Roy

Roy MacRoth

34


195 cm

Pasta la vista bitches

Roy

Multikonta: Nie
Roy MacRoth
Metryczka


Imię: Roy
Nazwisko: MacRoth

Data urodzenia: 04 / 05 / 1986
Miejsce urodzenia: Fishguard, Pembrokeshire, Walia

Wiek: 34
Wzrost: 195 cm
Waga: 98 kg

Rasa: Wilkołak

Przynależność: Niezrzeszony
Wizerunek: Ryan Hurst

Aparycja

Roy jest duży. To proste zdanie opisuje go w większej części. Wilkołak od małego mógł poszczycić się dość sporym rozmiarem i siłą. Teraz mając ponad trzydziestkę mierzy prawie dwa metry a ręce ma prawie jak udo przeciętnego mężczyzny. Jest też dość potężnie zbudowany, niekoniecznie wyrzeźbiony, ale z daleka widać siłę i masę. A można zaobserwować to tym bardziej że olbrzym często nosi luźne rozchełstane koszule czy ogólnie nie zakłada T-shirtów.
Ogólny styl ubioru przez przyziemnych jest odbieramy jako dość luźny czasem wręcz aż zbyt odsłaniający. Wilkołak dobrze się czuje w bojówkach, luźnych dresach czy właśnie tylko zarzuconej górze. Każdy strój który go zbytnio nie krępuje jest dobry.
Należy jeszcze zwrócić uwagę na dużą ilość tatuaży która pokryty jest mężczyzna, zaczynając od lewego ramienia Mieszczącego sporej wielkości runę Algiz, przez maskę Odyna wytatuowaną na całe plecy czy tarcze algizowa na piersi.
Ogólnie rzecz biorąc wygląda na nieco niebezpiecznego typa, który mógłby by być nawet dość przystojny, jednak częste zmarnowanie stylem życia czy ten dziwny zapach lasu który mu często towarzyszy nieco odbiera mu uroku.

Charakter

Roy dąży do swoich celów kierując się tylko własnym "kodeksem" i nie przejmując się specjalnie czy zrani kogoś czy nie. Roy nie ma nic do postępowania zgodnie z prawem z gdy mu to odpowiada. Gdy nie, nie ma skrupułów robić co uważa za właściwe.
Osoby które zyskały w jego oczach mogą zawsze liczyć na jego pomoc, jednak dość łatwo jest stracić tą pozycję, a wtedy cóż, powiedzmy że druga stroną medalu jest to że Wilkołak dał się poznać jako osoba dość brutalna. Czasem nieproporcjonalnie do sytuacji.

Biografia

Roy niespecjalnie lubi opowiadać o swojej historii. Nie żeby nie miał nic ciekawego do opowiedzenia, po prostu część rzeczy które robił należą do tych którymi nie bardzo można się podzielić.
Wiadomo na pewno że urodził się w niedużej miejscowości portowej w hrabstwie Pembrokeshire w Walii. Fishguard było miejscem spokojnym. Rodzice, mający w sobie krew wilkołaków z Irlandii, wybrali to miejsce celem zapewnienia sobie i dzieciom bezpiecznego życia na uboczu. Będąc niezrzeszonymi i do tego po prostu samemu miało swoje zalety. Wielkie konflikty czy nieustanne walki o przywództwo omijały ich z daleka.
Idylla. Nie mieli dużo, ale życie z dala od miasta wynagradzały ewentualne braki.
Roy nieźle się uczył, szybko też pokazywał sprawność fizyczną niedostępną przyziemnym. Ba! Nawet stary Wilkołak był zaskoczony sprawnością szczeniaka.
Pierwsze pęknięcie szklanej kopuły nadmorskiego miasteczna nastąpiło gdy miał jakieś 12/13 lat. Do Fishguard zawitała grupa łowców. Ojciec wyczuł ich jeszcze na długo przed przybyciem, ale nawet ukrywanie się nie pomogło na długo. Łowcy wiedzieli że są tu wilkołaki, znalezienie ich było tylko kwestią czasu.
Atak nastąpił nagle. Świst kul, srebrna sieć, jakieś pręty. Ojciec padł pod siecią nim zdążył zareagować, Matka radziła sobie dobrze ale bez pomocy szczeniaka nie dałaby rady. Pierwsza bezprośrednia walka dla Roya była dość... brutalna. Łowcy nie spodziewali się że najmniejszy z wilków uderzy tak szybko i nagle. Roy stracił kontrolę. Okazało się że lubi to co robił. Łowcy próbowali uciec jednak Roy dopadł ich zaraz pod granicą miasteczka. Od tamtej pory krążą zresztą historie o watasze wilków która polowała na obcych.

Od tej pory Roy miał nowy cel. Zawsze myślał że łowcy są zagrożeniem, ale z jakiegoś powodu uznał że polują tylko na niebezpiecznych członków społeczeństwa. Skoro jednak było inaczej... to on zacznie polować na nich.
I tu następuje cześć historii gdzie Roy nieco znika. Wiadomo że brał udział w zawodach sztuk walki organizowanych przez wilkołacze towarzystwo. Pracował jako ochroniarz, jako kurier, ponoć zaciągnął się na chwilę do wojska.
Zasadniczo dużo o nim teraz nie wiadomo. Kilka osób w Dublinie zarzeka się że widziało go jeżdżącego z motocyklistami z miasta. Z motocyklistami handlującymi bronią. Czy to prawda? Trudno stwierdzić, a sam Roy uśmiecha się szeroko i zaprzecza kiwając głową. Ponoć ma sporą siatkę kontaktów w całej GB, ponoć kilka razy współpracował z policją.
Wilkołak jednak pogodził się całkiem ze swoją drugą naturą, zamiast z nią walczyć czy unikać, on blisko się z nią związał. I teraz będąc prawie jednością, przybywa do York. Po telefonie sprawa była jasna - pora obudzić swoje umiejętności.
I nie, traktaty nie są zobowiązujące.

Ciekawostki

-Ma słabość do historii krajów skandynawskich, pragnie wszelkich artefaktów (magicznych i nie) związanych z historią.
-Dziury w skarpetkach powodują u niego niekontrolowane ataki gniewu.
-Wierzy w stare legendy gotów dużo zaryzykować by spróbować je "ożywić".
-Szczera nienawiść do Łowców, istnieje szansa że zachowa się bez sensu i zaryzykuje wiele by ubić polującego.
-Nie ufa wiewiórkom.

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Accepted
Drogi Użytkowniku!


Cieszymy się, że dołączyłeś do naszego forum, a Twoja Karta Postaci już została zaakceptowana! Przejdź teraz do zakładania koniecznych tematów. Zapoznaj się z Mechaniką Gry oraz Spisem umiejętności. Zachęcamy również do przejrzenia Mapy York! Poza taką mapą na forum znajdziesz również Mapę Świata z najważniejszymi lokalizacjami!

Shi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo