Mistrz Gry

666 lat"I heard a sound, and did not know what it was. I sought wisdom in the chalice, but there was none.


Tablica zadań

W tym temacie znajduje się spis wszystkich dostępnych questów dla wszystkich ras. Ich opisy są skrótowe - do rozwinięcia na fabule. Chętni do danego zadania zgłaszają się w tym temacie.


1. Problem z kanalizą vol 1000 - żeby było zabawniej - odleciał pisuar, przez co leje się woda. Sugerowana naprawa, inaczej zaleje męską łazienkę, przez co panowie będą zmuszeni do korzystania z tych w swoich sypialniach lub z damskiej. Gorzej dla gości, bo oni przecież do prywatnych pokoi nie wejdą.
Rasa: Nefilim + możliwa pomoc innych ras
Nie wymaga nadzoru MG - rzuty kostką K6 mogą pomóc: wyniki od 1 do 3: pech w naprawie - sprawa się komplikuje - od 4 do 6 - udaje się ustabilizować sytuację. Rzuty mogą się sumować, a im wyższy wynik, tym lepiej dla straceńców.


2. Demony znów powracają do łask - dwa z nich nieszczęśliwie zamieszkały w domu starszej Pani. Kobieta poszukuje zawodowego hycla, który sprzątnie to ustrojstwo nim nabrudzi jej kupkami na dywan. Plot? To na pewno żaden piesek, a przeuroczy Pan i Pani Dahak. Ciekawe czy młoda para poszukuje gniazdka na złożenie jaj z potomstwem.
Rasa: dowolna
Zalecana opieka UP


3. Tajemniczy chochlik (Yoda) wciąż myszkuje po Instytucie. Tym razem ofiarami jego niecnych kradzieży padają Panie. Okazuje się, że mały kret ukradł im wszystkie biustonosze, które zaczął rozdawać przedstawicielom innych ras niezależnie od płci
Rasa: Nefilim
Rzut monetą: orzeł - nie udaje się schwytać Yody - reszka: sukces - Yoda schwytany, a biustonosze odzyskane. Zaleca się rozegrać sesję: każdy gracz ma prawo do jednego rzutu.


4. Krążą plotki o przeziębionej (to musi być coś magicznego) wróżce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie kichnięcia, przez które dochodzi do plucia ogniem.
Rasa: dowolna
Nie wymaga nadzoru MG. Możliwy nadzór UP.


5. Mimo świetnych zabezpieczeń w York coraz częściej dochodzi do spięć sieci elektrycznej. Dlaczego? Jak dotąd pracownicy elektrowni nie odkryli przyczyn awarii, które powtarzają się regularnie.
Rasa: dowolna
Wymaga nadzoru MG.


6. Sługa Lucyfera puka do drzwi siedziby Czarowników. Twierdzi, że zaginęło mu "zwierzątko" i jest gdzieś w pobliżu. Plot twist: zwierzątko uciekło z lochów archanioła Gabriela - które składa Czarownikom niemiłą wizytę. Uderzenie: zwierzątko opętało całą siedzibę czarowników i składa JAJA.
Rasa: Czarownicy + możliwa pomoc innych ras
Wymaga nadzoru MG.


7. Osoba X zostaje zaatakowana przez gargulce z okolicznego kościoła. Okazuje się, że ktoś bawi się w ożywianie obiektów martwych... za pomocą Vivaldiego nadawanego z wieży kościelnej w wersji infra. Okazuje się, że sprawca X uciekł z wariatkowa po terapii elektrowstrząsami i doznał muzycznego oświecenia.
Rasa: dowolna
Wymagany nadzór MG lub UP.


8. Nowo-otwarta chińska restauracja robi furorę w Yorku. Przez miasto przechodzi masowa fala zaginięć psów i kotów. Giną także wszelcy zwierzęcy pupile - te magiczne również - i demoniczne też. Pod znakiem zapytania stoją i czarownicy ze wszelkimi zwierzęcymi aspektami swych jestestw.
Rasa: dowolna
Nie wymaga nadzoru MG ani UP. Wymagany za to rzut kością: orzeł: pech - pracownik restauracji zwraca uwagę na gracza - reszka: gracz jest bezpieczny.


9. Zdjęcia Pana/Pani X pojawiają się w plotkarskiej prasie. Czyżby doppelganger korzystał z uroków postaci gracza do podboju serca młodej gwiazdy śpiewającej w rytm czarodziejskiego ukulele?
Rasa: dowolna
Nie wymaga ingerencji MG - możliwa ingerencja UP.


10. Pan/Pani X związanego mężczyznę (czarownika) w kontenerze na śmieci. Okazuje się, że jest to prowizoryczne więzienie dla człowieka, który zna wykradł przepis na najlepszy niekończący się rum. Konkurencja wynajmuje grupę zabójców, aby zlikwidować słabe ogniwo oraz każdego zamieszanego w sprawę.
Rasa: dowolna
Wymagany nadzór MG.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo