Nerezza

801


178 cm


My smile still shows through my bloody nose[Cytuj]
Każdy czarownik ma szanse i możliwości zostać ekspertem w jednej lub nawet kilku dziedzinach magii, wystarczy tylko sporo doświadczenia, a co za tym idzie, wiele lat ćwiczeń i dokształcania się. Może i nie brzmiało to na szczególnie ciężkie oraz trudne, jednak wymagało wiele samozaparcia i chęci.
Nie obroniła się przed atakiem ze strony Cerisa, nie miała zamiaru tego zrobić. Pod wpływem uderzenia tarczy zrobiła tylko krok do tyłu, by nie stracić równowagi ani się nie przewrócić. Samo uderzenie nie zrobiło na niej większego wrażenia ani krzywdy.
- Dobrze, ale następnym razem włóż w pchnięcie więcej siły. – odezwała się. Atak udał się, temu nie mogła zaprzeczyć, jednak nie należał do najsilniejszych, więc nad tym trzeba bardziej popracować.
Nie zastawiając się długo, postanowiła znowu zaatakować Cerisa, tym razem znienacka i bez wcześniejszego uprzedzenia. Zdecydowała się na posłanie w jego kierunku klasycznej, aczkolwiek niewielkiej kuli ognia.
 

Ceris Grim

20/21


174 cm


Angel of Darkness[Cytuj]
Multikonta: Xavier, Elvan, Rose
Grim podziwiaj jak jego atak lekko popchnął Nerezze do tyłu. Okazało się, ze zrobiła to tylko po to by nie stracić równowagi.
Jednakże tak czy siak w jakiś sposób atak czarownika zadziałał. Słabo, ale dał radę. Musi jeszcze na tym popracować.
Słysząc słowa swojej nauczycielki magii tylko skinął głową, że rozumie. Musi to sobie zapamiętać.
Może i Grim się nie spodziewał, ale w ostatniej chwili wytworzył tarczę. Prawdopodnie obronił się, ale czar, którego użył zaraz się skończł. Jeśli chodzi o tarczę rozpadła się na wiele małych kawełeczków.
- W jaki sposób nauczyć się by nie było powtórki z rozrywki z tą tarczą? Czy może jest inne obronne zaklęcie? - dopytywał się.
Czekał na odpowiedź swojej nauczycielki.


<div style="font-family: 'Satisfy', cursive;font-size:35px;position:relative;COLOR:#8B008B;margin-bottom:-10px; text-shadow: 3px 3px 3px #9C8FA1">I feel like a monster
<img src="https://i.makeagif.com/media/10-25-2017/djlxo5.gif" style="border-radius: 30px 30px 0px 0px; width: 250px; border-left:#7E6985 4px solid;border-right:#7E6985 4px solid; border-top:#7E6985 1px dotted; border-bottOm:#7E6985 1px dotted; opacity:0.6">
<div style="font-family:Graduate; font-size:8px; width:300px; COLOR:#887A8C">Would you love a monsterman? Could you understand, the Beauty of the beast?
 

Nerezza

801


178 cm


My smile still shows through my bloody nose[Cytuj]
Zaklęcia młodych, a przez to mniej doświadczonych czarowników z reguły nie należały do najsilniejszych, nawet nie zawsze były one udane, więc każda poprawnie wyczarowana bariera stanowiła niewielki sukces, również w wypadku, gdy rozpadała się po jednym uderzeniu. Małymi krokami, z każdym kolejnym treningiem Cerisowi powinny wychodzić coraz lepsze i bardziej wytrzymałe.
Patrzyła, jak czarownik w ostatniej chwili wyczarowuje tarczę. Był uważny i skupiony na tym, co się wokół niego dzieje, dzięki czemu mógł zareagować na atak, co wzięła za plus. Nie chciała uczyć kogoś, kto podczas treningu myślami był gdzieś indziej, ponieważ uważała to za zwykłą stratę czasu.
- Tarcza to najlepsze tego typu zaklęcie, więc radziłabym ci się skupić na ulepszaniu jej, a nie na szukaniu półśrodków. – odparła. Zawsze istnieje możliwość dobierania zaklęć ochronnych pod konkretne ataki, na przykład zasłanianie się ścianą z ognia przed lodowymi soplami, ale wymagało to większych umiejętności i było skuteczne tylko przeciwko jednemu rodzajowi magii. – Po prosu musisz regularnie ćwiczyć, efekty przyjdą z czasem. – dodała. – A na razie wyprostuj się i stań pewniej na nogach.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo