Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Adnotacja
Wiedza dostępna tylko i wyłącznie dla wilkołaków po odkryciu miejsca spoczynku ksiąg, zapisków i innych dzienników.

Zapomniane dzieje


Bóg Wojny dumnie kroczył po świecie, a jego imię wzbudzało strach i każdemu było znane – Ares. Nikt nie był w stanie pokonać potężnego Boga. Jeden z Demonów Piekła, o czarnych jak smoła oczach, sprzeciwiał się bogu, uważając jego zdolności za zbyt ludzkie. Wyzwał Aresa na pojedynek sił, a ich wojska miały stanąć przeciw sobie podczas pierwszej wiosennej. Demon był podły, przebiegły i cwany, chciał wykorzystać podstęp, aby Ares ugiął się i ukląkł przed nim na kolano, a on z satysfakcją zetnie łeb Boga. Wykorzystał potężną magię, wiążąc nią inne demony, te większe i pomniejsze, a jednemu nakazał sprawowanie kontroli.
Ciemność zapadła, choć była jakaś nikła, przygaszone światło Księżyca oświetlało ziemię. Kolor był inny, wpadający w czerwień, zbyt intensywną, aby była prawdziwa… A wtedy zaczęło się szaleństwo. Wojska Aresa oszalały, nie wiedząc, co się dzieje – atakowały samych siebie. Bóg Wojny wyczuwając podstęp – zniknął, ponieważ na niego nie działała moc księżyca. Wściekły na Demona zaszył się gdzieś, planując zemstę. Minęło kolejne sto lat, aż Ares postanowił najechać dom Demona i zemścić się, w tym samym dniu, kiedy Krwawy Księżyc pojawił się na niebie o tej samej porze. Demon nie uległ, choć był zaskoczony. Moc jednocząca się w Krwawym Księżycu była potężna, ale niewystarczająco. Ares, będący jednym z Bogów Olimpijskich znalazł rozwiązanie z pomocą sióstr i braci. Nie poniósł klęski, ale i nie odniósł zwycięstwa. Klątwa pozostała.
Najpierw krwią spłynął stok Olimpu, później pola jednego z wielu podziemnych wymiarów… Raz na sto lat ludzie popadali w obłęd, szalejąc i nie kontrolując tego, co czynią. Demon pragnął więcej, a po jego przejściach z Hecate chciał wykorzystać moc Krwawego Księżyca przeciwko jej nieumarłym. Powstały Wilkołaki, które zdobyły moc i siłę, zdolną do pokonania Wampirów, choć nadal były za słabe. Ojciec powiązał je więc z Krwawym Księżycem, choć przyniosło to niepożądane efekty…
Wilkołaki traciły kontrolę, szczególnie te młode, bez doświadczenia. Niejednokrotnie ginęły w szaleńczej walce, której nie pamiętały kolejnego dnia. To jak pierwsza przemiana w wilkołaka, kompletny brak panowania nad sobą, odbijający się na całym przyszłym życiu. Starsze osobniki radzą sobie lepiej. Niemniej jednak… Uklepane deptaki łączące miasta spływały krwią raz na sto lat, później bruk… Wszystko to działo się raz na sto lat. A teraz?
Teraz nadchodzi kolejny Krwawy Księżyc…
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo