Ray C. Nestraven
[Usunięty]
Ray C. Nestraven
[Usunięty]

Ray Cormag Nestraven
Metryczka


Imię i nazwisko: Ray C. Nestraven

Data urodzenia: 01/01/1983
Miejsce urodzenia: Turcja

Wiek: 36 lat
Wzrost: 195cm
Waga: 105kg

Rasa: Nefilim

Wizerunek: Can Yaman

Aparycja

Nazwałby się przeciętnym, chociaż nie ma w tym ani grama prawdy. Prawie dwa metry wzrostu, mocna budowa ciała, dłuższe włosy i jasne, brązowe oczy-lewe oznaczone niebieską plamką. Blizny i tatuaże to również część jego osoby, która jak na mieszkańca Yorku jest dość... egzotyczna, ale to akurat historia na inny moment.
Wracając do tego, co zwraca uwagę przy pierwszym spotkaniu. Ray ma lekko rudawą brodę, zarysowaną szczękę i duże, pełne oczy. Nie jedna kobieta się ogląda, on za to kompletnie nie jest tego świadom stąd też brak ograniczeń w kontaktach międzyludzkich. Mianowicie, nie ma oporów, jeśli chodzi o patrzenie komuś w ślepia, wręcz gapienie się i to w taki sposób, że idzie zawstydzić większość rozmówców.
Trudno określić po sposobie bycia czy jest przyjemny w obyciu, czy raczej chamski, ludzie odbierają go raczej w pozytywny sposób, ale dopiero przy bliższej znajomości.
Charakter

Nie ma co się rozpisywać, jest sobą. Bezpośredni, chamski, bezczelny, klnący jak szewc. To jedne z wielu przymiotników, którymi można go opisać, kolejne są trochę lepsze, pomocny, uśmiechnięty, odważny (on tak mówi, a rzeczywistość jest zupełnie inna, to brak instynktu samozachowawczego).

Ta bezczelność i bezpośredniość ginie dopiero po jakimś czasie, ludzie zauważają, że to, co mówi i robi, robi z myślą o ich lepszym byciu. Ale prawda, mógłby czasami trzymać język na wodzy, ponieważ nie ogranicza się w pytaniach i oczekuje prostych, konkretnych odpowiedzi. Ta prostota to taki oksymoron jest skomplikowana dla innych. Jedyny problem, jaki ma to mylenie ze sobą emocji, nie potrafi rozczytać drugiej osoby, jeśli nie przedstawi mu swoim myśli słownie.
BiografiaUrodził się w Turcji, był wpadką dwóch Nefilim, wspólna misja, dużo czasu ze sobą i coś zaiskrzyło. Dziewięć miesięcy później pojawił się Ray, brązowooki chłopczyk, na którego ojciec nie chciał patrzeć. Nikt nie mógł się dowiedzieć kim jest, byłaby to hańba dla niego, zdradził żonę z kilkanaście lat młodszą kobietą, której nie było dane poznać syna. Zmarła przy porodzie a dziecko trafiło do Tureckiego Instytutu jako osierocone.

Początków swojego istnienia nie pamiętał, całość nabierała obrazu w pamięci dopiero po piątym roku życia. Sięgając pamięcią wstecz widział obrazy walki, szkoleń, ciężkiej nauki i te masywne uczucie samotności, płacz w kącie pokoju. Z każdym kolejnym rokiem uczucie samotności malało, nie płakał a szkolenie było jak coś normalnego, nawet gdy musiał się bić ze starszymi od siebie. Kilka osób w Tureckim Instytucie postanowiło wykorzystać fakt osierocenia Raya, braku zainteresowania ze strony ojca, stąd surowe traktowanie i wcześniejsze nadanie runy bez wiedzy Nocnych Braci i Ceremonii. Zabijali w nim emocje, tworząc maszynę do walki. Całość planu zaczęła się sypać, gdy w Instytucie pojawiła się delegacja z Alicante, kompletnie niespodziewana, ktoś doniósł na obiekunów adeptów, na próby zabicia w dzieciach wszystkiego co dobre. Osoby odpowiedzialne za te kilka lat samowolki zostały ukrane a Ray znalazł się w Alicante i poznał swojego ojca. Czy miał mu za złe brak zainteresowania? Nie. Dość skutecznie zabito w nim zdolność do poprawnego rozpoznawania emocji, zabijał je gdzieś w sobie i wydawał się być dość... pusty. Przedstawiono go również starszemu bratu i postanwiono odseparować.

Karpaty były kolejnym etapem nauki, znalazł się w zamku Scholomancji i opuścił go w wieku dziewiętnastu lat, po zakończeniu wszystkich szkoleń. Rozpoczął się dla niego okres podróży, poznawania innych Instytutów, kultur, miejsc. Odwiedził Tybet gdzie z miłą chęcią nauczył się jak walczyć w ten "ludzki" sposób. Chiny, Indie, Afryka Południowa, Brazylia, USA. Te ostatnie miejsce odmieniło trochę jego życie. Zwykły wieczór, patrol, który miał być tak nudny jak ten dnia poprzedniego. Było trochę inaczej... Ciemna uliczka i krzyk kobiety, nie młodej, po głosie domyślił się, że to raczej staruszka. Szarpała się z dwójką młodych chłopaczków, walczyła o torebkę wiedząc, że jak pozwoli im ją zabrać to do końca miesiąca nie będzie miała za co żyć. Coś go ruszyło, pomógł jej i nie wiedząc dlaczego, przez kilka następnych tygodni sprawdzał co u starowinki słychać. Siwowłosa Margareth, niesamowicie miła, kochana, do tej pory pamięta zapach malinowej herbaty i niektóre z rozmów. Potraktowała go trochę jak własnego syna, otoczyła opieką i trochę naruszyła to wieko „pudła” w którym skrywał emocje. To ona dała mu ten cenny dar, którym jest poznanie miłości, gdyby nie to pewnie nie potrafiłby się cieszyć z życia i pomagać innym ponad rozkazami. Spędził w Ameryce dwa lata, zniknął po jej śmierci i nikt nie wie co robił przez ten czas. Nie uczestniczył w wojnie, wiedział o niej, ale ten świat wydawał mu się miejscem, do którego nie chce trafić. Został złapany jako dezerter w 2015 roku i po czterech latach pozwolono mu na "zmycie" grzechów i powrót do obowiązków. Warunkiem było pozostanie w Yorku i comiesięczny kontakt z przełożonymi w Alicante. Aktualnie próbuje wbić się w rytm misji i nadrabia newsy ze świata nadprzyrodzonego.

Ciekawostki

-Jest wpadką, jego matka pochodziła z Turcji stąd egzotyczna uroda Raya.
-Uwielbia motocykle i szybkie samochody.
-Spędził wiele lat na podróżach i nauce otaczającego go świata.
-Zna sztuki walki i doskonale radzi sobie z bronią białą.
-Trochę gorzej, gdy mowa o emocjach, ma problem z „rozczytaniem” ich.
-Jest bezpośredni w obyciu i nie ma instynktu samozachowawczego.
- Ma łatkę dezertera przez zniknięcie na dobre kilkanaście lat.
-Zna kilka języków ludzkich, angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański.
-Płynnie mówi w demonicznym języku.
-W teorii i praktyce zna większość zasad przetrwania w różnych warunkach klimatycznych.
-Uwielbia czekoladę.


 

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Accepted
Drogi Użytkowniku!

Cieszymy się, że dołączyłeś do naszego forum, a Twoja Karta Postaci już została zaakceptowana! Przejdź teraz do zakładania koniecznych tematów. Zapoznaj się z Mechaniką Gry oraz Spisem umiejętności. Zachęcamy również do przejrzenia Mapy York! Poza taką mapą na forum znajdziesz również Mapę Świata z najważniejszymi lokalizacjami!

Shizhi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo