Nina Zukov

216

173 cm

Livin' la Vida loca

[Cytuj]
Nie chce mi się teraz myśleć nad szablonem, kiedyś on powstanie :medit:

Misha Denisov

[Cytuj]
Multikonta: James, Adam, Minnie
Nie wiem dokładnie jak czasowo wypadał pobyt Niny w Rosji i Chinach, ale Misha też się stamtąd wywodzi (Syberia) i przez część swoje życia podróżował po Azji, a potem Europie.

Mogliby się może znać z tamtego okresu?

I want you to want me
I need everything

Shizhi

717 lat

175 cm

I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…

[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Siostra :omg:

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Nina Zukov

216

173 cm

Livin' la Vida loca

[Cytuj]
@Misha, już ci piszę.

Rosja: 1803-1828
Chiny: 1828-1978
Więc zerkając nawet na datę urodzenia, to tak ciężko stworzyć okazję, aby się tam poznali. Potem była w Spiralnym Labiryncie i niedawno co zjawiła się w Yorku :[
Ale jak chcesz, możemy spróbować coś rozegrać w retro, jak zjawia się w Yorku i kiedy będzie zdenerwowana, będą mogli porozmawiać po Rosyjsku. Może coś z tego wyjdzie, kto wie!

@Shizhi
Siema brat! U nas to pewnie wszystko wyjdzie w praniu, czy masz ochotę dodać jakiś ciekawy smaczek? :P

Shizhi

717 lat

175 cm

I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…

[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Wyciągam na prywatną sesję w Spiralnym - dobre smaczki, szczególnie, że ktoś tutaj pragnie mieć dzieci ;> Akurat wyjdą na jaw zmiany i poruszymy temat naszego papy? Węszę dramę xDDD

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Opal Lengyel

171

164 cm

I need some time when I'm crazy. And baby, you can love me or help me.

[Cytuj]
Multikonta: Viv, Devana, Kasia
Heloooł, Opal nie raz, nie dwa bywała w Spiralnym, to się zapewne już kiedyś spotkałyśmy

Nina Zukov

216

173 cm

Livin' la Vida loca

[Cytuj]
Shizhi, jestem za! Już nie mogę doczekać się, jak potoczą się losy w tym wydarzeniu ^^

Opal
Przyjaźni na pewno nie zaproponuję, ale z pewnością wymieniliśmy się słowami w wielu kwestiach. Może były to rozmowy o podróżach, nieudanych związkach, czy ponurej powojennej rzeczywistości - do wyboru, do koloru. Pytanie, czy będziemy to rozwijać w retrospekcjach, czy założymy na chwilę obecną, że się jako tako znają? Bo i tak wiadomo, że fabuła poniesie obie w niewiadome strony :P

Opal Lengyel

171

164 cm

I need some time when I'm crazy. And baby, you can love me or help me.

[Cytuj]
Multikonta: Viv, Devana, Kasia
Relkę przyjmuję z otwartymi rękami, myślę, że na razie retro nie jest nam potrzebne, w końcu i tak się spotkałyśmy teraz przy okazji eventu, a i pewnie później się jeszcze coś rozwinie ;)

Gabriel

1401

Tell the wolves i'm home.

[Cytuj]
[Dzisiaj 14:32] SHIZHI: Oho... Gabriel i Nina -> https://www.youtube.com/watch?v=2SC0pcGdZis

To co? ^^
Syreni śpiew:

Nina Zukov

216

173 cm

Livin' la Vida loca

[Cytuj]
Nie wiem, jakie ty tam masz relacje z moim bratem, ale pewnie można coś tu stworzyć ^^ W sumie zależy, na co jesteś nastawiony, bo przyjaźń, to nieznane Ninie uczucie :P Może spotkali się kiedyś w Azji, kiedy Nina testowała dzieci i potem je zabijała, i teraz spotkają się i tak nie wiem, w jaką relację to ugryźć :yin:

Verena Thompson

225

Tylko magiczka może się roześmiać mężczyźnie w twarz i powiedzieć "To spróbuj mnie zmusić!"

[Cytuj]
Wybieramy się razem na event, więc chyba wypadałoby jakąś relkę ogarnąć może? <3

Mogłyby się poznać w Spiralnym Labiryncie, są w podobnym wieku, więc pewnie widziały się tam nie raz i nie dwa. Mogły się na początku nawet polubić, ale jako, że poszły w zupełnie inne dziedziny magii to relacja mogła się trochę ochłodzić (albo jakoś inaczej to ugryźć). Czy inni czarownicy wiedzą, że Nina zajmuje się Czarną Magią i Nekromancją (już za to mogłoby być bardziej negatywne nastawienie ze strony Vereny)? Albo czy inni wiedzą o jej eksperymentach na dzieciach, czy jest to raczej tajemnica? Bo jeśli nie jest, to to mogłaby być nawet długo pielęgnowana nienawiść z obu stron, albo z tylko jednej (:

Nina Zukov

216

173 cm

Livin' la Vida loca

[Cytuj]
Ona raczej ukrywa fakt, że eksperymentuje na dzieciach, nawet specjalnie dba o to, aby nie było dowodów na to, że to jest jej sprawa. Co do jej zamiłowań, to publicznie nie chwali się, ale skoro mogą się znać z Azji, jak i ze spiralnego, to może wiedzieć o jej nieco mrocznych upodobaniach. W sumie mogą być jakieś negatywne uczucia, bo w sumie Nina będzie z dystansem traktować Vercię, co nie znaczy, że nie mogą sobie czasem popić wspólnie jakiegoś drinka :P

Verena Thompson

225

Tylko magiczka może się roześmiać mężczyźnie w twarz i powiedzieć "To spróbuj mnie zmusić!"

[Cytuj]
Jest spora szansa, że wpadły na siebie w Azji. Verena przez pewien czas po niej podróżowała, a jak wiadomo - świat jest mały (: sure, mogą sobie popić i poprowadzić chłodną rozmowę (widzę to trochę jak relacje czarodziejek z Wiedźmina xD).