Faoiliarna Creswell

24 Lata


150 cm


O wilku mowa, a wilk tu...[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Jia Wang
Faoiliarna Orlaith Creswell
Fao / Folijka / Ciastkowy Zdrajca
24 Lata
150 cm / 45kg
Wilkołak
Niezrzeszona
Limerick, Irlandia
Kilka faktów o Fao:
>> Urodzona w Limerick, w rodzinie wilkołaków. Uznaje likantropizm za dar, a nie kara, czy choroba.

>> Pół Irlandka, pół Rosjanka, mówi w trzech językach - rosyjskim, irlandzkim i angielskim.

>> Interesuje się różnymi mitologiami, mogłaby całe dni spędzać na czytaniu książek.

>> Lubi grać na skrzypcach i o dziwo dobrze jej to idzie.

>> Ma arachnofobię, a co za tym idzie na widok pająków zaczyna się drzeć, przeklina, rzucać i uciekać byle dalej od tego paskudztwa.

>> ma kotkę – Peanut. Menda kocha każdego, kto da jej jeść i będzie ją miział, nie ma problemu z żadnymi nadnaturalnymi, nawet z wilkołakami w wilczej formie - ot, interesowne bydle.

>> Kiedy miała 6 lat rodzice zginęli w wypadku. Uratował ją Finn, sam stracił jednak w wypadku nogę. Przygarnęło ich stado z okolicy, w której był wypadek, jednak nie traktowali ich dobrze.

>> ?wiczy szermierkę rapierem i taniec z szablami od 8 roku życia. Po wybuchu mrocznej wojny zainteresowała się również zielarstwem, ziołolecznictwem i alchemią. od 17 roku życia uczęszczała również na kółko survivalowe. Trenowała również łyżwiarstwo figurowe. Głównie dla siebie, brała udział tylko w kilku mniejszych zawodach.

>> pierwszą przemianę przeszła w wieku 15 lat, od razu zaczęła uczyć się kontrolować wilka i pracować nad współpracą ze swoją wilczą częścią i wyrobieniem między nimi kompromisów w kwestiach spornych.

>> Miała 16 lat, kiedy wszystko szlag trafił i syn alfy stada, do którego należeli Fao i Finn, zainteresował się nią, najpewniej przez jakiś zakład z innymi wilkami. Fao odrzucała go ciągle, aż nie wytrzymał i stwierdził, że po prostu ją zgwałci. Udało jej się go ogłuszyć, jednak straciła panowanie nad wilczą częścią i dodatkowo rozszarpała napastnika. Stado nie uwierzyło w jej wersję wydarzeń i stwierdziło, że zabiła mężczyznę z premedytacją. Wiedząc, że Alfa weźmie stronę stada, z pomocą Finna uciekła w bezpieczne miejsce. Wydarzenia te były dla niej na tyle traumatyczne, że nabawiła się przy tym awersji do stad i ataków paniki, kiedy musi komunikować się z wilkołakami będącymi w jakiejkolwiek watasze.

>> Na początku roku spotkała w końcu stado na terenie którego mieszkała. Dali jej ultimatum, albo dołączy do nich, albo ma zniknąć z ich terenu, więc przeprowadziła się do York
Kilka propozycji na powiązania:

Relacje z czasów, kiedy jeszcze żyli rodzice.

ot luźne znajomości z dzieciństwa, które pewnie się urwały po wypadku, a może i nie? Może jednak jakoś udało się ten kontakt podtrzymać? Można się tu ładnie dogadać.

Relacje z czasów po wypadku rodziców.

Tu można zaszaleć. Zarówno pozytywne, neutralne jak i negatywne relacje. Członkowie stada, do którego wtedy należali Fao i Finn, jakieś znajomości ze szkoły, czy może z miasteczka? Stado raczej było nastawione negatywnie do Creswellów, ale może ktoś sie wyłamał i po cichu jednak nawiązał z Fao nić porozumienia? A może jednak szedł za resztą i dręczył kurdupla podrzucając jej pająki, czy w inny sposób? Może ktoś mieć jej za złe zabicie syna alfy? A może ktoś jednak był po stronie Fao, ale nie chciał się wychylać, żeby nie obrwać od reszty stada? Możliwości jest wiele, to tylko kilka z nich, które mi wpadły na szybko do głowy.

Relacje po ucieczce ze stada.
Fao raczej unikała już wtedy nadnaturalnych, więc największe pole do popisu mają tutaj przyziemi i czarownicy, którzy ukrywaliby swoją nadnaturalność. Tutaj najpewniej jakieś znajomości ze szkoły i studiów, znajomości z barów, czy z miasteczka.

Relacje w York.
Skoro już się przeprowadziła i to nawet przez przypadek w okolice stada, to wypadałoby mieć i znajomych z York. Pewnie szlajała się po barach, na pewno próbowała się otwierać trochę bardziej niż wcześniej na nadnaturalnych i nie mijać ich szerokim łukiem. Na stado na pewno reagowałaby początkowo z nieufnością. Co do reszty to idzie się dogadać, piszcie, a coś się w końcu wymyśli.

Masz pomysł? Wal śmiało, chętnie przyjmę jakiekolwiek powiązania, które możnaby potem jakoś fajnie rozegrać. Jestem otwarta na propozycje <33
Kodowane przez Emi Burton [Bazzart]


Relacje
Finn Creswell
Pozytyw
Starszy braciszek, osoba której bezgranicznie ufa. Jedyna rodzina, która jej pozostała i której nie chce stracić. Uratował ją już tyle razy, że tego nie zliczy. Jak to rodzina, czasem bywa dla niego złośliwą, młodszą siostrą, ale kocha go całym sowim serduszkiem i zrobi dla niego praktycznie wszystko.
Adam Vaughan
Neutralna
Spotkała go, kiedy przyszła do domu stada po bitwie z sektą, żeby ogarnąć, czy musi się pakować i wynieść z miasta. Okazał się całkiem miły, nawet pomimo jej paniki, która uaktywniła się po przekroczeniu progu, starał się ją uspokoić i zapewnił, że nie musi nigdzie się przeprowadzać. Fao dalej myśli, że Adam należy do stada.
Kieran Vaughan
Neuralna?
Alfa stada, poznała go niedługo po Adamie. Przeraża ją i winduje jej panikę na wyższy lvl. Wgapiał się w nią, jakby mu zeżarła ulubionego pupila. Nie wie, czy to wina tego, że przyznała się do pokrewieństwa z członkiem stada, tego, że był wtedy ranny, czy może po prostu uznał ją za mozliwe zagrożenie dla stada, albo jej brata. Mimo tego, Finn ma o nim dobre zdanie, więc przy następnym spotkaniu, pewnie będzie starać się nie nakręcać aż tak i dać Kieranowi szansę na pokazanie się z lepszej, być może mniej przerażającej ją strony.
Queenie Marshall
Pozytyw
Znajoma poznana przez internet. Fao nie ma zielonego pojęcia, że Queenie jest wilkołakiem i vice versa. Fao polubiła dziewczynę i uważa ją za dobrą osobę.
Edward James Greyback
Pozytyw
opis
Romeo Cavanagh
Pozytyw
"wujaszek Romeo", przyjaciel rodziny, którego zna od jakichś 10 lat. Najpierw zaprzyjaźnił się z Finnem, a potem w pakiecie dostał i przyjaźń z Fao, która jak to młodsza siostra, czasami za bratem łaziła i truła mu dupę. Nauczyła Romcia jak plcie się bransoletki przyjaźni i zrobiła z niego swojego kucyka (czyt. zmuszała do wożenia jej na plecach). Odkąd zamieszkała w York Romek aktywnie próbuje ją nachodzić i męczyć swoim towarzystwem, alb wyciąga na siłę z domu. ot, robi za straż antyalienową.
Oinari
Neutralna
opis
Imię i Nazwisko
Relacja [pozytyw/neutral/negatyw]
opis
Kodowane przez Emi Burton [Bazzart]

Adam Vaughan

[Cytuj]
Multikonta: James, Misha, Minnie
Jeśli bawi się grafikę komputerową, to mogą się z Adasiem znać bo on też lubi te tematy

I will ruin you

Faoiliarna Creswell

24 Lata


150 cm


O wilku mowa, a wilk tu...[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Jia Wang
Yup, mogli się w taki sposób kiedyś poznać :D *przepraszam, że tak późno odpisuję, zapomniałam sprawdzać temat </3 *
Sing for the Moon

Kieran Alexander Vaughan

33Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.[Cytuj]
Multikonta: Margaret, Nyx, Shantae, Noah
To co, Fao, poszłaś za Kierkiem do domu po bitwie czy nie? :yin:


Kieran A. Vaughan
What do you see in those yellow eyes? 'Cause I'm falling in pieces


Faoiliarna Creswell

24 Lata


150 cm


O wilku mowa, a wilk tu...[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Jia Wang
Potuptam po ciuchy i przyjdę się przywitać ze stadem xD Chociaż podejrzewam przy tym jakiś atak paniki ze strony Fao :lol:
Sing for the Moon

[Cytuj]
Chodź do wujka, kudłaczku! :yin:

Romek kumpluje się z Finnem i to od dawien dawna, chociaż w międzyczasie mieli małą przerwę w znajomości z powodu rozjazdów. Teraz siedzą w Yorku i łowca drapie ci brata za uchami w wolnych chwilach. Opcjonalnie na piwo wyciąga. XD
Obstawiam, że małą wilczałkę w postaci Fao też by Romciu pokochał całym sercem, jakby ją dopadł, nawet jeśli z początku mocno nieufnie by do niego podchodziła.
upon a hill across a blue lake
that's where I had my first heartbreak
I still remember how it all changed

but, oh, I say: don't you worry, child!
see, heaven's got a plan for us

Faoiliarna Creswell

24 Lata


150 cm


O wilku mowa, a wilk tu...[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Jia Wang
Skoro znacie się z bratem mym jakoś tak od 10 lat co najmniej (z tego co wystalczyłam, jak się mylę to popraw) to mogli się z Romkiem poznać też tak dawno, bo wtedy jeszcze Fao i Finn byli w stadzie i ogółem mieszkali w tym samym miejscu, więc Fao czasami za Finnem łaziła i mu pewnie dupę truła, jak to młodsza siostra, która nie ma nic lepszego do roboty. :lol: Wtedy jeszcze tak nieufnie nie podchodziła do wszystkich i wszystkiego, więc mogli się nawet zaprzyjaźnić ;D
Sing for the Moon

[Cytuj]
Tak, około 10 lat wstecz - dobry stalking XD
Romciu kocha dzieci, więc perspektywa przyjaźnienia się z czternastolatką nie jest dla niego niczym obcym. Mogła go nawet nauczyć pleść bransoletki przyjaźni, czego później nauczył nieletnią, żeńską część rodziny z Idrisu! + koniecznie wożenie na barana, tu w ogóle nie ma opcji sprzeciwu. ^^
Ogólnie Romciu troszczy się o Creswellów, bo oni są jak... Jak swoi, o! Jak zobaczy, że Fao się alienuje, to aktywnie będzie próbował ją nachodzić i męczyć swoim towarzystwem. Po części też dlatego, że sam nie cierpi samotności, a młodej przyda się trochę rozrywki, o!
upon a hill across a blue lake
that's where I had my first heartbreak
I still remember how it all changed

but, oh, I say: don't you worry, child!
see, heaven's got a plan for us

Mikkel Morozov

36Uciekaj. Na koniec świata, trzymaj się kurczowo życia. Będziesz bać się swojego cienia, a potem spra


[Cytuj]
No dobra, to te kilka lat temu mogli na siebie wpaść w Rosji. Mik jest mocno wyczulony na obcych, więc był podejrzliwy i może nieco za ostro na początku zareagował. W końcu obcy na jego terenie, no nie? Ale mógł ją lepiej poznać i pokazać okolice, może nawet jakoś pomóc? Chwilowo tylko tyle wymyśliłam xd

She's gonna be, my, midnight queen,
Lock 'n' load and I'm ready to go!
She's gonna lick, my, pistol clean,
She's got a hold on me and ain't lettin' go!

Faoiliarna Creswell

24 Lata


150 cm


O wilku mowa, a wilk tu...[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Jia Wang
Skoro tak, to na początku pewnie Fao by się go trochę bała, ale jak potem jak już się poznali, orpowadził ją po okolicy i gdyby dowiedziała się, że zna się na zielarstwie i alchemii lepiej od niej, to mogłaby go podpytywać o różne rzeczy z tym związane. Może mogli mieć jakiś kontakt przez interent potem? Wtedy Fao mogłaby ze spokojem od czasu do czasu jakieś pytania dotyczące alchemii i tego, co z niej nie rozumie wysyłać :D ew. nie wiem jak Mikk stoi z opanowaniem wilkołaka, to nie wiem, czy mógł po porstu trochę Fao pomóc w kontroli nad wilkiem, bo z tym najwięcej próbowała pracować po przypadkowej utracie kontroli ;D
Sing for the Moon

Mikkel Morozov

36Uciekaj. Na koniec świata, trzymaj się kurczowo życia. Będziesz bać się swojego cienia, a potem spra


[Cytuj]
Cześć z zielarstwem mi się podoba, co do kontroli to Mik ma czasami problemy więc razem mogą sobie pomagać. Mik ma problemy z zaufaniem, ale przez neta mógł jej więcej o sobie powiedzieć czując potrzebę wygadania się. I tak wszystko wyjdzie na fabule ^^

She's gonna be, my, midnight queen,
Lock 'n' load and I'm ready to go!
She's gonna lick, my, pistol clean,
She's got a hold on me and ain't lettin' go!

Evangeline Wilson

50


163 cm


Bad things don't happen to writers; it's all material[Cytuj]
Multikonta: Lenn, Ignis, Marco
A więc... Eve zna się z Finnem i Fao od dłuższego już czasu. Od Finna dowiedziała się o problemie z Dagon i Connie, to juz mamy ustalone... Co z dziewczynami? Eve bedac starsza pewnie spoglada na Fao mimo wszystko jak na mlodsza siostre/corke i mysle ze tutaj nawet kwestia tego, ze obie sa silnymi wilczycami nie wplywa negatywnie na reakcje Eve o ile Fao nie przekracza granic


;>

Faithful, as the full moon is rising
Beauty and the beast are colliding

Yuu

Yuu

23Wait a little bit, just a few more nights..


Yuu
[Cytuj]
Multikonta: Bevin
Wilk-chan, wilk-chan!
:hejka:

Faoiliarna Creswell

24 Lata


150 cm


O wilku mowa, a wilk tu...[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Jia Wang
*patrzy na nefila*
Sing for the Moon
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo