Finlay Nightwind

28nie zniechęcaj się jednym upadkiem, za dużo możesz stracić.[Cytuj]
Multikonta: Jeffrey, Queenie
Finlay Nightwind
MetryczkaImię: Finlay
Nazwisko: Nightwind
Data urodzenia: 16.11.1989
Wiek: 28
Wzrost: 180
Waga: 82
Kolor oczu: niebiesko-brązowe
Kolor włosów: blond
Rasa: nefilim


MOCNE STRONYSŁABE STRONYEkwipunek

Tutaj możesz wpisać wszystkie specjalne przedmioty, które zdobędziesz fabularnie. Broń, mikstury, amulety, zdobyte składniki alchemiczne.

Ingerencja MG


Ingerencja MG: Tak
Stopień ingerencji: Częściowy

Informacja dla MG

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Finlay Nightwind

28nie zniechęcaj się jednym upadkiem, za dużo możesz stracić.[Cytuj]
Multikonta: Jeffrey, Queenie
Grudzień

Kto: Margaret & Finlay
Gdzie: Sypialnia Margaret
Opis: po dwóch latach poszukiwań Fin przez przypadek zjawia się w instytucie gdzie jest Margaret. Już na przywitanie dostał od niej poduszką. W końcu dochodzą do porozumienia i umawiają się na randkę o świcie.
Data: 01/12/2017

Kto: Margaret & Finlay
Gdzie: York Minster
Opis: randka o świcie z Margaret. Wyjaśnianie spraw, wyznanie miłości, trzymanie się za ręce. Na koniec postanawiają kupić jedzenie i wrócić do łóżka
Data: 02/12/2017

Kto: Margaret & Finlay & Ashley & Kolya & Jasmine & Ylva (ktoś jeszcze?!)
Gdzie: Jezioro Lyn
Opis: wyprawa do Idris. wpadli do jeziora i w tym samym czasie demony ich zaatakowały
Data: 05/12/2017

Kto: Finlay & Margaret
Gdzie: Aleja
Opis: po wyjściu ze szpitala fin zabiera Margaret do swojej kryjówki z dzieciństwa. Fin zastanawia się nad oświadczynami. Na koniec idą do niego sprawdzić miękkość łóżka i cz aby na pewno prysznic działa.
Data: 07/12/2017

Kto: Finlay & Shantae
Gdzie: na zewnątrz
Opis: po powrocie jest pogrzeb. Fin spotyka swoją przyjaciółkę z Paryża. Większość rozmowy dotyczy Margaret .
Data: 10/12/2017

Kto: Finlay & Margaret
Gdzie: sypialnia Marg i Fina
Opis: okazuje się, że marg widziała jego i jego byłą przyjaciółkę. Robi mu awanturę. Podpowiada jaki chce pierścionek. Lądują w łóżku po raz pierwszy odkąd wrócili do siebie
Data: 10/12/2017

Kto: Ariel & Finlay
Gdzie: Mrs Greedy's
Opis: przez przypadek potrąca jakąś dziewczynę, która mszcząc się na nim wysyła mu kawę której nawet nie pije bo ma ochotę na co innego.
Data: 11/12/2017

Kto: Finlay & Max
Gdzie: Tesco
Opis: Fin śledzi razem z Maxem wilkołaka. Zostają nakryci i wbijają za podziemnym do sklepu gdzie fin robi szybkie zakupy
Data: 13/12/2017

Kto: Fin & Hayden & Su & Astrid
Gdzie: Ulica
Opis: Fin dostaje wiadomość od nie do końca znanej osoby. Zjawia się na miejsce i poznaje grupkę osób, która uważa, że Hayden do Nefilim. Chłopak postanawia to sprawdzić i zabiera go
Data: grudzień

Kto: Fin& Sherisse
Gdzie: Zaułek
Opis: podczas akcji Fin zjawia się na miejsce, ale nie znajduje trupa, ale także swoją siostrę, która jest wampirem. Jest to spotkanie pełne uczuć i emocji.
Data: grudzień


Styczeń

Kto: Fin& Marg & Yin & James & Matka marg (demon?)
Gdzie: Na posiadłości Marg
Opis: Fin dostaje sms'a od shan, że coś jest nie tak. Wkrótce ląduje w Idrisie gdzie zastaje Marg z kilkoma strzałami (okropny widok). Większość postu to pogoń za demonem (matką?). Nie zapominajmy, że dostał parasolką!
Data: 07/01/2018

Kto: Fin & Marg
Gdzie: sypialnia
Opis: Fin kilka dni nie śpi. Nie może zasnąć sam w łóżku. W końcu zjawia się marg która spała u jamesa. Wygląda źle. Rozmawiają na temat bardzo emocjonujący. Fin ciągle zdaje sobie sprawę, że kocha ją do szaleństwa i zasypiają.
Data: dd/mm/rrrr

Kto: Marg & Fin & Shizhi
Gdzie: pomieszczenie główne
Opis: fin zjawia się ponieważ dostał sms. Zamiast herbatki spotyka go przesłuchanie. Pod koniec wyjaśnień zasypia nagle
Data: 15/01/2018

Kto: Shizhi & Fin & James & nieprzytomna Marg & shan & Jayden & Eileen
Gdzie: Izba chorych
Opis: Fin przebudza się. Widzi nieprzytomną marg. Niepozwala jakiemuś podejrzliwemu czarownikowi do niej się zbliżyć, ale jej brat robi wszystko by go do niej dopuścić. Przybywa grom ludzi i Fin wymyka się.
Data: 15/01/2018

Kto: Fin & James & Jayden & Shizhi & Yin
Gdzie: Sypialnia Jamesa
Opis: Po dostaniu smse przez Shi Fin idzie do sypialni Jamesa gdzie reszta szykuje się na polowanie na demona
Data: dd/01/2018

Kto: Fin & James & Shi
Gdzie: Las
Opis: przybywają na miejsce gdzie jest cholernie zimno. Idą do jaskini
Data: dd/mm/rrrr


Retro

Kto: Margaret & Finlay
Gdzie: Instytut w Szkocji
Opis: Kilka dni po nocnej wyprawie Margaret przebudza się. Została ugryziona przez demona, wraca do zdrowia.
Data: 15/06/2015

Kto: postać & postać
Gdzie: nazwa lokacji
Opis: txt
Data: dd/mm/rrrr

Mistrz Gry

666 lat"I heard a sound, and did not know what it was. I sought wisdom in the chalice, but there was none.

[Cytuj]
Demony wykorzystując sytuację na przesłuchaniu, a także rodzinę Whitelight, wdarły się do Instytutu i ograbiły go z wszelkiej broni. Lepiej uważać na to, co miało się przy sobie, gdyż wszystkie zapasy broni zniknęły! Przez długą chwilę wszyscy byli uśpieni, po przebudzeniu odczuwają skołowanie i dziwne uczucie,
nikt nie mógł przeszkodzić demonom w ich akcie.

+ Obudziłeś się w głównej sali z małym bólem głowy, zauważyłeś swoją dziewczynę leżącą obok, nieprzytomną i ledwo żywą. Przełożeni sprowadzili Cichych Braci, jednak oni doszli do wniosku, że z dziewczyną jest źle, niewiele da się z tym zrobić. Jesteś w złym stanie psychicznym, ale trwasz przy niej najpewniej i próbujesz zadziałać w jakikolwiek sposób.

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
George Starkweather zarządził spotkanie z całym Instytutem. Dzisiejszego poranka znalazł na biurko czarną kopertę, zalakowaną odpowiednią pieczęcią. Na odległość można było wyczuć od niej demoniczną moc. Zapisane na niej zostały jedynie miejsce oraz godzina. Demony bezczelnie igrały sobie z Nefilim, zadowolone z siebie, że to właśnie one rozdają karty w tej grze. Zwołał spotkanie o godzinie szesnastej, na której mieli ustalić strategię walki z tymi potworami. Najwięcej informacji na ten temat posiadała oczywiście rodzina Whitelight, której bezpośrednio dotyczyło to starcie. Większość niechętnie podeszła do tego, uważając, że nie będzie walczyła za kogoś. George przypomniał im dobitnie, że Nefilim powinni walczyć za siebie, nawet jeśli starcie może być śmiertelne. Dostatecznie dużo demon pokazał w Lesie Brocelind, gdzie została zaatakowana grupa Nocnych ?owców, którzy zdecydowali się stawić czoła demonowi. George oddał głos Margaret, która przygotowała odpowiednią strategię.
- Mam dwa rozwiązania dla tej sytuacji, które zwiększą nasze szanse. Wiem, że większość z Was do pierwszego z nich podejdzie sceptycznie, jednak zdecydowałam się je Wam przekazać. – rudowłosa dziewczyna rozpoczęła swoją przemowę. – W tą kwestię chcieliśmy zaangażować podziemnych, których chronimy na mocy postanowień. Wykorzystalibyśmy runę przymierza, już raz w ten sposób się udało. – przypomniała czasy przed Mroczną Wojną, kiedy w ten sposób na ziemiach Idrisu pokonane zostały demony, gdy Valentine chciał za pomocą Kielicha Anioła stworzyć swój porządek świata. – Druga opcja jest nieco inna, cztery osoby przybrałyby nasz wygląd. Mój, Jamesa, Shantae oraz Jaydena. Zaszlibyśmy ich od tyłu, aby ich zmylić. Ja i Jayden jesteśmy wyśmienitymi łucznikami, więc moglibyśmy działać na odległość. James i Shantae pokonaliby ich przywódcę, ukrytego w ciele naszego ojca. – dodała spokojnym tonem i wzięła głęboki oddech. –Finlay poprowadzi całą resztę przeciwko demonom. Musicie pamiętać, że demon posiada nasze demoniczne wersje. Po pierwszym ataku w Idrisie i tutaj, w Instytucie, zdobył dwie. Moją i Shantae Verlac. Mają nasze umiejętności, ale ich oczy są czarne jak noc. Po ataku w jaskini mam pewność, że zdobyły też kopie Jamesa, Jaydena oraz Fina. Do tego dwóch czarowników, Shizhiego oraz Yina. Wykorzystują nasze umiejętności w walce. Mają też jeszcze jednego wyśmienitego łucznika, demona, który przyjął postać naszego starszego brata, Sebastiana. Jednego z najlepszych łuczników jakich znam. – przekazała wszystko co wiedziała na ten temat. Pertraktacje były długie, jednak wszyscy uznali, że druga opcja jest korzystniejsza i odpowiadała większości. Przynajmniej większości tych, którzy zdecydowali się pomóc. Cztery osoby dobrowolnie zgłosiły się, aby przybrać postać łowców, którzy mieli przeprowadzić atak „od tyłu”. Wszystko zostało zaplanowane.
- Szesnastego lutego, na Wrzosowiskach York, o godzinie dwudziestej pierwszej. Taką demon wyznaczył datę. – dodał George Starkweather, szef Instytutu. Wszystko miało się rozegrać w ciągu najbliższych dni.


Start eventu: godzina 18, 16.02.2018 rok.
Chcemy wciągnąć do gry jak najwięcej osób, na pewno będą z tego punkty ^^

Finlay Nightwind

28nie zniechęcaj się jednym upadkiem, za dużo możesz stracić.[Cytuj]
Multikonta: Jeffrey, Queenie
Luty

Kto: Finlay & Lyanne
Gdzie: York Minster
Opis: po przepytaniu mówił się z czarownicą ty ta mu pomogła. Fin nie wie po co czarownikom krew wilkołaków. Czarownica to wie, ale nic mu nie chce powiedzieć --> jej dług nadal jest niespłacony
Data: 01/02/2018

Kto: Finlay & Shi
Gdzie: korytarz główny
Opis: poważna rozmowa dwójki. fin uważa że Shi jest fałszywy. W rezultacie rzuca w nim sztyletem. Ten się wykrwawia. Fin zanosi go do sali chorych
Data: 05/02/2018

Kto: Finlay & Margaret
Gdzie: Sypialnia
Opis: dziewczyna po przebudzeniu wraca do sypialni i budzi go w nocy. Mówią o tym co się wydarzyło, o sposobie walki oraz o ślubie. Fin wie, że już niedługo będzie najwyższy czas.
Data: 10/02/2018

Kto: Finlay & Shi
Gdzie: zbrojownia
Opis: po otrzymaniu od chłopaka pierścionka zaręczynowego spotyka się z nim i pyta co knuje
Data: 11/02/2018

Kto: Finlay & Marg, James oraz cała zgraja
Gdzie: kaplica
Opis: pogrzeb matki Marg. Smutna chwila dla wszystkich łowców. Fin cały czas jest przy ukochanej i pozwala jej płakać sobie w ramię
Data: 12/02/2018

Kto: Finlay & Shi, Cara i cała reszta
Gdzie: wrzosowiska
Opis: walka z demonami, runa sojuszu, rzucanie sztyletami i czarowanie
Data: 16/02/2018

Kto: Finlay & Marg, James, Shan
Gdzie: cela
Opis: Fin odwiedza nieprzytomną Marg w celi
Data: 17/02/2018

Finlay Nightwind

28nie zniechęcaj się jednym upadkiem, za dużo możesz stracić.[Cytuj]
Multikonta: Jeffrey, Queenie
Marzec


Kto: Fin & Marg
Gdzie: Sypialnia
Opis: Fin przyprowadza zmęczoną Margaret i idą wspólnie pod prysznic gdzie dziewczyna mdleje
Data: marzec

Kto: Fin & Margaret
Gdzie: York Minster
Opis: Fin zabiera margaret na spacer i oświadcza jej się
Data: 10/03/2018


Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Finlay Nightwind

28nie zniechęcaj się jednym upadkiem, za dużo możesz stracić.[Cytuj]
Multikonta: Jeffrey, Queenie
Kwiecień

Kto: Fin & Marg & Shan & James & inni
Gdzie: urodziny
Opis: urodzinki Nestravenów. Fin tańczy!
Data: retro

Kto: Fin & Shi
Gdzie: cele
Opis: Fin spotyka Shi w celi. widzi że ten jest chory i coś knuje. Zaprasza go do sypialni
Data: 02.04.2018

Kto: Fin & Shi
Gdzie: sypialnia
Opis: następuje owe spotkanie. Rozmawiają o runach, chorobie, o tym co Shi robił w celach. Następuje obietnica, że Shi nauczy Fina magi.
Data: 02.04.2018Maj

Kto: Finlay & Margaret
Gdzie: sala szpitalna
Opis: Fin dowiaduje się, że marg jest w szpitalu. zauważa że jego runy nie działają i jest w szoku
Data: 01.05.2018

Kto: Finlay & Margaret
Gdzie: sypialnia
Opis: Fin informuje Margaret o decyzji rady na temat ślubu, rozmawiają również o przygotowaniach i uprawiają seks
Data: 09.05.2018

Kto: Finlay & Finn
Gdzie: biblioteka
Opis: podejrzenia, informacje, zapoznanie
Data: 16.05.2018

Kto: Finlay & Margaret & James & pozostali
Gdzie: Zbrojownia
Opis: przygotowanie na misję
Data: maj

Kto: Finlay & Margaret & James & pozostali
Gdzie: mroczny las
Opis: zdobywanie leku
Data: maj

Kto: Finlay & James & Romeo
Gdzie: sypialnia
Opis: kawalerski
Data: 22.05.2018

Kto: Finlay & Margaret & goście
Gdzie: Ślubny kobierzec
Opis: kreślą runy małżeńskie
Data: 25.05.2018

Kto: Margaret & Finlay & Shi % Kai & pozostali
Gdzie: wesele
Opis: taniec, kolacja, rozmowa
Data: 25.05.2018


Ostatnio zmieniony przez FINLAY NIGHTWIND 2018-05-30, 10:25, w całości zmieniany 1 raz  

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Finlay Nightwind

28nie zniechęcaj się jednym upadkiem, za dużo możesz stracić.[Cytuj]
Multikonta: Jeffrey, Queenie
czerwiec

Kto: Finlay & Margaret
Gdzie: sypialnia
Opis: Powrót do Yorku. Fin dowiaduje się, że jego żona jest w ciąży.
Data: dwa tygodnie po ślubie

Kto: Finlay & Xavier
Gdzie: pod sklepem
Opis: spotyka chłopaka w sklepie i myli go z Jaydenem.
Data: czerwiec

Kto: Finlay & Shan & Margaret & James
Gdzie: dom jamesa i shan
Opis: James i Shan zapraszają ich do siebie. James gotuje
Data: czerwiec

Kto: Fin & Margaret & Opal & Shi & Inni
Gdzie: retro
Opis: urodziny opal
Data: 23.06


Ostatnio zmieniony przez FINLAY NIGHTWIND 2018-07-31, 09:53, w całości zmieniany 1 raz  

Mistrz Gry

666 lat"I heard a sound, and did not know what it was. I sought wisdom in the chalice, but there was none.

[Cytuj]
Od jakiegoś czasu masz wrażenie, że ktoś Cię śledzi. Czy ten chłopak w bluzie z kapturem nie poruszał się między sklepowymi pułkami, zainteresowany Twoją osobą? Później chyba dało się go zauważyć w parku, podczas gdy spacerowałeś ulicami York. Dość dziwne zachowanie, jednak nie udało Ci się dostrzec jego twarzy. Dziwne uczucie niepokoju narastało coraz bardziej, szczególnie kiedy wyglądając przez okno, widziałeś go kryjącego się za drzewem… O co tu chodzi? Na domiar złego, po powrocie do domu, znalazłeś liścik wsunięty pod drzwi, otworzyłeś go od razu po zamknięciu ich za sobą…

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Z tą wiadomością możesz zrobić, co zechcesz, czekając na dalszy rozwój nadchodzących wydarzeń.

Finlay Nightwind

28nie zniechęcaj się jednym upadkiem, za dużo możesz stracić.[Cytuj]
Multikonta: Jeffrey, Queenie
Lipiec

Kto: Finlay & Shi
Gdzie: na zewnątrz
Opis: Shi uczy fina czarować
Data: lipiec

Kto: Finlay & Margaret & Jayden & James & inni
Gdzie: Stoliki
Opis: wesele Shan i Jamesa
Data: lipiec


Finlay Nightwind

28nie zniechęcaj się jednym upadkiem, za dużo możesz stracić.[Cytuj]
Multikonta: Jeffrey, Queenie
Sierpień

Kto: Finlay & Shi & james
Gdzie: Salon
Opis: Blondyn dostaje sms'a od Shi więc przychodzi do niego. Piją, jedzą pizze, rozmawiają na temat dziwnych wiadomości, czarowników, Kaia, dzieci
Data: sierpień

Kto: Finlay & Jayden
Gdzie: Salon
Opis: Jayden oferuje Finowi pomoc w urządzeniu domu więc przychodzi do niego z butelką wódki i razem kminią jak urządzić mieszkanie
Data: sierpień

Kto: Finlay & Margaret
Gdzie: sypialnia
Opis: Finlay po urządzeniu kuchni i sypialni zaprasza dziewczynę do domu.
Data: sierpień

Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo