Wania Siergiejew

30 lat


180 cm


Tylko głupiec nie słucha rad, nieważne, dobrych czy złych, gdyż każda niesie ze sobą naukę.


[Cytuj]
Multikonta: -
MISTRZ GRY


Kot poczęstowany mięskiem zaczął je od razu szamać. Nie wyglądał na jakiegoś wychudzonego a mimo to, musiała być to jego ulubiona czynność w życiu. No tak, ale czego się spodziewać po kocie. Jedyne ich czynności to: jedzenie, spanie, sranie i czasem zabawa, tak polowanie też jest dobrą zabawą. Ten tu osobnik najwyraźniej do spisu czynności w swoim bytowaniu dopisał jeszcze psocenie. Kiedy usłyszał słowa Mako o wyrzuceniu, kot podniósł głowę i syknął na ciebie. Najwyraźniej zdecydowanie rozumiał to co się o nim czy też do niego, mówiło. W tym momencie Sino możesz jasno stwierdzić, że nie był to zwykły kot.

Czas 48h


Sina Taualai

26


165 cm


If you can't face the wolves, don't go in the forest[Cytuj]
Multikonta: Ray, Nithral
W sumie było nawet coś miłego w obserwacji kota, który z zadowoleniem szamał mięsko. Ewidentnie lubił żreć, ale skoro kiedy żarł, to nie psocił, to na obiad spokojnie mogła zamówić pizzę, a kurczaka poświęcić w ramach eksperymentu naukowego. Syknięcie na Maka jasno wskazywało, że to nie jest zwykły kot. Czyli albo magiczny albo jeszcze coś innego.
- No chyba Cię młody pogrzało. Nikt go nie będzie wyrzucać, zaczęłam go lubić. - oburzyła się na brata, by zaraz potem zachichotać. Póki kot psocił jemu, a nie jej, to było dobrze. Ostrożnie spróbowała też kota pogłaskać, skoro wcześniej nie wykazał jakiegoś specjalnego protestu. Ale nadal była gotowa bardzo szybko zabrać rękę, żeby kota nie wkurzać i żeby jej nie podrapał.
There's fool moon raisin'
I am the wolf. I am the spirit of wilderness. I am the shadow of the woods. If you come to the wild forest I will sing for you.
(c)crackintime

Makoa Taualai

25


175 cm

kropka


[Cytuj]
Multikonta: Emily
- Dobra dobra nic takiego nie mówiłem - odrzekł pospiesznie unosząc dłonie w geście poddania się. Był pewien, że siostra go wywali z domu czy coś, a jednak tak się nie stało. W sumie to może nawet i dobrze. Dodatkowo syczenie kota na niego nie pomogło, zmarszczył brwi.
- Ten gościu mnie nie lubi, a nic mu nie zrobiłem - rzekł obudzonym tonem niczym dziecko lecz po chwili zaśmiał się wesoło. Chwilowo mieli spokój, może najedzony kot to spokojny kot?

Wania Siergiejew

30 lat


180 cm


Tylko głupiec nie słucha rad, nieważne, dobrych czy złych, gdyż każda niesie ze sobą naukę.


[Cytuj]
Multikonta: -
MISTRZ GRY


Kot dał, się pogłaskać ba nawet nastawił się na to. A kiedy stwierdził, że już dość usiadł pomiędzy wami i spojrzał to na jedno to na drugie. Przez chwile poczuliście coś dziwnego, jakby ukucie w swojej podświadomości. Kot machnął, dwa razy ogonem, po czym zwinął go wokół swoich nóg. Co ciekawe patrzył na was bystro, jakby oceniał, ważył swe myśli w głowie, analizował swoje myśli. Po chwili wstał, podszedł do ciebie Mako i trącił nosem.
Ciężko jest, lubić kogoś, kto chce cię podnieść wbrew swej woli, a potem chce tego kogoś wyrzucić. Przez chwilę nie miało szans dotrzeć do ciebie czy to twój wewnętrzny głos ci to powiedział, czy ten oto przed tobą futrzak, który bacznie cię obserwował spod przymrożonych oczu. Następnie wstał i podszedł do ciebie Sino by zrobić dokładnie to samo, dotknięcie nosa.
Dziękuję za zabawę i jedzenie. Jeszcze się kiedyś przyjdę pobawić. U ciebie też chwilę zajęło określenie czy to, co słyszysz to twój wewnętrzny głos, czy też mowa kota. On natomiast już zdążył podnieść zad i wskoczyć na półkę, z której jeszcze przed chwilą w bardzo szybki sposób dla was zszedł. Co ciekawe po chwili kota już na tej półce nie było.

Tak o to minął wam dzień z jakże miłym futrzakiem.

[z.t wszyscy chyba ze jeszcze chcecie coś dodać na zakończenie.]

Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo