Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Biuro opiekuna ośrodka
Biuro opiekuna ośrodka jest sporym pomieszczeniem. Na wejściu widać biurko i fotel, a obok szafkę z księgami i komodę. Samo biurko zawiera również kilka szuflad na wszelkiego rodzaju dokumenty i papierki.
Po wejściu głębiej widać wiele gablot wypełnionych bronią lub pustych, na ścianie na hakach również wisi broń. W jednej z szaf znajduje się również odzież ochronna, a także w razie potrzeby zestaw pierwszej pomocy. Słowem pomieszczenie zawiera wszystko, co potrzebne do opiekowania się i zarządzania ośrodkiem, a także przechowywania broni do treningów. Sprytnie ukryty jest także sejf, zabezpieczony magią.


Kantorek
Pomieszczenie to można nazwać zarówno magazynem jak i zwyczajnym kantorkiem. Warto zauważyć, że takich pomieszczeń jest kilka, znajdujących się przy salach treningowych. Zawiera dodatkową broń do treningów, nie tylko drewnianą, manekiny, tarcze, materace oraz wszystko to, co może być potrzebne Nefilim na sali, a także i sprzęty do treningów fizycznych. Wszystko jest schludnie poukładane w odpowiednich miejscach, by łatwo było znaleźć potrzebny sprzęt, natomiast korzystających uprasza się o pozostawianie po sobie porządku i zgłaszanie wszelkich ewentualnych usterek lub brakach w sprzęcie.Pomieszczenie dla upoważnionych
Jest to pomieszczenie ze specjalnie zabezpieczonym sejfem. Znajduje się w nim broń oraz inne przedmioty potencjalnie niebezpieczne, do których użycia potrzeba nieco większej wiedzy niż standardowa. W biurze opiekunki Ośrodka znajdują się odpowiednio schowane klucze do tego pomieszczenia, choć mówi się, że Dyrektor również ma swój komplet. Wstęp tylko dla zbrojmistrza, opiekuna ośrodka oraz Dyrektora - a także osób, które zostaną do tego upoważnione.
Sale treningowe
Sal w samym ośrodku znajduje się co najmniej kilka. Każda z nich ma zupełnie inne warunki treningowe - jedna udaje piaszczystą plażę, inna leśne poszycie, a jeszcze inna zwykły ogródek, a na suficie umieszczono zraszacze, by imitować walkę w deszczu i błocie. Oczywiście standardowa sala gimnastyczna także się tu znajduje. Odpowiednie miejsca do treningów znajdują się także na zewnątrz ośrodka, jeśli ktoś wolałby trenować na świeżym powietrzu. Dla chętnych znajduje się tu także basen olimpijski.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo