Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Spis miejsc

Dla wygody ducha - poniżej znajdziecie listę ważniejszych lokalizacji w York.

 1. Central -> Instytut w York - główna siedziba Nocnych Łowców w mieście York. To właśnie tam znajdują się wszelkie tematy pomocnicze dla łowców.
  Obowiązkowi i niejako honorowi - niegdyś zamknięci na rasy mieszane - dziś bardziej otwarci. Przewodniczy nimi Dyrektor - Pierwszy Nefilim, znany także w społeczeństwie łowców jako "Najwyższy" w hierarchii.

 2. Acomb -> Wilczy Azyl - miejsce należne watasze wilków z York, której przewodzi Wania. Wataha ma stosunkowo luźne podejście do życia - chętnie przyjmują nowych pchlarzy w swoje szeregi. Z nieznanych nikomu powodów niemalże każde Dziecię Chorsa posiada szybki samochód. Zaczynają krążyć plotki, iż wilkołaki dla zasięgnięcia zastrzyku adrenaliny chętnie organizują nielegalne wyścigi

 3. Dringhouses -> Étoile Filante - kawiarnia Nimat, a zarazem miejsce nazywane "Azylem" dla wszystkich Ras Podziemia. Obowiązuje w nim całkowity zakaz atakowania siebie wzajemnie. To właśnie tutaj najłatwiej odszukać konkretnego nadprzyrodzonego bywalca - tutaj również widnieją tablice z ogłoszeniami - na nich widnieją oferty usług sprzedawanych przez konkretne postaci.
  Podobno kawiarnia Nimat poza powyższym, pozwala na szybki dostęp do najpikantniejszych ploteczek o wydarzeniach w York.

 4. Tereny Wiejskie -> ziemie poza i niejako wokół York. To tam znajdują się siedziby:

  - Bastionu - rezydencji przynależnej wampirom, założonej za czasów pobytu w York wampira Nathaniela Blacka, a obecnie przejętej przez Esterę Constantin, zastępczynie grupy, której rzekomo przewodzi Opiekunka, córka samego Vlada Palownika.
  Wampiry Bastionu są istotami tajemniczymi, pełnymi wdzięku, ale i zawziętości. Podobno to właśnie oni najsprawniej działają w podziemnym światku.

  - Gildii - organizacji czarowników, przez niektórych zwaną gildią najemników. Dla zasady niezależni - no jak widać potrafili się zebrać i utworzyć coś na wzór wspólnego biznesu. Podobno poważni i rozważni - z tym pierwszym niektórzy by się kłócili. Jak na wiekowych przedstawicieli obnoszą się wyjątkowo specyficznym poczuciem humoru. Są również prawdziwym magnesem na dramy.
  W ich przyziemnej siedzibie widnieją tematy pomocnicze. Główną lokalizacją do zamieszkania jest oczywiście Spiralny Wymiar.

  - Ośrodek treningowy - przynależny łowcom. To w nim odbywają się najcięższe szkolenie Nefilim, nad którymi pieczę sprawuje Ray.

 5. Poza światam -> Świat Wróżek - główny kontynent wróżek - istot wyjątkowo kapryśnych i tajemniczych. Jako jedyne ze wszystkich ras mają najwięcej podgrup, co czyni z nich najbardziej zróżnicowaną rasę.
  Ich kontynent przesiąka magią - tam też widnieją wszelkie tematy pomocnicze związane z rasą. Niegdyś podzielona na dwa Dwory - dziś zjednoczona pod tak zwaną jedną banderą, co nie każdej wróżce przypadło do gustu.

Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo