Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Poszukiwania postaci
W tym temacie możecie wystawiać poszukiwania postaci - ojca, matki, brata, siostry, kuzynki, ciotki, kochanki, żony, męża, dzieci i nie tylko. Proszę pamiętać o aktualizacji poszukiwań. Posty pozostawione bez opieki zostaną automatycznie usunięte w ciągu miesiąca, z kolei te oznaczone jako nieaktualne - natychmiast.

Regulamin poszukiwań

Krótki regulamin poszukiwań ma za zadanie unormować sprawy związane z pisaniem poszukiwań.

1. Staramy się, aby wszystko było pisane jasno i zrozumiale, a na końcu wpisujemy preferowany rodzaj kontaktu.

2. Zdjęcia umieszczane w poszukiwaniach nie mogą naruszać pewnych zasad, prosimy ograniczyć nagość i wulgarność zdjęć i gifów.

3. Po odnalezieniu odpowiedniej osoby prosimy zmienić status poszukiwań, na nieaktualny. Administracja w miarę regularnie będzie oczyszczała temat.

4. Po 30 dniach od daty wstawienia poszukiwania tracą swoją ważność, stają się nieaktualne i zostają usuwane z tematu.


Kody na domyśle, forumowe ramki:

Ukryta Wiadomość:

TYTUŁ

PODTYTUŁ od lewej

WIADOMOŚĆ

PODTYTUŁ od prawej

WIADOMOŚĆ


Kod:
<center><div class="THROW"><a class="cdtTHROW" href="http://crushcrushcrush.actifforum.com/" target="_blank"><img src="http://www.aht.li/2456212/PUF.png" /></a><div class="tleTHROW"> T Y T U Ł </div><div class="ftTHROW"><img src="T U T A J  L I N K  D O  O B R A Z K A" /></div><div class="msgTHROW">
<div class="UITHROW">PODTYTUŁ od lewej</div>
WIADOMOŚĆ

<div class="UIITHROW">PODTYTUŁ od prawej</div>
WIADOMOŚĆ</div></div></center>


TYTUŁ

PODTYTUŁ od lewej

WIADOMOŚĆ

PODTYTUŁ od prawej

WIADOMOŚĆ


Kod:
<center><div class="THROW"><a class="cdtTHROW" href="http://crushcrushcrush.actifforum.com/" target="_blank"><img src="http://www.aht.li/2456212/PUF.png" /></a><div class="tleTHROW"> T Y T U Ł </div><div class="msgTHROW">
<div class="UITHROW">PODTYTUŁ od lewej</div>
WIADOMOŚĆ

<div class="UIITHROW">PODTYTUŁ od prawej</div>
WIADOMOŚĆ</div></div></center>


Nerezza

801


178 cm


My smile still shows through my bloody nose[Cytuj]
Multikonta: Bies
Stay with me, my blood

Możemy być dla siebie oparciem, ratując się nawzajem z najgorszych kłopotów. Dzielić się między sobą zdobytą wiedzą oraz razem dokonywać najbardziej zuchwałych czynów, niekiedy zakrawających o głupotę. Możemy także się nie lubić, syczeć na siebie przy każdym spotkaniu i udawać, że nic nas nie łączy. Nasza relacja może być skomplikowana, jednak jedno jest pewne – razem jesteśmy niepokonani, nikt nie jest w stanie przebić naszych łusek.
Szukam dla Nerezzy rodzeństwa, czarownika dowolnej płci i wieku. Ojcem jest Apep (Apophis), demon ciemności i chaosu, przedstawiany jako olbrzymi wąż. To, jaka relacja będzie łączyć nasze postacie ustalimy wspólnie – mam kilka propozycji, ale chętnie przygarnę każdy pomysł.
AktualneI'm careless when I wear my rebel clothes

Pamiętasz tamte czasy, gdy wspólnie paliliśmy wioski i uczyliśmy się przywoływać, mniej lub bardziej udanie, demony? Gdy chowaliśmy się w krzakach przy kupieckich traktach, by okradać niczego niespodziewających się handlarzy? Tamte wieczory, podczas których siedzieliśmy przy kuflu jakiegoś taniego piwa i planowaliśmy kolejne wybryki, wspominam jako te lepsze w moim życiu.
A może jesteś jednym z tych osób, z którymi ostatnio robię burdy w pubach, awanturuję się na ulicy oraz robię te wszystkie inne rzeczy, których nie przystoi? Ale my jesteśmy młodymi bandytami, nie przejmujemy się zdaniem przedwczesnych starców. Być może pijemy i palimy zbyt dużo, odwiedzamy najgorsze meliny, które traktujemy jako nasze miejsce, gdzie możemy być w pełni sobą.

Nerezza należy do tego typu osób, które mają luźne podejście do obowiązującego prawa. Dlatego szukam dla niej wspólników w zbrodni (także kochanek/kochanków), płeć, wiek i rasa obojętna. Może to być relacja z przeszłości – Rez parała się zakazaną magią, pozbawiła życia dużą liczbę osób, także nie stroniła od kradzieży. W Yorku jest od końca 2018 roku i zajmuje się głównie prowokowaniem bójek oraz przekraczaniem prędkości na swoim motocyklu, przydałby jej się partner do tego.
Aktualne


I can’t believe how much I hate

Może to ja zjadłam twojego kota, a ty o jeden raz za dużo nazwałeś mnie wariatką i furiatką? Albo pokłóciliśmy się o coś poważnego i od tamtej pory traktujemy się jak wrogowie? Nieistotnym jest dla mnie to, jak właściwie się zaczęło, ale wiem jedno. Nie lubię cię, ba, nienawidzę i mam ochotę wydrapać ci oczy za każdym razem, gdy cię widzę. Ty prawdopodobnie chcesz powyrywać mi wszystkie kudły, nie myśl, że ci na to pozwolę. Lubię sobie czasami wyobrażać, jak spadasz ze schodów, pewnie nie jednostronnie.
Rez wiele w życiu nabroiła, nie grzeszy sympatią, ma także problemy z kontrolowaniem agresji. Pewnie z tych powodów zrobiła sobie niejednego wroga i to właśnie ich szukam. Rasa, płeć, wiek dowolne. Powód do nienawiści ustalimy sobie razem, może to być coś poważnego lub przeciwnie, błahego, tak, że pewnie stał się już dawno nieistotny. Nasze postacie mogą się z czasem pogodzić albo nie, to już może przyjść z czasem.
AktualneKontakt: PW lub discord: Rez#8613
06.10.2019

  

Nimat

1007 lat


150 cm


"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak odwieczna tajemnica, jak niekończąca się przygod[Cytuj]
Multikonta: Faoiliarna, Jia Wang,
Wszystkiego po trochę

Rodzeństwo

• Jedyną opcją jest rodzeństwo od strony ojca Nimat - Dżina, gwardzisty Ciemnego Dworu. Początkowo, przy wychowywaniu Nimat, zakładałam, że był surowym i wymagającym, ale też na swój sposób kochającym rodzicem. Później, kiedy po kilkuset latach spadła na niego opieka nad wnukiem widać już zmianę, był dla niego łagodniejszy i nie naciskał już aż tak na bezwzględne posłuszeństwo, nie narzucał też swojej woli co do kierunku, w którym ma zmierzać młoda wróżka pod jego opieką. Całą resztę można dogadać, dodatkowo rodzeństwo nie musi być dżinami - może być dowolną inną rasą (oprócz kitsune, z tego co mi wiadomo, ale to kwestia ich forumowego kanonu).

Dzieci

Tutaj mam dwie opcje:

• Biologiczne — Nimat kiedyś dosyć często romansowała, więc chętnie przygarnę kilkoro dzieciaczków. Rasa dowolna, tak samo charakter, czy stosunek z jakim odnoszą się do Matki. Maksymalny wiek dziecka, które mogłaby urodzić ustaliłam sobie na około 860 - 900 lat, zaś minimalny, ze względu na ustaloną historię postaci, aktualnie wynosi około 250 lat. Co do ojca - gracz, który się zgłosi ma pełną dowolność w wykreowaniu drugiego rodzica. Ba, jeśli będzie chciał poszukać na miejsce ojca gracza - nie mam nic przeciwko, bo może wyjść fajna relacja!

• Adoptowane — Tutaj zostawiam furtkę głównie dla ludzi i półwróżek, ale wróżki pełnokrwiste też przygarnę. Nimat lubi czasem namieszać komuś w życiu i możliwe, że mogła sobie któregoś człowieka upatrzyć i uwikłać w intrygę mającą na celu ściągnięcie danej osoby do faerielandu i zamienienie go w półwróżkę. Oczywiście jeśli już się na to decydowała, to roztaczała swoją opiekę nad taką osobą i przygarniała ją pod swoje skrzydła, czasem też spełniała jakieś jej życzenie, jednak skoro to było jej "dziecko" to najpierw informowała je o konsekwencjach cudotwórstwa. W każdym razie tutaj również jest dowolność co do postaci i można wszystko ładnie dogadać, żeby wpasować postać <3

Bliższa i dalsza rodzina

Kuzyni, kuzynki, ciotki i wujkowie, zakładam jednak, że od strony ojca, ponieważ od strony matki nie bardzo jest już miejsce (forumowe ograniczenia królewskich dzieci ;D). Może nawet ktoś pokusiłby się o zagranie macochą Nimat? Albo może ktoś chciałby wcielić się w Ojca?

relacji wszelakich

Czyli wrogów, przyjaciół, informatorów itd. Nimat przez kilkaset lat między 100, a 426 rokiem życia podróżowała po krainie przyziemnych, napotykając na swojej drodze różne istoty. Ciągle zmieniała tożsamości i imiona, oraz, co najwazniejsze, często spełniała życzenia. Gdzie tu haczyk? Życzenia zwykle tak obracała w głowie, żeby wyszło coś, czego życzący kompletnie nie chciał i potem używając aury i manipulacji wmawiała tym osobom, że to właśnie tego chcieli. Mogła również wdawać się w różne romanse, czy po prostu zaprzyjaźniać i zapoznawać z innymi rasami. Po 426 roku życia Nimat wróciła na Ciemny Dwór i zaczęła pracować jako szpieg, więc i tutaj znowu otwiera się kilka furtek. Może jacyś informatorzy? Ktoś, komu wybitnie nie spodobało się to, że nakablowała Królowi o buncie kogoś z rodziny, albo z bliskich tej osoby? A może ktoś, z kim Nimat mogła współpracować przy misjach szpiegowskich?

Czego oczekuję?

Chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, była komunikatywna i w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję. Chodzi mi tutaj chociażby o komunikowanie, że odchodzi się z forum. Nie zjem za to, za to będę wdzięczna za szczerość i możliwość oddania postaci komuś innemu.

Co oferuję?

– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to postawię sprawę jasno i poinformuję o tym.
– Sporą już rodzinkę, z którą można zawiązać różne szalone relacje, a której można się przyjrzeć na drzewku na samym początku poszukiwań.<3
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, na ile mogę, to daję znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wróżkach jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków (Również tych, nadających się na dżiny!), avków, albo sama avatary zrobić. <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci! Naprawdę, można się ze mną dogadać, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom. :lama:

KONTAKT:

Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW

Aktualne 30.09.2019


Ray Moonwater

23


150 cm


If you die, I swear to Raziel, I'll kill you.


[Cytuj]
Multikonta: Lereena, Sina
I am your payment? I'll kill her!


Zdolności negocjacyjne Erin (a dokładniej kompletny ich brak) są w świecie szeroko znane. Tyle, że z niezrozumiałych powodów Erin kocha w negocjacjach używać osoby Ray, czyli po prostu handlować nią, co się zazwyczaj niespecjalnie dobrze kończy (jak na przykład próba wmanewrowania jej w małżeństwo z brodatym karłem, czego cudem uniknęła). Z tego też tytułu poszukuję jednostki, płeć, rasa i wiek całkowicie dowolne (choć Nefilim niekoniecznie mi tu pasują), z którą Erin zdołała zawrzeć umowę i... przehandlowała swoją Parabatai. Ray jednostka honorowa, więc na pewno z umowy by się nie wymiksowała, choć na pewno nie będzie szczęśliwa, przynajmniej na początku. Co z tego wyjdzie? Zobaczy się razem z chętnym/chętną. Tak samo jak przedmiot rzeczonej umowy, czyli co ktoś mógłby "mieć" od Ray w ramach dealu z Erin.


Edit: posiadam do dealu jedną wróżkę. Ktoś jeszcze chętny? :D


If I see you again... I'll kill you.


Czyli po prostu szukam wroga. Tutaj chyba najlepiej nadałby się jakiś Nefil, ale nie jest to specjalnie wymagane. Powody, dla których postacie się nie znoszą, mogą być różne, wszystko dogadam z zainteresowanymi. Tak czy siak relacja jest bardzo dynamiczna, oboje reagują na siebie alergicznie wręcz, a każde spotkanie kończy się w bardzo nieprzyjemny sposób. Może to być również ktoś, kto kiedyś nadepnął Ray na odcisk i go/ją znienawidziła, chce się obecnie zemścić lub zlikwidować jednostkę z tego świata. Może być także w drugą stronę, to Ray nadepnęła na odcisk tej osobie. Ray nie jest ani towarzyska ani zbyt przyjacielska, więc tego typu relacje jak najbardziej do niej pasują. Chodzi o to, żeby się działo, nie było nudno i był fajny punkt zaczepienia na fabułę. No i oczywiście wiadomo, że stan relacji może się w każdej chwili zmienić, wszystko się okaże z czasem.

Ta konkretna szukajka jest otwarta cały czas, głównie z racji tego, że Ray prędzej zdobywa wrogów niż przyjaciół, ze względu na jej specyfikę bycia, życia i genealogii.


It's you... I'm so happy to see you alive!


Czyli 13 lat temu pewna wróżka została niesłusznie oskarżona i zamknięta w więzieniu amerykańskiego Instytutu, aby wykonać na niej wyrok. 10-letnia wówczas Ray podyskutowała sobie z przedstawicielem Faerie i dochodząc do słusznego wniosku, że jest niewinny, wypuściła go z pudła. Miała z tego powodu potem nieprzyjemności, ale stwierdzenie, że dziadek byłby dumny rekompensowało jej wszystko. Tak więc szukam Faerie, wiek i płeć kompletnie dowolne, który miał wątpliwą przyjemność zwiedzić więzienie Instytutu i zostać z niego wyciągniętym przez dziesięcioletnie dziecko. Nie, to nie mówi zbyt dobrze o zabezpieczeniach i strażnikach Instytutu... Szczegóły są do dogadania. Serdecznie zapraszam <3


- You all should be dead.
- Really? Kiss my ass.

Czyli szukam waśni rodowej. W skrócie wszystko zaczęło się mniej więcej 40 lat temu, gdy tuż po przejęciu władzy przez obecną przywódczynię klanu, o czym nikt nie wiedział jeszcze, czyjś klan postanowił zawrzeć z Moonwaterami aranżowane małżeństwo. Roseanne Moonwater odmówiła i to niestety w bardzo niewybrednych i nieprzyjemnych słowach, co uraziło drugą stronę i wywołało waśń rodową do dnia dzisiejszego. Całość relacji, zarówno rodowych jak i naszymi postaciami jest do dogadania, jestem otwarta, pomysły mam. Powody waśni mogą być też zupełnie inne, choć ten jeden akurat jest wpisany w opis rodu.


Kontakt

Najłatwiej łapać mnie na discordzie: Zielona Wróżka#6743
Ale jak ktoś go nie posiada/nie lubi/nie chce używać, PW też się jak najbardziej nada.
AKTUALNE 28.09.2019
<div style="width:310px;margin-top:5px;"><div style="font-family: 'Cinzel', cursive;font-size:13px;color: #D2D8DD; text-shadow: 0px 1px 4px #fff;float:left;margin-right:150px;">Some nights you drink tea, some nights you drink whiskey.<img src="https://i.imgur.com/M1u3sMO.gif" style="width:150px;float:right;box-shadow:0px 0px 5px #D2D8DD;border-radius:20px;margin-left:-40px;margin-right:-150px;margin-top:-40px"><img src="https://i.imgur.com/nf9u4kC.gif" style="width:150px;box-shadow:0px 0px 5px #D2D8DD;border-radius:20px;margin-right:-40px;margin-top:5px"><div style="width:150px;font-family: 'Cinzel', cursive; font-size:13px;color:#D2D8DD; text-shadow:0px 1px 4px #fff;float:right;margin-top:40px;margin-right:-160px;">And some days you fight demons. Your demons.
<div width="310px" style="font-family: 'Dancing Script', cursive; font-size:22px;color:#D2D8DD; text-shadow:5px 5px 10px #000;padding-top:2px;margin-top:-7px;margin-left:-275px">Raven Moonwater

Faoiliarna Creswell

24 Lata


150 cm


O wilku mowa, a wilk tu...[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Jia Wang
Wszystkiego po trochę


1. Brata. — Postać brata Fao już na forum istniała, jednak dopuszczam przerobienie go, nawet całkiem mocne, jestem ugodową osobą i idzie się w tej kwestii ze mną dogadać. Tutaj znajdziecie profil poprzedniego gracza, a tutaj odnośnik bezpośrednio do jego karty. Nie ukrywam, że zależy mi na dobrej relacji między rodzeństwem, jednak i tutaj można wymyślić razem jakiś powód, czemu ich relacje się oziębiły.

2. Relacje z różnych etapów życia. — Fao przez całe swoje życie dosyć sporo podróżowała i stosunkowo często zmieniała miejsce zamieszkania, więc można coś na tej podstawie wymyślić. Przygarnę zarówno jakieś pozytywne relacje, jak i negatywne, czy neutralne. Do negatywów jest nawet całkiem ciekawe podłoże w historii Fao, więc zapraszam. Nie chcę tu wrzucać całego tekstu streszczającego, gdzie i kiedy była postać i jakie relacje głównie w tym etapie łapała, bo wyjdzie tekst TL;DR więc to będzie dla zainteresowanych do zobaczenia na pw <3

Czego oczekuję?
— Chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, była komunikatywna i w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję. Chodzi mi tutaj chociażby o komunikowanie, że odchodzi się z forum, czy po prostu, że źle się pisze ze mną i nic z danej relki nie wyjdzie. Nie zjem za to, za to będę wdzięczna za szczerość i w przypadku odejścia z forum, za ewentualną możliwość oddania postaci komuś innemu, jeśli będzie to np. ktoś bliski Fao.

Co oferuję?
– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to postawię sprawę jasno i poinformuję o tym.
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, na ile mogę, to daję znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wilkach i forum jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków, avków, albo nawet sama avatary zrobić. <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci! Naprawdę, można się ze mną dogadać, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom.

KONTAKT:
Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW

AKTUALNE 30.09.2019

Sing for the Moon

Eleanor Coleridge

21/561


172 cm


one garden two serpents eden never stood a chance


[Cytuj]
Multikonta: Catriona
Poszukiwania wampirówPoszukuję osób, pomogą rozruszać rasę wampirów i nie znikną od razu. Pragnę aktywności, mnóstwo aktywności.
Chcę stworzyć ciekawe wątki oraz relacje.


1) Potomek:
Eleanor w swoim życiu przemieniła kilka osób.
W Karcie postaci nie jest nic napomknięte o przemienionych osobach aby była większa możliwość do stworzenia wampira. Płeć jest mi obojętna, tak samo jak i orientacja. Wiek maksymalny jaki obowiązuje to 300 lat. ( jeśli mnie zaciekawisz pomysłem mogę to zmienić).
Relacje jakie panują pomiędzy Stwórczynią, a Potomkiem to przywiązanie do siebie, oddanie, szacunek, po słuszność, wsparcie. Ich relacje można śmiało nazwać matka-dziecko. Eleanor wypatruje osób, które je zaciekawią. Może to być ostry charakterek lub zamiłowanie do walk lub broni. Chętnie pomogę przy tworzeniu relacji między naszymi postaciami.


2) Członków Organizacji Azyl
Ciągle jest tworzona Organizacja- Azyl dla Wampirów. Eleanor ma swoją wizję stworzenia miejsca, która nie zmusza nikogo do przyłączenia się, ale oferuje schronienie, sporo krwi, spory teren prywatny i wiele więcej. Dostęp do ogromnej sali treningowej, biblioteka pęka od książek.
Każdy może zdobyć swoje osobiste stanowisko (łowca, szpieg, zbrojmistrz, hacker, ochrona, posłaniec itd).

ROZBUDUJMY GRUPĘ WAMPIRÓW WSPÓLNIE !!


3)Wampiry
Jako iż ostatnim czasem gracze pojawili się i nagle zniknęli po napisaniu jednego posta cała akcja stoi w rasie wampirów.
Poszukuję (jak i całe forum) chętnych osób na stworzenie wampira. Większe grono może ruszyć całą akcję, przyspieszyć wiele procesów.
Nie bój się, pomożemy. Administracja chętna do ujawnienia swej dobroci. Pomoże, odpowie na pytania. Ja swymi siłami także mogę nakierować was na utworzenie ciekawej postaci lub dobrych relacji pomiędzy graczami.
Nie jestem osobą, która nagle zniknie. Oczywiście każdy ma swoje życie prywatne i nie skreślam takowych chętnych.
Codziennie pojawiam się, odpisuje regularnie na posty.
Wspólnie możemy więcej.

W razie pytań zapraszam na PW lub Discord Eleanor#6498
AKTUALNE! 03.10.2019

Lereena

800 (26)


165 cm


Wild and free just like the sea.[Cytuj]
Multikonta: Ray M., Sina
Beginnings was hard. But I was doing my best.


Ler jak przykładna wróżka dorobiła się dziecięcia. Wróżkowego rzecz jasna. Tak więc poszukuję:
primo: dziecka. Tego biologicznego, urodzonego, którym zajmowała się jak najlepiej umiała, chociaż początki były bardzo trudne. Na pewno bywały jakieś zgrzyty, nie można powiedzieć, żeby Ler się na matkę nadawała, ale zdecydowanie się starała i swojego potomka kochała. Ich obecne relacje mogą być różne, w karcie wspomniałam jedynie fakt posiadania dziecka i że go wychowywała i kochała, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby ich relację rozwinąć w dowolną stronę. Dziecko musi mieć gdzieś pomiędzy 250 a 300 lat no i być wróżką. Zasadniczo wraz z ojcem ukochamy za konkretny wizerunek, wyszło też, że Ler nigdy dziecięciu nie powiedziała, kto go spłodził. Ojciec dziecka również o nim nie wie, wizerunek konkretny dlatego, że zabawnie byłoby, gdyby dziecko było do ojca mocno podobne... I potem to spotkanie po latach <3 Wszystko jednak do ogarnięcia, dogadania i wzajemnych ustaleń <3
secundo: potomstwa przybranego. Wprawdzie Ler nie lubi ludzi, ma do nich uraz, nie zmienia to jednak faktu, że ktoś mógł ją jakoś oczarować, tak że zdecydowała się go zmienić we wróżkę. Nasza relacja jak i wspólna historia byłaby w pełni do ustalenia. W tym punkcie może się również zawierać to, że kogoś mogła po prostu przygarnąć z jakichś powodów (niekoniecznie człowieka) i zwyczajnie się zaopiekować, bo zrobiło jej się żal, bo ktoś poprosił czy wymógł obietnicę. Tutaj również wspólna historia, relacje i powody są całkowicie do ustalenia.


Inne


Tutaj może podpadać wszystko, co wpadnie do głowy zarówno mnie jak i Tobie. 800 wróżkowych lat to sporo, więc tak naprawdę wszystko się mogło zdarzyć. Byle tylko miało ręce i nogi.


Kontakt


Najławiej i najszybciej łapać przez discorda: Zielona Wróżka#6743. Ale pw również się nada.
Ze swojej strony oferuję kogoś, kto nie zniknie z forum (bo mi się tu podoba!) i kto ma przeważnie całkiem sporo mniej lub bardziej dziwnych pomysłów. Dogadać się ze mną da, jestem otwarta, a kartę napisałam w taki sposób, że bez problemu da się tam wcisnąć prawie wszystko.
Serdecznie zapraszam <3
Aktualne: 28.09.2019


Xavier Alexander Verlac

32


190 cm


Be strong like a Dragon[Cytuj]
Multikonta: Elvan, Ceris, Rose
CASTING NA ŻONĘ!


Xavier niedawno został Nefilim. Z racji tego, że pewnie jego prawdziwi rodzice z szanującej się rodziny Verlac. Będą chcieli by ich ród się nie skończył dlatego też poszukuję tutaj kandydatek na żonę dla Xaviera.
Niestety jedyny wymóg by to była Nocna Łowczyni.
Pewnie w skład "jury" będą wchodzić rodzice Verlac, brata Jayden'a i boom...
sam Xavier :V
Szanse będą wyrównane.
Raczej rodzice nie bardzo akceptują związku Xaviera z Wilczycą, z którą zamierza być.

04.10.2019 r. - Bardzo aktualne

  
Xavier Alexander Verlac


Don't poison your heart
Remember, you will feel this magical light
Don't poison your heart

Taillis

1020


168 cm


I WANNA GET IN TROUBLE I WANNA START A FIGHT


[Cytuj]
Multikonta: Jonathan, Oscar, Margot
Niedźwiedziątko z mojej krwi
Kiedyś tak się zdarzyło, że coś nie wyszło. Czy raczej wyszło - aż za dobrze. Taillis zupełnym przypadkiem zaszła w ciążę z Biesem, czego żadne z nich nie planowało. Co więcej, kobieta nie pisnęła ani jednego słowa swojemu kochankowi. Inna sprawa, że byłoby to trudne, skoro spędzili ze sobą jedną pamiętną noc, a później ich drogi rozeszły się na wiele lat. Do Biesa nie czuła nic wielkiego, ot, był chwilową fascynacją. Nie oczekiwała od niego wsparcia, pomocy, nie biegała za nim wymagając od niego, żeby stworzyli rodzinę. Wręcz przeciwnie.

Taillis zniknęła w głuszy, by tam urodzić i wychować swoje dziecko, która od zawsze nazywała po prostu Niedźwiedziątkiem. Jedyną osobą, która w tym czasie jej pomagała, była Devana - zbyt zaniepokojona nieobecnością siostry, by nie zacząć jej szukać. Kiedy jednak wojowniczka uznała, że jej dziecko jest na tyle dorosłe, by poradzić sobie samemu i decydować o własnym losie, rozstała się z nim pozwalając mu, by dokonywało własnych wyborów i popełniało w życiu własne błędy. Nie chciała nic mu narzucać i nie chciała, by ich relacja skończyła się tak, jak jej własna z ojcem.

Poszukiwane jest Niedźwiedziątko - dziecko krwi Taillis - wymagania konieczne to bycie ukończone co najmniej 200 lat i przyjęcie, że początkowo żyło się z matką w głuszy, mile widziana byłaby również zdolność przybierania formy zwierzęcej, dzięki której nazywanie dziecka Niedźwiedziątkiem miałoby jeszcze lepsze podstawy fabularne. Cała reszta jest właściwie do dogrania, ani ja, ani Bies nie określaliśmy, w którym momencie życia pojawiło się dziecko, więc wiele szczegółów można tutaj po prostu ustalić - wiek, konkretny typ wróżki, płeć, właściwie wszystko pozostawione jest w rękach chętnego gracza.


Mąż nie mąż
Około roku 1600 ojciec Taillis doszedł do wniosku, że świat mu już obmierzł i nie zamierza dłużej żyć. Nie zamierzał jednak zostawiać swej jedynej córki na pastwę losu. Chociaż była przecież świetną wojowniczką i na pewno poradziłaby sobie w świecie Przyziemnych, mężczyzna przesiąkł za mocno kulturą Europy i zwyczajami, jakie tu panowały. Kierując się chęcią zapewnienia córce bezpieczeństwa, zawarł układ z pewnym jegomościem, ofiarując mu rękę Taillis i właściwie siłą doprowadzając ją przed ołtarz. Tajemnicą pozostaje jednakże, czy pucas zachowała się ostatecznie jak potulny baranek, czy może jednak uciekła w ostatniej chwili oknem i tyle ją widzieli.

Poszukiwany jest mąż nie mąż - wymagania konieczne, to bycie długowiecznym - wróżką albo czarownikiem, z nikim innym ojciec Taillis by się nie plątał w żadne układy, a punkt drugi to konieczność posiadania nieco więcej niż 5 lat w 1600 roku. Byłoby mi bardzo miło, gdyby pan mąż nie mąż postanowił współcześnie odegrać się jakoś na swej niewiernej żonie nie żonie, która robi dokładnie to, na co ma ochotę, ale tutaj już zostawiam otwarte furtki, bo wszystko przecież możemy razem dogadać i dobrze dograć.


Kontakt

Masz pomysł? Daj znać! Znajdziesz mnie na PW tutaj albo na kontach: Jonathana White'a i Oscara Robertsa. Ewentualnie kontakt jest możliwy również przez GG: 5800046 oraz discord Feyshin#5145. Proszę jednak o zgłoszenia przemyślane, chciałabym, żeby osoba decydują się grać którymś z tych mężczyzn, nie zniknęła po paru postach.

Aktualne 13.10.2019

  
I am brave, I am bruised
I am who I'm meant to be, this is me
Look out 'cause here I come
And I'm marching on to the beat I drum
I'm not scared to be seen
I make no apologies, this is me

Sonia Kozakova

23


178 cm


Where is my mind?[Cytuj]
Multikonta: Anthony
Krewni ruskiego wilczka


Co prawda rodzice Sonii nie żyją, do czego ona sama się przyczyniła, ale zawsze pozostaje trochę dalsza rodzina. Dlatego też, ci którzy mają ochotę stworzyć postać o rosyjskich korzeniach, proponuję opcję bycia kuzynem/kuzynką/ciotką/wujkiem itd. itp. Sonii. Wiek, płeć, wizerunek, charakter, rasa i cokolwiek przyjdzie wam do głowy dowolne. A jaka relacja takiej postaci byłaby z Kozakovą to jest wszystko do uzgodnienia c:
W pakiecie powiązanie z Wanią Siergiejewem! <3
Chętnych zapraszam na pw!

AKTUALNE! 16.10.2019


Kumple do wchodzenia na pomnik Lenina


Dla tych, którzy chcieliby stworzyć rosyjską postać, proponuję relacje z Sonią z lat dzieciństwa bądź szkolnych. Gdyby znajomość dotyczyła pierwszego okresu, trzeba byłoby uwzględnić pochodzenie z Jakucji, a jeśli z drugiego - uczęszczanie do petersburskiej szkoły. Nie mam żadnych wymagań, co do płci lub wizerunku, jedynie o co proszę, to ten sam wiek albo zbliżony do wieku Sonii. Jeżeli chodzi o rasę, jest mi to obojętne. Przyznam szczerze, że liczę na niekoniecznie gładką relację, a bardziej skomplikowaną.
Chętnych zapraszam na pw!

AKTUALNE! 16.10.2019


Zgodność w chęci rozszarpania


Jeśli szukasz zaciekłego wroga, któremu możesz uprzykrzać życie na każdym kroku, to mam dla ciebie dobrą wiadomość! Również szukam dla Sonii kogoś, na kogo mogłaby warczeć, dokuczać mu, gryźć go i ogólnie walczyć ile wlezie. Powód? Może być banalny, a może być poważniejszy. Nie mam też wymagań, co do rasy, wieku oraz płci i może być to równie dobrze postać już istniejąca. Na pewno chcę, żeby w tej relacji się działo :hyhy:
Chętnych zapraszam na pw!

AKTUALNE! 16.10.2019

  

- It's so beautiful!
- It kinda looks like an eye...
- Woah... yeah, totally...
sałataIgnis

231


170 cm


All I wanna do is hear you scream in pain[Cytuj]
Multikonta: Lennan, Eve, Marco
Duchy przeszłości

Pamiętasz?

Ignis stara się zapomnieć o tym co wydarzyło się kiedyś i o tym co później sama robiła. Ba, stara się wrócić do normalności. Poszukuję jednak kogoś, kto nie pozwoli jej na to, a przynajmniej kogo widok jej na to nie pozwoli. Ignis w głowie zawrócił pewien Pół Faerie (specjalnie nie wpisywałam imienia, pełna dowolność). Z racji tego, że został zabity, a wraz z nim paru jego kumpli.
Poszukuję kogoś, kto wiedziałby co wtedy zrobiła z grupą Ignis. Wątpliwe, żeby wiedział o wpadce z wyznaniem imienia. Teraz mógłby przypadkiem trafić na Ignis, albo ją specjalnie odnaleźć, pełna dowolność. Raczej stawiam na postać męską, na pewno ktoś długowieczny - wróżka/czarownik/wampir. Rodzaj relacji... W sumie zależne od tego jak będzie się toczyć gra i od tego co wspólnie ustalimy. Od nienawiści po poprawianie relacji damsko-męskich w oczach Ignis.


AKTUALNE

Am I savage?
Scratching at the door
Am I savage?
I don't recognize you anymore

Zephyr Yamada (prawdziwe imię Suzaku)

800


185 cm


Lojalny poddany służy tylko jednemu panu.


[Cytuj]
TYTUŁ

Rodzina

Potomkowie - Jak wam wiadomo Suzu lubi dzieci, dlatego nie spotkacie w nim uczuć jak brak akceptacji czy miłości. Zawsze zajmie się nawet niesfornymi do szpiku kości. Zaakceptuje dzieci biologiczne i jak adoptowane.

W tym momencie szuka syna lub córkę z skomplikowanego romansu, ponieważ matka po narodzinach zostawiła dziecko w wóżku z listem. Wszelkie szczegóły z tym związane, możemy przedyskutować. Jedynie tylko proszę, żeby dziecko było w przedziale 250-310 lat, może być nawet młodsze co nie przeszkadzałoby mi w ogóle.

Ojciec - Poszukuję chętnej osoby na ojca Suzaku, który przynależy do Ciemnego Dworu. Jest rycerzem i wieny Królowi Wróżek. Imię postaci jest już podane, tylko imienia nieprawdziwego imienia więc jest dowolność tak samo charakter czy część wyglądu. Możemy dogadać się do aktualnej relacji i innych ważnych podpunktów. Więcej informacji na jego temat mogę podzielić się na discordzie lub na GG gdzie będzie najwygodniej.

Aktualne 14.09.2019


Różne Znajomości

Poszukuję wszelkich ciekawych i mniej ciekawych relacji po nienawiść, do romansów. Nie wykluczam poszukiwań na stałą miłość do końca życia.
Więcej informacji na jego temat mogę podzielić się na discordzie lub na GG gdzie będzie najwygodniej.

Aktualne 14.09.2019

Jia Wang

21


160 cm


-


[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Faoiliarna
Członków rodziny Wáng

Kobiet włączonych do rodu

Potrzebne mi będą 2 kobiety z różnych rodów, najlepiej po prostu NPC, które na przestrzeni lat zostały włączone poprzez małżeństwo do chińskiego rodu. Warunkiem jest dobra reputacja rodu, z którego wywodzą się kobiety i niezmieszana z podziemnymi krew - ród Wáng bardzo tego pilnuje.

  • Kobieta Wáng z domu xxx [ur. 1949] - babcia Jii, jeszcze żyje, jest na emeryturze, małżeństwo aranżowane

  • Kobieta Wáng z domu xxx [ur. 1970] - żona brata ojca Jii, tutaj nie musiało być małżeństwa aranżowanego


Rodzeństwa

1. Starszego brata między 24, a 27 lat - Dziedzic, przyszła głowa rodu, który ma partnerkę z aranżowanego małżeństwa, mającą między 20 - 25 lat i jest minimum 2 lata młodsza od brata. Co do relacji rodzinnych - raczej widzę go jako opiekuńczego brata, który czasem pomaga swoim siostrom, jeśli go ładnie poproszą. (tutaj przykład z karty - pomógł Jii w wyjeździe do York).

2. Młodszej siostry mającej 20 lub mniej lat. Jaką relację mają można ustalić, jednak Jia na pewno jest wobec niej bardzo opiekuńcza, zgadza się na wszystko, co wymyśli dla niej rodzina w związku z małżeństwem aranżowanym, byleby tylko nie wkurzyć rodziców i nie sprawić, że jej obowiązek spadnie na młodszą siostrę, która, według Jii, nie zniosłaby takiego traktowania i zamknięcia w złotej klatce. W każdym razie Jia uważa, że wie lepiej, co jest dobre dla młodej. Jak będzie w rzeczywistości można dogadać. Czy będzie świadoma tego, co robi dla niej Jia, czy może wręcz przeciwnie i będzie zazdrosna o uwagę, jaką poświęca jej ojciec i matka, o aranżowane małżeństwo i inne rzeczy?

Kuzynostwa i reszty rodziny

1. Ojciec Jii ma brata (曉明王 Xiaomíng Wáng [ur. 1970] +Kobieta Wáng z domu xxx [ur. 1972]), który ma dzieci - to właśnie ich szukam. Ich ilość, wiek i płeć jest dla mnie obojętne, byleby się w miarę logicznie rozkładało względem wieku brata ojca.

2. Członków bocznej lini, tutaj również jest dowolność, tymczasowo wpisałam jedynie rodzeństwo - mężczyznę i kobietę, którzy mają dzieci. Rodzeństwa mogło być tam więcej, tutaj jest spora furtka otworzona pod podłączenie postaci do rodu.

Dżina!


Cytat:
Aż w końcu przy chwili wolności, kiedy udało jej się wyrwać z rodzinnej rezydencji na spacer, trafiła na dżiny. Dwójka, kobieta i mężczyzna. To mężczyzna, widząc jej zamyślone i strapione spojrzenie zaproponował jej rozwiązanie problemów jednym, prostym życzeniem. A ona zamiast przystać na rozwiązanie problemów, wolała poprosić go o wykonanie zemsty...

"Chciałabym, żeby Houshin Shimizu ciągle przeżywał dzień, kiedy uciekł przed ślubem."

Fizycznie niemożliwe było manipulowanie czasem, jednak wierzyła w kreatywność i złośliwość dżinów. Wymyślili coś, żeby spełnić jej życzenie. Miała dług u faerie, jednak zanim wypowiedziała życzenie wynegocjowała, że spłata długu nie może naruszać jej, ani nikogo innego wolności. Może odmówić spłaty w wybrany przez faerie sposób, jeśli narusza on jej kodeks moralny, bądź porozumienia, albo ogółem prawo.


Poszukuję dżina, mężczyzny, który spełnił życzenie Jii. Miało to miejsce jakoś w 2014 roku, w chinach, drugim dżinem, kobietą, wspomnianą w historii była jedna z moich postaci - Nimat. Wszystko co potrzebne jest raczej zawarte w cytacie, ale w razie czego - można się dogadać! No i gratis masz znajomość z Nimat i do dogadania relkę z nią <3

Kontakt

Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW

Aktualne 04.10.2019

  

--- Give me
something to believe in, or give it up, or give it up now

Erin Spiritstride

23


166 cm


I'll take a nightmare that's real over a dream that's a lie.[Cytuj]
Multikonta: (będzie)
Remember how far you've come

Szukam: kuzynostwa

Zgodnie z opisem rodu, poza linią Erin odsuniętą od władzy, istnieją na pewno jeszcze dwie główne: potomkowie Isaaca i Luke'a. Są oni jak najbardziej za obecnym stanem rzeczy i w pełni popierają Isaaca w jego postanowieniach czy niechęci wobec Podziemia. Trzeba jednak pamiętać, że wszyscy członkowie rodu Spiritstride są obserwowani przez Clave za ich początkowe udziały w działaniu Kręgu, a Erin po prostu się z kuzynostwem w tej części nie lubi. Wiek dzieci stawiałabym na około 16-28 lat, jednak proszę pamiętać, że potomkowie Luke'a i Sienny najbardziej ze wszystkich ucierpieli w trakcie Mrocznej Wojny (śmierć dziadków i matki).

Poza głównymi częściami rodu są również poboczne i całkiem niespokrewnione, ale z racji współdzielenia (bądź nie) nazwiska, wciąż są uznawani za kuzynostwo. Jeśli Luke'a i Isaaca uważa się za mózg tej rodziny, właśnie te pozostałe gałęzie można śmiało nazwać sercem. Zdecydowanie kierują się innymi zasadami niż najgłówniejsza gałąź, tudzież ich relacje z Erin są bardzo dobre.

Warto również zaznaczyć, że do głównej gałęzi rodu również należą dodatkowi parabatai (2), którzy połączyli się runą ze Spiritstride oraz przyjęli ich nazwisko. Do rodu również przyłączyło się 6 przyziemnych po Ceremonii Wstąpienia. Ich uczucia mogą być mieszane, co również wpływa na ich relacje z pozostałymi.

Erin również może mieć kuzynostwo po innych rodach. To pokrewieństwo jednak trzeba konkretnie ustalić.


Debts are like children

Szukam: "jesteś mi coś dłużna"

Wielokrotnie to udowadniała, szczególnie w ostatnim czasie, prawie aranżując ślub swojej parabatai z brodatym karłem. Nie tylko wpędziła ją w tarapaty, ale również i któregoś dnia samą siebie. Poszukuję więc kogoś, komu Erin jest coś winna. Czy to mógł być dług życia, spłata czegoś, bycie na każde zawołanie. Ona chciała tylko zdobyć jakieś cenne informacje na jakiś temat, a skończyła jako dłużniczka na całą wieczność, póki nie wywiąże się z zawiązanej umowy.

Rasa jest mi naprawdę dowolna, ale według mnie do tej relacji nie pasują ani nefilim, ani wilkołaki. Tak więc patrzę bardziej w kierunku ras długowiecznych, tj. wampiry, czarownicy, faerie - bo oni na pewno mają wiele do powiedzenia i pewnie spodoba im się możliwość wyręczenia przez nefilimkę.

Szukam jeszcze jednej osoby, ale proponuję aby to była relacja "bądź na każde zawołanie", a najlepiej od niedawna.


Are you flirting or starting a fight?

Szukam: dawne miłostki

Czasami w śmieszkach mówi się, że jest "chwiejnej orientacji", a inni żartują, że się zabujała we własnej parabatai. No dobra, sama do tego nawiązuję w żartach a Ray zapiera się rękami i nogami, że nic z tego, nie są parą (chociaż zachowują się jak stare nałżeństwo).
Poszukuję dawnych miłości Erin, czyli szkockiej blondynki o niewyparzonej gębie, ale jednocześnie bardzo lojalnej jeśli już się do kogoś bardziej przywiąże. Lojalnej, ale nie natarczywej, ponieważ potrafi odpuścić jeśli druga osoba nie czuje tego samego, co ona. Nie potrafi przymusić do okazywania czy odwzajemniania uczuć. Mimo tej lojalności, oczywiście zdarzają jej się wypady na jedną noc, jednak zazwyczaj nie wychodzi z tego nic większego, ponadto: bezwzględnie stara się aby nie doszło do zdrady z jej strony - o nie, takiego świństwa nigdy nie zrobi, nikomu. Może się jednak zdarzyć, że fabuła ich ponownie wepchnie w swoje ramiona i to może się skończyć bieżącym wątkiem romantycznym.

Każda z relacji będzie inna ze względu na to, jak postrzegają Erin i jakiej rasy jest druga połówka. Mogą skończyć się niechęcią, kłótnią, pokojowym rozejściem się czy większym zamieszaniem. Dopuszczam relacje z Podziemnymi, które miały miejsce najpóźniej 6, góra 7 lat przed bieżącą fabułą, a te zawiązane wcześniej mogą dotyczyć tylko i wyłącznie niejawnych (skąd miała to wiedzieć...?), przemienionych po całej sytuacji albo sami Nefilim. Pod kątem płci również nie wybrzydzam, więc czy to kobieta czy mężczyzna - dowolnie.

I z góry mówię: wątki romantyczne uznaję za odskocznię od fabuły i za tło. Nie przepadam za skupianiem się na tychże szczególnie, że nie uważam jakobym umiała pisać je jakoś znośnie (ale to jeszcze wyjdzie w praniu). Ot, nie jestem natarczywa.


Aktualne - 11.10.2019

  
you are a
murderer
no matter how
beloved

Kim Hye Jin

773


163 cm


Go on - bare your teeth at me. I'll pull them out...one. by. one


[Cytuj]
Angels, pixies, faerie dust, treading love and living lust

Dear Little piece of shit

Nasze losy związała twoja litość oraz moja rozpacz. Droga faerie, doskonale wiedziałaś, iż świeżo przebudzony czarownik nie poradzi sobie sam w świecie, a już zwłaszcza ten, który doznał ogromnej straty. Zaopiekowałaś się mną, być może licząc na przyszły zysk, a może z czystej dobroci serca - ocaliłaś mnie, zaprowadziłaś do mistrza, spędzałaś wspólnie czas, a nawet dołączyłaś ucieszona do mojej małej wendetty. Nasz stosunek zmieniał się stopniowo na przestrzeni lat, z wdzięczności powoli przechodził w dystans, irytację, aż w końcu w kruchą przyjaźń, gdzie operowałaś swobodnie kartą wybawcy, żądając ode mnie przysług, a ja udawałam, że cholernie mi to przeszkadzało. Bo podświadomie wiedziałam, iż nie zapragniesz niczego, czego nie byłabym skłonna uczynić dobrowolnie. Warczymy na siebie, irytujemy i przewracamy oczami, ale mimo wszystko wspólnie udajemy się napić, spędzając czas w pełnej harmonii ze sobą.

Bros before hoes

Jak widać, poszukuję wróżki, która ocaliła nieszczęsną Quinn zaraz po tym, jak ta zagubiła się w lesie. Przyjaźni opierającej się na żerowaniu na drugiej osobie, gdy przyjdzie taka potrzeba, a jednocześnie wciąż pilnujących wzajemnie swoich pleców. Irytującego połączenia, którego lata rozłąki nie mogły przerwać, gdzie wzdychacie na swój widok w udręczeniu, ale i tak wspólnie idziecie jeść jakieś wymyślne śniadania. Można to ubrać również w jakiś inny sposób, grunt by miała miejsce długofalowa fabuła, która skaże te nieśmiertelne istoty na swoje towarzystwo. Nie sądzę, by urodził się z tego jakiś romans - więc nie musicie się bać, serio! Płeć oraz przynależność do dworu są mi obojętne, byleby rzeczona wróżka była starsza od mojej wiedźmy. Chętnych zapraszam serdecznie na pw, nie gryzę od razu <3


A K T U A L N E
1.10.2019
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo