Shadows of York Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Nocni Łowcy
Autor Wiadomość
Shadowhunter
Administrator


Shadowhunter

666 lat

Czarownik

Śmierć

Adminowanie


All paths lead to death.

Wysłany: 2017-09-28, 14:43   Nocni Łowcy

Instytut

Caspian Monteverde
Centurion, przez wiele osób w Instytucie uznawany za młodzika, w końcu ma tylko dwadzieścia dziewięć lat. Jednak jest naprawdę utalentowanym Nocnym Łowcą, który zasłużył na tytuł Centuriona. Straszny służbista, nie zgadza się na żadne łamanie Prawa. Stara się wywrzeć nacisk na George'a, żeby ten trzymał większy rygor w Instytucie, ale jak na razie to mu się nie udaje.

George Starkweather
Ex dyrektor Instytutu i ex przedstawiciel Rady. Jest trzydziestopięcioletnim Nocnym Łowcą, który od dziecka uczył się od swojego ojca, jak ma kierować Instytutem. George jest sumiennym człowiekiem, który czasem przesadza ze ścisłym przestrzeganiem Prawa. Jednak osobiście jest miłym Nefilim, który dba o swoich podkomendnych. Po swoich ostatnich występkach, George zostaje pozbawiony posady Dyrektora Instytutu w York. Obecnie nikt nie wie, gdzie przebywa Nefilim, gdyż ten postanowił uciec, po uprzednim spaleniu wszelkich dowodów swojej działalności.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Shadowhunter
Administrator


Shadowhunter

666 lat

Czarownik

Śmierć

Adminowanie


All paths lead to death.

Wysłany: 2018-08-30, 20:04   

Rada Clave

Joshua Branwell
Inkwizytor Joshua jest dobrym Inkwizytorem. Wyrozumiałym dla działań Nocnych Łowców, ale jednocześnie pilnuje, aby Prawo nie było łamane, a przynajmniej niezbyt często. Jest przeciwnikiem Zimnego Pokoju z czym wcale się nie kryje. Jednak nie ma wystarczającego posłuchu, żeby móc znieść jego postanowienia.

Jia Penhallow
Konsul - sprawiedliwa dla Nocnych Łowców. Zawsze stara się postąpić słusznie, ona również jest przeciwna Zimnemu Pokojowi ze wzgląd na swoją córkę Aline, która związała się z Nocną Łowczynią, w której żyłach płynie krew faerie. W Idrisie mówią, że powinna ze względu na swój wiek, niedługo ustąpić stanowiska.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Shadowhunter
Administrator


Shadowhunter

666 lat

Czarownik

Śmierć

Adminowanie


All paths lead to death.

Wysłany: 2018-11-20, 21:49   

Akademia

Sylvain Pontmercy
Ex Dyrektor i ex przedstawiciel Rady. Ten podchodzący pod piędziesiątkę Nocny Łowca zachował pełną sprawność bojową. I kiedy trzeba było wybrać nowego dyrektora placówki nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie Sylvain powinien dostać to stanowisko. Surowy oraz wymagający, ale jednocześnie lubiany przez wielu swoich uczniów. Po zakończeniu rozmowy między Radą a Podziemnymi, Nefilim zrezygnował ze swej posady w Radzie. Decyzję argumentował brakiem zgodności ze zdaniami Jii oraz Joshuy.

Alice Turan
Selekcjoner - młoda, śliczna dziewczyna i na dodatek miła, posiadająca dar przekonywania. Alice jest jedną z najlepszych w swoim fachu, bijąc rekordy sprowadzonych Przyziemnych do Akademii.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Shadowhunter
Administrator


Shadowhunter

666 lat

Czarownik

Śmierć

Adminowanie


All paths lead to death.

Wysłany: 2018-11-20, 21:52   

Scholomancja

Kristina Ashdown
Dowódca Centurionów i ex przedstawicielka Rady. Surowa, bezkompromisowa, wojownicza - to tylko niektóre z przymiotników, którymi obdarzyli ją inny Centurioni. Kiedy przyszło wybrać dowódcę, Kristina nie dała żadnych szans swoim rywalom. Jedyne, czego jej brakuje to elastyczność. Jest zatwardziałą zwolenniczką Zimnego Pokoju.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Shadow York @ 2018
Kody i szatę graficzną wykonała Altharis Martell
Za pomoc również dziękujemy Yinowi.

Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
Witaj nieznajomyStrona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9