Eleanor Coleridge

21/561

172 cm

one garden two serpents eden never stood a chance

Multikonta: Catriona
gotowa do działań i sypiania pieniędzmi :D

Shizhi

717 lat

175 cm

I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…

Multikonta: Shizhi i gromada
UWAGA!

Po podziale na wszystkie zdeklarowane osoby (zaznaczone na zielono + Pianka, którą również liczę) koszt 216 zł rozdzielił się na: 19 zł 63 gr od osoby.

Można powoli zbierać przelewy. Umówmy się na wstępny deadline - do końca maja.
Poniżej podaję dane do wykonania przelewu - tytułem koniecznie podajcie swoje imię i nazwisko POSTACI - powtarzam, postaci + dopisek "przedłużenie pakietu forum".

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Eleanor Coleridge

21/561

172 cm

one garden two serpents eden never stood a chance

Multikonta: Catriona
zrobione

Shizhi

717 lat

175 cm

I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…

Przypominam o temacie <33

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.

Bevin Traveley

516

The higher I go, the harder I fall

. kropka nienawiści. Bo mogę :idk:

Lennan Fairwolf

30

180 cm

I was lost until I found me in you I saw I side of me that I was scared to But now I hear my name and I'm running your way

Multikonta: Ignis, Eve
tum tum tum
When I can't see, I will trust You
And when I get weak, I trust You
And when I just can't let it go
I trust that You are in control

Pia Nestraven

Pójdzie jak mi kasa dojdzie na konto :o
how I've been all alone when I needed you there..

Shizhi

717 lat

175 cm

UPDATE! Kochani! Dzisiaj - screena ni dam, bo tam są moje dane XD - przedłużyłem życie naszego forka o kolejny rok. Kto jeszcze nie uregulował płatności, proszę aby to zrobił w miarę możliwości. Bardzo dziękujemy wszystkim graczom, którzy pomogli przedłużyć abonament <33