Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Kostki

0. Aby rzucać kostkami należy zarejestrować się na stronie. Po zalogowaniu się na stworzone konto trzeba kliknąć duży, niebieski plus po lewej, aby dodać do systemu forum, na którym chce się używać kostek. Wtedy nad plusem powinna pojawić się kotka opisana nazwą forum, w którą trzeba kliknąć.

RZUTY


1. Aby rzucić kostką, należy wejść w tryb odpowiedzi i przed rzutem kliknąć w ramkę widoczną na screenie.Co jeśli w danej ramce nie mam linku?

wtedy cofasz się do widoku tematu. Przechodzisz do ostatniego posta w nim i szukasz na górze znaczka pokazanego na screenie. Klikasz na niego prawym i wybierasz "kopiuj adres odnośnika". W ten sposób, mamy już skopiowany prawidłowy link do rzutu. Można spokojnie wrócić do okna z postem.2. Następnie klika się "pokaż ramkę ze stroną do rzutów kostką".3. Pojawi się okienko, gdzie przy pierwszym rzucie trzeba będzie się zarejestrować na stronie i dodać Shadow York do listy for, na których chcesz rzucać kostką. [opisane w punkcie 0].
W pierwszym oknie wkleja się link, który skopiował się przy kliknięciu w przycisk pokazany na pierwszym punkcie. W reszcie, trzeba podążać za wskazówkami.4. Po wypełnieniu i kliknięciu "losuj" wyskoczy kod do skopiowania na forum. Kopiuje się go i wrzuca do posta. pamiętaj, aby odznaczyć "wyłącz HTML w tym poście"

I na koniec - Powodzenia!

Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo