Shadows of York Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, propozycje
Autor Wiadomość
Adam Vaughan

Adam Vaughan

25

Wilkołak

Error 404

Diler/Haker

Wysłany: 2018-09-30, 20:36   
   James, Misha, Minnie
[Cytuj]

Kim,

ja używam Opery na komputerze i Opery Mini na telefonie i nie mam żadnych problemów z forum. Przyczyną może być coś z Twojej strony jednak :mysli: Zalecałabym dokładne przeskanowanie kompa na początek

#naughty bad boy vibes
[Profil] [PM]

Altharis Martell

Altharis Martell

1010 / 26

Czarownik

Nie w tym życiu

Wykonuje usługi za opłaty

That's the price you pay.

Wysłany: 2018-09-30, 20:58   
   Christopher
[Cytuj]

Kim napisał/a:
Mam mały problem jeśli chodzi o forum. Korzystam z opery i nie chce mi się nic ładować. Co chwilę wywala stronę i jest napisane, że witryna niedostępna. Ładuje się dług i po prostu wywala, gdy przechodzę między tematami. Muszę długo czekać, aż mi się załaduje i nie jest to problem mojego internetu, co myślałam na początku, ponieważ wszystkie inne strony ładują mi normalnie.
Youtube, facebook, inne strony forumowe, inne strony normalne, google, dokumenty google - wszystko oprócz tej strony ładuje mi się normalnie. Nie wiem czego jest to problem. Może coś w kodowaniu, albo cuś. Nie znam się, ale naprawdę ciężko jest. Miałam już kilka podejść jeśli chodzi o powrót tu i zawsze był jeden problem, dla którego rezygnowałam. :c

Wina leży po stronie dostawcy. Niestety. To będzie przychodzić i odchodzić. Może to spotkać dosłownie każdego.

Gość znalazłaś/aś
błąd w kodach? NAPISZ DO MNIE.
[Profil] [PM] [E-mail]

Kim

Kim Mokuren

118

Faerie

Wolność

Podróżniczka

...jak piórko niesione przez wiatr...

Wysłany: 2018-09-30, 21:48   
   Joe, Ciastko
[Cytuj]

Ale wszystko działa normalnie, a tylko ta strona tak ma. Także nie rozumiem o co chodzi ;-; nawet na telefonie tak się dzieje. A też mam operę. I ostatnio robiłam format laptopa. Przed forma ten tak samo działało i po formacie nic się nie zmieniło.
[Profil] [PM] [E-mail]

Oinari

Quorlinn

751 lat

Faerie

Syrena

Książę

Zastanawiam się - rzekł - czy gwiazdy świecą po to żeby każdy mógł pewnego dnia znaleźć swoją?

Wysłany: 2018-09-30, 21:53   
   Shizhi i gromada
[Cytuj]

Bo to wina dostawcy, który blokuje konkretne porty przez co nie działa Ci tylko jedna strona. Jak wyżej - niestety nic na to nie poradzimy. To się może przytrafić każdemu i trzeba po prostu czekać, aż samo "się naprawi".

Jesteśmy bielą i czernią, światłem i ciemnością, koszmarem, przed którym należy uciekać i pięknym snem, w którym można się schronić przed złem.
Gość zrób klik | Notatnik | Warsztat
[Profil] [PM] [E-mail]

Kim

Kim Mokuren

118

Faerie

Wolność

Podróżniczka

...jak piórko niesione przez wiatr...

Wysłany: 2018-09-30, 22:00   
   Joe, Ciastko
[Cytuj]

Mój men u siebie to włączył i nie ma problemu, więc to nie jest wina dostawcy. Telefon teraz też śmiga. Musiał się na chwilę zawiesić wcześniej. Ale tylko na moim lapku. A łapek miał formata jakiś czas temu i był ten sam problem przed i po.
Także nie wiem. Zobaczę jak będzie mi się z tym żyło :c
[Profil] [PM] [E-mail]

Shizhi

Ji-Yeong

717 lat

Czarownik

Anioł

Emerytura

Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Wysłany: 2018-09-30, 22:07   
   Shizhi i gromada
[Cytuj]

Nadal to może być wina internetu. Jeżeli nie dostawca, to możliwe, że masz problem z przekazem? Tak myślę. W każdym bądź razie to nie jest wina naszego forum - dostawcy i kodów - wiem, bo sam padłem ofiarą tego problemu i po prostu przeszło. Tak więc przykro mi, ale nic z tym nie zrobimy ;_;

Dusza usiłowała się oderwać od obumarłego ciała. Był to długi proces, zupełnie jakby jakaś membrana uwikłana w błocie usiłowała pochwycić podmuch wiatru, który by ją wyzwolił.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat
[Profil] [PM] [E-mail]

Margaret Nightwind

Margaret Nightwind

26

Nefilim

nie wiem co się dzieje

wracam do żywych

dancing with the demons in our minds

Wysłany: 2018-09-30, 23:46   
   Nyx, Shan, Kieran, Noah
[Cytuj]

U mnie też był problem, co chwilę wybijało. Przeinstalowałam przeglądarkę, była jakaś blokada czegoś. Polecam spróbować, bo problem u mnie minął.

Gabriel

Gabriel

1401

Faerie

Tell the wolves i'm home.

Wysłany: 2019-02-10, 01:42    [Cytuj]

Witam!
Zamierzam wrócić do gry i mam starą wersję pyłku w umiejętnościach, jest szansa na aktualizację? I przy okazji oddanie kolorku? Byłabym zobowiązana :owca: <3

James D. Whitelight

James Dominic Whitelight

25

Nefilim

Shantae Whitelight

Szef Instytutu

Wysłany: 2019-02-10, 10:30   
   Adam, Misha, Minnie
[Cytuj]

REGULAMIN

Cytat:
18. Konto można przywrócić, rozpoczynając rozgrywkę fabularną oraz zgłaszając się w przeznaczonym do tego temacie.

Brak i posta fabularnego i zgłoszenia w Zamówieniach. Dopóki się nie pojawią, postać nie zostanie przywrócona.

Po spełnieniu warunków oraz przywróceniu konta będzie możliwość aktualizacji Umiejętności.

she knows me like I know myself
[Profil] [PM]

Arthur Buckley

Arthur Buckley

32

Wilkołak

Rachel Hiddle

Księgowy

You know, I'm cursed with morals. I was raised a certain way. I wish I wasn't. I wish I was raised by wolves.

Wysłany: 2019-02-15, 12:21   
   Jack McDougall, Abraham
[Cytuj]

Przy próbie dodania posta fabularnego wyrzuca mi błąd:

Forbidden
You don't have permission to access /posting.php on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Próbowałam się przelogować, zresetować przeglądarkę, nic nie pomaga.
W offtopie posty dodaję normalnie.

edit: wygląda na to, że z innych kont mogę pisać fabularnie. Szwankuje tylko ten temat :c
edit2: naprawiło się

Conceal don't feel don't let them know
Let it go
[Profil] [PM]

Shizhi

Ji-Yeong

717 lat

Czarownik

Anioł

Emerytura

Wysłany: 2019-02-15, 15:24   
   Shizhi i gromada
[Cytuj]

To pewnie wina zakazanego słowa. Te są różne a ich użycie może blokować możliwość wstawiania postów. 2 opcja przewiduje zwykły błąd przema. Ktoś już ten problem miał ale nie pamiętam jak naprawił xd

Dusza usiłowała się oderwać od obumarłego ciała. Był to długi proces, zupełnie jakby jakaś membrana uwikłana w błocie usiłowała pochwycić podmuch wiatru, który by ją wyzwolił.
[Profil] [PM] [E-mail]

Arthur Buckley

Arthur Buckley

32

Wilkołak

Rachel Hiddle

Księgowy

You know, I'm cursed with morals. I was raised a certain way. I wish I wasn't. I wish I was raised by wolves.

Wysłany: 2019-02-15, 15:57   
   Jack McDougall, Abraham
[Cytuj]

Czy tym słowem mogło być "roleks" przez x? :D Chyba tak, bo teraz też zablokowało mi postowanie, gdy chciałam wysłać z iksem.
Jest jakaś lista zakazanych słów?

Conceal don't feel don't let them know
Let it go
[Profil] [PM]

Shizhi

Ji-Yeong

717 lat

Czarownik

Anioł

Emerytura

Wysłany: 2019-02-15, 17:15   
   Shizhi i gromada
[Cytuj]

Niestety :c lista słów jest bardzo długa i nawet jeśli napisałbym do hosta, to nie udostępnili by całej, bo to oni takowe weryfikują i uznają za "Zakazane" aka "niebezpieczne"

[Profil] [PM] [E-mail]

orion
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-02, 11:22    [Cytuj]

hej; miałam tu kiedyś postać, leandra, zastanawiałam się ostatnio nad powrotem, ale nie mogę nigdzie znaleźć mojego konta, czy jest szansa, żeby odzyskać kartę? <3

Shizhi

Ji-Yeong

717 lat

Czarownik

Anioł

Emerytura

Wysłany: 2019-03-02, 12:38   
   Shizhi i gromada
[Cytuj]

Pw <33

[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]