Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Poszukiwania postaci
W tym temacie możecie wystawiać poszukiwania postaci - ojca, matki, brata, siostry, kuzynki, ciotki, kochanki, żony, męża, dzieci i nie tylko. Proszę pamiętać o aktualizacji poszukiwań. Posty pozostawione bez opieki zostaną automatycznie usunięte w ciągu miesiąca, z kolei te oznaczone jako nieaktualne - natychmiast.


Regulamin Poszukiwań
Krótki regulamin poszukiwań ma za zadanie unormować sprawy związane z pisaniem poszukiwań.

1. Staramy się, aby wszystko było pisane jasno i zrozumiale, a na końcu wpisujemy preferowany rodzaj kontaktu.

2. Zdjęcia umieszczane w poszukiwaniach nie mogą naruszać pewnych zasad, prosimy ograniczyć nagość i wulgarność zdjęć i gifów.

3. Po odnalezieniu odpowiedniej osoby prosimy zmienić status poszukiwań, na nieaktualny. Administracja w miarę regularnie będzie oczyszczała temat.

4. Po 30 dniach od daty wstawienia poszukiwania tracą swoją ważność, stają się nieaktualne i zostają usuwane z tematu.TYTUŁ

TU WPISZ TREŚĆ POSZUKIWAŃ


Kod:
<center><div class="temat"><div class="temattytul">TYTUŁ</div>
<div class="temattekst">TU WPISZ TREŚĆ POSZUKIWAŃ
</div></div></center>
 

Nerezza

801


178 cm


My smile still shows through my bloody nose[Cytuj]
Stay with me, my blood

Możemy być dla siebie oparciem, ratując się nawzajem z najgorszych kłopotów. Dzielić się między sobą zdobytą wiedzą oraz razem dokonywać najbardziej zuchwałych czynów, niekiedy zakrawających o głupotę. Możemy także się nie lubić, syczeć na siebie przy każdym spotkaniu i udawać, że nic nas nie łączy. Nasza relacja może być skomplikowana, jednak jedno jest pewne – razem jesteśmy niepokonani, nikt nie jest w stanie przebić naszych łusek.
Szukam dla Nerezzy rodzeństwa, czarownika dowolnej płci i wieku. Ojcem jest Apep (Apophis), demon ciemności i chaosu, przedstawiany jako olbrzymi wąż. To, jaka relacja będzie łączyć nasze postacie ustalimy wspólnie – mam kilka propozycji, ale chętnie przygarnę każdy pomysł.
Aktualne


Can you save my heavy dirty soul?

Już dawno tego nie czułam. Gdy jesteś przy mnie, mam ochotę uciec, ale jednocześnie chcę zostać. Wiem, że to głupie, ja sama tego nie rozumiem, w końcu miłości wyzbyłam się już dawno temu. Z cynizmem i pogardą spoglądałam na te wszystkie zapatrzone w siebie pary, śmiałam się z czułych gestów i pocałunków, ale nagle pojawiłeś się Ty i wszystko zepsułeś. Bo chyba się w tobie zakochałam.
Szukam dla mojej wiedźmy miłości, płci najlepiej męskiej, dowolnego wieku oraz rasy.. To w założeniu nie będzie łatwa relacja, Nerezza w swoim długim życiu prawdziwie zakochała się tylko raz, więc miłość jest dla niej praktycznie obcym uczuciem, którego nie rozumie i odrzuca od siebie, uważając za słabość. Szczegóły, między innymi to, kiedy się poznali i kiedy Rez zaakceptuje swoje uczucia, możemy ustalić razem, jestem otwarta na propozycje i mogę się dostosować.
Aktualne


Friend or foe?

Z jednej strony potrafimy porządnie dać sobie po pyskach, z drugiej – to do ciebie przychodzę, gdy muszę się komuś wygadać. Nawet nie zliczę, ile razy nazwałeś mnie świruską, a ja udawałam, że się na ciebie za to gniewam. Wiem, że nie mówisz tego na poważnie, często się przekomarzamy, chociaż z boku może wyglądać to na kłótnię. Pewnie masz ciężki charakter, tak samo jak ja, może to z tego powodu trzymamy się razem, mimo, że czasami jesteśmy dla siebie okropni. Pomiędzy krzykami wypowiadamy słowa otuchy, a gdy cię przytulam, pewnie niejeden raz próbowałam ci ukręcić łeb. Ale to z powodu przyjaźni, bo nie wyobrażam sobie nie mieć ciebie przy moim boku, pomimo, że często jestem dla ciebie wredna. Zresztą, ty też jesteś.
Szukam nietypowej przyjaźni. Płeć, wiek i rasa dowolne. Rez ma problem z utrzymywaniem pozytywnych relacji, więc nie raz i nie dwa do swojego przyjaciela odnosiła się niemal z wrogością, a napady niekontrolowanej agresji w tym nie pomagały. Mimo tego, że może być w stosunku do niego wredna i paskudna, w głębi czarnego serduszka naprawdę go lubi, chociaż trudno jest to jej okazywać. Poszukiwany przyjaciel też może się tak zachowywać, ale nie musi.
Aktualne


I'm careless when I wear my rebel clothes

Pamiętasz tamte czasy, gdy wspólnie paliliśmy wioski i uczyliśmy się przywoływać, mniej lub bardziej udanie, demony? Gdy chowaliśmy się w krzakach przy kupieckich traktach, by okradać niczego niespodziewających się handlarzy? Tamte wieczory, podczas których siedzieliśmy przy kuflu jakiegoś taniego piwa i planowaliśmy kolejne wybryki, wspominam jako te lepsze w moim życiu.
A może jesteś jednym z tych osób, z którymi ostatnio robię burdy w pubach, awanturuję się na ulicy oraz robię te wszystkie inne rzeczy, których nie przystoi? Ale my jesteśmy młodymi bandytami, nie przejmujemy się zdaniem przedwczesnych starców. Być może pijemy i palimy zbyt dużo, odwiedzamy najgorsze meliny, które traktujemy jako nasze miejsce, gdzie możemy być w pełni sobą.

Nerezza należy do tego typu osób, które mają luźne podejście do obowiązującego prawa. Dlatego szukam dla niej wspólników w zbrodni (także kochanek/kochanków), płeć, wiek i rasa obojętna. Może to być relacja z przeszłości – Rez parała się zakazaną magią, pozbawiła życia dużą liczbę osób, także nie stroniła od kradzieży. W Yorku jest od końca 2018 roku i zajmuje się głównie prowokowaniem bójek oraz przekraczaniem prędkości na swoim motocyklu, przydałby jej się partner do tego.
Aktualne


I can’t believe how much I hate

Może to ja zjadłam twojego kota, a ty o jeden raz za dużo nazwałeś mnie wariatką i furiatką? Albo pokłóciliśmy się o coś poważnego i od tamtej pory traktujemy się jak wrogowie? Nieistotnym jest dla mnie to, jak właściwie się zaczęło, ale wiem jedno. Nie lubię cię, ba, nienawidzę i mam ochotę wydrapać ci oczy za każdym razem, gdy cię widzę. Ty prawdopodobnie chcesz powyrywać mi wszystkie kudły, nie myśl, że ci na to pozwolę. Lubię sobie czasami wyobrażać, jak spadasz ze schodów, pewnie nie jednostronnie.
Rez wiele w życiu nabroiła, nie grzeszy sympatią, ma także problemy z kontrolowaniem agresji. Pewnie z tych powodów zrobiła sobie niejednego wroga i to właśnie ich szukam. Rasa, płeć, wiek dowolne. Powód do nienawiści ustalimy sobie razem, może to być coś poważnego lub przeciwnie, błahego, tak, że pewnie stał się już dawno nieistotny. Nasze postacie mogą się z czasem pogodzić albo nie, to już może przyjść z czasem.
AktualneKontakt: PW lub discord: Rez#8613
06.07.2019

  
 

Nimat

1007 lat


150 cm


"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak odwieczna tajemnica, jak niekończąca się przygoda..."[Cytuj]
Multikonta: Fao
Wróżkowej rodziny i innych


Kliknij na obraz, aby powiększyć.

1) Rodzeństwo – Są dwie opcje:

• Rodzeństwo od strony matki — Catriony. Od tej strony w grę wchodzi jedynie przejącie postaci. Ostatnia siostra Nimat, a córka Catriony — Ismena, zniknęła z forum, więc oddajemy postać do przejęcia. Jedynymi warunkami, jakie chcemy postawić, jest zachowanie fragmentu z historii, który wskażemy zainteresowanym, oraz fakt, że w styczniu 2019 spotkała się z Catrioną. Osobiście ukocham za zmianę wieku i zrobienie z niej młodszej siostry, z trochę większą różnicą wieku niż ledwie 2 lata, jednak nie będę na to naciskać. Ze wszystkim możemy się dogadać.

• Drugą opcją jest rodzeństwo od strony ojca Nimat - Dżina, gwardzisty Ciemnego Dworu. Początkowo, przy wychowywaniu Nimat, zakładałam, że był surowym i wymagającym, ale też na swój sposób kochającym rodzicem. Później, kiedy po kilkuset latach spadła na niego opieka nad wnukiem widać już zmianę, był dla niego łagodniejszy i nie naciskał już aż tak na bezwzględne posłuszeństwo, nie narzucał też swojej woli co do kierunku, w którym ma zmierzać młoda wróżka pod jego opieką. Całą resztę można dogadać, dodatkowo rodzeństwo nie musi być dżinami - może być dowolną inną rasą (oprócz kitsune, z tego co mi wiadomo, ale to kwestia ich forumowego kanonu).

2) Dzieci – Tutaj również mam dwie opcje:

• Biologiczne — Nimat kiedyś dosyć często romansowała, więc chętnie przygarnę kilkoro dzieciaczków. Rasa dowolna, tak samo charakter, czy stosunek z jakim odnoszą się do Matki. Maksymalny wiek dziecka, które mogłaby urodzić ustaliłam sobie na około 860 - 900 lat, zaś minimalny, ze względu na ustaloną historię postaci, aktualnie wynosi około 250 lat. Co do ojca - gracz, który się zgłosi ma pełną dowolność w wykreowaniu drugiego rodzica. Ba, jeśli będzie chciał poszukać na miejsce ojca gracza - nie mam nic przeciwko, bo może wyjść fajna relacja!

• Adoptowane — Tutaj zostawiam furtkę głównie dla ludzi i półwróżek, ale wróżki pełnokrwiste też przygarnę. Nimat lubi czasem namieszać komuś w życiu i możliwe, że mogła sobie któregoś człowieka upatrzyć i uwikłać w intrygę mającą na celu ściągnięcie danej osoby do faerielandu i zamienienie go w półwróżkę. Oczywiście jeśli już się na to decydowała, to roztaczała swoją opiekę nad taką osobą i przygarniała ją pod swoje skrzydła, czasem też spełniała jakieś jej życzenie, jednak skoro to było jej "dziecko" to najpierw informowała je o konsekwencjach cudotwórstwa. W każdym razie tutaj również jest dowolność co do postaci i można wszystko ładnie dogadać, żeby wpasować postać <3

4) Bliższa i dalsza rodzina – Kuzyni, kuzynki, ciotki i wujkowie, zakładam jednak, że od strony ojca, ponieważ od strony matki nie bardzo jest już miejsce (forumowe ograniczenia królewskich dzieci ;D). Może nawet ktoś pokusiłby się o zagranie macochą Nimat? Albo może ktoś chciałby wcielić się w Ojca?

5) Wrogów, przyjaciół, informatorów, czyli relacji wszelakich – Nimat przez kilkaset lat między 100, a 426 rokiem życia podróżowała po krainie przyziemnych, napotykając na swojej drodze różne istoty. Ciągle zmieniała tożsamości i imiona, oraz, co najwazniejsze, często spełniała życzenia. Gdzie tu haczyk? Życzenia zwykle tak obracała w głowie, żeby wyszło coś, czego życzący kompletnie nie chciał i potem używając aury i manipulacji wmawiała tym osobom, że to właśnie tego chcieli. Mogła również wdawać się w różne romanse, czy po prostu zaprzyjaźniać i zapoznawać z innymi rasami. Po 426 roku życia Nimat wróciła na Ciemny Dwór i zaczęła pracować jako szpieg, więc i tutaj znowu otwiera się kilka furtek. Może jacyś informatorzy? Ktoś, komu wybitnie nie spodobało się to, że nakablowała Królowi o buncie kogoś z rodziny, albo z bliskich tej osoby? A może ktoś, z kim Nimat mogła współpracować przy misjach szpiegowskich?

Czego oczekuję?
— Chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, była komunikatywna i w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję. Chodzi mi tutaj chociażby o komunikowanie, że odchodzi się z forum. Nie zjem za to, za to będę wdzięczna za szczerość i możliwość oddania postaci komuś innemu.

Co oferuję?
– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to postawię sprawę jasno i poinformuję o tym.
– Sporą już rodzinkę, z którą można zawiązać różne szalone relacje, a której można się przyjrzeć na drzewku na samym początku poszukiwań.<3
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, na ile mogę, to daję znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wróżkach jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków (Również tych, nadających się na dżiny!), avków, albo sama avatary zrobić. <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci! Naprawdę, można się ze mną dogadać, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom. :lama:

KONTAKT:
Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW
Aktualne 23.06.2019
 

Xavier Alexander Verlac

32


190 cm


Be strong like a Dragon[Cytuj]
Multikonta: Elvan, Ceris, Rose
DWA W JEDNYM: PRZYJACIELA ORAZ Z CZASEM COŚ WIĘCEJ I OPIEKUNA DLA CHARLOTTYOd pewnego czasu mòj Xavier jest samotny. Szukam, więc dla niego przyjaciela, a w tym miłości. Dobrze przeczytaliście przyjaciela. Xavier jest homoseksualny i tylko opcja z panem wchodzi w grę. Nie chce tej relacji w żaden sposòb przyspieszać. Niech wszystko toczy się swoim tempem. Niedługo Xavier zostanie Nefilm, więc Pan X mògł by piastować pieczę nad małą czarownicą Charlotte co Morningstar zaadoptował. Teraz Francuz jest samotnym ojcem. €Jeśli chodzi o wygląd i rasę nie mam wymagań,
€Może być to istniejąca postać na forum,
€Kontakt ze mną na pw lub na gg: 7833635.
Aktualne - 26.06.2019


<div style="font-family: 'Great Vibes'; font-size: 30px; color: #4b7388; margin-bottom: 3px; position: relative">Jeśli możesz się śmiać<div style="font-family: 'Caveat'; font-size: 17px; color: #4b7388; position: relative">mimo bólu i stanąć na nogi. Twoje słabości na pewno z czasem zniknął.
<img src="https://i.pinimg.com/originals/88/f8/de/88f8ded21fc3cb23e51988ec512f8260.gif" width="100" style="border-top: 8px solid #4b7388;"><img src="https://78.media.tumblr.com/78e62194c979a5fe7bc90ab1e9ab31c5/tumblr_p6auofQ4co1vj7qtpo3_540.gif" height="100" width="235" style="border-bottom: 8px solid #4b7388;"><img src="https://i.pinimg.com/originals/86/28/81/8628818f5b86a3a9caf23f488fd0ec59.gif" width="100" style="border-top: 8px solid #4b7388;"><div style="font-family: 'Great Vibes'; font-size: 30px; color: #4b7388; margin-top: -10px; margin-bottom: 3px; position: relative">Jeżeli będziesz wylewać łzy<div style="font-family: 'Caveat'; font-size: 17px; color: #4b7388; position: relative">przerażony samotnością, nikt Cię nie uratuje. Nigdy.
 

Kenrick Seymour

420 (30)


191 cm


Just touch her and I'll add you to my list of people who died a nasty death at my hands.


[Cytuj]
Multikonta: Hook
You're my children, the only reason I didn't get into the dark. But I made a mistake I want to protect you from it.


Cytat:
Dwa stulecia temu jednak uznając, że samotność mu nie służy, starannie wybierając spośród ludzi stworzył trójkę „dzieci” nad którymi roztoczył opiekę. Bo nie chciał być sam.
Osiedlili się w Yorku, zajmując jedną z opuszczonych rezydencji. Patrzył, jak jego dzieci, w zgodzie z naukami ojca rozpoczynają swoje własne wędrówki, będąc jednak nierozerwalnie związane ze swoim Stwórcą, zawsze gotowe przybyć mu z pomocą.

Cytat:
Jedno z jego dzieci nie potrafiło przyswoić zasad, jakie przekazywał wszystkim swoim pisklakom i wytyczyło własną ścieżkę, pełną krwi, przemocy i bólu. Dziecko łamało prawo, nic więc dziwnego, że o całej sytuacji dowiedziało się Clave i wysłało Nefilim do rozwiązania problemu. Na nic się zdały błagania Kenricka, by się ukryło, by przeczekało tą sytuację: Seymour z ukrycia patrzył, jak jego dziecko zostaje pozbawione „życia”, jak Nefilim odbierają mu jedną z nielicznych osób, które ukochało jego serce. Zapłakał krwawymi łzami nad ciałem i poprzysiągł zemstę. Dlaczego? Bo nikt nie zgłosił się do niego, by ogarnął dziecko, by spróbował przemówić do rozumu, mimo że to uczynił. Wyrok został wykonany od tak, bez jakiejkolwiek informacji skierowanej do niego. Pierwszy i ostatni raz dał się ponieść emocjom, jednak nigdy już nie był taki sam jak wcześniej, uczulił swoje dzieci, by nie popełniły błędów rodzeństwa, a on sam stał się mniej ludzki. Od tego feralnego dnia nie pała sympatią do tej rasy.


Poszukuję więc "dzieci", które dwa stulecia temu przemienił Kenrick, a które są dla niego wszystkim, mimo ostatnich wydarzeń. Mając dosyć samotności, Seymour starannie wybrał trójkę młodych ludzi i wprowadził ich do Świata Cieni, uprzednio poznając ich dokładnie, tłumacząc, co wiąże się z przemianą. Jedyne osoby, które w tamtym momencie kochał, za które był odpowiedzialny. Jednak jedno z jego dzieci, krnąbrne i niezbyt posłuszne Stwórcy, sprowadziło na siebie śmierć, co całkowicie zmieniło naszego wampira, sprawiło że jest taki, a nie inny do dzisiaj.
W tej chwili poszukuję dwójki młodych wampirów. Wiadomo, relacje między Stwórcą a przemienionym młodym wampirem są bardzo silne, jak dla mnie można to nawet trochę urozmaicić, na pewno na coś wpadniemy razem.
Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne:
- Płeć jest mi obojętna
- Wampirzy wiek maksymalnie 200, co do ludzkiego to poniżej 30
- Wygląd nie jest dla mnie najważniejszy, mogę coś podpowiedzieć
- Relacje mogą być nawet skomplikowane, jeśli najdzie nas ochota.

aktualne 17/06/2019So break yourself against my stones
And spit your pity in my soul
You never needed any help
You sold me out to save yourself
 

Erin Spiritstride

23


166 cm


I've spent five years in darkness, I looked into the eyes of the devil and gave him my soul.[Cytuj]
Remember how far you've come


Poszukuję starszego brata!
Może i nie jesteśmy zgodni we wszystkim, ale wciąż wiąże nas krew, a to jest najważniejsze. Prawda?


Declan i Lacey przed Erin mieli jeszcze jedno dziecko. Jest to sześć lat starszy od niej brat, który podjął się opieki nad swoją siostrą po domniemanej śmierci rodziców sprzed jedenastu lat. Znaczy: ojciec zginął, matka oficjalnie również, ale się odnalazła po latach kłacząca się częściej niż tylko na szczotkę do włosów. Imię i wygląd są całkowicie dowolne, bo pozostawiam dla potencjalnego gracza swobodę. Ba, może mieć nawet inne nazwisko: Spiritstride to wcale nie jest jakiś wielki ród, głównie przez przyjmowanie nazwisk swoich parabatai są naprawdę nieliczni (patrz: ciekawostki w KP Erin). W którymś momencie przeniósł się z Aberdeen do Yorku i tam zaczął działać. Oczywiście po przybyciu siostry próbował kontynuować ożenek zaplanowany przez ojca (aby wcielić ją do Nestraven), a do tego z samego początku zniechęcał ją do obecnej Parabatai. Bo jak to tak, ćwierć-wróżka w Instytucie zaczepia jego siostrę? Szczególnie, że dziewczę było totalnie obrażone na Podziemnych. Dzisiaj ich relacje mogą być zarówno lepsze, jak i gorsze. Wszystko zależy od grającego. Nie muszą być jakoś wybitnie zgodni, ale najwązniejsze jest to, że szanują swoje korzenie i w razie potrzeby, wstaną w obronie drugiego chociaż przed momentem się wyzywali o jakieś niestworzone rzeczy. No, chyba że masz zupełnie inne plany, typu zrobienia z brata jakiegoś złego gościa - wtedy już do walki wkroczą dylematy moralne. Zostawiam wszystko Tobie - tylko po prostu się odezwij do mnie i wszystko ustalimy.

Oferuję od siebie na pewno zwariowane wątki z tą... no, nie mówmy że niespełna rozumu nefilim. Ale jest zwariowana. Staram się być aktywna ile mogę, więc na wątki zawsze można liczyć, choćby retrospecje.


Would you kill to save a life?


Poszukuję dawnych miłości!
Jeżeli nie czujesz tego samego, nie będę cię do niczego zmuszać. Brakuje mi piątej klepki, ale nie potrafię nikogo trzymać na uwięzi.


Rasa naprawdę nie gra roli, a przynajmniej w przypadku relacji miłosnych zawartych najpóźniej około 6, góra 7 lat temu. Wcześniej wchodzą w grę jedynie Nefilim ze względu na urazę wobec Podziemnych (choć z czasem przełamywaną przez Parabatai). Erin jest osobą lojalną, chociaż zdarzają jej się jednonocne wypady. I nie naciska: mogli się rozejść w zgodzie szczególnie, jeśli druga strona nie potrafiła odczuć tego samego co ona. Jeśli ktoś potrzebuje czasu: da czas. I co najważniejsze: płeć również nie gra roli.
Oczywiście również pozostawiam otwartą furtkę, jeśli coś miałoby z tych dawnych miłostek wyjść (nawet z tych jednonocnych, ale w to wątpię). Jak napisałam wyżej - dziewczyna jest lojalna i trudno jej się wyzbyć przywiązania. I z góry mówię: wątki romantyczne uznaję za odskocznię od fabuły i za tło. Nie przepadam za skupianiem się na tychże szczególnie, że nie uważam jakobym umiała pisać je jakoś znośnie (ale to jeszcze wyjdzie w praniu). Ot, nie jestem natarczywa.


Debts are like children: the smaller they are the more noise they make.


Poszukuję kogoś, komu Erin jest coś dłużna!
Dobra, przyznaję to! Jestem beznadziejną negocjatorką! Dlatego się mnie nie wysyła na negocjacje, tak?


Wielokrotnie to udowadniała, szczególnie w ostatnim czasie, prawie aranżując ślub swojej parabatai z brodatym karłem. Nie tylko wpędziła ją w tarapaty, ale również i któregoś dnia samą siebie. Poszukuję więc kogoś, komu Erin jest coś winna. Czy to mógł być dług życia, spłata czegoś, bycie na każde zawołanie. Ona chciała tylko zdobyć jakieś cenne informacje na jakiś temat, a skończyła jako dłużniczka na całą wieczność, póki nie wywiąże się z zawiązanej umowy. Rasa jest mi naprawdę dowolna, ale według mnie do tej relacji nie pasuje nefilim czy wilkołak. Tak więc patrzę bardziej w kierunku ras długowiecznych, tj. wampiry, czarownicy, faerie - bo oni na pewno mają wiele do powiedzenia i pewnie spodoba im się możliwość wyręczenia przez nefilimkę.

Mam już dwie osoby, ale sądzę, że trzecia byłaby również przyjemnym dodatkiem. Tylko do trzeciej już bym proponowała, aby była to już relacja "bycia na każde zawołanie", nawet stawiałabym, że od niedawna.


Coffee and pistols for two?


Poszukuję relacji wszelakich!
To... co słychać w tym waszym świecie?


Relacje drobne. Na pewno poszukuję przyjaciół oraz wrogów. Ci pierwsi stanowią oczywistą oczywistość. Od zaufanych partnerów w sparingach czy zwiadach, przez znajomych z barów i pubów, aż do przyjaźni wywodzącej się z innych zdarzeń. Na pewno muszą znosić jej gadatliwość i kultywowanie niekoniecznie przyjemnych zwyczajów szkockich. Ci drudzy to tacy, którym przeszkadza. Mogła gderać, nie dbając o bolącą głowę, przeszkodzić w czymś bardzo ważnym, albo nawet - co zdarza się rzadko - ostro pokłócić, wręcz pobić. Mimo wszysto matka jest dla niej najważniejsza i obije twarz każdemu, kto śmiałby powiedzieć o niej złe słowo. Ważna jest również dla niej brat czy parabatai, dla nich też zrobi wszystko. Oczywiście jedna kłótnia czy bójka nie oznacza, że od razu się zniechęci, bo zdarza jej się zauważyć swój błąd w zachowaniu i przeprosić, ale jeśli ostro zajdziesz jej za skórę, na pewno nie będzie patrzyła na ciebie przychylnie.

Poszukuję również bliższego i dalszego kuzynostwa. Nawet nie muszą nosić nazwiska. Przygarnę praktycznie każdego, kto jest w stanie wcisnąć luźne powiązania z Erin poprzez jej korzenie. O ile oczywiście będzie to logiczne, bo nie ma sensu aby wciskać to wszystko na siłę. Declan i Lacey na pewno mieli jakąś rodzinę. Raczej preferowałabym nefilim, ale kto powiedział, czy przypadkiem te dalsze gałęzie nie miały bliższego spotkania krwawego stopnia, które przełożyło się na ich przemianę?

Również istotne dla mnie są znajomości wśród wilkołaków. Jej matka prowadzi sklep komiksowy (więc również i Przyziemni mogą się pokusić o relkę!), w którym niejednokrotnie się spotykały aby porozmawiać o codziennych sprawach. Teoretycznie mogłaby służyć za kontakt pomiędzy Nefilim a Wilkołakami, bo w końcu jest z tutejszego stada i nic nie sprawi, że zerwałaby kontakt z córką. Ot, źródełko informacji niekoniecznie poufnych, bo takich to ona nie odda za łatwo.


Kontakt

Oczywiście preferowana forma kontaktu to discord (aktualny tag zawsze staram się podać w sygnaturze), ale w grę wchodzi również prywatna wiadomość. GG raczej nie używam, ale w razie potrzeby mogę nawet odkopać stary numer (tylko wtedy proszę mnie najpierw uderzyć na pw żebym go podała i się zalogowała).


Aktualne 09/07

  
<div style="font-family: 'Yeon Sung', cursive;font-size:34px;color: #c7d3e2; text-shadow: 0px 2px 4px #000;">Erin Spiritstride<div style="width:230px; margin-top:5px;"> <img src="https://i.imgur.com/Xq0Rjcs.gif" style="width:120px;float:left; margin-top:-10px;box-shadow:0px 0px 5px #405160;"><img src="https://i.imgur.com/aLGgBs0.gif" style="width:120px; margin-left:-10px;box-shadow:0px 0px 5px #405160;">
<div style="font-family:'Just Another Hand', sans-serif; font-size:17px;color:#405160; text-shadow:0px 0px 5px #000;padding-top:3px;">The only thing I'm commited to right now is bettering myself.

Discord: Caity Lotz Defense Squad#1085
 

Elena Ricoletti

25 lat


168 cm


We can't let our demons take control of us.[Cytuj]
We are family!
Uznałam, że ciekawie byłoby znaleźć Elenie na forum jakieś rodzinne powiązania, stąd poszukuję wszelkich krewnych - bliższych, dalszych, znanych lub nieznanych, Przyziemnych lub Podziemnych. Oto kilka moich propozycji:

- kuzyn/kuzynka - czyli rodzeństwo Isabelli - wilczycy, która przemieniła Elenę. Jedynym wymogiem jest tu włoskie pochodzenie oraz nazwisko di Costanzi (chyba, że chcesz tworzyć zamężną kuzynkę, wtedy nazwisko dowolne). Nie ograniczam się do żadnej konkretnej rasy. Isabella nie urodziła się wilkołakiem, więc jej rodzeństwo nie musi nimi być - możesz być zwykłym przyziemnym, możesz być wampirem lub półwróżką, ostatecznie można nawet pokombinować z czarownikami! Potencjalnych zainteresowanych zapraszam na pw po więcej informacji o tej części rodziny!

- wujek/ciotka - może to być rodzina od strony ojca lub od strony matki, i tutaj także - poza włoskim pochodzeniem, bo to element obowiązkowy! - daję bardzo dużą dowolność w tworzeniu postaci. Rasa też nie gra dużej roli, myślę, że pod każdą z grup spokojnie da się coś wymyślić.

- wszystko inne - czyli osoby nieuwzględnione wyżej. Kuzynostwo inne niż rodzeństwo Is? Dzieci kuzynostwa, dla których Elka mogłaby zostać najlepszą ciotką ever? A może przyrodnie rodzeństwo, o którym Elka nie miała pojęcia? Jestem otwarta na wszystkie, nawet najbardziej pokręcone pomysły!


Kontakt:

PW, discord - Midnight#6149

Z góry ostrzegam, że nie chcę osób, które po jednej czy dwóch rozgrywkach znikną z forum bez słowa, więc zanim do mnie napiszesz, przemyśl dwa razy, czy rzeczywiście będziesz grać! :D


AKTUALNE
28.06.2019


Elena Chiara Ricoletti
We can't let our demons take control of us. We should know what we are capable of. We all have a dark side, don't be scared you can't hide...
 

Senciner Gariel

27 / 207


180 cm


Don't play my doctor, don't try to heal me, 'cause my mind doesn't need anyone to contain it.


[Cytuj]
Maybe I can give what you require

Wstępne info:
Chociaż może się wydawać, że dwieście lat to niezbyt długi okres na zdobycie wielkiego bogactwa, poszerzenie granic swojej mocy i rozwinięcie sieci kontaktów, to jednak istnieje parę osób, które dany im czas potrafią wykorzystać w tak efektywny sposób, jak to tylko możliwe. Szczęśliwym trafem Senciner zalicza się do tej niewielkiej grupy osób produktywnych i przedsiębiorczych, które małym nakładem kosztów własnych potrafiły dość sporo osiągnąć. Podczas swojej podróży z Persji do Europy, czarownikowi udało się nie tylko przytulić kilka groszy, ale również poznać wiele interesujących osobistości. Korzystając ze swojej mocy, pan Gariel rozwiązywał drobne problemy swoich nowych "przyjaciół", oraz oferował swoje talenty innym zainteresowanym, zyskując w zamian dostęp do rzadkich przedmiotów, komponentów magicznych, ingrediencji alchemicznych, ale co najważniejsze - do informacji. Im dalej podróżował, tym siatka powiązań rozrastała się a tym samym spektrum oferowanych przez Sencinera "usług" poszerzało się. Za czasów Mrocznej Wojny, czarownik działał pod pseudonimem Samarqand Vaye, pomagając zdobywać informacje o bliskich członkom ich rodzin - nie zależnie od strony, po której walczyli, oraz wykradał tajemnice dotyczące potencjalnych miejsc ataków, personaliów osób będących tak celami, jak również napastnikami. Wszystko to robił niemalże nieodpłatnie, pragnąc jedynie "przysługi" w bliżej nieokreślonej przyszłości...

Do sedna:
W związku z powyższym opisem, szukam:
- Osób zadłużonych u Samarqanda Vaye'a, które Senciner w najbliższym czasie odwiedzi i poprosi o spłatę należności, zlecając drobne zadanko. Nic ponad wasze siły, nie martwcie się o to :*
- Kontaktów wszelakich, którzy współpracują z czarownikiem, dostarczając mu interesujące przedmioty, szepcąc do ucha ciekawe informacje, lub chroniąc go przed potencjalnymi zagrożeniami.
- Tych, którym niespecjalnie podobała się rola Sencinera w minionym konflikcie. Może przez informacje przekazane przez Sencinera umarł ktoś tobie bliski? A może po prostu uważasz, że gra na dwa fronty jest niegodna, niehonorowa i zasługuje na karę? Jakby nie było czarownik pomagał obu stronom konfliktu, w myśl zachowania pewnego "balansu".
- Pań i panów z różnych sfer i z różnych ras, którym z jakiegoś powodu talenty Sencinera mogą się do czegoś przydać. Gariel jest bardzo uczynną osobą i z pewnością pomoże wam rozwiązać problemy (o ile nie będą ponad jego siłę i wiedzę, oraz będzie widział w tym jakąś korzyść dla siebie).

Jest to szukaja otwarta, ważna dwadzieścia cztery - siedem, trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku (plus jeden w roku przestępnym), która pomoże mi nieco wejść do gry :)

AKTUALNE, 26.06.2019I am going insane
Tormented by secrets revealed by my pain

Wstępne info:
Ponad pięćdziesiąt lat temu Senciner stracił rodzinę. Zamordowano mężczyznę jego życia, oraz szóstkę dzieci, które przygarnął pod swój dach. Od tamtego momentu czarownik żyje z bolesną świadomością tego, że zawiódł, że nie był w stanie obronić osób, na których zależało mu najbardziej na świecie. Złudne poczucie bezpieczeństwa w kręgu najbliższych sprawiło, że stał się bezmyślny i opuścił gardę, co ostatecznie doprowadziło do tragedii. To zmieniło Sencinera, który zamknął się w sobie, pozwalając wyrzutom sumienia torturować ten skrawek duszy, który w nim pozostał. Po dziś dzień czarownik ma ogromne trudności z zaufaniem, nawet w "sojusznikach" doszukując się wroga, który jedynie czeka, by zaatakować. Takie podejście nie pomaga w utrzymaniu jakichkolwiek kontaktów z przedstawicielami innych ras, co w rezultacie czyni z mojego czarownika osobę dość samotną, która nie mogąc liczyć na czyjekolwiek wsparcie, zmuszona jest sama stawić czoła własnym demonom.

Do sedna: Mojemu Sencinerowi potrzeba przyjaciela! Tak! Nie przejdzie mu to absolutnie przez gardło, nie przyzna się do tego i będzie robił wszystko, by cię do siebie zniechęcić, ale gdzieś głęboko będzie miał nadzieję, że okażesz się na tyle cierpliwy, by pozostać. Możesz być czarownikiem, możesz być wilkołakiem albo wampirem - rasa i płeć nie gra roli. I nie, relacja nie będzie polegała na ciągłym klepaniu Sencinera po głowie i mówienia mu, że wszystko będzie dobrze. Od tego są terapeuci :P

Jeżeli się wydarzy, że twoja postać będzie mężczyzną, który lubi towarzystwo innych mężczyzn, to istnieje nawet możliwość przeniesienia relacji na nieco wyższy poziom. Sympatycznie będzie rozegrać kiełkujący romans. Nie mam absolutnie żadnych wymagań dotyczących rasy twojej postaci. Powiem tak - nie musisz mieć oka, po prostu bądź przy mnie i trzym mnie za rękę ^^

AKTUALNE, 26.06.2019
 

Ray Moonwater

23


150 cm


If you die, I swear to Raziel, I'll kill you.


[Cytuj]
I am your payment? I'll kill her!


Zdolności negocjacyjne Erin (a dokładniej kompletny ich brak) są w świecie szeroko znane. Tyle, że z niezrozumiałych powodów Erin kocha w negocjacjach używać osoby Ray, czyli po prostu handlować nią, co się zazwyczaj niespecjalnie dobrze kończy (jak na przykład próba wmanewrowania jej w małżeństwo z brodatym karłem, czego cudem uniknęła). Z tego też tytułu poszukuję jednostki, płeć, rasa i wiek całkowicie dowolne (choć Nefilim niekoniecznie mi tu pasują), z którą Erin zdołała zawrzeć umowę i... przehandlowała swoją Parabatai. Ray jednostka honorowa, więc na pewno z umowy by się nie wymiksowała, choć na pewno nie będzie szczęśliwa, przynajmniej na początku. Co z tego wyjdzie? Zobaczy się razem z chętnym/chętną. Tak samo jak przedmiot rzeczonej umowy, czyli co ktoś mógłby "mieć" od Ray w ramach dealu z Erin.


Why there is something to check always in the middle of the night?!


"Wstawaj leniwa babo, słoneczko już wstało, trup na ciebie czeka." - czyli mówiąc krótko szukam informatora. Tutaj jednak mam już nieco więcej wymagań. Przede wszystkim jest to ktoś, kto bezapelacyjnie zna Ray. A konkretniej jej rytm dobowy i kompletną niechęć do rannego wstawania, więc najchętniej wysyła jej informacje o różnych zdarzeniach właśnie rano. Z bezczelnymi dopiskami z cyklu "pospiesz się, bo ci ucieknie". Jest to osoba dla Ray anonimowa kompletnie, prywatnie mogą się jak najbardziej znać, ale dziewczyna nie ma pojęcia, kim jest jej anonimowy informator. Na pewno to ktoś, kto zna się na Świecie Cieni i w miarę szybko, szybciej niż inni, dowiaduje się pewnych rzeczy. Informuje nie tylko o ciałach, ale też o różnych wydarzeniach. Kontakt albo smsami albo przez fire messages, tak, żeby się po prostu nie zdradzić (a przynajmniej dotychczas tak było). Stawiam, że przypuszczalnie byłby to ktoś już jakiś czas żyjący na tym świecie, mający dobre rozeznanie. Dlaczego się uparł właśnie na Ray? Kij wie. Może mu nadepnęła na odcisk kiedyś. Wszystko do ustalenia i do dogadania.


You said I was the girl of your dreams. I guess you decided to wake up.


- Zerwał ze mną. Boli.
- Rozstania bolą, mała.
- Nie. Boli mnie ręka, bo jak walnęłam go w pysk, to się źle zamachnęłam.

Jednym słowem szukam exa dla Ray. Pomysłów na to, jak się w ogóle zeszli, mam nawet kilka, zaczynając od zakładu (strony dowolnej), przez klasyczne sposoby rodem z filmów romantycznych, a kończąc na różnych niekonwencjonalnych sposobach. Zasadniczo szukam przedstawiciela płci męskiej, co do reszty jakoś specjalnych wymagań nie mam. Takie rzeczy są do dogadania, tak samo jak wiek (byle chociaż wyglądał na niezbyt bardzo starszego od Raven). Czy związek był długi czy krótki ustalę już z chętną osobą. Tak czy siak są to czasy zamierzchło-przeszłe, Ray z panem się rozstała. Sposób rozstania, wbrew cytatowi, mógł być jak najbardziej w zgodzie, gdyż na ten przykład uczucie się wypaliło czy tam do siebie przestali czuć rzeczy romantyczne, ale równie dobrze mogła wyjść z tego jedna wielka drama, mogli się pokłócić, rzucać talerzami, nożami i meblami, ktoś mógł dostać po twarzy i tak dalej. Relacje obecne między nimi również są do ustalenia. Choć nie ukrywam, lubię komplikować życie swoim postaciom.


If I see you again... I'll kill you.


Czyli po prostu szukam wroga. Tutaj chyba najlepiej nadałby się jakiś Nefil, ale nie jest to specjalnie wymagane. Powody, dla których postacie się nie znoszą, mogą być różne, wszystko dogadam z zainteresowanymi. Tak czy siak relacja jest bardzo dynamiczna, oboje reagują na siebie alergicznie wręcz, a każde spotkanie kończy się w bardzo nieprzyjemny sposób. Może to być również ktoś, kto kiedyś nadepnął Ray na odcisk i go/ją znienawidziła, chce się obecnie zemścić lub zlikwidować jednostkę z tego świata. Może być także w drugą stronę, to Ray nadepnęła na odcisk tej osobie. Ray nie jest ani towarzyska ani zbyt przyjacielska, więc tego typu relacje jak najbardziej do niej pasują. Chodzi o to, żeby się działo, nie było nudno i był fajny punkt zaczepienia na fabułę. No i oczywiście wiadomo, że stan relacji może się w każdej chwili zmienić, wszystko się okaże z czasem.

Ta konkretna szukajka jest otwarta cały czas, głównie z racji tego, że Ray prędzej zdobywa wrogów niż przyjaciół, ze względu na jej specyfikę bycia, życia i genealogii.


Kontakt

Najłatwiej łapać mnie na discordzie: Tasya Teles Defense Squad#6743
Ale jak ktoś go nie posiada/nie lubi/nie chce używać, PW też się jak najbardziej nada.
AKTUALNE 26.06.2019
Raven Moonwater


I've always loved the idea of not being what people expect me to be.
 

Mei Xiu

279 lat


165 cm


Your figure is drowned out by the nightI look at the peach blossoms to see how they bloom...

[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Poszukiwania Pijawek


Słowem wstępu...

Krótko i na temat - po głowie chodzi mi założenie zorganizowanej grupy wampirów - innymi słowy rozruszanie je, co by nie stały sztywno jak pale Vlada. Póki co w mojej głowie widnieje sam zamysł - wszystko rzecz jasna do fabularnego rozegrania. Wyprzedzając pytania - nie, nie jest do powielanie istniejącego już Azylu. Chcę zacząć z czymś nowym i świeżym, co mam nadzieję, zdoła się rozwinąć w większy twór.


W gwoli wyjaśnienia:

 • Po pierwsze i najważniejsze - nie interesują mnie gracze sezonowi oraz Ci, którzy preferują jedynie luźne wątki. Jasne, takowe są fajne i potrzebne w budowaniu relacji, niemniej najważniejszy jest balans między relacjami, a postępem fabularnym.
  Jeżeli nie czujesz się na siłach w angażowaniu lub interesuje Cię jedynie luźniejsze granie - tak zwany SL - to nie trać czasu na kontakt ze mną. Szanujmy siebie wzajemnie - i ja nie będę zawracała Ci głowy, a i Ty będziesz mógł w spokoju prowadzić swoje fabuły.
  Jeżeli jednak jesteś zainteresowany i gotowy do podjęcia wyzwania, to koniecznie daj znać, w jakich sesjach czujesz się najlepiej! To pomoże odpowiednio dostosować potencjalną fabułę pod preferencje Twojej postaci.

  UWAGA: zastrzegam sobie prawo do odrzucenia wszelakich outsiderów - nic do nich nie mam, rozumiem, że w większości od takowych zaczyna (nowy gracz, niezaznajomienie z fabułą itp.), mimo to znów - szanujmy swój czas. Jako outsider powinieneś wiedzieć, że wciągnięcie takiej postaci do fabuły może być problematyczne. Oczywiście nie chodzi mi tu o natychmiastowe skreślenie - we wciągnięciu w wir wydarzeń, najistotniejsze są chęci zarówno od strony prowadzącej, jak i grającej - w innym wypadku może być różnie.

 • Jeżeli wciąż tu jesteś i czytasz, to znaczy, że zdołałam Cię zainteresować. Wykładam więc kawę na ławę - oczekuję z zachowaniem pewnej granicy. Nie każę Ci siedzieć na forum 24h, nie oczekuję także prowadzenia miliona wątków na raz. Jedynie o co proszę, to w miarę systematyczne odpisywanie w sesjach z graczami oraz w grach prowadzonych pod okiem MG - ustalmy sobie limit czasowy 48 godzin. Jeżeli wiesz, że coś Ci wypadnie lub czeka Cię dłuższa nieobecność - poinformuj o tym mnie, a przede wszystkim osoby, z którymi grasz - najlepiej w przeznaczonych do tego tematach.
  Jeżeli wiesz, że sytuacja życiowa lub inna zmuszą Cię do odejścia z forum - również daj znać - ewentualnie postaraj się zakończyć wszystkie aktywne wątki. Lepiej odejść na czysto, niż pozostawiać współgraczy w niewiedzy lub karmić ich fałszywymi obietnicami o powrocie - powtórzę to raz jeszcze - szanujmy siebie i swój czas.

 • Ze swojej strony mogę zaoferować pomoc przy tworzeniu postaci - niczego nie narzucam tj. wyglądu czy narodowości. Należy jednak dokładnie przeczytać historię rasy i wziąć poprawkę na kluczowe wydarzenia tj. miejsce powstania wampirów oraz fragment o rozprzestrzenianiu się choroby. Z racji początków w Rumunii, raczej niemożliwym jest stworzenie wampira pochodzącego z np. Hiszpanii - no chyba, że znajdziesz logiczne wytłumaczenie, w jaki sposób taki wampir, a wtedy jeszcze człowiek, znalazł się na dworze Vlada.
  Dodatkowo służę pomocą przy wszelkich pytaniach dotyczących samej rasy oraz potencjalnych powiązań - nie wymagam ich, niemniej mogą być pomocne. Prócz tego? Oferuję ciekawą fabułę - pomysłów mi nie brakuje - wystarczy je tylko zrealizować z pomocą chcących się bawić graczy. Wszystko rzecz jasna w granicach rozsądku - wiadomo, dzień 48 godzinnej doby nie ma, a szkoda.

 • Najważniejsze! Tworząc postać, pamiętaj! Wampiry niespecjalnie lubią się z wilkołakami - ot cecha wynikająca z ich "choroby" czyli po prostu wampiryzmu. Nawet jeśli nie skaczą sobie do gardeł (co powinno mieć miejsce), to nie cieszą się na widok drugiego - obie rasy rywalizują ze sobą, a do tego są dość terytorialne. Warto rozważyć ten aspekt miast zaprzeczania mu - to zawsze wprowadza jakiś smaczek. Wampir to wampir, wilkołak to wilkołak - są jak psy z kotami.


To chyba tyle, przynajmniej na razie. Ewentualnie w ramach ciekawostek mogę dodać iż:

 • Mei stała się właścicielką szpitala w York - może to Cię zainteresuje - znajomość z nią lub wsparcie projektu utworzenia zorganizowanej grupy wampirów zapewnia stały dostęp do krwi również w nagłych przypadkach. Dostęp do banku krwi mają jedynie osoby upoważnione.

 • Mei przejęła nocny klub Mihai - ten po modernizacji stał się placówką bardziej stosowną dla Dzieci Nocy. Łatwo tam o potencjalną ofiarę do posilenia lub do stworzenia ghula - człowieka żywiącego się wampirzą krwią, podporządkowanego wampirowi. Być może w niedalekiej przyszłości poszerzę siatkę kontaktów o kolejne placówki ułatwiające zdobywanie informacji.

 • Odkupiona została rezydencja - niegdyś i obecnie wampirze schronienie, które wkrótce zostanie poddane modernizacji. Kto nie ma domu, to takowy znajdzie. W progach posesji mile widziane są: wróżki, czarodzieje i wampiry. Wilkołakom raczej wstęp wzbroniony (czytaj punkt o nienawiści jednej rasy do drugiej) włącznie z Nefilim (wampiry za nimi niespecjalnie przepadają, co jest uargumentowane podejmowaniem większości decyzji poza ich plecami). Do ludzi nic nie mamy - tych również zapraszamy.


_________________________________

Po więcej informacji zapraszam na PW/GG/DC.
Wampiry mają swój kanał na DC.


AKTUALNE (╯°□°)╯︵ ┻━┻ 29.06.2019

We lead our lives like water flowing down a hill, going more or less in one direction until we splash into something that forces us to find a new course.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat
 

Taillis

1020


168 cm


I WANNA GET IN TROUBLE I WANNA START A FIGHT


[Cytuj]
Multikonta: Jonathan, Oscar
Przypadkowi rodzice

Kiedyś tak się zdarzyło, że coś nie wyszło. Czy raczej wyszło - aż za dobrze. Taillis zupełnym przypadkiem zaszła w ciążę, nie planowała tego, nie zakładała tego, w ogóle nigdy nie przyszłoby jej coś podobnego do głowy, a tutaj niespodziewanie miała zostać matką. Nie było już jednak odwrotu, nie było również mężczyzny, który miał okazać się ojcem niedźwiedziątka. Nie kochała go, nie czekała na niego z utęsknieniem, ot, był po prostu jednym z kolejnych, który dał się skusić na jej wdzięki. Czy może ona po prostu przytaknęła, gdy zapytał, czy chce z nim pójść.

Poszukiwany jest ojciec dziecka - wymagania konieczne to bycie wróżką bądź półwróżką, niestety innej opcji tutaj nie przewiduję.

Cała reszta? Co się wam zamarzy! Wydarzenia, o których mowa, musiały mieć jednak miejsce co najmniej dwieście lat temu. Jak jednak doszło do tego, że Taillis spotkała ojca swego dziecka? Co wydarzyło się później i co wydarzy się teraz, gdy znowu się spotkają? To wszystko jest tajemnicą, którą możemy ustalić wspólnie i przy okazji dobrze się bawić.

Masz pomysł? Daj znać! Znajdziesz mnie na PW tutaj albo na koncie Jonathana White. Ewentualnie kontakt jest możliwy również przez GG: 5800046 oraz discord Feyshin#5145. Proszę jednak o zgłoszenia przemyślane, chciałabym, żeby osoba decydują się grać tym mężczyzną, nie zniknęła po paru postach.

Aktualne 30.06.2019
All the shine of a thousand spotlights
All the stars we steal from the nightsky
Will never be enough
Never be enough
Towers of gold are still too little
These hands could hold the world but it'll
Never be enough
 

Faoiliarna Creswell

24 Lata


150 cm


O wilku mowa, a wilk tu...[Cytuj]
Multikonta: Nimat
Wszystkiego po trochę


1. Brata. — Postać brata Fao już na forum istniała, jednak dopuszczam przerobienie go, nawet całkiem mocne, jestem ugodową osobą i idzie się w tej kwestii ze mną dogadać. Tutaj znajdziecie profil poprzedniego gracza, a tutaj odnośnik bezpośrednio do jego karty. Nie ukrywam, że zależy mi na dobrej relacji między rodzeństwem, jednak i tutaj można wymyślić razem jakiś powód, czemu ich relacje się oziębiły.

2. Relacje z różnych etapów życia. — Fao przez całe swoje życie dosyć sporo podróżowała i stosunkowo często zmieniała miejsce zamieszkania, więc można coś na tej podstawie wymyślić. Przygarnę zarówno jakieś pozytywne relacje, jak i negatywne, czy neutralne. Do negatywów jest nawet całkiem ciekawe podłoże w historii Fao, więc zapraszam. Nie chcę tu wrzucać całego tekstu streszczającego, gdzie i kiedy była postać i jakie relacje głównie w tym etapie łapała, bo wyjdzie tekst TL;DR więc to będzie dla zainteresowanych do zobaczenia na pw <3

Czego oczekuję?
— Chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, była komunikatywna i w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję. Chodzi mi tutaj chociażby o komunikowanie, że odchodzi się z forum, czy po prostu, że źle się pisze ze mną i nic z danej relki nie wyjdzie. Nie zjem za to, za to będę wdzięczna za szczerość i w przypadku odejścia z forum, za ewentualną możliwość oddania postaci komuś innemu, jeśli będzie to np. ktoś bliski Fao.

Co oferuję?
– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to postawię sprawę jasno i poinformuję o tym.
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, na ile mogę, to daję znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wilkach i forum jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków, avków, albo nawet sama avatary zrobić. <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci! Naprawdę, można się ze mną dogadać, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom.

KONTAKT:
Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW

AKTUALNE 04.07.2019"Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie"
©crack in time
 

Ceris Grim

20/21


174 cm


Angel of Darkness[Cytuj]
Multikonta: Xavier, Elvan, Rose
POKOCHAJ "SŁODKIEGO LUCYFERA"

Grim jest młodym czarownikiem, który powoli wychodzi na prostą. Osoba, która pomoże Cerisowi odkryć to co miłość i nauczyć innych pozytywnych uczuć. Pan/i X musi być cierpliwy i mieć coś w sobie co zainteresuję młodego czarownika.
$ Może to być postać istniejąca,
$ Płeć obojętna, może być mężczyzna jak i kobieta,
$ Jak coś wszystko do ustalania.

Serdecznie zapraszam! Kontakt na pw lub na gg: 7833635.

AKTUALNE: 08.07.2019 r.

  


<div style="font-family: 'Satisfy', cursive;font-size:35px;position:relative;COLOR:#8B008B;margin-bottom:-10px; text-shadow: 3px 3px 3px #9C8FA1">I feel like a monster
<img src="https://i.makeagif.com/media/10-25-2017/djlxo5.gif" style="border-radius: 30px 30px 0px 0px; width: 250px; border-left:#7E6985 4px solid;border-right:#7E6985 4px solid; border-top:#7E6985 1px dotted; border-bottOm:#7E6985 1px dotted; opacity:0.6">
<div style="font-family:Graduate; font-size:8px; width:300px; COLOR:#887A8C">Would you love a monsterman? Could you understand, the Beauty of the beast?
 

Aiden Seire Andras Perrault

259


172 cm


Let me down slowly[Cytuj]
When we met before...


Szukam kogoś z postaci długowiecznych, kogo Aiden mógł spotkać już na swojej drodze podczas swoich podróży na przestrzeni paru wieków. Mam do zaoferowania parę ciekawych wątków, które głównie miałyby opierać się na takich wydarzeniach z jego historii jak:
- Rewolucja Francuska (Aiden był jeszcze młody i brał udział tylko w jej początku)
- Wojna Secesyjna
- Pandemia Hiszpanki
We wszystkich tych brał udział, co też zawarłem w historii, a z chęcią poszukałbym mu tak przyjaciół jak i wrogów, którzy przez te ponad dwieście pięćdziesiąt lat życia mógł poznać. Jeśli jesteś ciekawy rozegrania jakiejś retrospekcji w klimatach około historycznych to zapraszam do kontaktu.

All I needed was the love you gave.
All I needed for another day
And all I ever knew
Only you.

<img style="height: 100px; border: solid 2px #000; box-shadow: 2px 2px 2px #111" src="https://i.imgur.com/aLCztjS.giff" class="foto"> <img style="height: 100px; border: solid 2px #000; box-shadow: 2px 2px 2px #111" src="https://i.imgur.com/6Cxe0uv.gif" class="foto"> <img style="height: 100px; border: solid 2px #000; box-shadow: 2px 2px 2px #111" src="https://i.imgur.com/1rwpHMv.gif" class="foto">
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo