Emily Evans

459


170 cm

BrakMultikonta: Makoa
Emily Evans
Metryczka


Prawdziwe Imię: Freya
Imię ludzkie: Emily
Nazwisko: Evans

Data urodzenia: 20/04/1569r.
Miejsce urodzenia: Ciemny dwór

Wiek: 450 lat| Wizualnie koło 18 laty
Wzrost: 170 cm
Waga: 70 kg

Rasa: Faeire - Kitsune

Przynależność: Ciemny dwór, biologiczna córka Nimat. Uzdrowicielka na dworze.
Wizerunek: Emma Watson

Aparycja

Ludzki wizerunek:

Charakterystyczną rzeczą u Freyi są jej ciemnobrązowe włosy oraz oczy, które odziedziczyła po matce. Ma delikatnie kwadratowe rysy twarzy, lecz to trzeba się dobrze przyjrzeć by je ujrzeć. Ma jasnoróżowe pełne usta oraz prosty nos. Jej oczy są w kolorze bardzo głębokiego brązu, co dobrze kontrastuje z jej włosami, które sięgają do jej barków. Nie da się ukryć, że Freya posiada szersze ramiona, które zwężają się w okolicach biodrach tworząc na kształt talii. Jej biodra oraz uda są symetryczne do jej talii. Największą zmianę widać w momencie gdy Freya zrzuci z siebie czar maskowania i ukaże swą prawdziwą postać w postaci Faeri. Ludzki wzrost szacowany jest na jakieś sto siedemdziesiąt centymetrów.

Wizerunek Faerie:
Po zrzuceniu maskowania u Freyi widać lisie uszy, które dodają jej parę centymetrów. Kolor jej uszu jest taki sam jak jej ciemnobrązowe włosy. Wysokość jej uszu to maksymalnie do dziesięciu centymetrów więc wzrost Freyi minimalnie zwiększa się do jakiś metra osiemdziesięciu centymetrów wzrostu. Przedewszystkim Freya nie posiada skrzydeł, a zamiast tego ma ogony. Lisie ogony. Aktualnie posiada ich cztery sztuki w miejscu, gdzie jest kość ogonowa. Ich kolor mieni się na wszystkie kolory złota. Wstążki jakie posiada są umiejscowione między ogonami, co daje ciekawy efekt wizualny. Są one umiejscowione pomiędzy ogonami tak, by żaden ogon nie zaczepił o wstążkę czy też odwrotnie.

Charakter


Freya bywa cicha i małomówna, czasami nawet wycofana, lecz zawsze bywa czujna. Nasłuchuje i zbiera informacje kiedy trzeba, lecz nie zawsze odnosi się do danej sytuacji. Jest cwana jak na lisa przystało, wyczuje gdy może mówić prawdę, a kiedy należy powiedzieć tylko to co zechce jej słuchacz. Jej zwierzęce instynkty często podpowiadają jej czy rozmówca mówi prawdę, czy też nie. Nie zawsze się to sprawdza, lecz ona wierzy w swoje instynkty i intuicję. Lubi ciszę i spokój dlatego też wybiera miejsca odosobnione. Przy czym jednocześnie może zbierać informacje na przykład dotyczące ziół. Czuję się bardzo komfortowo między drzewami czy też lasami, mimo swojego wyglądu czuje, że byłaby z niej dobra znachorka, ale i również uzdrowicielka. Na co dowodem może być, iż sama pracuje na dworze jak Uzdrowicielka. Więc ktoś docenił jej starania, które mogą uratować ludzkie [lub te mniej ludzkie] życie. Freya zachowuje się zachowawczo, a przedewszystkim kieruje się logiką. Bardzo rzadko kiedy bywa sprzeczna sama ze sobą. Jest tym typem osoby, który jest spokojny i opanowany, lecz gdy trzeba zawalczy o swoje niczym prawdziwa lwica broniące swoje młode. Jak to mówią cicha wody brzegi rwie.

Biografia


Freya została urodzona na Ciemnym dworze tam również dorastała razem z matką. Ojciec pozostał nieznany. Matka ewidentnie była w szoku gdy dowiedziała się, iż urodziła lisiczkę, a nie wróżkę. Z pewnością Freya to odczuwała. Jej zwierzęce instynkty działały praktycznie od pierwszych dniach jej poczęcia. Mimo swojego nadzwyczajnego wyglądu, lisich uszek oraz ogona, chciała pozostać grzecznym dzieckiem w oczach matki. Słuchała sie jej i wykonywała jej prośby. Faerie w zwyczaju mają, że kłamstwo słabo im wchodzi, to prawda jak każdy widzi. Freya dla bezpieczeństwa swego, lecz także dla spokojnego serca matki zmieniła imię na Emily, bo to bardziej pasuje do przyziemnych.
Freya za młodu była spokojna, pewnie jak każdy czasami chciała pobyć sama dlatego też wtedy wybierała miejsca w których było wiele zieleni oraz zapach ziół. Las czy też podobne miejsca były dla niej niczym drugi dom. Czuła się tutaj wolna, ale i też mogła odpocząć. Od najmłodszych swych lat miała pociąg do zainteresowania ziołami, ale i też ogólną pojętą zieleniną. Z mlecza można ugotować dobrą herbatę, zaś z mięty poza oczywistą herbatę można uzyskać okład na ranę gdy ta mocno krwawi.
Freya całe swoje życie poświęciła nauce ziół oraz uzdrawiania. Jej wygląd być może na to nie wskazywał, lecz ona dobrze się z tym czuła. Jej nos był wrażliszy od innych wróżek dlatego też prędzej potrafiła odnaleźć potrzebne jej zioła. Słuch oczywiście miała również czulszy, słyszała nieco więcej od innych dlatego też zawsze w odpowiednim momencie mogła zareagować. Gdy nie uczyła się zielarstwa była na Ciemnym dworze czujna i gotowa do warty w razie potrzeby niesienia komuś pomocy. Nigdy nie wiadomo kiedy pomoc jest potrzebna dlatego też Freya przede wszystkim służy innym swym Uzdrowieniem. Gdy jest zajęta, zaś na dworze jest ktoś ranny, Freya rzuca wszystkie swe obowiązki i idzie na pomoc potrzebującym.
Jej największa zmiana w charakterze nastąpiła w momencie gdy na jej ziemiach nastąpiła mroczna wojna. Stała się bardziej wycofana, niekiedy bierna. Lecz to trwało krótko. Wtedy nie było czasu na zastanawianie się, to był czas na reakcję. Jej najgorszą obawą stał się Nefilim jako Nocny łowca. Na karku pojawiła się gęsia skórka połączona z dreszczami. Wtedy po raz pierwszy uciekła rozdzielając się ze swą rodzicielką. Nie oznaczało to, że odejdzie na zawsze, wróci, lecz gdy to wszystko się uspokoi. Freya nigdy nie uciekała z domu, a nawet jeśli coś takiego miało miejsce zawsze wracała. Nigdy nie czuła się komforotowo gdy była długi okres czasu poza murami swego domu. Długi okres czasu dla Faerie to jakieś sto lat. I choć miała w sercu strach gdy nastała Mroczna wojna, a czas rozstania był dla niej bolesny to musiała to uczynić. Jednym z ważniejszych rozstań dla Freyi był moment zniknięcia matki gdy ta znalazła się na terenach Jasnego dworu jako szpieg oraz moment zamknięcia jej w lampie na sto pięćdziesiąt lat.
Rozstanie to trwało dokładnie dziesięć lat. Tyle właśnie jej nie było. A gdy wróciła wszystko się zmieniło i nic nie było takie samo, lecz to nie zmieniało faktu, że gdy została przyjęta z otwartymi ramionami zaproszenie to przyjęła z ochoczo. I na dwór po raz drugi powróciłaby służyć swą pomocą oraz Uzdrawiać tych, którzy tego potrzebują. Zimny Pokój dał nowe zasady i to do nich trzeba było się przyzwyczaić. Freya z początku nosem kręciła z niezadowoleniem, lecz zasady zaakceptowała i zapamiętała. Przestrzegać będzie zawsze i wszędzie. Lojalność wobec dworu zostanie to i zimnego pokoju nie zamierzała naginać. Czas mijał, a więc i ona żyć dalej musi dlatego też jej hobby w postaci zielarstwa nie zanikł nawet po czterech wiekach. Ba! Nawet się pogłębił jeszcze bardziej. Im więcej będzie wiedziała tym lepiej będzie w stanie pomóc innym wróżkom.

Ciekawostki

- Z powodu swej odmienności czasami czuje się osamotniona i wycofana.
- Uwielbia naturę, lasy i ziołolecznictwo, znachorstwo.
- Uzdrawianie wróżek działa na nią niczym terapia, nie czuje się bezużyteczna.
- Jest fanatyczną gorącej herbaty z ziół, które sama zebrała.
- Zdarza jej się pijać kawę z matką.
- Uwielbia czytać książki o roślinności i wszystkim tym co jest z nią związane.

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Accepted
Drogi Użytkowniku!


Cieszymy się, że dołączyłeś do naszego forum, a Twoja Karta Postaci już została zaakceptowana! Przejdź teraz do zakładania koniecznych tematów. Zapoznaj się z Mechaniką Gry oraz Spisem umiejętności. Zachęcamy również do przejrzenia Mapy York! Poza taką mapą na forum znajdziesz również Mapę Świata z najważniejszymi lokalizacjami!

Shi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo