Nimat

1007 lat


150 cm


"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak odwieczna tajemnica, jak niekończąca się przygoda..."[Cytuj]
Multikonta: Fao
Ustalenia co do misji widać szły im sprawnie i pewnie zebrałaby się zaraz z Bevinem, jednak jedna kwestia nie dawała jej spokoju i musiała jednak ją poruszyć, zanim Pucas podąży pod instytut.
— Bevin? — Chwyciła go za rękaw, dając do zrozumienia, że chce, żeby się zatrzymał i spojrzał znowu na nią.
— Musimy porozmawiać o jeszcze jednej kwestii, która nie powinna czekać. — Zawahała się przy tym, czy w ogóle poruszać już teraz ten temat, czy jednak poczekać do załatwienia sprawy z Jamesem. Tyle, że coś ją tknęło, szepnęło jej, że nie wiadomo, jak bardzo Bevinowi może odwalić, jeśli coś w próbie złapania Jamesa pójdzie nie do końca tak, jak zakładali. A wtedy może nie zdążyć powstrzymać go na czas.
— Mrok rzucił na Shaya klątwę, która jest z Tobą w pewien sposób powiązana. Kogokolwiek, w jakikolwiek sposób zranisz, Shay to odczuwa prawie tak samo, jak Twoja ofiara. Nie wiem, i w sumie nie interesuje mnie to, kogo uszkadzałeś kilka dni temu, ale proszę, postaraj się, żeby do tego więcej nie dochodziło, przynajmniej dopóki nie znajdę sposobu, żeby jakoś uwolnić Shaya od klątwy... *— Rozkaz, czy prośba? Jej ton wahał się między jednym i drugim. Nie była pewna, jaki przyjąć i po prostu wybrała coś pośredniego pomiędzy oboma, będąc przy tym jak najbardziej poważną. Nie chciała ingerować w życie Bevina, jednak jeśli miał doprowadzać jej... ich dziecko do szaleństwa, to jednak musiała interweniować i chociaż spróbować powstrzymać Bevina przed kolejnym wybrykiem, który mógłby się odbić źle na Shayu. Dopiero wtedy puściła Pucasa i sama wstała, żeby zebrać się do wyjścia i załatwienia soczewek.

// z.t?
___________
* Info zdobędę w tej sesji, jest to ustalone z graczem, więc używam informacji...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo