Co próbowała powiedzieć? To nie Twój czas? A niby kiedy jest? Że podniesiesz się? Nie chciał. Że miał tyle jeszcze do przeżycia? Ale z kim? Bevin staczał się w swoim bólu, dając tym wyraz w kolejnych łzach, krzyku ugrzeźniętym w zaciśniętym gardle, a także mocnym uścisku dłoni Niny. Twarz skrył w ramionach Nimat, a umysł wręcz darł się na niego, że nie powinien. Dlaczego zwalał na obce kobiety swój ból? Dlaczego stawiał je w tak niekomfortowej sytuacji? Toz przywykły do innej wróżki. A teraz musiały borykać się z kompletnie niestabilnym Pucasem, który pod wpływem straty całkowicie nie dźwigał zaistniałej sytuacji.
Wiecie, o czym marzył? O wypowiedzeniu życzenia. Przecież Nimat była dżinem, mogła wszystko. Mogła.. Nie. Nie mogła. Nawet jakby chciała, przywrócenie kogoś do życia była poza jej zasięgiem.
-Ramenez-le* - niczym dziecko wypowiedział na głos życzenie, zdając sobie sprawę, że jest to kompletnie irracjonalne i nieodpowiedzialne. Jednakże jaką miał inną opcję?
Dla niego porzucił Car.
Dla niego rozpętałby wojnę.
I dla niego wypuścił Mrok na cały York, byle on był tylko bezpieczny.
I dla niego.. dla niego brał kolejny oddech.
Dla neigo walczył z wszystkim, co los rzucił mu pod nogi. Demon, niepewność, strach, rozterki.
Po prostu.. nie dźwigał tego, że przyczyna całego zamieszania została wyrwana niczym niepotrzebny niczemu chwast. I to była jego wina. To on wymusił na nim wybiegnięcie z mieszkania. To on.. gdyby nie on, Raff zostałby w mieszkaniu. Może nigdy nie napotkałby Igora. On by.. żył.
Mężczyzna skrył się w drobniejszych ramionach, płacząc, choć wiążący mu krtań krzyk nie podniósł się, tłumiąc się w niepozornych strunach gardłowych.
Gdzieś w swoim szaleństwie, dotarł do niego ten głupi, młodzieńczy głos, który kpił, drwił, wręcz zarzucał mu to i owo. A miał sporo amunicji. Czegoż Bevin nie zrobił? Popełnił chyba wszystkie grzechy, które usprawiedliwiał "wyższym dobrem". Tak będzie lepiej. Tak powinno być. Zasłużył. On..
W pewnym momencie skończyły mu się łzy. Nawet woda zbierająca się w kanaliku łzowym ma swoje ograniczenia. Kto by przypuszczał? Ramiona przestały drżeć, a woda przestała wsiąkać w ubranie Nimat. W takich sytuacjach w filmach pojawiał się tytuł końcowy: The End. Ale nie tym razem. Bevin przetarł twarz, biorąc kolejne głębokie wdechy na ukojenie myśli.
-Nina, byłabyś tak miła, by zająć się Nimat? Chyba.. potrzebuję się położyć. - o śnie mógł już zapomnieć. Miałby się wystawić na oskarżycielskie miodowe oczy, które prześladowały go w największych koszmarach? Nie... Po prostu duma, ego, poczucie własnej porażki i żałości ciągnęły go w dół, żądając rozrachunku sumienia. Sumienia, które sprzedał lata temu.

Franc: Przywróć go.
  Temat: Przystań
Bevin

Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 2830

PostForum: Faerieland   Wysłany: 2019-04-19, 10:06   Temat: Przystań
Zaklął na wszelkie świętości, Królową, stare mchy i wszelkie inne idee wyższe, gdy usłyszał krzyk Catriony, rozbudzającej resztę. Dodajmy do tego zarys potwora, który dość żywo pobudził wyobraźnię Pucasa i voila, przepis na Moczary 2.0 uważam za zakończony sukcesem. Na efekty nie musiał długo czekać. Zniknięcie w głębinach wód, szybkie wynurzenie, atak. Cholera.
Shay!
Rozejrzał się na szybko, szacując wszelkie plusy i minusy rozwiązań.
-Nimat, zajmij się nim. - mężczyzna puścił dłoń kobiety, biegnąc pod pokład, z których nie wynurzyli się jeszcze Anthoś i Devana.
-Anthony, idź na podkład do Nimat. Pomożesz jej w leczeniu. Pokaże Ci, co i jak. - i niech nikt mu nie zarzuca, że nie dbał o tamtą maszkarę! Po prostu robił to na swój własny pokrętny sposób. Następnie zwrócił się do drugiej wróżki, wziął głębszy oddech (już zaczynając żałować, co padnie za chwilę z jego ust) i rzucił do zabójczyni.
-Potrzebuję Twoich zdolności, uspokój wywernę. - bo powiedzenie, że potrzebuje Devany już byłoby istnym przegięciem, a co!
  Temat: #2 Ojcem zostać łatwo, znacznie trudnej nim być
Bevin

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 514

PostForum: Nimat, Shay i Anthony   Wysłany: 2019-04-18, 20:55   Temat: #2 Ojcem zostać łatwo, znacznie trudnej nim być
Mówcie, co chcecie, ale Bevin jej szczerze współczuł. Okay, skopała. Okay, może cała ta sytuacja nie zakończyła się tak, jak cała czwórka wróżek chciała. Jednak świadomość, że własne dziecko opuściło dom w gniewie.. sprawiało, iż taka mała kompletnie nieznana mu iskierka tańczyła nieśmiało na tym krzesiwie, dając nadzieję, że może kiedyś powstanie z tego całkiem niezłe ognisko domowe. Na razie miał jednak wróżkę do opieki, do czego się ten jeden jedyny raz poczuwał.
Opadł wdzięcznie na sofę, nie wypuszczając dłoni kobiety. Dźwięk małych drobinek styropianu ocierających się o siebie rozbrzmiał w całym pokoju, dostosowując się do sylwetek. Bevin przełożył drobną dłoń Nimat do lewej, a prawa zawędrowała na prawe ramię kobiety, przyciągając ją jeszcze bliżej. Złożył drobny pocałunek w czubek głowy, a sam oparł się o skórzane oparcie.
Lubił tę ciszę między nimi. Nie wymagała ona dosłownie niczego, a pozwalała na spokojnie przetrawić zaistniałe wydarzenia. I wszystko szło w dobrym kierunku, dopóki kobieta nie wypomniała mu jego własnych słów w twarz. W normalnych warunkach roześmiałby się, może temat poszukałby łaskotek na jej ciele — w końcu kto jak nie ona nie wypomni mu, doskonale zdając sobie sprawę, że nie wycofa się z własnych słów.
-I dalej to podtrzymuję. - lekko wzruszył ramionami, wiedząc, że kobieta wyczuje ruch. Kolejny płytki oddech, dający upust własnemu rozdrażnieniu.
-Jednakże nie możemy mówić o szczerości, jeżeli mamy do czynienia z dzieckiem, żyjącym niedopowiedzeniami, iluzjami i szczeniackimi marzeniami. - był ostry? Zapewne. Jednak czy nie miał racji? Shay .. marzył o ojcu. Idealizował ideę posiadania rodziciela, choć nawet przez chwilę nie przemknęło mu przez głowę, iż wykochany tatuś może być zwyczajnie skurwysynem.
Czy miał łatwiej? No.. tu by się kłócił. Shay matkę niewątpliwie kochał. Mógł się nie zgadzać z jej decyzjami, poglądami, nadopiekuńczością, może nawet zbyt wielkim w jego własnej opinii sercem. Jednakże do niej by zawsze wrócił. Nawet jeśli miałoby mu zająć to dobę, tydzień, miesiąc, rok. A z Bevinem było znacznie cięższej. Chłopak nie miał podstaw, by wybaczyć Pucasowi jego drobne wskoki. Nie łączyło ich dosłownie nic poza informacjami genetycznymi i możliwe, że grupą krwi, która swobodnie przebiegała przez ich żyły. Tak więc kto z ich dwójki miał więcej do stracenia?
Qi ułożył się po prawej strony Nimat, chowając pyszczek w ogon. Pucas przewrócił tylko oczyma na łatwego chowańca, który ewidentnie próbował bajerować dżin na boku. Albo miał po prostu większe pokłady empatii, jedno z dwóch.
Palce Bevina spokojnie kursowały góra, dół, nadając jednostajny rytm. Nie zamierzał opuszczać Nimat, póki kobieta nie uśnie.
  Temat: Bitwa szipów
Bevin

Odpowiedzi: 1260
Wyświetleń: 17626

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-17, 22:46   Temat: Bitwa szipów
1. Sia (Samuel & Pia) 27
2. Elisandre (Eleanor & Melisandre) - 2
3. Nigyn (Nimat & Sigyn) 39
4. Desanor (Desmond & Eleanor) 25
5. Derik (Devana & Erik) 41 +
6. Conopia (Connor & Pia) 25
7. Frayden (Freya & Jayden) 25
8. Faonnor (Faoiliarna & Connor) 17
9. Jomes (Joe & James) 42
10. Eleaniel (Eleanor & Nathaniel) 31
  Temat: Przystań
Bevin

Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 2830

PostForum: Faerieland   Wysłany: 2019-04-17, 22:41   Temat: Przystań
Uniósł głowę na dźwięk głosu Księżniczki, otwierając oczy. Podniósł się z zajmowanego miejsca.
-Względnie, moja Pani. Nic, czym musiałabyś się przejmować. - uśmiechnął się (a przynajmniej starał..) uspokajająco, nie chcąc niepokoić Catriony własnymi przemyśleniami.
-Czy mogę w czymś pomóc? - odparł pośpiesznie, pragnąc odwrócić uwagę kobiety na inne tory. Nie czuł się komfortowo w takich sytuacjach, a już szczególnie, gdy dziergał półprawdy na porządku dziennym. Czuł, jak swędzi go kark, wręcz prosząc, by podrapał się w geście zażenowania, ale nie, trzeba było trzymać fason. Nawet jeśli to już tylko zamierzchłe żelazne zasady z upadłego dworu.

Najwidoczniej gracz idąc tropem MG, lubił bawić się w 50 Twarzy Graya i nadmiernie uwielbiał spędzać wieczory we mgle. Mgle, która uniemożliwiała mu widok za czubek własnego nosa. Cudownie. Żeby było zabawniej, obudził go dźwięk kroków dochodzących z głębi kajuty, a moment później głos swojego dziecka. Nie zrozumcie Bevina źle, nie był patologicznym stalkerem (no dobra, może odrobinę!), jednakże czuł wewnętrzny niepokój.
Poszedł do miejsca spoczynku Nimat, potrząsnął delikatnie, przyłożył dłoń do jej ust, by kobieta nie pobudziła reszty, a następnie chwycił ją za nadgarstek, ciągnąc w stronę Shaya i Króla.
Dlaczego akurat dżin? Bo przynajmniej się na coś przyda. Chyba.
  Temat: Bitwa szipów
Bevin

Odpowiedzi: 1260
Wyświetleń: 17626

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-17, 10:26   Temat: Bitwa szipów
1. Sia (Samuel & Pia) 27
2. Elisandre (Eleanor & Melisandre) 25
3. Nigyn (Nimat & Sigyn) 38
4. Desanor (Desmond & Eleanor) 25
5. Derik (Devana & Erik) 39 +
6. Jexa (Lexa & Jayden) 2 -
7. Frayden (Freya & Jayden) 25
8. Faonnor (Faoiliarna & Connor) 17
9. Jomes (Joe & James) 41
10. Eleaniel (Eleanor & Nathaniel) 32
  Temat: Co mówi avatar poprzednika?
Bevin

Odpowiedzi: 289
Wyświetleń: 4600

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-16, 23:41   Temat: Co mówi avatar poprzednika?
To mówisz, że mam nie iść w stronę światła?
  Temat: Bitwa szipów
Bevin

Odpowiedzi: 1260
Wyświetleń: 17626

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-16, 13:52   Temat: Bitwa szipów
1. Sia (Samuel & Pia) 27
2. Elisandre (Eleanor & Melisandre) 25
3. Nigyn (Nimat & Sigyn) 38
4. Desanor (Desmond & Eleanor) 25
5. Derik (Devana & Erik) 36 +
6. Jexa (Lexa & Jayden) 6 -
7. Raythur (Ray & Arthur) 35
8. Faonnor (Faoiliarna & Connor) 16
9. Jomes (Joe & James) 41
10. Eleaniel (Eleanor & Nathaniel) 32
  Temat: Przystań
Bevin

Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 2830

PostForum: Faerieland   Wysłany: 2019-04-16, 13:00   Temat: Przystań
Bevin jak postanowił, tak zrobił. Oparł się plecami o maszt statku, pozwalając, by ruch wody powoli usypiał go do snu. Jedynie na krótką chwilę obrócił głowę w stronę głosu syna, którego najwyraźniej Nimat ściągnęła na statek. Dobrze, przynajmniej jedna troska mniej. Z zamkniętymi oczyma nasłuchiwał głosu młodego, starając się wyłapać to i owo z rozmowy.
Jego chowaniec zwinął się obok niego w kłębek, a łeb oparł o udo właściciela. Potrzebował odpocząć — zarówno ze względów fizycznych po stoczonej drobnej przekomarzance z dzikiem, jak i Devaną oraz magicznych, w końcu wbrew pozorom zasoby nie były studnią bez dna.

Dalej dalej, Kostki Gadżeta
  Temat: Swatanie
Bevin

Odpowiedzi: 2414
Wyświetleń: 31681

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-15, 21:25   Temat: Swatanie
Zabieram ^^
  Temat: Bitwa szipów
Bevin

Odpowiedzi: 1260
Wyświetleń: 17626

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-15, 15:39   Temat: Bitwa szipów
1. Sia (Samuel & Pia) 26 + ;>
2. Elisandre (Eleanor & Melisandre) 25
3. Nigyn (Nimat & Sigyn) 38
4. Nevin (Bevin & Nimat) 45
5. Derik (Devana & Erik) 36
6. Jexa (Lexa & Jayden) 12
7. Frayden (Freya & Jayden) 25
8. Faonnor (Faoiliarna & Connor) 16 - :idk:
9. Jomes (Joe & James) 40
10. Eleaniel (Eleanor & Nathaniel) 32
  Temat: Swatanie
Bevin

Odpowiedzi: 2414
Wyświetleń: 31681

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-13, 22:12   Temat: Swatanie
Ja bym tu jakiegoś wiedźmoka z klasą widział.. może Abraham?
 
Strona 1 z 56
Skocz do:  

Shadow York @ 2018
Kody i szatę graficzną wykonała Altharis Martell
Za pomoc również dziękujemy Yinowi.

Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
Witaj nieznajomyStrona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15