Adam Vaughan

[Cytuj]
Multikonta: James, Misha, Minnie
Kim,

ja używam Opery na komputerze i Opery Mini na telefonie i nie mam żadnych problemów z forum. Przyczyną może być coś z Twojej strony jednak :mysli: Zalecałabym dokładne przeskanowanie kompa na początek

I will ruin you

Altharis Martell

1010 / 26

That's the price you pay.

[Cytuj]
Kim napisał/a:
Mam mały problem jeśli chodzi o forum. Korzystam z opery i nie chce mi się nic ładować. Co chwilę wywala stronę i jest napisane, że witryna niedostępna. Ładuje się dług i po prostu wywala, gdy przechodzę między tematami. Muszę długo czekać, aż mi się załaduje i nie jest to problem mojego internetu, co myślałam na początku, ponieważ wszystkie inne strony ładują mi normalnie.
Youtube, facebook, inne strony forumowe, inne strony normalne, google, dokumenty google - wszystko oprócz tej strony ładuje mi się normalnie. Nie wiem czego jest to problem. Może coś w kodowaniu, albo cuś. Nie znam się, ale naprawdę ciężko jest. Miałam już kilka podejść jeśli chodzi o powrót tu i zawsze był jeden problem, dla którego rezygnowałam. :c

Wina leży po stronie dostawcy. Niestety. To będzie przychodzić i odchodzić. Może to spotkać dosłownie każdego.
CYTAT
[mru]

Kim

Kim Mokuren

118

...jak piórko niesione przez wiatr...

Kim
[Cytuj]
Multikonta: Joe, Ciastko
Ale wszystko działa normalnie, a tylko ta strona tak ma. Także nie rozumiem o co chodzi ;-; nawet na telefonie tak się dzieje. A też mam operę. I ostatnio robiłam format laptopa. Przed forma ten tak samo działało i po formacie nic się nie zmieniło.
And it's breaking over me,
A thousand miles down to the sea bed,
I found the place to rest my head.

Quorlinn

751 lat

172 cm

There is only one thing that makes a dream impossible to achieve: the fear of failure.

[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Bo to wina dostawcy, który blokuje konkretne porty przez co nie działa Ci tylko jedna strona. Jak wyżej - niestety nic na to nie poradzimy. To się może przytrafić każdemu i trzeba po prostu czekać, aż samo "się naprawi".

You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one. I hope someday you'll join us. And the world will live as one.
Gość zrób klik | Notatnik | Warsztat

Kim

Kim Mokuren

118

...jak piórko niesione przez wiatr...

Kim
[Cytuj]
Multikonta: Joe, Ciastko
Mój men u siebie to włączył i nie ma problemu, więc to nie jest wina dostawcy. Telefon teraz też śmiga. Musiał się na chwilę zawiesić wcześniej. Ale tylko na moim lapku. A łapek miał formata jakiś czas temu i był ten sam problem przed i po.
Także nie wiem. Zobaczę jak będzie mi się z tym żyło :c
And it's breaking over me,
A thousand miles down to the sea bed,
I found the place to rest my head.

Shizhi

717 lat

175 cm

I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…

Naczelny stalker
[Cytuj]
Nadal to może być wina internetu. Jeżeli nie dostawca, to możliwe, że masz problem z przekazem? Tak myślę. W każdym bądź razie to nie jest wina naszego forum - dostawcy i kodów - wiem, bo sam padłem ofiarą tego problemu i po prostu przeszło. Tak więc przykro mi, ale nic z tym nie zrobimy ;_;

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Margaret Whitelight

26

165 cm

dancing with the demons in our minds

[Cytuj]
Multikonta: Shan, Kieran, Noah
U mnie też był problem, co chwilę wybijało. Przeinstalowałam przeglądarkę, była jakaś blokada czegoś. Polecam spróbować, bo problem u mnie minął.

Margaret Whitelight

Deep in the dark I don't need the light

Gabriel

1401

Tell the wolves i'm home.

[Cytuj]
Witam!
Zamierzam wrócić do gry i mam starą wersję pyłku w umiejętnościach, jest szansa na aktualizację? I przy okazji oddanie kolorku? Byłabym zobowiązana :owca: <3
Syreni śpiew:

James Dominic Whitelight

25

185 cm

Now and again we try To just stay alive Maybe we'll turn it all around 'Cause it's not too late

[Cytuj]
Multikonta: Kenrick, Hook
REGULAMIN

Cytat:
18. Konto można przywrócić, rozpoczynając rozgrywkę fabularną oraz zgłaszając się w przeznaczonym do tego temacie.

Brak i posta fabularnego i zgłoszenia w Zamówieniach. Dopóki się nie pojawią, postać nie zostanie przywrócona.

Po spełnieniu warunków oraz przywróceniu konta będzie możliwość aktualizacji Umiejętności.

I go all in, in love and life
But I can't take another sudden goodbye

Arthur Buckley

32

You know, I'm cursed with morals. I was raised a certain way. I wish I wasn't. I wish I was raised b

[Cytuj]
Multikonta: Jack McDougall, Abraham
Przy próbie dodania posta fabularnego wyrzuca mi błąd:

Forbidden
You don't have permission to access /posting.php on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Próbowałam się przelogować, zresetować przeglądarkę, nic nie pomaga.
W offtopie posty dodaję normalnie.

edit: wygląda na to, że z innych kont mogę pisać fabularnie. Szwankuje tylko ten temat :c
edit2: naprawiło się

Conceal don't feel don't let them know
Let it go

Shizhi

717 lat

175 cm

I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…

Naczelny stalker
[Cytuj]
To pewnie wina zakazanego słowa. Te są różne a ich użycie może blokować możliwość wstawiania postów. 2 opcja przewiduje zwykły błąd przema. Ktoś już ten problem miał ale nie pamiętam jak naprawił xd

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.

Arthur Buckley

32

You know, I'm cursed with morals. I was raised a certain way. I wish I wasn't. I wish I was raised b

[Cytuj]
Multikonta: Jack McDougall, Abraham
Czy tym słowem mogło być "roleks" przez x? :D Chyba tak, bo teraz też zablokowało mi postowanie, gdy chciałam wysłać z iksem.
Jest jakaś lista zakazanych słów?

Conceal don't feel don't let them know
Let it go

Shizhi

717 lat

175 cm

Naczelny stalker
[Cytuj]
Niestety :c lista słów jest bardzo długa i nawet jeśli napisałbym do hosta, to nie udostępnili by całej, bo to oni takowe weryfikują i uznają za "Zakazane" aka "niebezpieczne"

orion
[Usunięty]
orion
[Usunięty]
[Cytuj]
hej; miałam tu kiedyś postać, leandra, zastanawiałam się ostatnio nad powrotem, ale nie mogę nigdzie znaleźć mojego konta, czy jest szansa, żeby odzyskać kartę? <3

Shizhi

717 lat

175 cm

Naczelny stalker
[Cytuj]
Pw <33