Shadowhunter

666 lat

All paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
administracja

Shizofreniusz

Mów mi Burak, Shiza, Shizofreniusz, Shizhi - jak wolisz. Ponoć jestem adminem i MG - ponoć też nie zabijam - to akurat prawda. Pomogę z pytaniami i innymi wątpliwościami. Dodatkowo pomagam innym w dbaniu o porządek - nie, nie zamiatam pod dywan...

Lenny

Puchaty Królik do usług! Jeśli chcesz rozegrać trening, planujesz wyruszyć na patrol, bądź po prostu potrzebujesz MG do krótkiej sesji – wal jak w dym. Najbardziej nieśmiały ze wszystkich, ale niekoniecznie najłagodniejszy, więc ryzyko w cenie.

Marianne

Dzień dobry wieczór dla Szanownego Państwa. Dla ułatwienia wszystkim życia przyjmijmy, że można zwracać się do mnie po prostu per Marysia, chociaż za inne imiona się nie obrażę. Marzy ci się podróż na księżyc albo zwiedzenie Atlantydy? Da się załatwić, ale pamiętaj, że wszystko ma swoją cenę. Stawek wygórowanych nie mam i chociaż posiadana broń cały czas jest dość ostra, uroczyście przysięgam, że głów od razu nie odrąbuję.
W pierwszej kolejności będę miziać wilki, ale jeśli puchate kulki nie mają potrzeby spędzania czasu ze swoim Mistrzem Gry - zadzwoń, a odbiorę.

Moderatorzy
Nimat

Jestem Lamą, zwaną na forum Faośką, albo Nimat. Pomagam na forum reszcie składu. Pilnuję, żeby gracze trafiali do nieaktywnych, uzupełniam spisy, przenoszę tematy, realizuję zamówienia, czasem podrzucę jakieś pomysły, full serwis. W razie pytań, lub problemów z czymkolwiek na forum również chętnie pomogę na miarę swoich możliwości. ♥

Shadowhunter

666 lat

All paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Mistrzowie Gry
Shizofreniusz

Mów mi Burak, Shiza, Shizofreniusz, Shizhi - jak wolisz. Ponoć jestem adminem i MG - ponoć też nie zabijam - to akurat prawda. Pomogę z pytaniami i innymi wątpliwościami. Dodatkowo pomagam innym w dbaniu o porządek - nie, nie zamiatam pod dywan...
Bój się, jeśli trafisz na mnie w sesji! Jako MG mogę zagwarantować wiele dram, bólu i cierpienia - w zasadzie robię wszystko... No poza jedzeniem ananasa i rodzynek.
Jeżeli chcesz, aby Cię poturbować? Zapraszam! Jeżeli chcesz umrzeć - to nie do mnie - nie zabijam graczy.

Lenny

Puchaty Królik do usług! Jeśli chcesz rozegrać trening, planujesz wyruszyć na patrol, bądź po prostu potrzebujesz MG do krótkiej sesji – wal jak w dym. Najbardziej nieśmiały ze wszystkich, ale niekoniecznie najłagodniejszy, więc ryzyko w cenie.

Marianne

Dzień dobry wieczór dla Szanownego Państwa. Dla ułatwienia wszystkim życia przyjmijmy, że można zwracać się do mnie po prostu per Marysia, chociaż za inne imiona się nie obrażę. Marzy ci się podróż na księżyc albo zwiedzenie Atlantydy? Da się załatwić, ale pamiętaj, że wszystko ma swoją cenę. Stawek wygórowanych nie mam i chociaż posiadana broń cały czas jest dość ostra, uroczyście przysięgam, że głów od razu nie odrąbuję.
W pierwszej kolejności będę miziać wilki, ale jeśli puchate kulki nie mają potrzeby spędzania czasu ze swoim Mistrzem Gry - zadzwoń, a odbiorę.

Annabel

Lubię logikę i konsekwencję, ale też odrobinę szaleństwa i zwroty akcji. Tajemnice. Reguły, bo bez wyjątków nic nie znaczą. Dam Ci odpowiedzi, (jeśli znasz właściwe pytania) albo spłatam psikusa. Opiszę Ci świat i postawię Cię w jego centrum. Pokażę Ci możliwości, ale to Ty zdecydujesz, gdzie udamy się dalej. Ze mną możesz pobawić się słowami, albo przeżywać przygody. Walczyć, zdobywać, odkrywać i rozwiązywać
zagadki. Krwiście soczyste opisy w gratisie. Przede wszystkim rozpieszczam wampiry. Mówią mi Annabel – też możesz.