Mistrz Gry

666 lat

"I heard a sound, and did not know what it was. I sought wisdom in the chalice, but there was none.

Tajemnicza Wyspa

Też to zauważyliście? Ostatnimi czasy zebrane przez was klucze zaczęły dziwnie się zachowywać. Jeden zdołał już wywołać niegroźny pożarek, drugi latał po całym pomieszczeniu jak opętany, trzeci dosłownie ochłodził atmosferę, zaś czwarty poraził prądem Spiralnego Dozorcę. Czyżby owe zaczarowane przedmioty zaczynały wariować pod wpływem wszechobecnej magii, a może usiłowały zwrócić na siebie waszą uwagę? To nie koniec, przez ostatnie dwa dni, atmosfera nad pełnej tajemnic "Wyspą" uległa pogorszeniu, cholerna burza niepozwalająca w spokoju egzystować w Spiralnym Wymiarze i w pełni skupić się na magicznych studiach. Niepierwszy raz wycina numery mieszkańcom, lecz czy nie stoi za tym coś jeszcze? Jeden z Magów podobno wyczuł cudza aurę w tamtejszym rejonie. Podejrzane, aczkolwiek warte zbadania, kto wie czy nie po raz pierwszy w historii Czarowników...?

Event dla Czarowników będących zrzeszonymi i/lub dysponującymi odpowiednimi informacjami fabularnymi odnośnie zebranych wcześniej kluczy. Przewidywany jest zwrot czasu i energii włożonej w pozyskanie ów przedmiotów oraz eksploracja wyspy lewitującej wokół zamku Spiralnego Wymiaru. Oferta limitowana czasowo, do godziny dziesiątej najbliższego poniedziałku (08.10).
    1. Opal Lengyel
    2. Tangata Kohuru
    3. Nina
    4. Craig

Opal Lengyel

171

164 cm

I need some time when I'm crazy. And baby, you can love me or help me.

Multikonta: Viv, Devana, Kasia
Jak już siedzę w tym od samego początku, to i na końcówkę idę xD

Tangata Kohuru

800

200 cm

Ka mate! ka mate! Ka ora! ka ora!

Multikonta: Mikkel
O kluczach wiem, o tym co już zdążyli popsuć też wiem, a teraz przyda się dzieciakom wsparcie. Idę.
Lukipela
Burn your biographies
Rewrite your history
Light up your wildest dreams
Museum victories, everyday
We wanted everything...

Nina Zukov

216

173 cm

Livin' la Vida loca

Coś wiem o kluczach, coś próbowałam pomóc i dokończę to

Craig