Shadows of York Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Christian Stormnight
Autor Wiadomość
Christian Stormnight

Christian Stormnight

31

Nefilim

#klapek

Zwiadowca(tajne)

Audaces fortuna iuvat

Wysłany: 2019-03-14, 21:42   Christian Stormnight [Cytuj]

[Profil] [PM] [E-mail]

Bevin

Bevin Traveley

515

Faerie

The higher I go, the harder I fall

Wysłany: 2019-03-14, 21:47    [Cytuj]

Chrisssssss <33

Nie lubię Cię, Ty nie lubisz mnie. Nawet jeśli nie na poziomie jednostki, to na pewno rasowym.
Za to łączymy się w miłości do książek oraz obaj władamy żabojadzkim.

Z tego co wiem, ktoś Ci ubił brata, ja za to nabyłem podczas wojny ranę w boku. Co Ty na to, by naszym spoiwem "miłości" była Twoja rodzina?
[Profil] [PM] [E-mail]

Christian Stormnight

Christian Stormnight

31

Nefilim

#klapek

Zwiadowca(tajne)

Audaces fortuna iuvat

Wysłany: 2019-03-14, 22:20    [Cytuj]

Beviiiiiiiiiiiiiiiiiin

Czyli chcesz wejść w osobisty hejt wynikający z zabicia mi kuzyna albo brata? Oj, stąpasz po kruchym gruncie przyjacielu. Może to być ciekawe, szczególnie jeśli ta informacja wypłynie po paru stosunkowo neutralnych sesjach.

Początek widzę taki: może i się nie lubią, ale w wyniki jakiejś sprawy musieli razem pracować, szukać informacji itd. więc nawiązali między sobą ciche porozumienie i znoszą swoją obecność. Wyskoczą na piwo(w przypadku Chrisa colę), wymienią się kilkoma informacjami i pójdą w swoją stronę.
I teraz wypływa informacja o tym, że Bevin prawdopodobnie przyłożył rękę do śmierci krewnego Stromnighta. Nagłe zerwanie znajomości nawet w przypadku niezbyt chętnie spotykających się istot będzie dziwna, więc Traveley mógłby spróbować się dowiedzieć o ciul Chrisowi chodzi.

Relka wysunięta nieco do przodu, co na nią powiesz?
[Profil] [PM] [E-mail]

Bevin

Bevin Traveley

515

Faerie

The higher I go, the harder I fall

Wysłany: 2019-03-14, 22:28    [Cytuj]

Widzę to, szczególnie, jak moja Królowa zarządziła współpracę z Nefilim przez wzgląd na relację na linii:
Sebciu/Królowa.

Piszę się!
[Profil] [PM] [E-mail]

Finn Creswell

Finn Creswell

31

Wilkołak

Dagon Palmer

Trener karate (najlepszy jednonogi sensei ever)

Tell me that you need me 'cause I love you so much...

Wysłany: 2019-03-14, 22:32   
   Sophie, Syriusz, Lexa, Ismena
[Cytuj]

To i ja tu wbiję, chociaż wystartowałeś z kołkiem na moją wampirzycę :lol: ale jestem kochana i wybaczam <3

Skoro za Faerie nie przepadasz to na pewno z Ismeną będą hejty, tym bardziej, że z jej charakterem łatwo o hejta, bo jest fałszywą żmiją, która najpierw udaje milutką a potem podstawi Ci przysłowią nogę i jeszcze Cię podepcze jak się przewrócisz xD

Oprócz Isy mam do zaoferowania Finna (wilkołak), Syriusza (wieźmok), Lexę (Nefil) i Sophkę, którą już miałeś okazję poznać - pisz, czy wolisz pozytywy/negatytwy/jeszcze coś innego a na pewno wspólnymi siłami coś dalej wymyślimy ^^
[Profil] [PM] [E-mail]

Opal Lengyel

Opal Lengyel

170

Czarownik

Craig

Właścicielka Chelidonium/Dowódca Czarowników

And in the sea that is painted black, creatures lurk below the deck but you are a king and I am a lionheart

Wysłany: 2019-03-14, 23:18   
   Viv, Devana
[Cytuj]

Tego, to ja też wpadnę sobie tutaj.
Mam wróżkę, ty wróżki hejcisz, ona hejci Nefilim do tego jest księżniczką, pewnie większa radośc z ubicia mędy, co? Nie wspominając, że w instytucie hasa sobie jej synek, który jest nefilim z wróżkową krwią, więc jak go będziesz gnębił, to Devana raczej będzie chciała się ciebie pozbyć.
Do tego ma Viviane, czarną owieczkę instytutu, która lubi robić wszystko na opak, nie lubi, gdy jej się rozkazuje, nie stroni od używek, a w samym instytucie jest od urodzenia, więc na pewno musieli się kiedyś poznać.
No i do kompletu dorzucam Opal, która w sumie to lubi na dobry początek w miarę wszystkich, do tego, jak na razie sobie dowodzi czarownikami, ale nie jestem pewna, czy ją polubisz :D
[Profil] [PM] [E-mail]

Lennan Fairwolf

Lennan Fairwolf

30

Nefilim

Żołnierz

dancing with a stranger...

Wysłany: 2019-03-15, 00:00    [Cytuj]

Mają wspólną cechę - nie przepadają za używkami, z tym że Lenn gardzi narkotykami, papierosami, za to chętnie sięga po alkohol... No i mamy zasadniczą różnicę - Faerie. Pytanie czy idziemy w negatyw, bo Faerie, czy coś w stylu, że jest to temat tabu? Choć jak spróbujesz ruszyć matkę, czy kogokolwiek z rodziny królewskiej to padniesz trupem zanim się obejrzysz.
[Profil] [PM] [E-mail]

Christian Stormnight

Christian Stormnight

31

Nefilim

#klapek

Zwiadowca(tajne)

Audaces fortuna iuvat

Wysłany: 2019-03-15, 16:49    [Cytuj]

Ja z tym kołkiem TYLKO PRZYBIEGŁEM, ile razy mam powtarzać. :x No dobra, co my tu mamy.

Lexa - pewne więzy krwi i wspólny cel to dobry początek dla pozytywnej relacji. Szczególnie kiedy obydwoje cenią sobie lojalność, dyscyplinę i mają ambicje. Parę cech charakteru się gryzie, ale myślę, że na dłuższą metę mogli wyrobić schematy zachowań by nie denerwować jedno drugie.
Różnica wieku wyklucza poznanie się w Akademii, więc pozostaje nam przybycie Chrisa do York po wojnie lub jedna z jego odwiedzin w domu. Skoro Lexa szkoli dzieciaki, to może zaczęło się od głupiego "szerzej nogi, bo stracisz równowagę"?

Finn - tego pana najchętniej to bym dopiero poznał na fabule, chyba, że wolisz mieć już z góry coś ustalone.

Sophie - ruda, piękna wampirzyca, kołkowałbym. Jej uczuciowość skryta pod chłodem mogłaby stanowić zagadkę dla Chrisa o ile zdołał ją poznać. Zdecydowanie chciałbym tutaj pakt informacyjny, skoro kobieta interesuje się Światem Cieni to mogą sobie wzajemnie pomóc.
Początek znajomości...z tym mam problem, bo nie wiem w jaki sposób łowca mógłby wpaść na wampirzyce. Przychodzą mi do głowy same banały, może Ty masz jakiś pomysł, o ile taka relacja by Ci pasowała?

Syriusz - znajomość z czarownikiem jest zawsze w cenie. Pomimo ich różnic w charakterze widzę tu coś podobnego do relacji z Sophie, jako organizator imprez na pewno dużo słyszy i wie. W innym wypadku Chris będzie się starał omijać Syriusza szerokim łukiem, co by nie doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji.

Ismena - ją bym sobie na chwilę obecną podarował, nie przepadam za czystym hejtem, chyba, że wynika z jakiegoś powodu jak w przypadku Bevina(o ile relacja pójdzie w ustalonym schemacie).

No dobrze, teraz kolej na Opal i jej "dzieci"

Devana - to nie tak, że Chris chce zabić wszystkie Faerie, po prostu ich nie lubi i ma wrodzoną niechęć ze względu na stratę bliskich. Zapis w KP oznaczać, że rozpocząłby sieczkę gdyby nie zaszła w nim pokaźna zmiana. Chętniej przywali wróżce niż np wilkołakowi(co swoją drogą skończyłoby się źle, ale chyba wiesz o co chodzi), jednak nie oznacza to czystej nienawiści i machania mieczem na lewo i prawo. Królewska krew może wzmocnić niechęć, ale to wszystko. Chris to na ogól dobry facet, więc jeśli wobec niego będzie się zachowywać w porządku to i on nie będzie zbytnio psioczył.

Przechodząc w tym momencie do Lennana z racji powiązań krwi - jak wspomniałem wyżej, niechęć do Faerie jest duża, ale w tym przypadku ważniejsze jest co Lennan robi. Dopóki przestrzega prawa Clave i stoi po stronie łowców odnajdzie w Chrisie przyjaciela. Poszedłbym w stronę tematu tabu, wcześniejszego omówienia sytuacji i życia dalej.

Wracając do Opal - ją bym chętnie poznał na fabule i dopiero wtedy ustalił co dalej.

Viviane - podziw ze strony Chrisa gwarantowany. "Kobieta z jajami" to jego gust, chociaż psuje go nieco jej brak pewności siebie i popalanie papierosów. Widzę tutaj sporo sparingów, przekomarzania się, robienia sobie na złość i żartowania jedno z drugiego.
[Profil] [PM] [E-mail]

Nicolaus T. Wayland

Nicolaus Theodore Wayland

40

Nefilim

Wszystkie uczucia wpycham do sejfu i zatrzaskuję za nimi drzwi, na wypadek, gdyby któremuś zachciało się wydostać.

Opiekun Zbrojowni, dodatkowo uczy run

At the end we are all losers

Wysłany: 2019-03-15, 16:58    [Cytuj]

Niby kilka podobieństw widzę, obaj kogoś stracili podczas wojny, z tym że u Nico był to parabatai. Mogli kilka razy gdzieś na siebie wpaść, Wayland sporo podróżował więc o to bym zaczepiła. Tylko pytanie czy pozytyw czy negatyw :lol:

It seems to me like a journey without end,
So many years, too many battles
We've finally arrived, now we're standing at the gates,
Heroes of the day, legends forever

Nicosiowe szukajki
[Profil] [PM] [E-mail]

Christian Stormnight

Christian Stormnight

31

Nefilim

#klapek

Zwiadowca(tajne)

Audaces fortuna iuvat

Wysłany: 2019-03-15, 20:08    [Cytuj]

Nicolaus - jeżeli chodzi o łowców to w każdym przypadku preferuję pozytyw lub neutral, wiadomo, że nie można z każdym się lubić ale wolałbym uniknąć jakichś spięć, o ile nie wniknęłyby z fabuły. Z tego względu stawiałbym obecnie na neutral. Widzieli się tylko parę razy, więc raczej nie wyrobi o sobie jeszcze klarownej opinii, a w którą stronę to pójdzie to wyszłoby na fabule. Co Ty na to?
[Profil] [PM] [E-mail]

Nicolaus T. Wayland

Nicolaus Theodore Wayland

40

Nefilim

Wszystkie uczucia wpycham do sejfu i zatrzaskuję za nimi drzwi, na wypadek, gdyby któremuś zachciało się wydostać.

Opiekun Zbrojowni, dodatkowo uczy run

At the end we are all losers

Wysłany: 2019-03-15, 20:49    [Cytuj]

Też jestem zdania, że wszystko wychodzi na fabule, więc jak najbardziej jestem na tak ;)

It seems to me like a journey without end,
So many years, too many battles
We've finally arrived, now we're standing at the gates,
Heroes of the day, legends forever

Nicosiowe szukajki
[Profil] [PM] [E-mail]

James D. Whitelight

James Dominic Whitelight

25

Nefilim

Shantae Whitelight

Szef Instytutu

Wysłany: 2019-03-15, 21:42   
   Adam, Misha, Minnie
[Cytuj]

A jak relki z Nowym Dyrciem? :roll:

she knows me like I know myself
[Profil] [PM]

Christian Stormnight

Christian Stormnight

31

Nefilim

#klapek

Zwiadowca(tajne)

Audaces fortuna iuvat

Wysłany: 2019-03-15, 21:59    [Cytuj]

James - no, no, szef mnie odwiedził. Nie kręć tak oczkami, bo Ci wypadną. <3 Początkowo Chrisa dziwił młody wiek Jamesa, mógł uważać, że inni lepiej nadają się na tą funkcję i być nieco zbyt krytyczny. Wykonywałby wszystkie zlecenia i rozkazy, ale z niejakim przekąsem i pytaniami typu "jesteś pewien?" Później mógł zdobyć nieco zaufania do decyzji Jamesa, a czy dyrek zapamiętał sobie małą nieprzychylność czy ją olał to zostawiam Tobie.
[Profil] [PM] [E-mail]

Minnie Vindevogel

Minnie Vindevogel

31

Przyziemny

Praca

Policyjny detektyw

Wysłany: 2019-03-15, 22:14   
   James, Adam, Misha
[Cytuj]

James wrogów nie szuka :)) a starszych kolegów ceni za doświadczenie, więc pozytywnie

Lennan Fairwolf

Lennan Fairwolf

30

Nefilim

Żołnierz

dancing with a stranger...

Wysłany: 2019-03-16, 14:32    [Cytuj]

Dobra, czyli można uznać, że niby kumple, o ile nie ma poruszanej kwestii wróżek... Może być ciekawie :D
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]