Elvan /Andy Shadow/

701

182 cm

Celebrate your life. Celebrate tonight

[Cytuj]
Multikonta: Xavier, Rose, Ceris

- POZYTYWNE-

Ktoś będzie ♥.
Ktoś będzie ♥
[mru]

Książę Faerie i przybrany brat Elvana. Mężczyźni mają dobry kontakt. To właśnie on pomógł uciec Shadow'owi uciec z Ciemnego Dworu, gdy król myślał, że u bruneta to samo jest striptizer co prostytuowanie się. Poza tym zawsze jest starszym Wróżkiem co usiłuję przekonać go by zmienił swój zawód. Tak naprawdę nie wie jak naprawdę wygląda Książę.
Oinari
[mru]

- NEGATYW-

OPIS
IMIĘ I NAZWISKO
[mru]

Quorlinn

751 lat

172 cm

There is only one thing that makes a dream impossible to achieve: the fear of failure.

[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Skoro mój stary Cię adoptował, to się chyba znamy. Nigdy nie lubiłam papy, a Ciebie? Coś kcem

You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one. I hope someday you'll join us. And the world will live as one.
Gość zrób klik | Notatnik | Warsztat

Elvan /Andy Shadow/

701

182 cm

[Cytuj]
Wolisz pozytyw czy negatyw? Tak myślę, że może Oinari pomoże w ucieczce Elvanowi z Ciemnego Dworu co o tym myślisz?
Heart of fire!

Shizhi

717 lat

175 cm

I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…

Naczelny stalker
[Cytuj]
To by przeszło, szczególnie że sama spierdzielała dwa razy xD Myślę, że pozytyw, chociaż nie sądzę, aby popierała pracę przybranej latorośli - nie żeby sama nie kokietowała, ale no wiadomo

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Elvan /Andy Shadow/

701

182 cm

[Cytuj]
Zawsze może przyjśc incognito i pooglądać poczynania Elvana ^^
Heart of fire!

Shizhi

717 lat

175 cm

I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…

Naczelny stalker
[Cytuj]
Ewentualnie wytargać za uszy i zrobić mu wykład - 999 powodów dla których nie powinno się zarabiać w ten sposób :panda:

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat
Devana
[Usunięty]
Devana
[Usunięty]
[Cytuj]
Dopiero teraz ogarnęłam, że tatuś cię adoptował xD
Dev z Królem całkiem dobrze się dogaduje i jest ojcu do bólu wierna. Mogła być nawet jednym z owych informatorów, którzy opowiadali o tym, co się u Elvana dzieje.
Przed tym jednak zapewne nie traktowała wróżka jakoś źle. Powiedziałabym, że neutralnie, ale nie ignorowała go zupełnie.
Chyba że masz jeszcze jakieś propozycje?

Elvan /Andy Shadow/

701

182 cm

[Cytuj]
Ok, może teraz jak jest ta akcja ze zniszczonym Fearendzie. Może u niego się zatrzyma i wtedy poznają się lepiej co o tym myślisz?
Heart of fire!