Shadows of York Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Misha z dalekiej Północy
Autor Wiadomość
Misha Denisov

Misha Denisov

27

Wilkołak

Forever his

Podróżuję

Wysłany: 2018-03-19, 10:02   Misha z dalekiej Północy
   James, Adam, Minnie
[Cytuj]

Miszeł
Gryzę.
Kieran A. Vaughan
Alfa

Ocalił Mishe z rąk kłusowników i przygarnął pod swój dach bezinteresownie. Kieran pokazał chłopakowi, że nie każdy lider stada to agresywny dupek chcący zrobić mu krzywdę. ?ączy ich trudna do określenia więź, której na razie jeszcze oficjalnie nie nazwali. Denisov przejął też połowę Kieranowej sypialni oraz lewą stronę łóżka.

Hannah Cox
Hanka-Gałganka

Przybrana córka Kierana, która pomagała mu zająć się Mishą. Szybko przypadli sobie go gustu i brunetka została ulubienicą Rosjanina. W domu spędzają wspólnie sporo czasu. Cox uczy go nowych rzeczy i odkrywa technologiczny świat. Pokazała mu nawet Internet. Misha traktuje ją jak honorowego członka swojej przybranej rodziny

Adam Vaughan
Beta

Młodszy brat Kierana. Choć nie należy oficjalnie do sfory, praktycznie jest jej członkiem, a z pewnością częstym gościem w domu na obrzeżach miasta. Tajemniczy osobnik i choćo na jwgo temat krążą różne opinie, zawsze im pomaga. Kręci się też wokół Hannah, co Misha uważa za podejrzaną sprawę.

Dagon Palmer
Bratnia Dusza

Kolejny wilk ocalony przez Kierana. Do domu sfory trafiła po tym jak porzucił ją mąż w trakcie ciąży. U Mishy automatycznie pojawił się instynkt, więc sam zgłosił się do pomocy Rudzielcowi. Obydwoje są mocno związani z naturą i kryją w sobie dzikie zwierzęta. Rosjanin uważa Dagon za swojąj przyjaciółkę

Mefisto Palmer
Dupek

Wspomniany wyżej mąż, który opuścił ciężarną Dagon. Misha nie darzy go z tego powodu sympatią, ale to nadal rosły wilk stojący w stadzie wyżej od niego, dlatego pomimo całej niechęci unika konfliktu. Breenan twierdzi, że to dobry człowiek. Może kiedyś zapracuje u Rosjanina na drugą szansę.

Connor Vaughan
Wrzodeł

Przybrany syn Kierana, którego adoptował za młodu. Członek watahy, który większość czasu spędził na studiach za granicą. Dopiero niedawno wrócił do domu. Misha widzi w nim rywala o względy Kierana, ale dla dobra Alfy gra grzecznie.

[Profil] [PM]

Cathasach

Wysłany: 2018-03-20, 11:09    [Cytuj]

Wow, chłopie, ale pustki u ciebie. Większe niż u mnie. Niemniej... wpadam po coś ^_^

Hannah Cox

Hannah Cox

19

Wilkołak

A ugryź się w zad

Wysłany: 2018-03-20, 11:12   
   Marcel Begum
[Cytuj]

I ty też mnje kochej, tateł :V
:panda:

h.c.
DZIŚ MNIE IGNORUJESZ,
BO JESTEM TYLKO ZIEMNIAKIEM.
ALE JUTRO MOGĘ BYĆ FRYTKAMI I WTEDY BĘDZIESZ O MNIE BŁAGAŁ.
[Profil] [PM]

[ ODPOWIEDZ ]