Lily Ke

26 lat

she's a type of a woman who can elegantly say "fuck you" just with one glance

Multikonta: Xian Hu, Kai [nkt]
~*call me beep me if you wanna meet me*~

Mistrz Gry

666 lat

"I heard a sound, and did not know what it was. I sought wisdom in the chalice, but there was none.

Droga Lil,

Jak się czujesz w naszej siedzibie? Niczego Ci nie brakuje? Nawet nie wiesz, jak bardzo cieszy mnie Twoja obecność tutaj – z dala od York i wszystkiego co tam się ostatnio stało na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Chciałabym móc zatrzymać Cię na dłużej, lecz niestety nie mogę…
Wieści o Twoim istnieniu i przybyciu rozeszły się bardzo szybko. Ród Ke rad jest z Twojego istnienia, tym bardziej z faktu, iż udało się wybrać odpowiedniego kandydata na Twojego partnera droga Lil. Osobiście mam mieszane zdanie na temat aranżowanych związków, jednak nie mam takiej mocy, by przeciwstawić się tradycjom tak starej rodziny.
Z tego co mi wiadomo, przeznaczony Ci mężczyzna pochodzi z zaprzyjaźnionej familii. Osobiście mam mieszane uczucia, głównie ze względu na Ciebie. Chciałabym móc to opóźnić, niestety obie rodziny nalegają. Zobowiązana jestem wysłać Cię do York, do tamtejszego Instytutu pod pieczą Jamesa Whitelighta. To właśnie tam odnajdziesz swojego przyszłego męża. Oby droga ku Waszej wspólnej przyszłości mieniła się licznymi kolorami – ufam, że pomimo moich osobistych obaw, rodzina wybrała dla Ciebie kogoś wartościowego.

Z poważaniem,
Jia Penhallow