Tequila Blauerwasser

10 lat

140 cm

"Mówi się trudno i płynie się dalej"

[Cytuj]

Jayden A. Verlac

32

191 cm

i feel like i'm dying inside

[Cytuj]
Szanowna Panienko Blauerwasser,

Z związku z otrzymanym listem od Twojego krewnego i Twoim dotychczasowym nieprzyzwoitym zachowaniem, w dniu dzisiejszym będziesz miała opiekuna, pana Dariona Nestraven, który będzie odpowiadać jako Twój pełnoprawnym opiekun. Wiem, że tęsknisz za swoim ojcem, lecz pamiętaj, że on zawsze będzie w Twoim sercu.
Jesteś za młoda, aby otrzymać misję w terenie, lecz chciałbym, abyś jak reszta łowców, udała się do skrzydła szpitalnego i dała się przebadać pani medyk.

Pozdrawiam,
Zastępca Dyrektora Instytutu,
Jayden Verlac

Jayden A. Verlac

32

191 cm

[Cytuj]
Szanowna Panienko Blauerwasser,

Czasu się nie cofnie, lecz mam nadzieję, że wyciągniesz parę cennych uwag po tym, co zrobiłaś. Przyjmuję Twoje przeprosiny wierząc, że będziesz bardziej rozsądna w przyszłości.
Odnośnie Pana Dariona, dowiedziałem się, że wasze powiązania rodzinne są z dalszych korzeni, temu mogłaś nie wiedzieć o tym. Z pewnością jego wkrótce poznasz, zapewne zechce sprawdzić, jak wygląda twoja zdobyta dotychczas wiedza.

Pozdrawiam,
Zastępca Dyrektora Instytutu,
Jayden Verlac

Damien Cedric Ashdown

17

185 cm

If I can not move heaven I shall raise Hell

[Cytuj]
Multikonta: Malekith, Lycande
*proszę traktować to jako post z 24.12, z Wigilii *

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Jayden A. Verlac

32

191 cm

[Cytuj]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---