Makoa Taualai

25


175 cm

kropka


[Cytuj]
Multikonta: Emily
Nigdy nie twierdził, że był Geniuszem ani nic, jednak gadanie z kimś obcym i to w dodatku na temat wody było dość... niecodziennym zjawiskiem. Nawet jak na niego. Więc nic dziwnego, że odczuwał lekką niepewność i dyskomfort.
-No tak to było oczywiste, ale fajnie wiedzieć - odrzekł pospiesznie kiwając głową na zgode jakby chciał potwierdzić słowa, które sam wypowiedział.
-A więc... musisz mieć wodę w pobliżu czy coś? W sensie no wiesz... Musisz się w niej kąpać czy cos takiego? - Sam nie bardzo wiedział jak to ująć w słowa. Znaczy wiedział co miał w głowie, ale nie umiał tego wyrazić słowami. Przynajmniej próbował jak umiał. Podrapał się po głowie z nutą zakłopotana po czym upił łyka drinka zerkając na trytona z zaciekawieniem.

Kazik Lipiński

1075


193 cm


It's out of sight but never out of mind


[Cytuj]
Multikonta: Nerezza
To, co dla Biesa było całkowicie oczywiste i intuicyjne, nie musiało być takie dla kogoś innego. Tym bardziej, że sam wilkołak przyznał, iż nigdy wcześniej nie miał do czynienia z wróżkami. W przypadku nadnaturalnych lepiej nie kierować się domysłami czy wiedzą z filmów, ponieważ można się na tym sparzyć.
- Zarówno dostęp do wody, jak i regularne pływanie w niej są wskazane. - odparł, po czym napił się alkoholu. Środowisko wodne było czymś bliskim dla Biesa, nie tylko ze względu na to, iż był trytonem. Również ze względu na pochodzenie, w końcu urodził się w nadmorskiej wiosce jako syn rybaka, więc od dziecka miał do czynienia z wodą. - Nie mogę wypowiadać się za innych, ale ja najchętniej spędzałbym w wodzie jak najwięcej czasu. - dodał zaraz, starając się bardziej przybliżyć Mako to, co miał na myśli. Chociaż z chęcią nie wychodziłby z morskiej toni, to jednak musiał, głównie ze względu na obowiązki.

Makoa Taualai

25


175 cm

kropka


[Cytuj]
Multikonta: Emily
Pokiwał lekko głową na zgodę, w sumie to tak miałoby to sens. I w miarę to było logiczne jeżeli chodzi o wróżki o typie wodnym. Może i czuł się lekko jak debil, ale był dobrze poinformowanym debilem. A to brzmi już nie aż tak głupio.
-W sumie to fajnie wiedzieć. Nie bywa to czasami... upierdliwe? No wiesz... że musisz być często wokół wody? Czy coś - dodał z lekką niepewnościa w głosie na chwilę odwracając wzrok. Trochę mu się zrobiło głupio, bo gada o czymś, czym się nie zna więc nie bardzo wiedział jak do tego podejść. W międzyczasie wsunął prawą dłoń w kieszeń swoich spodni, a lewą w której trzymał drinka upił większy łyk z cieższym westchnieniem zadowolenia.
-Jeżeli jestem zbyt wścibski to wybacz, ciekawość - dodał po chwili milczenia, a na jego policzkach pojawił się lekki rumieniec zakłopotania. Choć to zdarza mu się dość często gdy mówi o czymś na czym się nie zna, a chciałby poznać, choć część rzeczy z ust samego wróżka. To może być dla niego ciekawe doświadczenie i być może drugi raz nie będzie mu to dane. Dlatego też chciałby zapamiętać jak najwięcej informacji ile się da.

Kazik Lipiński

1075


193 cm


It's out of sight but never out of mind


[Cytuj]
Multikonta: Nerezza
Może i miało sens oraz było dość logiczne i intuicyjne, jednak w przypadku mienia do czynienia z czymś nowym i nieznanym, lepiej jest zadawać więcej niż mniej pytań. Nawet takich, które wydają się początkowo być niezbyt mądre, żeby później się nie zdziwić, że wampiry w rzeczywistości nie świecą w świetle słonecznym.
- Da się do tego przyzwyczaić. Zresztą, jest to część naszej natury, tak samo jak wilki związane są blisko z księżycem, tak jak my z wodą. - odparł, starając się skorzystać z porównania, jakie Makoa mógł zrozumieć ze względu na swoją rasę. Niemalże uzależnienie od środowiska wodnego nie rozpatrywał w kontekście wady czy czegoś uciążliwego - morska toń była swego rodzaju ostoją dla niego, miejscem, gdzie mógł swobodnie pokazywać swoją prawdziwą, wróżkową naturę. Mógł swobodnie żyć na lądzie, jednak musiał pogodzić to z dostępem do wody.
- Nic nie szkodzi, na razie nie zadałeś żadnego pytania, na które byłbym zmuszony odmówić odpowiedzi. - odezwał się z lekkim uśmiechem, po czym dopił alkohol znajdujący się w jego szklance. Wróżek był z zawodu naukowcem, więc chęć dowiadywania się nowych informacji była niejako wpisana w jego charakter - dlatego także potrafił zrozumieć obecność tej cechy u innych.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo