Sena

24


175 cm


We are the one We will be holding on For the promise we held for life
Multikonta: Min Ho
Sena Yurdal
MetryczkaImię i nazwisko: Sena Yurdal
Data urodzenia: 23-05-1995
Miejsce urodzenia: Alicante
Wiek: 24
Wzrost: 175
Waga: 60

Rasa: Nefilim
Wizerunek: Dilan Çiçek Deniz

CharakterSena wbrew wszystkiemu co ją spotkało w życiu, wyrosła na pogodną osobę. Często się uśmiecha i stara się widzieć dobre strony nawet najgorszych sytuacji. Nie lubi wracania do swojej przeszłości i mroków, które ją okrywają. Pogodziła się z tym, że nie wie gdzie są jej korzenie i po kilku nieudanych próbach zrezygnowała z jakichkolwiek poszukiwań. Siłą rzeczy wyrosłą również na twarda kobietę, której byle co nie jest w stanie załamać, a niepowodzenia powodują, że podnosi się z gruzów i stawia wszystko do pionu, by móc funkcjonować dalej.
Nie lubi samotności, dlatego bardzo odpowiada jej praca barmanki. Prawie cały czas jest wśród ludzi i nie ma czasu na głupie myśli. Dzięki tej pracy ma mnóstwo znajomych, ale nie ma prawdziwych przyjaciół. Istnieje w niej jakaś blokada, która nie pozwala jej na takie relacje. To samo ma miejsce w relacjach damsko męskich. Są przelotne i krótkotrwałe. Kiedyś myślała, że chodzi o płeć i spróbowała relacji intymnych z kobietą, ale okazało się to jeszcze większym niewypałem. Nie to by nie lubiła seksu. Owszem lubi go ale tylko w niezobowiązujących sytuacjach.
Sena to typ, który pomoże staruszce przejść przez drogę, przykucnie przy płaczącym dziecku i dokarmi zbłąkanego kota, nawiasem mówiąc to ostanie dosyć często robi.
Czasami w nocy zdarzają się jej koszmary, lub dziwne sny, których nie potrafi zrozumieć, ponieważ terapie nie przynosiły żadnych skutków, to nauczyła się je wypierać ze swojej świadomości, choć zawsze gdzieś z tyłu głowy ma ich świadomość.

BiografiaŻycie Seny zaczyna się w roku 2008, w wieku 13 lat. Wcześniejszy okres stanowi tylko i wyłącznie ciemną plamę, której nie potrafi zapełnić w żaden sposób. Jedyną prawdziwą rzeczą w jej życiu było tylko imię, które nie wiadomo dlaczego pamiętała i ciężki wisiorek z nieznanego jej metalu, oraz dziwne tatuaże, które znajdowały się na jej ciele.
Pierwszym wspomnieniem jakie posiada, jest ona stojąca w dziwnym stroju na środku jakiejś uliczki w Stambule. Chwilę wcześniej podniosła się z ziemi z potwornym bólem głowy i ogromnym guzem na głowie. Nie wiedziała kim jest, skąd się tam wzięła i była naprawdę przestraszona, tym bardziej, że niezbyt wiele rozumiała z języka, którym się posługiwano wokół niej.
Przez jakiś czas udawało się jej przeżyć na ulicach. Tutaj coś zwinęła, tam ukradła i spała w miejscach o których nie chciała obecnie pamiętać. Ktoś jednak ją przyuważył i zainteresował się losem błąkającej się dziewczynki, co wcale nie poprawiło jej sytuacji.
Została umieszczona w trybach opieki społecznej, co w efekcie skazało ją na życie w domu dziecka, który był brudny, przepełniony i gdzie nikt się dzieciakami nie przejmował, a już na pewno nie przybłędą, która ledwo dukała po turecku a do tego twierdziła, że widzi rzeczy, których nikt inny nie widział. Sena nie miała świadomości, że dzięki swojemu pochodzeniu i dziedzictwu widzi cały podziemny świat. Stwierdzono, że jest niezrównoważona psychicznie a do tego niebezpieczna. Niebezpieczna, bo w kilku szybkich ciosach rozprawiła się ze sporo starszymi i silniejszymi oprawcami. Nie potrafiła powiedzieć, gdzie nauczyła się tych wszystkich "sztuczek", ale w stanach dużego zagrożenia, jej ciało reagowało jakby bezwiednie i nie pozwoliła sobie zrobić krzywdy. Ta świadomość nieco osładzała jej parszywe życie. Kiedyś usiłowała uciec z domu dziecka, ale została przyłapana i zamknięta w ośrodku psychiatrycznym, gdzie spędziła dłuższy czas. Po wyjściu starła się już tylko nie rzucać w oczy, nauczyła się nie mówić tego co widzi i tylko czasami zastanawiała się, skąd na jej ciele te tatuaże.
W dniu swoich domniemanych osiemnastych urodzin opuściła sierociniec i zaczęła żyć na własny rachunek. Wynajęła niewielki pokój i pracowała jako kelnerka, czasami po dwie zmiany na raz, by móc odłożyć jak najwięcej pieniędzy i wynająć całe mieszkanie a nie tylko pokój. Od tej chwili jej egzystencja zaczęła przebiegać o wiele spokojniej. Okazało się, że jest dużo lepszą barmanką niż kelnerką, a do tego jest całkiem inteligentna więc zaocznie zaczęła uzupełniać edukację.
Choć pokochała Stambuł całym sercem, to coś jej podszeptywało, że to nie jej miejsce w świecie. Czuła w sobie jakiś wewnętrzny przymus by ruszyć dalej. Dlatego dwa lata temu wylądowała w Yorku, gdzie wiedzie życie przeciętnej śmiertelniczki nie mając pojęcia, że rodzina jest tuż obok i udając, że nie widzi żadnych istot paranormlanych. Pracuje jako barmanka, bo dobrze się czuje w tej pracy i lubi kontakt z ludźmi.
Mroczna wojna i to, że straciła podczas niej rodziców są dla niej najzupełniej obojętne, bo nic z tego nie pamięta. Siłą rzeczy nie ma pojęcia o zimnym pokoju ani o sytuacji, która panuje w jej prawdziwym świecie.

Ciekawostki*Usiłowała za pomocą hipnozy odzyskać pamięć ale bez skutku.
*Często zastanawia się nad wisiorkiem, który towarzyszy jej od dzieciństwa. Nawet usiłowała znaleźć w sieci coś na jego temat, ale bez skutku.
*Nadal używa nazwiska danego jej w domu dziecka.
*Nie obchodzi urodzin.
* Jest fatalnym kierowcom, do tej pory nie ma pojęcia jak udało się jej zdobyć prawo jazdy.
* Przyzwyczaiła się do dziwnych snów, w których przewija się Alicante i serafickie ostrza, choć Sena tak naprawdę nie wie o czym śni.
* Nie zaczyna dnia bez kawy.
*Ma spore zdolności lingwistyczne.
*Gra na gitarze.
*Nie pamięta swojego szkolenia, ale pamięć mięśniowa doskonale się spisuje, jeśli Sena znajduje się w sytuacji zagrożenia.
*Ma na ciele tatuaże, których znaczenia nie rozumie i nie ma pojęcia skąd się wzięły, nawet rozważała ich usunięcie, ale się na to nie zdecydowała.
* Sena od lat używa tylko i wyłącznie swojego imienia. Nazwisko, które nadano jej w sierocińcu jest tylko dodatkiem widniejącym w dokumentach. Nigdy go nie podaje i dla wszystkich jest jest tylko i wyłącznie Seną. Tak się do tego przyzwyczaiła, że traktuje swoje imię trochę jak imię i nazwisko jednocześnie.


Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Accepted
Drogi Użytkowniku!
Cieszymy się, że dołączyłeś do naszego forum, a Twoja Karta Postaci już została zaakceptowana! Przejdź teraz do zakładania koniecznych tematów. Zapoznaj się z Mechaniką Gry oraz Spisem umiejętności. Zachęcamy również do przejrzenia Mapy York! Poza taką mapą na forum znajdziesz również Mapę Świata z najważniejszymi lokalizacjami!
Życzymy Ci miłej zabawy!

James
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo