Shadowhunter

666 lat

All paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Kto zagra?

W tym temacie umieszczamy posty z zapytaniem o grę. Należy pamiętać, aby pod wypowiedzią koniecznie wstawić status (aktualne/nieaktualne).
Posty będą automatycznie usuwane po 14 dniach od wstawienia - nieaktualne zaś natychmiastowo.

Zadania fabularne ras

W tych tematach znajdują się dostępne zadania oraz pomysły do rozegrania na fabule i bez udziału lub z udziałem Mistrza Gry. Służyć one będą rozwijaniu forumowych wątków, ale można też za nie zgarnąć drobne punkty.

Lista Faerie
Lista Czarowników
Lista Nefilim
Lista Wilkołaków
Lista Wampirów

Nevina Eaton

28

168 cm

Kiedy zrozumiesz, że po śmierci niczego się nie boisz, przestaniesz się martwić.

[Cytuj]
Multikonta: Walker
Chyba czas wrócić do gry, więc rozegrałabym jakiś lekki wątek, by wrócić Niveą (xD) na fabułę.
Rasa i płeć obojętne, może to być miłe spotkanko jak i darcie kotów. Ze względu na studia nie siedzę na forum 24/7, więc mogę zapewnić 1 czy 2 odpisy dziennie.
Ktoś chętny? :D

Aktualne
GG: 21021552 || DC: Only#8007

Queenie Marshall

23

Jak sobie pościelisz to mnie zawołaj.

[Cytuj]
Oddam komuś Queenie do rozruszania

aktualne
05/12

Camellia Morgan

230

170 cm

everything we love, we turn to ash.

[Cytuj]
Oddam Cam na luźną sesję, bądź retro. Czasami odpisuje od razu, a czasami w nocy (xD). Przyjmę dwie osóbki, a po discorda zapraszam na pw! <3

Nieaktualne

what are you willing to lose?

Anna Valerious

518 (26)

Cute and deadly

[Cytuj]
Multikonta: Caranthir
Znalazłaby się jakaś czerwona duszyczka, do aktualnej fabuły wampirków mogąca wprowadzić? :hanka:

Meghan Spellmeyer

36

158 cm

Tell the wolves I'm home

[Cytuj]
Multikonta: Erin S., Zaheer
Podrzucę Meśkę na jakieś wątki. Rasa dowolna, może być zarówno retro, jak i bieżąca. W niektórych wypadkach będę mogła poprosić o rozpoczęcia, a w innych możemy przy okazji zawiązać jakieś relacje między postaciami. Uwaga do wątków w czasie bieżącym: Meśka dopiero przyjeżdża do York i się w nim próbuje rozgościć.

W tym tygodniu posty będą raczej hurtowo, więc będzie trzeba poczekać, ale potem, aż do urlopu, postaram się odpisywać bieżąco <333

Aktualne.
The moon is rising

Meśka szuka relek

Katherine D&#8217;Argenson

236 (30)

168 cm

To, że uwierzysz w siebie nic nie da. Musisz jeszcze chcieć i dążyć.

[Cytuj]
Multikonta: Seweryn; Charlotta
Kath stała się znowu szara... cóż chciałam jakąś grę dla wampirzycy. By odzyskała kolorek oraz bym mogła nią jeszcze bardziej wgryź faułe. Jak na razie to większość postać z nią związanych zniknęła z forum. Więc mile widziane jakieś nowe relacje :)

AKTUALNE 13.12.2019