Devana

1072

170 cm

Looks like a cinnamon roll but could actually kill you

[Cytuj]
Multikonta: Opal, Viviane, Kasia

:hanka:

Lereena

800 (26)

165 cm

Wild and free just like the sea.

[Cytuj]
Multikonta: Ray M.
Jeśli jesteś córką króla to musimy się znać, bo Ismena przez setki lat była najbardziej zaufaną doradczynią Twojego ojczulka ^^

Devana

1072

170 cm

[Cytuj]
Po pierwsze. Na pewno wielokrotnie współpracowały u boku Króla, dlatego nie raz zapewne minęły się na jakiejś naradzie, czy ważnym spotkaniu, chociaż Devana raczej pojawiała się na nich okazjonalnie. Po drugie Driada mogła ci pomóc w zdobywaniu dowodów przeciwko ciotce. A czemu miałaby to robić? Może polubiła Ismenę? Może nawet bardziej niż polubiła i się w Ismenie po prostu zauroczyła? Mogły więc mieć krótki etap, gdy były kochankami. O ile Syrena jakoś dawała sobie radę z charakterem Dziewanny.

Finn Creswell

31

Tell me that you need me 'cause I love you so much...

[Cytuj]
Multikonta: Sophie, Syriusz, Lexa, Ismena
Biorę wszystko <3
o charakter nie musisz się martwić, Ismena też nie należy do łatwych osobowości więc pod tym względem raczej się dopasują ;3

Lily Ke

26 lat

she's a type of a woman who can elegantly say "fuck you" just with one glance

[Cytuj]
Multikonta: Xian Hu, Kai [nkt]
Ja bym przygarnęła jakiś romansik maybe? ^^ do dogadania by były okoliczności, jeśli miałabyś ochotę :yin:

She was free in her wildness.

She was a wanderess, a drop of free water.

She belonged to
no man
and to no city.

Devana

1072

170 cm

[Cytuj]
Lily, tu może być mały problem, bo Dev to jednak łowców nienawidzi xD
I to tak od czasów wojny, więc wątpię, by się jakoś zgrały. Jednak wiesz, zawsze mogę dać jakąś relkę bardziej skomplikowaną. Albo możemy pójść we wrogów ;>

Sigyn Ragnarsdóttir

801

168 cm

No regrets and yet every regret

[Cytuj]
Multikonta: Sonia, Antek
Już zapowiedziałam, że będę po relki wbijać, więc...
Na pewno coś z Sigyn! Dziewoje mogą znać się z wojny, a może nawet jeszcze wcześniej mogły się poznać, nic nie stoi na przeszkodzie, a znając Sig to pewnie podbijałaby bardziej do Dziewanny ^^
Antek to prawie świeżo upieczony wróżek i zapewne byłby onieśmielony Dziewanną itd. Zależy też w dużej mierze od tego, jaki ona sama ma stosunek do półwróżek, bo mimo wszystko Tony ma w sobie ten ludzki pierwiastek.
Mogę też jeszcze podrzucić Sonię, gdybyś miała ochotę na coś bardziej słowiańskiego :james:

Devana

1072

170 cm

[Cytuj]
Z Sigyn to coś być musi, szczególnie, że mogą mieć podobny sentyment do "starych czasów" średniowiecznych. Wesz, Sigyn do wikingów, Devana do słowian. No i do tego wspólna nienawiść do Nefilim. Wiesz, proponuję, by się spotkały niedługo przed wojną, czarownica mogła do Dev trochę się zalecać, ba, coś z tego wyjść mogło. A potem kolejne spotkanie na wojnie, trochę współpracowały i znów coś pomiędzy nimi doszło? Po wojnie też mogły mieć ze sobą dobry kontakt, który do tej pory utrzymują.
Anthony, oj, ten słodziak. Ameba społeczna, podobnie jak sama Dev. Myślę, że raczej chłopaka polubi, tym bardziej że młody i niewinny. Zostawiłabym to jednak bardziej na fabułę, chociaż trudno określić które się pierwsze zbierze na odwagę, by zagadać.
A jeśli chodzi o Sonię, to na razie nic konkretnego mi do głowy nie przychodzi, ale to wilkołak, więc jak już się spotkają, to niech liczy się z ciągłym drapaniem za uszkiem <3 xD

Sonia Kozakova

23

178 cm

Where is my mind?

[Cytuj]
Multikonta: Anthony, Sigyn
Oooo, pasuje mi! Zwłaszcza że Wikingowie i Słowianie tak trochę byli podobni, co do wojowniczego temperamentu. Plus znając Sig, chętnie słuchałaby o rzeczywistości, w której przyszło Dziewannie na początku żyć i sama dopowiadałaby historie o swoich bogach :omg: Od razu wspomnę, że Sigyn, może i nie szuka nikogo na razie na stałe, bo ma już crushówę w Nimat, ale zapewne troszczyłaby się o tę amebę społeczną, na swój sposób, ale jednak! <3

Haha, to byłoby ciekawe! <3 Od razu wspomnę, że Antek na pewno nie miałby nic przeciwko temu, żeby posłuchać o dawnych czasach Dev. Już nawet widzę jak obydwoje siedzą na jakieś łączce i po prostu cieszą się widokiem, opowiadając sobie głupie historie :omg: ale jeszcze pojawia się kwestia tego, kto pierwszy zagada :lol: Heh, może Nimat na to zaradzi? B)

Już widzę Sonię, z miną Grumpy Cata, jakby wcale nie ruszało jej drapanie za uchem, ale tak naprawdę merda ogonem xD

- It's so beautiful!
- It kinda looks like an eye...
- Woah... yeah, totally...
sałata

Nathaniel Black

[Cytuj]
Multikonta: E. Godfrik, J. Verlac, S. Murdock, C. L. Vaughan
Czerwony album dziadka i nieslubne dziecko aktualne? :omg:

Connora już zna czy dopiero pozna? ;>

Sam, Nejt?

Devana

1072

170 cm

[Cytuj]
Sigyn
Oj widzę długie rozmowy z czarownicą przy ognisku. A serio, to, że Devana będzie mówić o czymś dłużej niż pięć minut, to jest już wyczyn! A i każda troska się przyda <3
Anthony
Pewnie będzie jeszcze żałować, jak wróżka wskoczy na wątek ludzkiej moralności i tak dalej, ale może się on okazać kolejną osobą, z którą będzie lubić rozmawiać. O, o, o! Jak tak patrzę w jego statystyki, to jeśli chodzi o niektóre umiejętności, to Dev może go lekko podszkolić!
Sonia
Dev kocha wilczki, nawet te udające groźne!

Joe
Oczywiście, że aktualne xD
Connor
Myślę, że lepiej, jak się dopiero poznają. Co ty na to, by Connor szukał natchnienia w lesie, a Dev widząc go, postanowi mu trochę podokuczać z ukrycia? ^^
Nath
Ojoj, nie wiem, trudno mi znaleźć jakiś punkt zaczepienia, najwyżej Dev mogłaby cię spotkać gdzieś kiedyś w Rumuni, bo i tam się potrafiła nie raz pojawić ;)
Sam
A chcesz jakiś negatyw z wróżką? ;>

Sonia Kozakova

23

178 cm

Where is my mind?

[Cytuj]
Multikonta: Anthony, Sigyn
Cytat:
Sigyn
Oj widzę długie rozmowy z czarownicą przy ognisku. A serio, to, że Devana będzie mówić o czymś dłużej niż pięć minut, to jest już wyczyn! A i każda troska się przyda <3
Anthony
Pewnie będzie jeszcze żałować, jak wróżka wskoczy na wątek ludzkiej moralności i tak dalej, ale może się on okazać kolejną osobą, z którą będzie lubić rozmawiać. O, o, o! Jak tak patrzę w jego statystyki, to jeśli chodzi o niektóre umiejętności, to Dev może go lekko podszkolić!
Sonia
Dev kocha wilczki, nawet te udające groźne!

To mamy z Sig ustalone ^^
Tak, zdecydowanie trochę szkolenia przydałoby się Antkowi, a rozmowy u ludzkiej moralności jak najbardziej mile widziane :omg:
I kto wie, może Dev udobrucha wilka Sonii? <3

- It's so beautiful!
- It kinda looks like an eye...
- Woah... yeah, totally...
sałata

Nicolaus Theodore Wayland

40

At the end we are all losers

[Cytuj]
Lubi zwierzęta, gra na gitarze. Nicoś ma kota, też gra. Poza tym, trzeba bratać się z innymi rasami, mimo, że Wayland ostro wypowiadał się o faerie, więc może być ciekawie ^^

It seems to me like a journey without end,
So many years, too many battles
We've finally arrived, now we're standing at the gates,
Heroes of the day, legends forever

Nicosiowe szukajki

Devana

1072

170 cm

[Cytuj]
Dev nienawidzi ostatnimi czasy Nefilim, więc możemy sobie ustalić jakiś negatyw, jak Nico ma coś do wróżek. Choć może po tym jak sobie parę razy skoczą do gardła, zaczną rozumieć, że wcale nie muszą chcieć wykończyć tego drugiego, bo wbrew pozorom nie są aż tak inni?

Nicolaus Theodore Wayland

40

At the end we are all losers

[Cytuj]
I ten drugi wariant mi się jak najbardziej podoba, może wtedy Nico zrozumie, że źle ocenił wróżki <3

It seems to me like a journey without end,
So many years, too many battles
We've finally arrived, now we're standing at the gates,
Heroes of the day, legends forever

Nicosiowe szukajki