Morgan MacGrioghair

728

186 cm

S`rioghal mo dhream

[Cytuj]
Multikonta: Logan Ward
Skoro mamy już ten fragment kamienia z głowy, a Buda jest chwilowo niedysponowana... Przyszła pora na ostatnią rzecz, którą jestem w stanie dla niej zrobić. Zamknąłem się w gabinecie w swojej posiadłości mając na uwadze fakt, że jak z tego wszystkiego wyjdę mogę nie mieć siły wspinać się po schodach. Normalnie, zrobiłbym to w piwnicy, ale tym razem gabinet wydaje się lepszą opcją. Przygotowałem wystarczająco dużo miejsca na ziemi by wyrysować magiczny krąg, który opracowałem wieki temu w Nepalu. Jest to czysta czarna magia. Rodzaj klątwy, który wysysa z osoby przebywającej w kręgu czas jaki jej pozostał na ziemi, energię życiową, zwał, jak zwał. Wyrysowane kredą będzie na tyle bezpieczne, że wystarczy przerwać krąg bądź któryś symbol i klątwa przestanie działać. Mogę mieć tylko nadzieję, że wystarczy mi sił by to zrobić kiedy wrócę, o ile wrócę...
Przywołałem do ręki swój telefon by wysłać do Shar wiadomość w razie gdyby coś poszło nie tak. Lepiej będzie jeśli ona mnie znajdzie niż Frigg. Po naciśnięciu przycisku wyślij nie pozostało mi nic innego, jak po prostu położyć się w kręgu i pozwolić by moje funkcje życiowe zwalniały. W końcu do poziomu, który zawiesi mnie pomiędzy światami, żyjących i martwych. Moja demoniczna krew powinna wytrzymać na tyle długo bym mógł przeprowadzić z Prządką jakąś konwersację. O ile w ogóle uda mi się ją znaleźć...