Seweryn Hermod Nestraven

27


185 cm


Porzuć przeświadczenie, że musisz trafić. Kiedy łucznik nie myśli o celu, wtedy zaczyna podążać drog
Multikonta: Soyung Charlotta Katherine
Seweryn Hermod Nestraven
MetryczkaImię i nazwisko: Seweryn Hermod Nestraven
Data urodzenia: 12.03.1991
Miejsce urodzenia: Alicante, Idris

Wiek: 26 lat
Wzrost: 185 cm
Waga: 88 kg

Rasa: Nefilim
Wizerunek: Stephen Amell

CharakterSeweryn Hermod Nestraven odziedziczył wszystkie dobre cechy swoich rodziców, które czynią z niego świetnego Nocnego Łowce. To właśnie dzięki nim Seweryn ma cechy przywódcze oraz jest pionierem przecierający innym szlaki. Także wysokim stopniu indywidualista, człowiek o silnej wibracji, mocno zaznaczający swoją obecność, eksponujący swoje ego. Mówi, co myśli i nie boi się tego. Szczerość przede wszystkim. Chłopak wyznaje zasadę zrań mnie prawdą ale nie pocieszaj kłamstwem i jej się trzyma. Również oczekuje tego od innych. Seweryn to bardzo ciekawska, głodna wiedzy i przygód osóbka, prawie na równym miejscu co jego siostra bliźniczka, jak nie bardziej. Jednocześnie zawsze można liczyć na jego, bo nigdy nie odmówi nikomu pomocy, nawet jeśli miał by sto razy coś powtarzać. Empatia i odczuwanie emocji innych ludzi sprawia, że Hermodowi łatwo jest wzbudzić zaufanie innych. Opierają swoje działanie na bezinteresownej miłości. Cechuje się on dużym oddaniem innym. To osoba kompetentna i profesjonalna, zawsze jest punktualny i nigdy się nie spóźnia. Miewa mnóstwo nowych pomysłów i szybko zabiera się za ich realizację. Hermod posiada dużo charyzmy i wewnętrznej siły. Powiadają, że kruk jest symbolem mądrość, być może nie bez przyczyny jest ono w nazwiskiem rodzinny chłopka, ponieważ każdy Nestraven jest inteligentny, głodny wiedzy i bardzo ciekawy świata. Hermod nie jest wyjątkiem od reguły, bowiem cechuje go właśnie inteligencja, fotograficzna pamięć oraz ciekawość otaczającego świata i jak wcześniej było mówione oczywiście jest głodny wiedzy. Co widać na każdym kroku. W wolnej chwili lubi czytać książki, rozwiązywać łamigłówki i różne zagadki. Błyskawicznie kojarzy i łączy fakty, a w chwili kryzysowej potrafi zachować zimną krew i chłodny, logiczny osąd co jest bardzo ważne u każdego wojownika. Po za tym Seweryn to osoba odważna i opiekuńcza. Z nim nigdy nie wpadniesz w nudę, bo jest obowiązkowy, skrupulatny realistą, żyje wg swoich, ściśle określonych zasad. W dzieciństwie grzeczne dziecko, w dorosłości wymaga wiele od siebie i innych. Życie to dla niego przede wszystkim obowiązek. Często uważa, że zawsze ma rację. Ufa własnym możliwościom, lubi walkę i ciągłe starcia. Hermod wszystkiego chce więcej, ciągle cierpi na niezaspokojenie. Uważa, że bycie grzecznym się nie opłaca.

BiografiaHmm... Pozwolicie, że swoją historię zacznę trochę inaczej niż inni. Nie zacznę jej od narodzin Seweryna Hermoda Nestraven lecz od ,,kruka''. Spytacie czemu właśnie od tego ptaka? Jednak z pewnością wielu z was zauważyło jak on przewinął się w historiach krewnych mężczyzn. Kruk? Ptaki krukowate? Czemu właśnie ten ptak występuje w ich nazwisku? Przecież jest tyle innych różnych nazwisk i gatunków ptaków. By odpowiedzieć na to pytanie musimy się cofnąć kilkaset lat wstecz. Kiedy to nazwiska nie istniały były tylko przydomki, bądź na przykład Seweryn z Idris. Tak, by się kiedyś o nim zwracana. Jednak pojawiło się coraz więcej ludzi zdarzyło się, że było kilku takich Sewerynów. To co o wszystkich należało mówić o ich miejscowość. Skąd wtedy wiadomo o którym dokładnie się mówi. Tak zaczęto nadawać przydomki, a czasem z nich powstały nazwiska. Czasem ludzie zapomnieli skąd tak właściwie się wzięło ich nazwisko. Dajmy tego KRUKA. Dlaczego właśnie on występuje w nazwisku... Czemu nie inny pierzasty przyjaciel. Cóż jak powszechnie wiadomo kruki to ptaki o silnym charakterze, uparte, szlachetne oraz niezwykłe inteligentne otaczając się aurą mroku, tajemnicy. W końcu to właśnie te ptaki są przedstawiane z czarownicami. Jednak nie o tym teraz, spójrzmy jakimi cechami się otaczają raz jeszcze. Czy nie każdy Nestraven taki jest? By odpowiedzieć na to pytanie twierdząc wystarczy przejrzeć historię tej rodziny. Mam nadzieję, że przybliżyłem wam trochę nazwisko jego mościa. To pewnie nadeszła chwila, by powiedzieć o samym Sewerynie Hermodzie Nestraven.
Chyba wszystkie gwiazdy ułożyły się szczęśliwie dla Archibalda Nestravena i jego żony Clotilde Svanström, bo w dniu dwunastego marca na świat nie przyszło jedno dziecko tylko dwójka. Ponieważ to właśnie tego dnia urodził się Seweryn i jego siostra bliźniaczka Lucette. Dość szybko można było zauważyć, że ta dwójka to jak ogień i woda. Każde z nich było inne. Jednak jak to z bliźniakami bywa mieli kilka podobieństw, ale najważniejsze było to, że trzymali się razem. Przynajmniej mały Seweryn zawsze starał się nadążyć za swoją siostrą, którą po prostu rozpierała energia. Może czasem jej tego zazdrościł jednak z tym się nie okazywał. Ponieważ Hermod wrodził się w ojca zazwyczaj był spokojny i starał się nie ulegać emocjom wcale, to nie znaczy, że nie potrafi wybuchnąć.
Chłopca od zawsze fascynowała biblioteka ojca oraz te wszystkie ciekawe urządzenia w domu taki jak teleskop czy też szachy. Seweryn nie był taki jak inne dzieci w jego wieku. Nie tracił czasu na zabawy wolał siedzieć z ojcem. Obserwować go przy pracy, a samemu patrzeć przez okno. Chciał od razu wiedzieć wszystko, jak coś jest zrobione? Czemu tak działa, a nie inaczej? Gdy tylko nauczył się czytać starał się czytać najróżniejsze książki. Często wybierał te o innych istotach z Podziemia. Ponieważ od najmłodszych lat chciał wiedzieć jakie istoty prócz Nefilimów i przyziemnych chodzą jeszcze po świecie. Był bardzo ciekawskim dzieckiem i głodnym wiedzy. Przez co więcej czasu spędzał z ojcem, który widząc potencjał syna z cierpliwością odpowiadał na każde pytanie swojego potomka. Starając się mu jak najdokładniej odpowiedzieć. Często mężczyźni grali w szachy, bo głowa rodziny uważała, że w ten sposób syn nauczy się planować. Może było w tym trochę racji.
Kiedy nie siedział i grywał z ojcem w szachy często przyłączał się do matki i siostry. W końcu nie tylko świat opiera się na inteligencji. Należałoby też umieć samemu zadbać o siebie. W przeciwieństwie od swojej siostry preferował bronie dystansowe oraz walkę wręcz. O ile do tego drugiego doszło? Nie cierpiał tych wszystkich mieczy, kiji i tym podobnym. Woli strzelić z łuku bądź też rzuca nożami. Można powiedzieć, że chłopak miał celne oko, bo dość szybko nauczył się podstaw strzelania z łuku oraz celowania do celu. Z czasem coraz mniej pudłował... Z czego był dumny, bo chyba każdy byłby na jego miejsce. Rodzice bliźniaków bardzo chętnie chwalili się postępami swoich pociech wśród znajomi.
Tak mijały pierwsze dziewięć lat życia chłopca na ciągłej nauce. Pod czujnym okiem ojca uczył się historii, run oraz wiele innych zagadnień. Chociaż przychodzili do domu też wynajęci nauczyciele to mężczyzna często osobiście sprawdzał postępy swojego syna. Gdy zauważał jakąś lukę w wiedzy starał się osobiście ją wypełniać. W końcu edukacja przede wszystkim. Podobne podejście miała Clotilde, która trenowała syna w walce oraz pokazywała mu jak nie dać się zabić i być najlepszym. Oczywiście w walce bezpośredniej nie miał co się równać ze swoją siostrą. Jednak dystansowej to on był ten lepszy. Jednak kiedyś beztroskę lata w domu się kończą i należy udać się do londyńskiego Instytutu , by dalej pobierać naukę i doszkalać się w byciu Nocnym Łowcą. To właśnie wtedy można było dostrzec rywalizację dzieci. Chociaż potrafili się całymi godzinami kłócić, które z nich jest lepsze. To nikt inny nie mógł powiedzieć złego słowa o jego siostrach w jego obecność. Po prostu delikwent nie kończył zbyt dobrze. Można mieć przeciwko sobie jednego Nestravena, ale nikt nie da rady dwójce.
Wojna... Nic dodać nic ująć. Chyba każdy wie jakie to ciężkie czasy dla każdego. Niestety nie kiedy nie da się ich ominąć ani też przewidzieć. Seweryn miał szesnaście lat kiedy musiał stanąć ramię w ramię ze swoimi przyjaciółmi, znajomymi, a nawet tymi mniej lubianymi. Musiał stać się żołnierzem i walczyć w obronie Instytutu w Londynie. Nikt chyba nie lubi patrzeć jak jego rówieśnicy giną. Wtedy zazwyczaj zdaję sobie sprawę jakie życie jest kruche. Jak jeszcze niewiele się wie oraz umie. Chłopak sam wam nie powie jaki był jej przebieg. Jedynie co od niego usłyszycie to, że było ciężko oraz by nigdy więcej do tego nie dochodziło. Wtedy człowiek nie zwraca uwagi na szczegóły tylko skupia się by przetrwać. Czy ona wpłynęła w jakiś sposób na chłopaka? Owszem po niej zaczął jeszcze więcej ćwiczyć by umieć bronić swoich bliskich... Skoro o bliskich mowa to właśnie wtedy doszedł do niego list.
Musiał wracać do Idrisu, bo jego matka zapadła w śpiączkę z powodu odniesionych ran. Chłopak jak wrócił do domu i zobaczył ten dramat jaki się tam odbywa. Nie umiał sobie znaleźć miejsca z jednej strony chciał siedzieć przy łóżku matki i czekać aż ta się obudzi. Jednak musiał być silny... musiał być wsparciem dla swoich sióstr oraz ojca. Nie wracał od razu do Instytutu, ponieważ miał obowiązki względem rodziny musiał pomóc ojcu. Zwłaszcza, że najmłodsza z rodzinny Schuyler jest jeszcze dzieckiem, które zaraz rozpocznie swoją naukę w Akademii, to musiał ktoś zostać i pomóc ojcu. Do londyńskiego Instytutu wrócił dopiero wtedy kiedy był pewien, że ojciec sobie poradzi sam i nie popadnie na zdrowiu z powodu ciężkiego stanu swojej żony. Jednak mężczyzna był silny i dzielnie dawał sobie radę. Więc nie było potrzeby, że Seweryn siedział w domu, jak był potrzebny gdzieś indziej.
Chociaż wrócił do Instytutu i starał się nadrobić czas jaki spędził w domu. Nie znaczyło, że nie dostrzegł, że z jego siostrami dzieję się coś złego. Początkowo sam starał się wpłynąć na ich zachowanie. Nie podobało mu się ich zachowanie zwłaszcza Luce, dlatego nie mógł tak stać i patrzeć jak jego bliźniaczka, a zaraz parabratai stacza się coraz bardziej. Próbował sam przemówić jej do rozsądku, a gdy to nie poskutkowało to powiedział ojcu, że trzeba coś zrobić. Jednak ten zamiast pomóc pogarsza tylko sprawę zaaranżował małżeństwo dla kobiety. Nie tego spodziewał się Hermod i nie popierał metod swojego rodziciela. Ponieważ wiedział, że to tylko pogorszy sprawę. Niedługo trzeba było czekać na reakcję jego siostry... Jakby chłopak wiedzieć nie była szczęśliwa z tego powodu. Nie tańczyła z radość, ani też nie śpiewała. Niestety Seweryn nie mógł już nic w tej sprawie zrobić. Zarówno Archibal jak i Luce byli strasznie uparci. Ten oświadczył, że zdania nie zmieni, a ta jak to ona strzeliła focha i wyjechała z Londynu zrywając kontakt z ojcem. Jak w tym wszystkim odnajdywał się Seweryn. Oznajmił ojcu, że źle postępuje i w ten sposób nic nie zyska oraz, że on nie zamierza się w to mieszać. Skoro nie radząc się jego, sam postanowił i naważył piwa niech teraz go wypije. Sam skupił się na swojej pracy Chociaż nie podobało mu się zachowanie jego sióstr starał się zbytnio nie mieszać. Oczywiście rozmawiała z nimi, a gdy potrzebowali jego pomocy pomagał im. Zwłaszcza najmłodszej z rodzeństwa, bo Luce potrafiła o siebie zadbać. Natomiast co do Shy to mężczyzna miał słabość do swojej młodszej siostry. Nie jego wina, że jest od niej sporo starszy i czasem traktuje swoją siostrę jak dziecko. Co może ją trochę irytować. Jednak Seweryn jest starszym bratem i chociaż są od siebie daleko to stara się pilnować Shy by ta za bardzo rozrabiała. Jednak co można zdziałać odwiedzając od czasu do czasu, czytaj jak mu się uda wyrwać ze swojego Instytutu.
Na szczęście w końcu nadeszły pozytywne wieść, o przebudzeniu matki - Clotilde. Wyglądało na to, że powrót kobiety jest jakbym światełkiem nadziei dla Seweryna. Mężczyzna ucieszył się z tej wiadomość i jak tylko mógł pojechał do rodzinnego domu. Tam spotkał się ze swoją siostrą, której zaczynało mu trochę brakować. W końcu przez większość życia trzymali się razem. Obiecał sobie, że nigdy nie poprosi o pomoc ojca. Tylko sam będzie miał na uwadze, by jego siostry nie wpakowały się w tarapaty. Dlatego wyjechał wraz Luce do Yorku. Nie chciał znowu rozchodzić się ze swoją bliźniaczką.

Ciekawostki~Jakie ma zdanie na temat Zimnego Pokoju? Cóż trochę rozumie jego postanowień, bo czemu karać całą rasę, za błędy jednostek. Mimo wszystko ich przestrzega go. ~
~ Rzeźbi w drewnie gdy się nudzi. Zawsze ma ze sobą scyzoryk tudzież nóż myśliwski, a także kawałek drewna, który może przemienić w coś innego. ~
~ Dużo rysuje, bo lubi... Być może dzięki temu nie ma problemu z narysowaniem runy na swoim ciele czy u kogoś innego~
~ Nigdy nie miał żadnej dziewczyny „na poważnie”. Jednak to nie znaczy, że żył w celibacie, bo zdarzyło mu się kilka związków, ale nigdy nie darzył nikogo tym szczególnym uczuciem ani nie był to miłość od pierwszego wejrzenia.~
~ Jak przystało na Nefilima, który odbył szkolenie w zakresie walki wręcz oraz posługiwania się wieloma różnymi typami broni. Walka wręcz nie jest dla niego problem, a co do broni najlepiej czuje się z Łukiem bądź sztyletami.~
~ Posiada orła, którego spotkał gdy malec stracił matkę. Sew zajął się malcem, a teraz jest jego wiernym towarzyszem... Spytacie jak się bawi? Po prostu Laki, bo mężczyzna nie jest zbyt oryginalny jeśli chodzi o wymyślanie przezwisk czy nadawanie imion.~
~ Podobnie jak jego siostra potrafi posługiwać się kilkoma językami. Na przykład takimi jak: włoski, francuski, niemiecki, rosyjski i oczywiście łaciną.~
~ Uwielbia gotować od niego nikt nie odejdzie głodny. Najbardziej upodobał sobie kuchnie włoską i meksykańską. Tą drugą ze względu na jej ostre potrawy...~

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Accepted
Drogi Użytkowniku!
Cieszymy się, że dołączyłeś do naszego forum, a Twoja Karta Postaci już została zaakceptowana! Przejdź teraz do zakładania koniecznych tematów. Zapoznaj się z Mechaniką Gry oraz Spisem umiejętności. Zachęcamy również do przejrzenia Mapy York! Poza taką mapą na forum znajdziesz również Mapę Świata z najważniejszymi lokalizacjami!
Życzymy Ci miłej zabawy!

Finlay
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo