Shadows of York Strona Główna

Znalezionych wyników: 774
Shadows of York Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Swatanie
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 2414
Wyświetleń: 31681

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-23, 22:04   Temat: Swatanie
Freya?
  Temat: Opinia graczy
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 76

PostForum: Instytut York    Wysłany: 2019-04-23, 21:40   Temat: Opinia graczy
Może najpierw powiem, że świetny pomysł ze stanowiskami, przemycam go nawet do wątków z innymi grupami, bo to ułatwia bilans grupy, jak i prowadzenie postaci.
Ogólnie to misji rzeczywiście mamy sporo, jak i dużo chętnych, ale naprawdę brakuje zwykłych polowań na demony, taka dość pewnie mało znacząca dla niektórych sprawa, ale fabularnie nawet dość pewnie wielu potrzebna.
Pomysł mediatorów z innymi rasami też całkiem fajna opcja, w sumie to niech mi któreś z Nefilim powie, co też odwalają czarownicy za ich plecami, fabularnie raczej nikt się nie dowiedział, oprócz Lennana (Len na ambasadora! xD), to jest potrzebne i o nie tylko na jeden raz. Bo w sumie nawet inni nie bardzo chcą się przez to z nimi integrować (nie liczę Opal, ale ona ze wszystkimi się integruje <3 ).
  Temat: Opinia graczy
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 190

PostForum: Siedziba czarowników   Wysłany: 2019-04-23, 20:57   Temat: Opinia graczy
Głowa się wypowie :x
Ogólnie każda pomoc się przyda, bo studia niestety ostatnio zabierają sporo czasu i coraz mniej mam na ogarnianie czarowników, a i na posty, chociaż się staram. Masz więc jakiś pomysł? Chcesz przeprowadzić jakąś sesję? Chcesz zrobić coś więcej, rekrutować członków, sprzątnąć hol w siedzibie, zbadać wyspę, uczyć młodych (sic, Opal jest prawie najmłodsza, nie licząc Cerisa xD)? Pisz do mnie na każdy możliwy komunikator albo od razu do Shi! Imprezy? Proszę tylko wspomnieć, a możemy coś zorganizować, taką na przykład Noc Kupały i to dla całego forum, jeśli tylko będziecie chcieć ;>
Eryk i John, serduszka wy moje, w sumie nawet wiem, jak i kiedy można w fabule wstępnie coś ustalić, ogólnie jak coś, to wiecie, że można do mnie pisać zawsze i wszędzie (John, masz gg, to ci wyślę je na pw?). Ogólnie nawet mam w główce trochę pomysłów, jak znajdę chwilę, to postaram się je ładnie zebrać i wysłać.
Wyspa rzeczywiście ma niewykorzystany potencjał, szczególnie jeśli mówimy o placu, pod cokolwiek zechcemy. Możemy nawet zrobić ankietę, co powinno się tam znaleźć, podajcie tylko propozycję. Nie zapominajmy też, że jako jedyni czarownicy mogą, kiedy chcą zdobyć umiejętność specjalność, a raczej jak Organizacja wam da, takie tam heheszki, ale w sumie sporo trzeba było się namęczyć fabularnie by to umożliwić, dlatego o to też raczej fabularnie trzeba się doprosić. A trudne to nie jest, wystarczy być grzecznym.
Rozumiem, że zarówno zwierzątka, jak i roślinki do zdobycia to ważna kwestia, zapewne pomoże pogłębienia więzi z wróżkami, zresztą jak moja pamięć kojarzy, pojawił się pomysł jeszcze ściślejszego sojuszu gdzieś kiedyś, także po zakończeniu zabawy z eventem u zielonych możemy to poruszyć.
Spis pozycji o ile nikt mnie nie wyprzedzi, to mogę podesłać, znajdę tylko, tak jak wspomniałam wcześniej, trochę czasu.
<3

Edit1: I chcę rozwiązania wątku z Białą Księgą, zapomniałam o niej i was z 4 miesiące o to już nie męczyłam, Nefilim szczególnie xDDDD
  Temat: Opinia graczy
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 151

PostForum: Faerieland   Wysłany: 2019-04-23, 20:05   Temat: Opinia graczy
To się wypowiem, jak proszą.
Ogólnie to jako osoba długo już śledząca Yorkową i także wróżkową fabułę powiem, że troszkę brakuje mi ostatnio u zielonek właśnie jakichś wątków typowo politycznych, a przyznajmy szczerze, mają do tego największy potencjał. I nie chodzi mi o te eventy na wielką skalę, ale jakieś małe starcia z NPCami, może jakieś misje od Króla, który w końcu ma teraz ogromną pulę szpiegów, rycerzy i szlacheckiej krwi istotek.
I przydałaby się jakaś silna opozycja co do rządów Króla. Oprócz Bevina jakoś wszyscy radośnie przyjęli połączenie Dworów, nikt się nie piekli, wszyscy żyją długo i szczęśliwie? Meh, ktoś musi się buntować! Zresztą na pewno nie tylko ludki z byłego Jasnego są niezadowolone z takiego, a nie innego obiegu spraw, ale i może te z Ciemnego, które nie chcą współpracować z byłymi wrogami, z którymi potrafili tłuc się i truć ponad setkę lat.
Brakuje mi też trochę rycerzy i ogólnego spisu funkcji we wróżkowie, a chyba kiedyś taki był. W sumie fajnie, że mamy z 4 szpiegów i skrytobójców, ale przydałoby się może więcej innych ludków. Może jakieś profesje do wyboru jak u Nefilim?
Ogólnie misji ostatnio mamy dużo, to się chwali, naprawdę łatwo wciągnąć się wróżką w fabułę, to na plus. Nawet jeśli nie należy się do Królewskiej rodziny, bo to ona ostatnio dominuje.
Co do kontaktu z innymi rasami, to wiem, że są plany co do czarowników, zresztą Książę to ma z pewną osóbką dobre kontakty, zobaczymy, czy może coś dalej.
A właśnie. Ktoś coś wspomniał o konflikcie z Nefilim, ciekawy mógłby to być wątek, bo mamy sporo wróżek, co niebieskich nie lubią, może jakieś spięcie na tle rasowym w przyszłości?
I w sumie chyba tyle, ewentualnie coś jeszcze dopiszę.

I tak, wiem, że spojlery xD
  Temat: PYRKON 2019
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 145

PostForum: Rozmowy   Wysłany: 2019-04-23, 19:43   Temat: PYRKON 2019
Późniejsze godziny w sobotę jak coś to dla mnie też okej ;)
  Temat: PYRKON 2019
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 145

PostForum: Rozmowy   Wysłany: 2019-04-23, 11:29   Temat: PYRKON 2019
Jak dla mnie pasuje :D
  Temat: Las
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 208
Wyświetleń: 5422

PostForum: 
Tereny Wiejskie
   Wysłany: 2019-04-20, 15:28   Temat: Las
Chodzące nieszczęście numer trzy właśnie miało piękny pokaz umiejętności wilkołaczycy, jak i czarownika, co nie bardzo jej się podobało, bo ów czarownik oberwał całkiem ładnie, a to jej się nie spodobało, jak można przypuszczać. Magia przy okazji znów nie działała, przynajmniej w jej przypadku, przypomnijmy, że nadal krwawiła z rany po kolcu, ogólnie nie za ciekawa sytuacja, pomóc więc za bardzo nie mogła. A przynajmniej bardziej niż do tej pory, bo w końcu wysłała po wsparcie, tak? Może ktoś się jednak postanowi zgłosić?
- Craig! - krzyknęła, widząc, jak wilkołaczyca wbija szczęki w jego szyję, za długo jednak nie mogła skupić się na ukochanym, bo oto właśnie w końcu dostrzegła Łowce, który powoli się do niej zbliżał. Łowcę, który posiadał ciemne żyłki, takie same jak u Nathaniela, który jeszcze chwilę zapewniał jej raczej bolesną rozrywkę. Zaczęła się odsuwać, prawdopodobnie aż nie napotkała za placami ściany. Była przerażona, powiedzmy szczerze, mrok raczej będzie dla niej traumą, nie miała jednak zamiary tak łatwo oddać skóry. Miała zamiar poszukać pierwszej lepszej rzeczy, która wpadnie jej w rękę i rzucić w skarzonego Nefilim.
  Temat: PYRKON 2019
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 145

PostForum: Rozmowy   Wysłany: 2019-04-18, 22:00   Temat: PYRKON 2019
To może jakoś w sobotę wieczorem/popołudniu? Mi większość terminów w miarę pasuje, oprócz niedzieli wieczorem bo już mnie nie ma ;)
  Temat: Las
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 208
Wyświetleń: 5422

PostForum: 
Tereny Wiejskie
   Wysłany: 2019-04-16, 17:39   Temat: Las
Czy fala uderzeniowa zadziała?

W sumie Opal trochę tu jak widać zbędna, Craig i Fao całkiem fajnie się razem bawili, a ona nawet nie bardzo miała jak pomóc, bo magia i obrażenia trochę ją popsuły. Niby mogłaby spróbować wejść w demoniczną formę, ale jeśli coś pójdzie nie tak, nie dość, że nie wyczaruje im drogi ucieczki, to jeszcze, jeśli coś pójdzie nie tak, będą mieli dwójkę wykończonych czarowników. Nie, żeby teraz było jakoś lepiej, ale to przemilczmy.
Kosteczki są złe i niedobre, zaklęcie Opal więc nie zadziałało, mogła jedynie przyglądać się walce wikołaczycy i czarownika i dobrze to nie wyglądało. Skupiła się na nich, gorączkowo chcąc wymyślić coś, co by jakoś odwróciło sytuację. Doszła do jednego. Potrzebowali pomocy. Przynajmniej opętany wampir zrobił angielskie wyjście.
Korzystając z tego, że nikt nie zwracał na nią uwagi, skupiła się na chwilę i na szybko za pomocą hologramu wysłała do rezydencji czarowników krótką wiadomość o treści S.O.S i lokalizacji. Co prawda odbiorcą był Eryk, ale wierzyła w czarownika i w to, że ich tu nie zostawi. Przynajmniej mogła przydać się w ten sposób.
  Temat: Gdzieś pośród lasów York
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 817

PostForum: Inne   Wysłany: 2019-04-16, 16:18   Temat: Gdzieś pośród lasów York
Łowcy zazwyczaj robili z siebie tych poważnych i odpowiedzialnych za cały świat, choć to akurat było raczej tylko ich mniemanie. Przyjemnym zaskoczeniem było więc widzieć Nefilim, który mimo wszystko nie starał się przy niej odgrywać maszynę, a nie człowieka, jak to oni często mieli w zwyczaju. Doceniała ludzi, którzy potrafili cieszyć się życiem, bo sama wiedziała, że bez takich drobnych chwil beztroski i radości życie było zbyt ciężkie do przełknięcia. Szczególnie jeśli w perspektywie miało się te kilka setek lat przed sobą. I ewentualny proces szarzenia, który wisiał nad tobą jak kat, z każdym dziesięcioleciem coraz wyżej unosząc swój miecz.
Uśmiechała się, patrząc na całe to przedstawienie, może by do niego dołączyła, gdyby umiała śpiewać, tak jednak tylko słuchała półwóżka. Szkoda, że ten nie wiedział, że naprawdę jest w pewnym sensie księciem. To się zdziwi.
- Chyba cię rozumiem, czasami lepiej jest puścić całą wieżę z dymem niż dać się w niej trzymać jak zwierzę. Godność czasami nam na niektóre rzeczy nie pozwala, prawda? - oparła się ramieniem o drzewo, przy którym stała. Sama była jedną z tych osób, które lubiły brać wszystko, co ich dotyczy we własne ręce i nie bardzo lubią wołać o ratunek. Nawet jeśli czasem było jej ciężko, to nie zrażało jej to. A i przecież w ten sposób życie było ciekawsze i bardziej niespodziewane, nieprawdaż? Może właśnie dlatego pchała się w sporą część możliwych kłopotów?
I hej, ona obejrzała po raz pierwszy Królewnę Śnieżkę, jak jego na świecie jeszcze nie było, proszę się więc nie dziwić znajomości owych bajek, w końcu przez te wszystkie lata można było liznąć sporo z kultury ludzkiej. Szczególnie jeśli w głębi duszy nie uważało się za kogoś aż tak bardzo od ludzi odmiennego. Owszem, była prawie nieśmiertelna, mogła czarować, nie starzała się, ale powiedzmy szczerze, nie różniła się od zwykłych przyziemnych pod innymi względami. Dlaczego więc miała się odcinać z życia? Czemu wiec miała nie rozumieć popkultury, czemu nie miałaby mieć Instagrama czy Facebooka?
Uniosła brwi, gdy Lennan przyjął pozycję, jakby miała jej coś wyszeptać na uszko, ale dalej się uśmiechała. A potem musiała pokiwać mu głową w ramach uznania i ogólnego zgodzenia się z jego stwierdzeniem.
- W sumie rzeczywiście nie słyszałam o żadnym wirtuozie ukulele, ale przyznaj, miło jest posłuchać takiego Bacha czy Mozarta. Tak samo ciebie, chociaż trochę w innej lidze startujesz - bo mistrzowie byli mistrzami i ich trudno było pobić. - Ciebie jednak kręci w tym wszystkim coś innego prawda? Jak to się mówi, swoboda twórcza? Ja jakoś nigdy nie miałam okazji stworzyć niczego na pianino, wolę odtwarzać pod akurat tym względem pracę innych - i to chyba nie przez brak umiejętności, a przez zwykły brak zainteresowania akurat tworzenia pod tym względem. Owszem, lubiła grać, uznawała to za odprężające i świetnie się przy tym bawiła, ale już nie wciągnęła się w to na tyle, by poświęcić się temu bardziej.
Opal lubiła uczyć innych, choć to raczej ona była tą, która częściej pobierała nauki, wbrew pozorom wśród czarowników nie była zbyt doświadczona, chociaż jak na swój wiek wiedzę i umiejętności miała spore. Mimo to miała nadzieję, że da radę pokazać wiele Lennanowi, który aż pałał chęcią zdobycia wiedzy, co było całkiem miłe, przynajmniej dla niej. Mogłaby mu nawet pożyczyć pewne książki, jak i zdobyte przez nią rękopisy, jeśli naprawdę podjąłby się nauki na poważnie. A co do kwestii zapłaty, kiedyś Opal pewnie poprosi go o jakąś przysługę. Zachowa ją sobie jednak na odpowiedni moment.
Uniosła brew na słowa o jej skuteczności. Ciekawe, czy tylko jej słodził, czy krążyły o niej jakieś ploteczki, których jeszcze nie słyszała.
- Całkiem miło słyszeć takie słowo, szczególnie że jakoś nie pasuje mi bycie tą przerażającą - posłała ciepły uśmiech, jakby udowadniając swoje słowa. - W taki razie zamiast klasycznych trucizn bardziej interesują cię smarowidła i wszelkiego rodzaju substancję działające po dostaniu się do krwiobiegu, jeśli o truciznach mówimy, co? - zastanowiła się, unosząc do dolnej wargi kciuk. - To nie jest aż takie skomplikowane, w sumie powiedziałabym, że alchemia z zakresu leczenia jest trudniejsza, w końcu, jeśli tu coś nie wyjdzie, zamiast uratować kogoś, możesz zaszkodzić. Jednak zaczęcie od niej wydaje się mimo wszytko lepszym pomysłem - mówiła, jednocześnie zabierając się za swoją część roboty. - Może znajdę dla ciebie jakieś proste przepisy na syropy czy napary tak na dobry początek? I nalewki - mrugnęła do niego, bo te były nie tylko przyjemne do tworzenia, ale i kuracja nimi potrafiła być całkiem miła.
I wbrew pozorom mogła jakiegoś czarownika nie kojarzyć, bo w sumie nie każdy uważał jej organizację za coś wartego zachodu. Mimo to znała ich całkiem sporą gromadkę, mogła więc co nieco o nich poopowiadać. I to zarówno w kwestii zalet, jak i ich wad.
Samo pytanie jednak o organizację sprawiło, że uniosła brwi i zerknęła na Lennana. Czyż to nie jeden z pierwszych od dawien dawna razów, gdy ktokolwiek z Łowców chciał z nią o organizacji porozmawiać? Cóż wywołało takie nagłe zainteresowanie? Coś ktoś przeskrobał, czy może nawet przeciwnie, chociaż tę opcję już mniej obstawiała.
- Organizacja, jeśli chodzi o nas to dość interesujący twór. Spróbuj zgromadzić w jednym miejscu grupę egoistów, którzy sądzą, że nikt nie powinien o nich decydować, można więc powiedzieć, że bywa ciekawie. Mamy jednak pewne zasady, które mimo wszytko, powinniśmy przestrzegać, jednak nie mogę zapewnić, że te kompletnie pozbywają nas możliwości bycia niegrzecznymi - szczególnie że Opal miała zamiar wprowadzić parę reform, które może nawet zmniejszą ilość obowiązujących ich reguł. Niestety, ale siedzenie pod czyjąś ścisłą władzą nie było dla dzieci Lilith najkorzystniejsze.
  Temat: Swatanie
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 2414
Wyświetleń: 31681

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-16, 09:55   Temat: Swatanie
Tai :omg:
  Temat: Las
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 208
Wyświetleń: 5422

PostForum: 
Tereny Wiejskie
   Wysłany: 2019-04-15, 19:07   Temat: Las
Chaos, sodoma i gomora a w środku wszystkiego biedna czarownica po torturach, która coraz bardziej zmieniała się w histeryczny kłębek nerwów, chociaż twardo nie dawała tego po sobie poznać. Ból jednak skutecznie jej to utrudniał, a sytuacja, która spotkała jej ukochanego, wcale jej nie pomagała w ogarnięciu się mentalnie. Symbole służące do otwarcie bramy były już praktycznie wykończone, nie miała jednak zamiary stąd zwiewać bez Craiga, który obecnie raczej miał trudności z przystąpieniem do ucieczki. Drżąc cała na ciele ze zmęczenia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego, z łzami w oczach zdjęła na szybko chroniącą ją barierę i postanowiła wykorzystać powoli wracającą magię, wysyłając w stronę atakującej czarownika wilczycy falę uderzeniową, która miała nadzieję, zepchnie ją z niego, albo przynajmniej odwróci jej uwagę. W sumie co tam Opal kolejne rany, powiedzmy szczerze, i tak było kiepsko, jedną ręką dalej tamowała krwawienie po wyciągnięciu kolca, drugą wykonywała zaklęcie, a liczyła tylko na to, że zaraz uda jej i Craigowi jej się zniknąć. Bo inaczej zemdleje albo wyzionie ducha.
  Temat: Swatanie
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 2414
Wyświetleń: 31681

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-15, 09:51   Temat: Swatanie
Sonia forevach <3
  Temat: Bitwa szipów
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 1260
Wyświetleń: 17626

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-15, 09:45   Temat: Bitwa szipów
1. Lenin (Lennan & Jonathan) 49 +
2. Ninnie (Nicolaus & Minnie) 25
3. Nigyn (Nimat & Sigyn) 38
4. Nevin (Bevin & Nimat) 45
5. Derik (Devana & Erik) 35
6. Jexa (Lexa & Jayden) 14 -
7. Raythur (Ray & Arthur) 35
8. Faonnor (Faoiliarna & Connor) 17
9. Jomes (Joe & James) 40
10. Eleaniel (Eleanor & Nathaniel) 32
  Temat: Przedłużenie pakietu na kolejny rok
Opal Lengyel

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 118

PostForum: Gry i zabawy   Wysłany: 2019-04-14, 11:35   Temat: Przedłużenie pakietu na kolejny rok
<wyciąga portfelik>
 
Strona 1 z 52
Skocz do:  

Shadow York @ 2018
Kody i szatę graficzną wykonała Altharis Martell
Za pomoc również dziękujemy Yinowi.

Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
Witaj nieznajomyStrona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15