Belly Buster
Nieduża restauracja w dzielnicy Acomb. Wewnątrz lokalu znajdują się stoliki, aby każdy klient mógł znaleźć sobie miejsce. Pomieszczenie główne jest przejrzyste, ładne udekorowane i dość jasno oświetlone. Nie jest to wykwintna restauracja, więc wystrój jest raczej domowy. W menu serwują kanapki, różnego rodzaju dania na szybko. Jest tanio i podawane posiłki są dobrze oceniane przez klientów.
Morrisons
Miejsce, w którym znajdują się produkty pierwszej potrzeby. Wielobranżowy sklep, samoobsługowy, który jest jednym z większych w tej okolicy. Zakupić tu można dosłownie wszystko, poprzez żywność, artykuły papiernicze, artykuły domowe. Czasem jednak zdarza się, że w sklepie panują całkiem duże kolejki, szczególnie kiedy są promocje.
Hob Moor Oak School
Publiczna szkoła mieszcząca się we wschodniej części Acomb. Trzypiętrowy budynek posiadający kilkanaście klas naukowych, laboratoria oraz bufet. Za szkołą można zobaczyć boiska do gier, wszystko otoczone siatką. Wnętrze szkoły w dość surowym stylu, choć nikogo to nie zaskakuje, gdyż szkoła stara się utrzymać poziom najlepszej w tej okolicy.
Fabryka
Zajmująca ogromną powierzchnię fabryka została odgrodzona wysoką siatką, aby nikt niepowołany nie mógł dostać się do wnętrza. Część magazynów jest czynna, a fabryka jest w użytku, jednakże przy samych obrzeżach, w najstarszej części tego miejsca znajdują się podniszczone magazyny, z którym dawno nikt nie korzystał. W środku ściany zdobią liczne graffiti, a do wnętrza łatwo dostać się przez wybite okna. Łowcy przygód znaleźli też sposób na dostanie się na teren fabryki, choć to bardzo ryzykowne, w siatce otaczającej teren wycięli dziury, aby móc swobodnie przemieszczać się w to dość przerażające miejsce.
Zaułek
Niedaleko West Bank Park pomiędzy dwoma wysokimi budynkami mieszkalnymi znajduje się szeroka droga. Uszkodzona nawierzchnia asfaltu ukazuje podniszczone kostki brukowe, które kiedyś były ozdoba tej ulicy. Wysokie schody przeciwpożarowe ciągną się na całą długość budynków po obu strunach, a gdzieś pomiędzy śmietnikami ustawionymi co kawałek biegają szczury. Kiedyś ta uliczka była przejezdna, jednak jej koniec został zamurowany, więc jeśli ktoś nie chciałby zostać przypartym do muru, lepiej, aby unikał tego miejsca.
York Light Opera
Nieduży teatr zlokalizowany w centralnej części dzielnicy Acomb. Każdego wieczoru wystawiana jest jedna sztuka, z reguły takie pokazy trwają około dwóch tygodni, a później następuje kolejna zmiana. York Light Opera nie przypomina w niczym wielkich, wspaniałych teatrów, jest raczej skromnym miejscem. Niewielka scena, ciemnoczerwona zasłona opadająca na deski, a do tego rząd niedużych krzesełek obitych czerwonym materiałem. Zadbane miejsce, a kustosze starają się dbać o jego dobre imię i wygląd.
Inn on the Green
Bar serwujący różnorodne alkohole, wykonany w klimatycznym stylu. Wnętrze jest raczej ciemne, światło dociera z niewielkich kinkietów umieszczonych na ścianach. Sam kontuar wykonany z ciemnego drewna, ozdobiony gdzieniegdzie szarfami w różnych barwach. Lokal posiada część wewnętrzną, gdzie znajdują się dwie strefy — dla palących oraz niepalących, a także część zewnętrzną — ogródek, gdzie w ciepłe dni można posiedzieć pod parasolkami i cieszyć się wspaniałą pogodą przy szklance wyśmienitego alkoholu.
Clockhouse
Pub na obrzeżach dzielnicy, całkiem sporej wielkości. Posiada własny parking, więc bez problemu zaparkujesz samochód. Mieści się w całym budynku, gdzie podzielone zostały strefy. Na samym wejściu znaleźć można stoliki oraz długi bar, w którym serwowane są różne alkohole, natomiast w dalszej części znajdziecie sale z grami — dart albo bilard, które z pewnością umilą spędzenie czasu w tym miejscu.
Biblioteka
Gmach biblioteki wykonany z cegły nieco odstaje od pozostałych budynków w całej okolicy. Wnętrze zostały wykonane z drewna, a podłogi pokryte białym marmurem. Panuje tam bezwzględna cisza, prawie jak w każdym tego typu miejscu. Liczna pozycje poukładane w kolejności alfabetycznej, posortowane na działy o odpowiednich tematykach pilnowane są przez starszą panią, która dba o bezpieczeństwo i spokój tego miejsca. Można wypożyczyć książkę lub usiąść w zacisznym kącie biblioteki i poczytać w spokoju na miejscu.
Komenda Policji
Przed wojną podobno mieścił się tutaj stary szpital - teraz komenda straszy obdrapaną ceglaną fasadą i żeliwnymi kratami w oknach. W niektórych z nich światło pali się niemal przez całą dobę. Za budynkiem znajduje się policyjny parking i garaże na wozy służbowe, wewnątrz zaś plątanina korytarzy i najróżniejszych pomieszczeń. W zachodnim skrzydle umiejscowiono areszt, a w podziemiu podobno są archiwa, pracownie i pomieszczenia na materiały dowodowe. Wewnątrz czuć specyficzny zapach służb policyjnych - kawy, pasty do linoleum, woń cytrynowego środka odkażającego przetykaną sporadycznym aromatem zatrzymanego żula.
Nightrider
Jeden z niewielu nocnych klubów w mieście. Głośna, dudniąca muzyka słyszalna jest z odległości kilkuset metrów. Pewnie dlatego znajduje się w dość odosobnionym miejscu, gdzie sąsiedzi nie mogą narzekać na hałas. Błyski lamp, kolorowe światła, dym. Dokładnie taki klub, jaki każdy może sobie wyobrazić, z tą różnicą, że Nightrider jest jednym z ulubionych miejsc spotkań imprezowej części podziemia, ale również Nocnych ?owców. Każdy, kto nie zdążył się jeszcze wyszaleć, ma okazję, udając się do tego właśnie klubu. Zabawa do białego rana gwarantowana.
West Bank Park
Jeden z większych terenów zielonych w tej dzielnicy. Na samym wejściu zobaczyć można kamienną bramę, nad którą widnieje napis "West Bank Park". Na tym terenie znajdują się liczne, brukowane alejki, a roślinność została dobrana w zachwycający sposób. Z pewnością można przysiąść na ławeczce i zachwycić się kamienistymi kopcami przystrojonymi wymyślnie roślinnością. Posłuchać szumu sztucznego strumienia, który początek ma na skalnej górce, w formie miniaturowego wodospadu. Spokojne miejsce, w którym każdy mieszkaniec York chętnie spędza czas..
The Green Tree


Pub o tej wspaniałej nazwie jest niesamowity sam w sobie. Wewnątrz lokalu znajduje się coś na kształt akwarium, biegnące od samego podłoża do sufitu, a w środku rośnie sporej wielkości drzewo. Z jakiegoś powodu wyrosło na ruinach, które później zostały przekształcone w bar, a pierwszy właściciel nie chciał pozbywać się tego wspaniałego okazu drzewa. Dlatego z zewnątrz wygląda to tak, jakby wyrastało ono z dachu budynku. Miejsce to jest przyjazne wszystkim podziemnych, pewnie z powodu klimatu, jaki w nim panuje. Pod nowym zarządem menu uległo rozszerzeniu o napitki i przekąski charakterystyczne dla przedstawicieli Świata Cieni. Powiadają że można tu dostać najlepsze drinki typowe dla Baśniowej Krainy w całej Wielkiej Brytanii, zasługa wróżkowej części kadry.
Ulica
Dwukierunkowa droga, odgrodzona niewielkim pasem zieleni, a po obu stronach kolejny zielony pas, za którym znajdują się zadbane, brukowane chodniki. Co jakiś czas ustawione klomby z roślinnością, aby zmienić surowy stan tego miejsca i dodać mu nieco kolorystyki. Wokół głównej ulicy ciągną się wysokie budynki zamieszkiwane przez tutejszą ludność.
Accepted
Drogi Użytkowniku!


Cieszymy się, że dołączyłeś do naszego forum, a Twoja Karta Postaci już została zaakceptowana! Przejdź teraz do zakładania koniecznych tematów. Zapoznaj się z Mechaniką Gry oraz Spisem umiejętności. Zachęcamy również do przejrzenia Mapy York! Poza taką mapą na forum znajdziesz również Mapę Świata z najważniejszymi lokalizacjami!

Shi
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo