Eleanor Coleridge

21/560


172 cm


one garden two serpents eden never stood a chance


[Cytuj]
Multikonta: Catriona


- POZYTYWNE-Nathaniel Black <3
Stwórca. Jako jedyna osoba wie wszystko o Eleanor. Zna jej zachownie i może przewidzieć kolejny ruch. W przeszłości byli nie rozłączni. Ich więź jest tak silna iż mogłaby pewnego dnia zabić którąś osobę. Nathaniel jest dla Niej całym światem, ciężko jest jej żyć bez Jego miłości. Kiedy ją porzucił poczuła jakby odebrano jej kawałek serca. Nie była kompletna. W dniu odzyskania miłości obiecała iż nie pozwoli mu na ponowne odejście. Są zaręczeni i szczęśliwi mając znów siebie na wyłączność.
Desmond Foley
Pierwszy Potomek. Ich relacje można porównać do kolejki górskiej. Raz są kłótnie, raz przyjaźń. Jedno jednak zawsze pozostało bez zmian. Szacunek i oddanie. Eleanor odda za Niego życie, pomoże we wszystkim oraz wspiera.
Eliot Ainsworth
Najmłodszy Potomek. Niegdyś Nefilim, a teraz młody wampir. Eleanor ceni jego zdolności w walce i niezależność. Już jako Nocny Łowca ukazał w sobie wiele cech, które przekonały ją do podjęcia decyzji o przemianie. Eliot podarował jej swoje oddanie, a ona sprezentowała mu wolność. Teraz nie musi sie ograniczać, ani wysłuchiwać rozkazów Clave, może podejmować własne decyzje.
Jack McDougall
Potomek Nathaniela. W jakimś stopniu są powiązani krwią tego samego Stwórcy, czyl Nathaniela Blacka. Pirat choć mało mówi to czas spędzony w jego towarzystwie można porównać do oazy. Spokój i cisza. Nigdy za wiele nie zostanie powiedziane. Unikane są długie rozmowy. Ich wspólnie spędzony czas jest najważniejszy gdyż obie strony nie lubią wiele mówić. Jeśli muszą to coś powiedzą. Eleanor to na rękę, gdyż nie lubi opowiadać o sobie i swojej przeszłości,

Abraham
Przyjaciel z przeszłości. Choć wiele lat się nie widzieli ich przyjazń przetrwała wszystko. Eleanor nie ma przed Nim tajemnic, wie, że może na Nim polegać oraz znalezć slowo otuchy czy wsparcie w trudnych chwilach.

Melisandre Travis
Młoda Potomkini Nathaniela. Zdążyła ją poznać i sądzi iż to miła dziewczyna, lecz zagubiona w Świecie Mroku. Daje się zawładnąć emocjom, nie kontroluje swojego zachowania w pełni. Często trzeba ją pilnować oraz nadzorować jej poczynania. Eleanor dla Niej ma specjalne zadanie bojowe, jednak to wymagania szkolenia.


- obojętne-

Joe Verlac
Znajomy z przeszłości. Wampirzyca poznała Go, kiedy ten był młody i przystojny. Widząc go ze zmarszczkami zrozumiała co to znaczy upływ czasu. Ich znajomość jednak nie zmieniła swojego toru. Nadal potrafią ze sobą rozmawiać choć te dwie rasy mają ciężko z komunikacją. Nigdy nie zaatakują siebie. Wolą usiąść i porozmawiać.

IMIĘ NAZWISKO
OPIS RELACJI
IMIĘ NAZWISKO
OPIS RELACJI

- negatywne-

IMIĘ NAZWISKO
OPIS RELACJI
IMIĘ NAZWISKO
OPIS RELACJI


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo