Frigg White Hareksdottir

658

182 cm

Hmmm?

[Cytuj]
Multikonta: Estera, Mia
- Ooo... Uzdrowicielka. Dobrze wiedzieć. Warte zapamiętania. W sumie... Czy my się już gdzieś nie widziałyśmy? Na przykład w kawiarni na dachu? - zamyślił się. Miała wrażenie, że chyba widział atak wróżkę przy spotkaniu medycznym z Yuu i później w laboratorium w siedzibie czarowników. Wtedy jednak jej myśli krążyły gdzieś indziej i chyba nie do końca zakontaktowala. Wyszczerzyła się radośnie.
- Och, ja to wojowniczka. Jednak jakbyś potrzebowała naprawić auto czy motor to śmiało możesz do mnie uderzać. W Nowym Jorku miałam własny warsztat. Lubię sobie czasem pogrzebać w maszynach. - powiedziała z uśmiechem popijając swoje piwo.

Emily Evans

459

170 cm

Brak

[Cytuj]
Multikonta: Makoa
-W wiesz, że to możliwe. Bo to była kawiarnia mojej matki, a że było wiele osób to nie każdego było sposób zapamietać - odrzekła ze spokojem lekko kiwając głową na zgodę. Upiła parę łyków swojego piwa, coś tam jej mignęło przed oczami, podobne białe włosy, ale czy to była ona? Nie do końca pamiętała.
-Oh, fajnie wiedzieć, więc w razie co wiem kto mnie obroni - zaśmiała się pod nosem cicho zasłaniając jednocześnie ręką usta.
-Maszyny jako takiej nie mam, ale w razie co zapamietam - dodała upijając większy lyk piwka. Było smaczne nawet jeśli to tylko parę procentów w szklance.
Suknia w kwiaty <- na czas eventu

Frigg White Hareksdottir

658

182 cm

Hmmm?

[Cytuj]
Multikonta: Estera, Mia
Przyklasnela w dłonie przypominając sobie, że faktycznie to musiała być Emily. Zaśmiała się wesoło. White była wtedy skupiona na Yuu więc nie przykuła aż takiej uwagi do raczej milczącej Emily.
- To na bank się tam widziałyśmy. No i później u nas w siedzibie, w laboratorium. Ja została sama z tą Łowczynią, co przybyła w związku z naszym zadaniem. - dodała by bardziej rozjaśnić sytuację. Upiła ponownie piwo z kufla. No i się już wyjaśniło skąd twarzyczka była jej znajoma. Zaśmiała się słysząc o obronie.
- Co do maszyny, to mogę nawet pomóc w szukaniu i nie oskubaniu przez sprzedawcę. - powiedziała pogodnie.

Emily Evans

459

170 cm

Brak

[Cytuj]
Multikonta: Makoa
-Łowczyni nie widziałam, albo jej nie zapamiętałam dobrze - odezwała się marszcząc jednocześnie przy tym brwi. Wiele się działo więc miała prawo do tego by kogoś zapomnieć.
-Chwilowo nic takiego nie potrzebuje, ale dziękuję za chęci - dodała po chwili ze spokojem i lekko kiwnęła głową na zgodę. Upiła łyk piwa ze smakiem i rozejrzała się po pomieszczeniu, rzadko tutaj bywała więc odzwyczaiła się do tego typu pomieszczeń. Czuła się dość... niezręcznie, ale to uczucie zapewne i tak szybko minie.
Suknia w kwiaty <- na czas eventu