Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Poszukiwania postaci
W tym temacie możecie wystawiać poszukiwania postaci - ojca, matki, brata, siostry, kuzynki, ciotki, kochanki, żony, męża, dzieci i nie tylko. Proszę pamiętać o aktualizacji poszukiwań. Posty pozostawione bez opieki zostaną automatycznie usunięte w ciągu miesiąca, z kolei te oznaczone jako nieaktualne - natychmiast.

Regulamin poszukiwań

Krótki regulamin poszukiwań ma za zadanie unormować sprawy związane z pisaniem poszukiwań.

1. Staramy się, aby wszystko było pisane jasno i zrozumiale, a na końcu wpisujemy preferowany rodzaj kontaktu.

2. Zdjęcia umieszczane w poszukiwaniach nie mogą naruszać pewnych zasad, prosimy ograniczyć nagość i wulgarność zdjęć i gifów.

3. Po odnalezieniu odpowiedniej osoby prosimy zmienić status poszukiwań, na nieaktualny. Administracja w miarę regularnie będzie oczyszczała temat.

4. Po 30 dniach od daty wstawienia poszukiwania tracą swoją ważność, stają się nieaktualne i zostają usuwane z tematu.


Kody na domyśle, forumowe ramki:

Ukryta Wiadomość:

TYTUŁ

PODTYTUŁ od lewej

WIADOMOŚĆ

PODTYTUŁ od prawej

WIADOMOŚĆ


Kod:
<center><div class="THROW"><a class="cdtTHROW" href="http://crushcrushcrush.actifforum.com/" target="_blank"><img src="http://www.aht.li/2456212/PUF.png" /></a><div class="tleTHROW"> T Y T U Ł </div><div class="ftTHROW"><img src="T U T A J  L I N K  D O  O B R A Z K A" /></div><div class="msgTHROW">
<div class="UITHROW">PODTYTUŁ od lewej</div>
WIADOMOŚĆ

<div class="UIITHROW">PODTYTUŁ od prawej</div>
WIADOMOŚĆ</div></div></center>


TYTUŁ

PODTYTUŁ od lewej

WIADOMOŚĆ

PODTYTUŁ od prawej

WIADOMOŚĆ


Kod:
<center><div class="THROW"><a class="cdtTHROW" href="http://crushcrushcrush.actifforum.com/" target="_blank"><img src="http://www.aht.li/2456212/PUF.png" /></a><div class="tleTHROW"> T Y T U Ł </div><div class="msgTHROW">
<div class="UITHROW">PODTYTUŁ od lewej</div>
WIADOMOŚĆ

<div class="UIITHROW">PODTYTUŁ od prawej</div>
WIADOMOŚĆ</div></div></center>


Nerezza

801


178 cm


I'm just another menace sent to break you down.[Cytuj]
Multikonta: Bies
Stay with me, my blood

Możemy być dla siebie oparciem, ratując się nawzajem z najgorszych kłopotów. Dzielić się między sobą zdobytą wiedzą oraz razem dokonywać najbardziej zuchwałych czynów, niekiedy zakrawających o głupotę. Możemy także się nie lubić, syczeć na siebie przy każdym spotkaniu i udawać, że nic nas nie łączy. Nasza relacja może być skomplikowana, jednak jedno jest pewne – razem jesteśmy niepokonani, nikt nie jest w stanie przebić naszych łusek.
Szukam dla Nerezzy rodzeństwa, czarownika dowolnej płci i wieku. Ojcem jest Apep (Apophis), demon ciemności i chaosu, przedstawiany jako olbrzymi wąż. To, jaka relacja będzie łączyć nasze postacie ustalimy wspólnie – mam kilka propozycji, ale chętnie przygarnę każdy pomysł.
AktualneI'm careless when I wear my rebel clothes

Pamiętasz tamte czasy, gdy wspólnie paliliśmy wioski i uczyliśmy się przywoływać, mniej lub bardziej udanie, demony? Gdy chowaliśmy się w krzakach przy kupieckich traktach, by okradać niczego niespodziewających się handlarzy? Tamte wieczory, podczas których siedzieliśmy przy kuflu jakiegoś taniego piwa i planowaliśmy kolejne wybryki, wspominam jako te lepsze w moim życiu.
A może jesteś jednym z tych osób, z którymi ostatnio robię burdy w pubach, awanturuję się na ulicy oraz robię te wszystkie inne rzeczy, których nie przystoi? Ale my jesteśmy młodymi bandytami, nie przejmujemy się zdaniem przedwczesnych starców. Być może pijemy i palimy zbyt dużo, odwiedzamy najgorsze meliny, które traktujemy jako nasze miejsce, gdzie możemy być w pełni sobą.

Nerezza należy do tego typu osób, które mają luźne podejście do obowiązującego prawa. Dlatego szukam dla niej wspólników w zbrodni (także kochanek/kochanków), płeć, wiek i rasa obojętna. Może to być relacja z przeszłości – Rez parała się zakazaną magią, pozbawiła życia dużą liczbę osób, także nie stroniła od kradzieży. W Yorku jest od końca 2018 roku i zajmuje się głównie prowokowaniem bójek oraz przekraczaniem prędkości na swoim motocyklu, przydałby jej się partner do tego.
Aktualne


I can’t believe how much I hate

Może to ja zjadłam twojego kota, a ty o jeden raz za dużo nazwałeś mnie wariatką i furiatką? Albo pokłóciliśmy się o coś poważnego i od tamtej pory traktujemy się jak wrogowie? Nieistotnym jest dla mnie to, jak właściwie się zaczęło, ale wiem jedno. Nie lubię cię, ba, nienawidzę i mam ochotę wydrapać ci oczy za każdym razem, gdy cię widzę. Ty prawdopodobnie chcesz powyrywać mi wszystkie kudły, nie myśl, że ci na to pozwolę. Lubię sobie czasami wyobrażać, jak spadasz ze schodów, pewnie nie jednostronnie.
Rez wiele w życiu nabroiła, nie grzeszy sympatią, ma także problemy z kontrolowaniem agresji. Pewnie z tych powodów zrobiła sobie niejednego wroga i to właśnie ich szukam. Rasa, płeć, wiek dowolne. Powód do nienawiści ustalimy sobie razem, może to być coś poważnego lub przeciwnie, błahego, tak, że pewnie stał się już dawno nieistotny. Nasze postacie mogą się z czasem pogodzić albo nie, to już może przyjść z czasem.
AktualneKontakt: PW lub discord: Rez#8613
02.01.2020

Nimat

1007 lat


150 cm


"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak odwieczna tajemnica, jak niekończąca się przygod[Cytuj]
Multikonta: Faoiliarna, Jia Wang,
Wszystkiego po trochę

Rodzeństwo

• Jedyną opcją jest rodzeństwo od strony ojca Nimat - Dżina, gwardzisty Ciemnego Dworu. Początkowo, przy wychowywaniu Nimat, zakładałam, że był surowym i wymagającym, ale też na swój sposób kochającym rodzicem. Później, kiedy po kilkuset latach spadła na niego opieka nad wnukiem widać już zmianę, był dla niego łagodniejszy i nie naciskał już aż tak na bezwzględne posłuszeństwo, nie narzucał też swojej woli co do kierunku, w którym ma zmierzać młoda wróżka pod jego opieką. Całą resztę można dogadać, dodatkowo rodzeństwo nie musi być dżinami - może być dowolną inną rasą (oprócz kitsune, z tego co mi wiadomo, ale to kwestia ich forumowego kanonu).

Dzieci

Tutaj mam dwie opcje:

• Biologiczne — Nimat kiedyś dosyć często romansowała, więc chętnie przygarnę kilkoro dzieciaczków. Rasa dowolna, tak samo charakter, czy stosunek z jakim odnoszą się do Matki. Maksymalny wiek dziecka, które mogłaby urodzić ustaliłam sobie na około 860 - 900 lat, zaś minimalny, ze względu na ustaloną historię postaci, aktualnie wynosi około 250 lat. Co do ojca - gracz, który się zgłosi ma pełną dowolność w wykreowaniu drugiego rodzica. Ba, jeśli będzie chciał poszukać na miejsce ojca gracza - nie mam nic przeciwko, bo może wyjść fajna relacja!

• Adoptowane — Tutaj zostawiam furtkę głównie dla ludzi i półwróżek, ale wróżki pełnokrwiste też przygarnę. Nimat lubi czasem namieszać komuś w życiu i możliwe, że mogła sobie któregoś człowieka upatrzyć i uwikłać w intrygę mającą na celu ściągnięcie danej osoby do faerielandu i zamienienie go w półwróżkę. Oczywiście jeśli już się na to decydowała, to roztaczała swoją opiekę nad taką osobą i przygarniała ją pod swoje skrzydła, czasem też spełniała jakieś jej życzenie, jednak skoro to było jej "dziecko" to najpierw informowała je o konsekwencjach cudotwórstwa. W każdym razie tutaj również jest dowolność co do postaci i można wszystko ładnie dogadać, żeby wpasować postać <3

Bliższa i dalsza rodzina

Kuzyni, kuzynki, ciotki i wujkowie, zakładam jednak, że od strony ojca, ponieważ od strony matki nie bardzo jest już miejsce (forumowe ograniczenia królewskich dzieci ;D). Może nawet ktoś pokusiłby się o zagranie macochą Nimat? Albo może ktoś chciałby wcielić się w Ojca?

relacji wszelakich

Czyli wrogów, przyjaciół, informatorów itd. Nimat przez kilkaset lat między 100, a 426 rokiem życia podróżowała po krainie przyziemnych, napotykając na swojej drodze różne istoty. Ciągle zmieniała tożsamości i imiona, oraz, co najwazniejsze, często spełniała życzenia. Gdzie tu haczyk? Życzenia zwykle tak obracała w głowie, żeby wyszło coś, czego życzący kompletnie nie chciał i potem używając aury i manipulacji wmawiała tym osobom, że to właśnie tego chcieli. Mogła również wdawać się w różne romanse, czy po prostu zaprzyjaźniać i zapoznawać z innymi rasami. Po 426 roku życia Nimat wróciła na Ciemny Dwór i zaczęła pracować jako szpieg, więc i tutaj znowu otwiera się kilka furtek. Może jacyś informatorzy? Ktoś, komu wybitnie nie spodobało się to, że nakablowała Królowi o buncie kogoś z rodziny, albo z bliskich tej osoby? A może ktoś, z kim Nimat mogła współpracować przy misjach szpiegowskich?

Czego oczekuję?

Chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, była komunikatywna i w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję. Chodzi mi tutaj chociażby o komunikowanie, że odchodzi się z forum. Nie zjem za to, za to będę wdzięczna za szczerość i możliwość oddania postaci komuś innemu.

Co oferuję?

– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to postawię sprawę jasno i poinformuję o tym.
– Sporą już rodzinkę, z którą można zawiązać różne szalone relacje, a której można się przyjrzeć na drzewku na samym początku poszukiwań.<3
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, na ile mogę, to daję znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wróżkach jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków (Również tych, nadających się na dżiny!), avków, albo sama avatary zrobić. <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci! Naprawdę, można się ze mną dogadać, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom. :lama:

KONTAKT:

Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW

Aktualne 03.01.2020


Faoiliarna Creswell

24 Lata


150 cm


O wilku mowa, a wilk tu...[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Jia Wang
Wszystkiego po trochę


1. Brata. — Postać brata Fao już na forum istniała, jednak dopuszczam przerobienie go, nawet całkiem mocne, jestem ugodową osobą i idzie się w tej kwestii ze mną dogadać. Tutaj znajdziecie profil poprzedniego gracza, a tutaj odnośnik bezpośrednio do jego karty. Nie ukrywam, że zależy mi na dobrej relacji między rodzeństwem, jednak i tutaj można wymyślić razem jakiś powód, czemu ich relacje się oziębiły.

2. Relacje z różnych etapów życia. — Fao przez całe swoje życie dosyć sporo podróżowała i stosunkowo często zmieniała miejsce zamieszkania, więc można coś na tej podstawie wymyślić. Przygarnę zarówno jakieś pozytywne relacje, jak i negatywne, czy neutralne. Do negatywów jest nawet całkiem ciekawe podłoże w historii Fao, więc zapraszam. Nie chcę tu wrzucać całego tekstu streszczającego, gdzie i kiedy była postać i jakie relacje głównie w tym etapie łapała, bo wyjdzie tekst TL;DR więc to będzie dla zainteresowanych do zobaczenia na pw <3

Czego oczekuję?
— Chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, była komunikatywna i w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję. Chodzi mi tutaj chociażby o komunikowanie, że odchodzi się z forum, czy po prostu, że źle się pisze ze mną i nic z danej relki nie wyjdzie. Nie zjem za to, za to będę wdzięczna za szczerość i w przypadku odejścia z forum, za ewentualną możliwość oddania postaci komuś innemu, jeśli będzie to np. ktoś bliski Fao.

Co oferuję?
– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to postawię sprawę jasno i poinformuję o tym.
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, na ile mogę, to daję znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wilkach i forum jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków, avków, albo nawet sama avatary zrobić. <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci! Naprawdę, można się ze mną dogadać, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom.

KONTAKT:
Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW

AKTUALNE 03.01.2020

Sing for the Moon

Jia Wang

21


160 cm


-


[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Faoiliarna
Członków rodziny Wáng

Kobiet włączonych do rodu

Potrzebne mi będą 2 kobiety z różnych rodów, najlepiej po prostu NPC, które na przestrzeni lat zostały włączone poprzez małżeństwo do chińskiego rodu. Warunkiem jest dobra reputacja rodu, z którego wywodzą się kobiety i niezmieszana z podziemnymi krew - ród Wáng bardzo tego pilnuje.

  • Kobieta Wáng z domu xxx [ur. 1949] - babcia Jii, jeszcze żyje, jest na emeryturze, małżeństwo aranżowane

  • Kobieta Wáng z domu xxx [ur. 1970] - żona brata ojca Jii, tutaj nie musiało być małżeństwa aranżowanego


Rodzeństwa

1. Starszego brata między 24, a 27 lat - Dziedzic, przyszła głowa rodu, który ma partnerkę z aranżowanego małżeństwa, mającą między 20 - 25 lat i jest minimum 2 lata młodsza od brata. Co do relacji rodzinnych - raczej widzę go jako opiekuńczego brata, który czasem pomaga swoim siostrom, jeśli go ładnie poproszą. (tutaj przykład z karty - pomógł Jii w wyjeździe do York).

2. Młodszej siostry mającej 20 lub mniej lat. Jaką relację mają można ustalić, jednak Jia na pewno jest wobec niej bardzo opiekuńcza, zgadza się na wszystko, co wymyśli dla niej rodzina w związku z małżeństwem aranżowanym, byleby tylko nie wkurzyć rodziców i nie sprawić, że jej obowiązek spadnie na młodszą siostrę, która, według Jii, nie zniosłaby takiego traktowania i zamknięcia w złotej klatce. W każdym razie Jia uważa, że wie lepiej, co jest dobre dla młodej. Jak będzie w rzeczywistości można dogadać. Czy będzie świadoma tego, co robi dla niej Jia, czy może wręcz przeciwnie i będzie zazdrosna o uwagę, jaką poświęca jej ojciec i matka, o aranżowane małżeństwo i inne rzeczy?

Kuzynostwa i reszty rodziny

1. Ojciec Jii ma brata (曉明王 Xiaomíng Wáng [ur. 1970] +Kobieta Wáng z domu xxx [ur. 1972]), który ma dzieci - to właśnie ich szukam. Ich ilość, wiek i płeć jest dla mnie obojętne, byleby się w miarę logicznie rozkładało względem wieku brata ojca.

2. Członków bocznej lini, tutaj również jest dowolność, tymczasowo wpisałam jedynie rodzeństwo - mężczyznę i kobietę, którzy mają dzieci. Rodzeństwa mogło być tam więcej, tutaj jest spora furtka otworzona pod podłączenie postaci do rodu.

Dżina!


Cytat:
Aż w końcu przy chwili wolności, kiedy udało jej się wyrwać z rodzinnej rezydencji na spacer, trafiła na dżiny. Dwójka, kobieta i mężczyzna. To mężczyzna, widząc jej zamyślone i strapione spojrzenie zaproponował jej rozwiązanie problemów jednym, prostym życzeniem. A ona zamiast przystać na rozwiązanie problemów, wolała poprosić go o wykonanie zemsty...

"Chciałabym, żeby Houshin Shimizu ciągle przeżywał dzień, kiedy uciekł przed ślubem."

Fizycznie niemożliwe było manipulowanie czasem, jednak wierzyła w kreatywność i złośliwość dżinów. Wymyślili coś, żeby spełnić jej życzenie. Miała dług u faerie, jednak zanim wypowiedziała życzenie wynegocjowała, że spłata długu nie może naruszać jej, ani nikogo innego wolności. Może odmówić spłaty w wybrany przez faerie sposób, jeśli narusza on jej kodeks moralny, bądź porozumienia, albo ogółem prawo.


Poszukuję dżina, mężczyzny, który spełnił życzenie Jii. Miało to miejsce jakoś w 2014 roku, w chinach, drugim dżinem, kobietą, wspomnianą w historii była jedna z moich postaci - Nimat. Wszystko co potrzebne jest raczej zawarte w cytacie, ale w razie czego - można się dogadać! No i gratis masz znajomość z Nimat i do dogadania relkę z nią <3

Kontakt

Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW

Aktualne 03.01.2020Erin Spiritstride

23


166 cm


We all have regrets, but we can't undo the things that we've done.[Cytuj]
Multikonta: Zaheer, Meghan S.
Remember how far you've come

Szukam: kuzynostwa

Zgodnie z opisem rodu, poza linią Erin odsuniętą od władzy, istnieją na pewno jeszcze dwie główne: potomkowie Isaaca i Luke'a. Są oni jak najbardziej za obecnym stanem rzeczy i w pełni popierają Isaaca w jego postanowieniach czy niechęci wobec Podziemia. Trzeba jednak pamiętać, że wszyscy członkowie rodu Spiritstride są obserwowani przez Clave za ich początkowe udziały w działaniu Kręgu, a Erin po prostu się z kuzynostwem w tej części nie lubi. Wiek dzieci stawiałabym na około 16-28 lat, jednak proszę pamiętać, że potomkowie Luke'a i Sienny najbardziej ze wszystkich ucierpieli w trakcie Mrocznej Wojny (śmierć dziadków i matki). Główna gałąź rodu jest powiązana z Kohortą, współpracując z nią. To może bardzo wpłynąć na kreowane przez was postacie.

Istnieje również możliwość dołożenia przyrodniego rodzeństwa Erin i Eliego - tu jednak jest większe zamieszanie, więc wszystko przedstawimy z Elijah na PW, bo całość mamy omówioną.

Poza głównymi częściami rodu są również poboczne i całkiem niespokrewnione, ale z racji współdzielenia (bądź nie) nazwiska, wciąż są uznawani za kuzynostwo. Jeśli Luke'a i Isaaca uważa się za mózg tej rodziny, właśnie te pozostałe gałęzie można śmiało nazwać sercem. Zdecydowanie kierują się innymi zasadami niż najgłówniejsza gałąź, tudzież ich relacje z Erin są bardzo dobre. Ze względu na oddalenie od pozostałych, mogę zostawić wolną rękę w kreowaniu tych gałęzi, a gotowe już drzewka pojawią się w opisie rodu.

Warto również zaznaczyć, że do głównej gałęzi rodu również należą dodatkowi parabatai (2), którzy połączyli się runą ze Spiritstride oraz przyjęli ich nazwisko. Do rodu również przyłączyło się 6 przyziemnych po Ceremonii Wstąpienia. Ich uczucia mogą być mieszane, co również wpływa na ich relacje z pozostałymi.

Erin również może mieć kuzynostwo po innych rodach. To pokrewieństwo jednak trzeba konkretnie ustalić. Warto wspomnieć, że Erin jest spokrewniona z Seną oraz Jią, głównie przez ich matki: siostry z rodu Makepeace. Więc tutaj też można szukać pokrewieństw, ale te będzie trzeba ustalić w większej grupie.

Wciąż się wahasz? Zerknij do poniższego drzewka, który obejmuje niemal wszystkie gałęzie i rodzinę Spiritstride'ów - poza tymi pobocznymi.
Drzewko rodzinne


Debts are like children

Szukam: "jesteś mi coś dłużna"

Wielokrotnie to udowadniała, szczególnie w ostatnim czasie, prawie aranżując ślub swojej parabatai z brodatym karłem. Nie tylko wpędziła ją w tarapaty, ale również i któregoś dnia samą siebie. Poszukuję więc kogoś, komu Erin jest coś winna. Czy to mógł być dług życia, spłata czegoś, bycie na każde zawołanie. Ona chciała tylko zdobyć jakieś cenne informacje na jakiś temat, a skończyła jako dłużniczka na całą wieczność, póki nie wywiąże się z zawiązanej umowy.

Rasa jest mi naprawdę dowolna, ale według mnie do tej relacji nie pasują ani nefilim, ani wilkołaki. Tak więc patrzę bardziej w kierunku ras długowiecznych, tj. wampiry, czarownicy, faerie - bo oni na pewno mają wiele do powiedzenia i pewnie spodoba im się możliwość wyręczenia przez nefilimkę.

Nieaktualne - 3/3


Are you flirting or starting a fight?

Szukam: dawne miłostki

Czasami w śmieszkach mówi się, że jest "chwiejnej orientacji", a inni żartują, że się zabujała we własnej parabatai. No dobra, sama do tego nawiązuję w żartach, a Ray zapiera się rękami i nogami, że nic z tego, nie są parą (chociaż zachowują się jak stare nałżeństwo).
Poszukuję dawnych miłości Erin, czyli szkockiej blondynki o niewyparzonej gębie, ale jednocześnie bardzo lojalnej, jeśli już się do kogoś bardziej przywiąże. Lojalnej, ale nie natarczywej, ponieważ potrafi odpuścić, jeśli druga osoba nie czuje tego samego, co ona. Nie potrafi przymusić do okazywania czy odwzajemniania uczuć. Mimo tej lojalności oczywiście zdarzają jej się wypady na jedną noc, jednak zazwyczaj nie wychodzi z tego nic większego, ponadto: bezwzględnie stara się, aby nie doszło do zdrady z jej strony - o nie, takiego świństwa nigdy nie zrobi, nikomu. Może się jednak zdarzyć, że fabuła ich ponownie popchnie ku ponownemu spotkaniu.

Taka uwaga: nie szukam bieżącej relacji miłosnej - tą mam już umówioną, a jak napisałam wyżej: Erin jest lojalna.

Każdy z romansów będzie inny ze względu na to, jak postrzegają Erin i jakiej rasy jest druga połówka. Mogą skończyć się niechęcią, kłótnią, pokojowym rozejściem się czy większym zamieszaniem - szczególnie, gdy poznają jej obecną połówkę. Dopuszczam relacje z Podziemnymi, które miały miejsce najpóźniej 6, góra 7 lat przed bieżącą fabułą, a te zawiązane wcześniej mogą dotyczyć tylko i wyłącznie niejawnych (skąd miała to wiedzieć...?), przemienionych po całej sytuacji albo sami Nefilim. Pod kątem płci również nie wybrzydzam, więc czy to kobieta, czy mężczyzna - dowolnie.

I z góry mówię: wątki romantyczne uznaję za odskocznię od fabuły i za tło. Nie przepadam za skupianiem się na tychże, szczególnie że nie uważam, jakobym umiała pisać je jakoś znośnie (ale to jeszcze wyjdzie w praniu). Ot, nie jestem natarczywa.


Aktualne - 16.01.2020

Na pewno zapraszam na Discorda (Sara Lance#1085) oraz na prywatną wiadomość. Jeśli chodzi o kwestie rodzinne, to podaję również kontakt do Eliego na Discordzie moonstar#6375 - w razie potrzeby można założyć konferencję.
Inne drogi kontaktu:
Gadu-Gadu: 6704407 (raczej siedzę tylko z laptopa)
Prywatna wiadomość - najlepiej na to konto.

Na pewno od siebie oferuję postać, która nie zniknie z forum w inny niż śmierć sposób (a ta zbyt prędko nie nadejdzie), bogate odpisy, ciekawe relacje, a także no - własną pomoc i siebie samą.
Wymagam, aby osoba zgłaszająca się nie zniknęła z dnia na dzień i była kontaktowa - tylko tyle. Nie wymagam jakichś zarąbistych postów, nie wiadomo jakiego stylu pisania, po prostu bądź komunikatywny i nie znikaj.

Ostatnio zmieniony przez Erin Spiritstride 2020-01-17, 12:15, w całości zmieniany 10 razy  
I don't have much of a soul left in me, but what there is, it can't take the killing anymore.

Erin szuka rodziny i nie tylko!

Zaheer Ealair

785


174 cm


You have nothing to fear if you have nothing to hide[Cytuj]
Multikonta: Erin S., Meghan S.
...memories, ouch.

"Same blood, different people"

Zaheer z założenia miał być pierwszym synem Mammona, tudzież w grę wchodzą młodsi bracia oraz siostry. Ich wiek zostawiam do waszej dyspozycji, ale stawiam, że poza blondynem, Zah może mieć najwyżej troje młodszego rodzeństwa.

Jeśli chodzi o ich relację z Zahem, na pewno stawiałabym, aby jedno z nich miało relacje neutralne lub nawet negatywne. Ze względu na swoje nastawienie wobec wielkich planów Mammona na splugawienie świata chciwością i materializmem, mógł lub mogła nie współpracować ze sługami ojca, tudzież zostać przez niego porzuconym. Na pewno nie był/aby chciwa, a swoje umiejętności raczej wykorzystywałaby w zupełnie inny sposób. Ot, taka czarna owca w rodzinie, może nawet przyjaźnie nastawiona do Nefilim, czy nawet przeszkadzająca pozostałym w działaniu. Zah, jako ten pierworodny, najlepiej wyszkolony przez sługę ojca, na pewno nie będzie tolerował właśnie tego przedstawiciela rodziny, bo jest oddany ojcu. Wciąż jednak byłaby to osoba istotna, za którą mógłby oddać życie. Ot, hejt, ale nie pozwoli na śmierć, bo jednak ta sama krew.

Pozostała dwójka byłaby o wiele lepiej traktowana przez Cedrica vel Zaheera, mogli pomagać mu w realizacji poszczególnych założeń planu Mammona, a nawet wprowadzać swoje pomysły, działać na własną rękę. Stawiałabym głównie na relacje pozytywne, ewentualnie neutralne. To jednak jest w dużej mierze zależne od tego, jakie nastawienie mają do ojca, który mógłby swoje skupienie przenieść właśnie na któreś z nich, bo jest bardziej obiecujący niż "odsuwający się od niego staruszek". Tu kwestia dogadania, bo Zah mógł nawet znaleźć chwilę, aby zająć się ich szkoleniem, o ile nie miał zbyt wiele zadań i spraw na głowie, ale też mogli czuć więź i nigdy się ze sobą nie spotkać.

Nie bronię również tworzenia potomków Mammona o mniej zażyłych relacjach z Zaheerem - mogli odczuwać siebie wzajemnie, ale nigdy się nie spotkać.

Pozytywne - 1/2 - Negatywne - 1/1
"You are guilty of Elsie's death"

W dalekiej przeszłości Zaheer jeden, jedyny raz otworzył się dla Łowczyni o czystej krwi. Imieniem jej było Elsie. Poznali się w Hiszpanii przed 1510 rokiem, a im bardziej blondyn odpychał nefilim, ta jeszcze bardziej na niego naciskała, aż przełamała jego zimną skorupę. Niestety ich romans nie trwał długo, bo Mammon prędko wysłał swojego sługę, aby ukrócił jej żywot. Zaheer jednak nie jest w stanie stwierdzić, z którego rodu ona pochodziła, a z czasem nawet przestało to go obchodzić.

Ale ów ród nie zapomniał o swoim przodku.

Poszukuję rodu łowców, z którego pochodziła Elsie, a który po dziś dzień poszukuje czarownika imieniem "Cedric Alleway". Według nich oraz pozostałych Nefilim świadomych ich relacji Cedric "zesłał na nią śmierć". Oczywiście byłby to czysty hejt z obu stron, ale niebezpośredni. Zanim dowiodą, że Cedric to Zaheer może minąć trochę czasu, ale jeśli Zah dowie się pierwszy, że członkowie ów rodu go poszukują, od razu jeszcze bardziej się zniechęci wobec nefilim spod tego symbolu - i to wszystkich, którzy się z nimi identyfikują. Wie doskonale, że jest to oszczerstwo, ale nie będzie próbował się wybielać, bo skoro i tak nie przepada za Nefilim, to i tak nie ma to sensu.

Aktualne - 0/1
"I know your dirty little secret, Cedric"

Poszukuję kogoś, kto doskonale wie o tym, kim był Zaheer w przeszłości. Wie o jego dawnej tożsamości, którą dzisiaj przywdziewa tylko przy konkretnych okazjach. Na pewno będzie to jedno albo obustronny hejt w zależności od tego, jakie kroki postać czyniła wobec Cedrica wcześniej. Na pewno musi być to ktoś długowieczny, bo postać powinna mieć co najmniej 600 lat. Może być również postać istniejąca, ale nowych również przyjmę (o ile nie znikną).

Relacja mogła zacząć się niewinnie. Postać została skuszona sposobem na "zostanie kimś lepszym w świecie Przyziemnych", ale została oszukana przez blondyna, czy to wcześniej szukającego łatwego zarobku, czy później rzeczywiście pomagającego w zdobyciu fortuny (albo raczej podbudować chciwość wobec pieniądza) i stwierdziła, że coś tu jest nie halo. Chęć ukrócenia jego szachrajstw przerwał jednak sługa Mammona, który jeszcze w tamtym okresie pilnował działań syna. Oczywiście z ataku wyszedł/wyszła żywo (pewnie ciężko ranna), ale to tylko pogłębiło nienawiść wobec Cedrica.

Założenie jest proste: wie doskonale, do czego mogą doprowadzić dalsze działania czarownika, więc próbował mu przeszkodzić, sabotować jego działania, jednocześnie zbierając dowody na jego wpływ na świat. Jeśli pieniądz osiągnie taką wartość, że ludzie zaczną się o niego zabijać, świat będzie skończony - tak sobie to tłumaczył. Nie oddał jednak tych dowodów Clave, bo czeka na odpowiedni moment. W końcu wciąż jest szansa, aby Zah się "resocjalizuje", co pokazuje od wielu, wielu lat, ale lada moment może wrócić na usługi ojca.

Nieaktualne - 1/1
"... since when?"

Zaheer znajomości ma mnóstwo. Zawierał je w różnoraki sposób, a trzy powyższe poszukiwania potwierdzają, że może mieć zarówno przyjaciół, jak i wrogów (tych drugich niekiedy więcej). Poza tymi trzema poszukiwaniami blondyn o lisim ogonku na pewno byłby zainteresowany następującymi wątkami z historii:

» Uczniowie - Zaheer nauczał naprawdę wiele osób, głównie Wróżki oraz Czarowników. Nie musiała być to długa nauka, ale również w grę wchodzą te krótsze szkolenia czy sama wymiana informacji. Szczególnie w grę wchodzą relacje zapoczątkowane po 1800 roku, bo wtedy zaczął miewać bardziej ludzkie odruchy i zaczął się odsuwać od ojca. Istnieją również punkty zaczepienia do relacji wcześniejszych, jednak te mogły się zakończyć rozstaniem w negatywnych stosunkach. Dlaczego? To ustalimy.

» Wrogowie - To szczwany lis jest, mógł niejednokrotnie kogoś oszukać, czy to na informacje (jeśli oczekujesz ich za darmo, to na rzetelność nie licz), czy to na pieniądze, albo nawet paść ofiarą jednej z jego klątw, które wprost uwielbia. "Gratką" dla Nefilim może być też to, że Zaheer bardzo negatywnie na nich patrzy, więc bardzo nie trzeba się za bardzo wysilać, aby zostać jego wrogiem.

I to chyba tyle z konkretów. I teraz mniej konkretnie, bo przyjmę również inne relacje, w zależności od historii oraz rasy. Warto jednak trzymać się odpowiednich kryteriów.
» Nefilim, o ile nie jest pół-wróżką - co najwyżej neutralne relacje. Zaheer za bardzo cierpi po tym, jak obwiniono go o śmierć Elsie, choć wcale nie tak nietrafnie, poza tym przez wieki darł z nimi koty, a do tego ostatnio bardzo głośno sprzeciwiał się Porozumieniom oraz Zimnemu Pokojowi. Raczej bez szans na pozytyw, o ile - jak wskazałam wyżej - nie jest krzyżówką o korzeniach faerie. Jeśli znajdziesz jakiś logiczny powód, który nie będzie naciągany w żadną stronę, mogę przepuścić nawet pozytywa, ale raczej nie będzie ich zbyt wielu.

» Przyziemni również nie mogą liczyć na taryfę ulgową i często stają się ofiarami jego zagrywek oraz oszustw. Co najwyżej relacje neutralne. Podobnie jak wyżej: jeśli będziesz miał/a pomysł, mogę nawet spróbować wlepić pozytywa.

» Pozostałe rasy mogą starać się o relacje zarówno neutralne, jak i pozytywne, jak i negatywne, w zależności od przeszłości Zaheera i twojej postaci.

Preferuję kontakt przez discorda, ale na wszelki wypadek przekażę wszystkie kanały, na których można mnie łapać.
Discord: Sara Lance#1085
Gadu-Gadu: 6704407 (uwaga: siedzę na gg tylko z laptopa)
Prywatna wiadomość (najlepiej na to konto lub na Erin)

Na pewno oferuję ciekawą postać, która na pewno nieprędko zniknie, również ciekawe wątki, jak będzie trzeba to i dramy. Znikać nie planuję, więc nie pozostaniecie sami z tym wszystkim, a nawet jestem w stanie pomóc przy pisaniu karty postaci. Wymagam, jak we wszystkich swoich poszukiwaniach, abyście nie znikali bez zapowiedzi, z dnia na dzień. No i oczywiście samej w sobie komunikatywności - coś jest nie tak, czegoś nie rozumiecie, coś wam nie pasuje - po prostu piszcie.

Warto zapamiętać: nie naciskam na związki i romanse, a przynajmniej ja - postać żyje własnym życiem.

Aktualne - 05/01/2020
Be careful how far you push me away

I may end up liking it there.

Zacierkowe poszukiwania!

Meghan Spellmeyer

36


158 cm


Tell the wolves I'm home


[Cytuj]
Multikonta: Erin S., Zaheer
Stay. I need you more than you think.

Sometimes home can be another person

Poszukuję dwóch bardzo ważnych dla Meghan relacji, które poniekąd wymagają stworzenia nowych postaci.

Konkretyzując, po pierwsze poszukuję partnera Meghan. Ślubu nie brali, więc tak naprawdę łączyło ich uczucie, wspólna historia oraz wydany na świat potomek. Wilczyca spędziła dwanaście lat na poszukiwaniach swojego partnera po tym, jak odciągnęła wampiry od ich stada, aby nikomu nic się nie stało i pomimo dość czarnych scenariuszy snutych przez spotkane wilki, wciąż wierzy w to, że żyje.

Parę informacji na temat poszukiwań w formie pigułki:
✘ Cały wątek z nimi został wyjaśniony w trzecim akapicie historii Meghan.
✘ Nie nadałam mu ani imienia, ani wieku, ani żadnych innych danych metrykalnych. Nazwisko, ze względu na brak ślubu, oczywiście może być inne. Stawiam, że mógłby być max. 2 lata starszy od Meghan, raczej nie młodszy. Musi być wilkołakiem, bo to już zostało zaznaczone.
✘ Z Meghan spotkali się po raz pierwszy, kiedy ta miała ok. 16 lat. Przymusowe rozstanie miało miejsce w 2007 roku, przed Mroczną Wojną.
✘ Mógł się urodzić jako wilk i przez długi czas męczyć się z przemianami, albo mógł zostać świeżo ugryziony.
✘ Proponuję wizerunek Tylera Hoechlina lub kogoś podobnego, jednak jest to wciąż kwestia do umówienia i można dyskutować.

Partner - Aktualne


Poszukuję również potomka. Dla ułatwienia ustaliłam, że na chwilę obecną jest on/a nastolatkiem. Podobnie jak w przypadku ojca, Meghan również i jego/jej poszukiwała przez tych dwanaście lat. Podejrzewam, że raczej był pod opieką ojca przez cały ten czas ze względu na wiek, chyba że również zostali rozdzieleni w trakcie ucieczki.

Również parę informacji, tym razem o potomku:
✘ Nie podałam żadnej konkretnej daty narodzin, jednak aby wszystko miało ręce i nogi, potomek powinien przyjść na świat między 2001 a 2003 rokiem.
✘ W historii Meg tak naprawdę podałam tylko to, że przyszedł/przyszła na świat, co daje niemal całkowicie wolną rękę.
✘ Nie ustaliłam również imienia oraz płci potomka (zostawiam to osobie chętnej). Rasa - wilkołak.
✘ Również tutaj wyciągam rękę do osób niezdecydowanych, gdy przychodzi do wizerunków. Na syna proponuję Aidana Gallaghera lub Iana Nelsona, a na córkę Danielle Rose Russell lub Lolę Flannery. Oczywiście wszystko pozostaje w gestii gracza, nie musi korzystać z tych propozycji.

Potomek - Aktualne


Meghan zawsze będzie wierna swojemu potomkowi i partnerowi, więc powrót do relacji sprzed 2007 roku jest zawsze otwarty, o ile coś się nie zmieniło w trakcie rozłąki. Zawsze będzie ich chronić, a nawet będzie zdolna poświęcić dla nich życie. Ponadto warto zauważyć, że Meghan ma korzenie rodziny Taualai, więc rodzinę ma ogromną. Z drugiej strony zaś są Gabriel i Tris Blackthornowie, o obu częściach rodziny na pewno opowiadała.

Sooner or later, your human side loses

Poza powyższymi postaciami poszukuję również różnego rodzaju relacji zawartych pomiędzy 2008 a 2018 rokiem. Meg w tym czasie mnóstwo podróżowała po świecie, sporo pomagając lub działając na nerwy. Poniższe poszukiwania mogą się również tyczyć postaci już istniejących, więc nie trzeba tworzyć nowej specjalnie na potrzeby relacji.

Poszukuję wampirów, z którymi Meg ma na pieńku. Wiele podróżowała, jednocześnie często robiła sobie wrogów wśród rasy wampirów, bo czasami przekonywała świeżo przemienione osobniki, że wojna między wampirami a wilkami nie ma sensu. Komuś mogło się to nie spodobać i mógł urządzić na nią zasadzkę, podczas której Meg niemal zginęła. Na pewno nie były to jednostkowe przypadki takich starć - Meghan często się narażała, stosując takie zagrywki wobec młodych pisklaków w celu zapobiegnięcia takich rzezi jak w Volos.

✘ Również poszukuję osób, którym Meg jakoś pomogła na przestrzeni tych lat. Świeżo przemienione wilkołaki, wampiry, mali czarownicy również są brani pod uwagę. Meg pomagała każdemu zgodnie z tym, co matka ją nauczyła o Praetor Lupus. Przyjmę wszystko.

W grę wchodzą również osoby przemienione w wilkołaki przez Meg. Nie będzie ich zbyt wiele, bo nie przepada za przenoszeniem tego dalej, ale na początku tego okresu wciąż miała problemy z pełnią i przemianami, a gdy musiała się przenieść, zapewniała tej osobie miejsce w okolicznym stadzie.

To na pewno nie jest wszystko, co przyjmę na Meg. W temacie z moimi relacjami znajduje się krótki opis jej postrzegania ras, na podstawie którego możecie jakąś relkę zaproponować.

Aktualne - 03.01.2020
Preferuję kontakt przez discorda, ale na wszelki wypadek przekażę wszystkie kanały, na których można mnie łapać.
Discord: Sara Lance#1085
Gadu-Gadu: 6704407 (uwaga: siedzę na gg tylko z laptopa)
Prywatna wiadomość (najlepiej na to konto lub na Erin)

Na pewno oferuję ciekawą postać, która na pewno nieprędko zniknie, również ciekawe wątki, jak będzie trzeba to i dramy. Znikać nie planuję, więc nie pozostaniecie sami z tym wszystkim, a nawet jestem w stanie pomóc przy pisaniu karty postaci. Wymagam, jak we wszystkich swoich poszukiwaniach, abyście nie znikali bez zapowiedzi, z dnia na dzień. No i oczywiście samej w sobie komunikatywności - coś jest nie tak, czegoś nie rozumiecie, coś wam nie pasuje - po prostu piszcie.

Warto zapamiętać: nie naciskam na związki i romanse, a przynajmniej ja - postać żyje własnym życiem. :lol:
The moon is rising

Meśka szuka relek

Taillis

1020


168 cm


I WANNA GET IN TROUBLE I WANNA START A FIGHT


[Cytuj]
Multikonta: Jonathan, Oscar, Margot
Mąż nie mąż
Około roku 1600 ojciec Taillis doszedł do wniosku, że świat mu już obmierzł i nie zamierza dłużej żyć. Nie zamierzał jednak zostawiać swej jedynej córki na pastwę losu. Chociaż była przecież świetną wojowniczką i na pewno poradziłaby sobie w świecie Przyziemnych, mężczyzna przesiąkł za mocno kulturą Europy i zwyczajami, jakie tu panowały. Kierując się chęcią zapewnienia córce bezpieczeństwa, zawarł układ z pewnym jegomościem, ofiarując mu rękę Taillis i właściwie siłą doprowadzając ją przed ołtarz. Tajemnicą pozostaje jednakże, czy pucas zachowała się ostatecznie jak potulny baranek, czy może jednak uciekła w ostatniej chwili oknem i tyle ją widzieli.

Poszukiwany jest mąż nie mąż - wymagania konieczne, to bycie długowiecznym - wróżką albo czarownikiem, z nikim innym ojciec Taillis by się nie plątał w żadne układy, a punkt drugi to konieczność posiadania nieco więcej niż 5 lat w 1600 roku. Byłoby mi bardzo miło, gdyby pan mąż nie mąż postanowił współcześnie odegrać się jakoś na swej niewiernej żonie nie żonie, która robi dokładnie to, na co ma ochotę, ale tutaj już zostawiam otwarte furtki, bo wszystko przecież możemy razem dogadać i dobrze dograć.


Kontakt

Masz pomysł? Daj znać! Znajdziesz mnie na PW tutaj albo na kontach: Jonathana White'a, Oscara Roberta albo Margot Montclaire. Ewentualnie kontakt jest możliwy również przez GG: 5800046 oraz discord Feyshin#5145. Proszę jednak o zgłoszenia przemyślane, chciałabym, żeby osoba decydują się grać tym mężczyzną, nie zniknęła po paru postach.

Aktualne 16.12.2019
Don't know where to go
Don't know where to go
Don't know if I should
Don't know if I could

Raiden "Malekith" Minamoto

784


185 cm


I see beauty in everything but it all is still fading away


[Cytuj]
Multikonta: Damien C. Ashdown, Lycande
Gadzinek poszukuje!

Przybrana córka

Być może mężczyzna znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie, ratując cię przed stosem, za niekontrolowane użycie magii? Naturalne rozwinięcie się relacji nauczyciel - uczennica, szerzej opisanej w punkcie poniżej? Dziecko-niespodzianka, efekt pechowego życzenia i uczynnego w jego spełnieniu Dżina? Powodów znajdzie się kilka, dla którego Gad mógłby przygarnąć kogoś pod swoje opiekuńcze skrzydła. Chemia byłaby odpowiedzią na to pytanie - przez dogadywanie się i podobieństwa w charakterze lub ich całkowite przeciwieństwo - połączone skomplikowaną nicią przywiązania, niepozwalającą na odejście od siebie na stałe.

Jak dokładnie miałoby to wyglądać? To kwestia otwarta, zależna od specyfiki samej postaci, dogadania się przez nas samych i tego, jak wszystko wyszłoby w praniu. Może to być relacja typowo rodzinna, przybrany ojciec i córka. Z drugiej strony, kwestia pokrewieństwa jest, w przypadku Czarowników, dość śliska. Równie dobrze mógłby wyniknąć z tego jakiś romans lub trwająca X lat wrogość?

Wymagania? Nie ma ich za wiele. Odgórnie narzucam wyłącznie wiek, od mniej więcej 40, do 730 lat. Możemy również zacząć tę relację od samych podstaw. Wtedy mówilibyśmy o nie mniej niż 15 latach - tak aby postać, mimo wszystko, mogła uczestniczyć w fabule. Kwestia rasy i nacji, otwarta. Angielka, Francuzka, Polka, Japonka czy Koreanka - lub coś mniej popularnego, jak Arabka czy Hinduska - kwestia dogadania okoliczności spotkania. Choć ogłoszenie jest skierowane głównie do Czarowników, Wróżkę również chętnie przygarnę! W razie czego, pomogę z doborem wizerunków, tudzież skieruję do ekspertek w danej kategorii.

Uroczego braciszka, z kocimi uszkami, dorzucam w prezencie!

Uczniowie & uczennice

Malekith należał do bardziej towarzyskiego i przystępnego z grona Czarowników, w określonych sytuacjach skorego do podzielenia się, bądź też użyczenia wiedzy. Biorąc pod początek jego magicznej kariery, miał drobną słabość do najmłodszych istot parających się magią. Stąd też byłby skory do pokazania im paru przydatnych w życiu sztuczek, umożliwiających przetrwanie wśród ludzi oraz samym Świecie Cieni. Bez obaw, za darmo lub za jakąś drobną przysługę, znajdującą się w zasięgu możliwości danej postaci. Przykładowo, jeżeli dany Czarownik wywodził się z arystokracji – chodziłoby o użyczenie wpływów. W przypadku półświatku przestępczego - przeszmuglowanie czegoś lub kogoś z punktu A do B itd.
Drugą opcją byłoby opłacenie go, jako najzwyklejszego nauczyciela - osobiście lub za czyimś pośrednictwem. Równie dobrze możemy kombinować i z angażem osoby trzeciej – na zasadzie przysługi lub spłaty długu przez którąś ze stron.
Podchodząc do tego z innej strony, jest jeszcze wariant z wymianą informacji - podszkolenie w dziedzinie A, w zamian z trening w arkanach B.

Oferta skierowana głównie do Czarowników i Faerie z umiejętnością „Władcy żywiołów”. Niemniej zawsze możemy nieco ubarwić całość. Początkujący wampir lub wilkołak? W Spiralnym Wymiarze na pewno znajdowały się księgi o specyfice tychże ras. Wszelkiej maści alchemicy i szermierze - w tym ludzie i Nefilim? Furtki się znajdą.

Jedynym technicznym obostrzeniem jest datacja, w latach 2001-2019 byłoby to praktycznie niemożliwe. Przy czym nie ma żadnych przeszkód w nawiązaniu współpracy na samej fabule^^Bez obaw, nie zniknę bez słowa, i tego samego oczekuję. Ponadto, zwłaszcza w przypadku świeżynek, zawsze podpowiem i dopomogę z KP i w innych kwestiach.
Kontakt: preferowany DC - Kościej#7987 - lub PW

Aktualne 22/12/2019


Sina Taualai

26


165 cm


Don't give up to find your fortune When you don't know where to start.[Cytuj]
Multikonta: Ray M., Lereena
Samoański wilczek szuka!

Z braćmi źle, a bez nich jeszcze gorzej

Sina pochodzi z ogromnej rodziny wilkołaków, a jej część rodziny wcale nie odstaje od reszty gałęzi. Córka pół-Kubanki z rodziny Robertsów (tak, masz od razu pokrewieństwo w Oscarze) i czystej krwi wilkołaka z Samoa. Na dokładkę przybrana ciotka Eve, która dość często wpadała na herbatkę, a także bardzo daleka kuzynka Meghan, która raz od wielkiego dzwonu wpada w odwiedziny, zostawiając kuzynom prezenty. No i do tej gromadki brakuje dwóch braci opisanych w historii - starszego i młodszego od Siny. Wizerunek jest całkowicie dowolny, może poza tym, że powinno brać się pod uwagę czynniki w postaci karnacji matki i ojca, no i oczywiście imię z samoańskiego, bo tradycja (choć tu zależy oczywiście, co wymyśliła mamusia). Na pewno starszy z braci ma w bonusie relki z Zaheerem, którego mógł w którymś momencie spotkać i kiedy Sina była ranna, poprosił go o pomoc, bo akurat był w pobliżu. W bonusie tatuś policjant, graczce marzy się taki z wizem Dwayne’a Johnsona <3

AKTUALNE 0/2

I loved you and you wanted me dead!

W którymś momencie życia Sina się zakochała, ale niestety wybrała bardzo złą osobę. Jak tylko mu powiedziała o tym, że jest wilkołakiem, to coś mu chyba odwaliło. Spacer w świetle księżyca? Romantyzm czy pułapka? Jasne, że to drugie. Sina prawie wtedy zginęła, a on oczywiście w podskokach sobie uciekł na widok dwóch wkurzonych braci dziewczyny. Był łowcą wilkołaków, teoretycznie Przyziemnym (a przynajmniej za takiego wzięła go Sina), jednakowoż w tamtym czasie trzymał się z dwoma Nefilami - a konkretniej tak uznała wilkołaczyca.

AKTUALNE

Wszystko pozostałe!

Dalsza rodzina? Bierę. Sina ma naprawdę mnóstwo rodziny po całym świecie, bo Taualai są bardzo płodni, bardzo stadni i ogólnie lubią towarzystwo, tylko tu warunek jest bycia wilkołakiem. Dalej, Sina plątała się chyba po każdym zakątku świata, choćby po Azji czy konkretniej Japonii, więc mogła sobie narobić tam wrogów albo znajomości, raczej to drugie. Tu już rasa nie gra roli, podobnie jak wiek.

AKTUALNE

Czego oczekuję?

Przede wszystkim osoby, która nie zniknie z forum. Nie ukrywajmy, co to za przyjemność tworzenia relacji, gdy inny gracz zwyczajnie zniknie, ot tak bez słowa po niedługim czasie gry. Chciałabym także, żeby chętny był komunikatywny. Jeśli masz pytania, coś Ci nie pasuje, chciał(a)byś coś zmienić, dodać od siebie - zwyczajnie napisz do mnie. Jestem otwarta i nie gryzę, da się ze mną dogadać. Zależy mi, żeby nam się dobrze grało.

Co oferuję?

Na pewno kogoś, kto nie zamierza się wynosić z forum. Dobrze mi tu, prędzej zrobię kolejną postać, niż sobie pójdę. Mogę zagwarantować ciekawe wątki ze swoją postacią, na pewno dynamiczne akcje i reakcje. Moje postacie żyją własnym życiem i często robią to, co chcą - a ja potem muszę się dwoić i troić, by je wyciągać z bagna, w które wpadły po uszy. Obiecuję, że nie zagryzę ani nie będę robić dram i cyrków jako graczka, gdy po prostu nam nie wyjdzie. Jeśli ja będę miała jakieś uwagi/pomysły/cokolwiek - na pewno się odezwę, a nie zamilknę bez słowa. Ignorowanie drugiej osoby to najgorsze, co można zrobić. Na pewno też pomogę przy karcie i ogólnie przy forum <3

Kontakt

PW.
Discord: White Wolf#6743
GG: 4545270
ShoutBox forum, jeśli aktualnie na nim siedzę - może się zdarzyć, że jednak przeoczę.

06.01.2020
It's so hard to fight the demons, when they live inside your heart

Lereena

800 (26)


165 cm


Wild and free just like the sea.[Cytuj]
Multikonta: Ray M., Sina
Syrenka poszukuje towarzyszy niedoli!

Where are you, my son?

Lereena i Byakko mają dwójkę dzieci - córkę Alaylę i syna, zresztą bliźniaka. 250-letnia para wróżek przyszła na świat na Ciemnym Dworze, praktycznie nigdy nie dowiadując się niczego na temat swojego prawdziwego ojca. Wizerunek dla syna jest już wybrany przez rodziców z racji, że plan polegał na upodobnieniu go bardzo do ojczulka, a sam syn ma do wyboru albo zrobienie kelpie, albo syreny. W bonusie załączamy również relki z Zaheerem, który nauczał dzieci magii i oczywiście przyjaźnił się z matką. No i oczywiście ogromną rodzinkę Wróżek (w której chyba żaden potomek nie był planowany).

AKTUALNE

Come to my my children!

W życiu Lerka powiększyła swoją rodzinę nie raz i nie dwa, nie tylko przez wpadkę, ale również i przez adopcję czy przemianę Przyziemnych w pół-wróżki. Oczywiście opiekowała się nad nimi tyle, ile było trzeba, wdrażała we wszystko i uczyła. Maksymalnym wiekiem takich wróżek jednak jest 600 lat - Lerka wszakże jest dość młoda, a do historii trzeba maleństwa wcisnąć, nie może to też kolidować z jej celami z dawnych lat.

AKTUALNE

We’re siblings, but… I don’t care?

Lereena jest córką Catriony, co czyni ją siostrą Nimat. Tej części jednak nie poszerzamy (wystarczy nam królewskich wróżek) - ojciec, czyli Gwardzista z Ciemnego Dworu, który zresztą porwał małą Lerkę i wychował jak na gwardzistę przystało (no nie ukrywajmy, ojcem był beznadziejnym), rodzinkę na pewno miał. Czy to inne dzieci, czy to braci, którzy mogli mieć potomków dalej - wybór dowolny. Sam gwardzista był trytonem, więc warto brać to pod uwagę, ale wciąż w grę wchodzą inne podrasy faerie. Wiek rodzeństwa, kuzynostwa i dalszej rodziny? Całkowicie dowolny, byle zgodny z ograniczeniami na forum.

AKTUALNE

Czego oczekuję?

Przede wszystkim osoby, która nie zniknie z forum. Nie ukrywajmy, co to za przyjemność tworzenia relacji, gdy inny gracz zwyczajnie zniknie, ot tak bez słowa po niedługim czasie gry. Chciałabym także, żeby chętny był komunikatywny. Jeśli masz pytania, coś Ci nie pasuje, chciał(a)byś coś zmienić, dodać od siebie - zwyczajnie napisz do mnie. Jestem otwarta i nie gryzę, da się ze mną dogadać. Zależy mi, żeby nam się dobrze grało.

Co oferuję?

Na pewno kogoś, kto nie zamierza się wynosić z forum. Dobrze mi tu, prędzej zrobię kolejną postać, niż sobie pójdę. Mogę zagwarantować ciekawe wątki ze swoją postacią, na pewno dynamiczne akcje i reakcje. Moje postacie żyją własnym życiem i często robią to, co chcą - a ja potem muszę się dwoić i troić, by je wyciągać z bagna, w które wpadły po uszy. Obiecuję, że nie zagryzę ani nie będę robić dram i cyrków jako graczka, gdy po prostu nam nie wyjdzie. Jeśli ja będę miała jakieś uwagi/pomysły/cokolwiek - na pewno się odezwę, a nie zamilknę bez słowa. Ignorowanie drugiej osoby to najgorsze, co można zrobić. Na pewno też pomogę przy karcie i ogólnie przy forum <3

Kontakt

PW.
Discord: White Wolf#6743
GG: 4545270
ShoutBox forum, jeśli aktualnie na nim siedzę (jako Sina Taualai zapewne) - może się zdarzyć, że jednak przeoczę.

06.01.2020
From the shores through the ancient mist, you bear the mark of my elven kiss. Clear the way, I will take you home, to eternal bliss.

Ray Moonwater

23


150 cm


If you die, I swear to Raziel, I'll kill you.[Cytuj]
Multikonta: Lereena, Sina
Nefil grzecznie czeka!

She sold me! AGAIN!

Ray nie wiedziała, kogo brała jako Parabatai, a o tym dowiedziała się całkiem boleśnie, zostając kartą przetargową w wielu transakcjach na przestrzeni lat. Mogła zostać wymieniona zarówno w formie pomocy, długu życia, jak i po prostu zapłatę “róbta co chceta”. Oczywiście sam “nowy właściciel” nie musiał wypełniać całkowicie swojej części umowy, oszukując tym samym nefilim, ale wciąż Ray zyskiwał na własność. Warunki umowy można dogadać, tak samo jak formę spłaty długu.

AKTUALNE 1/3

Pamiętam Cię! Kiedyś Ci pomogłam!

W dzieciństwie, Ray uratowała pewną wróżkę z więzienia Instytutu w Ameryce - dokładniejsze miasto do ustalenia. Została uwięziona praktycznie za nic, bo takie było widzimisię łowców, po prostu doszło do pomówień, które umieściły ją za kratkami. 10-letnia wówczas Ray najpierw z Wróżkiem porozmawiała, bo nie pasowała jej ta nieścisłość względem prawa, jakie winno być egzekwowane, a potem wypuściła niewinną istotę. Dla Ray było to wydarzenie na tyle istotne, że poprawiło jej pewność siebie.

AKTUALNE

Family… Yay or nay?

Ta dalsza raczej, bo najbliższa jest w większości już martwa poza jedną kuzynką (i dziećmi poniżej 15 roku życia). Babka mogła mieć również i jakiekolwiek, nawet szczątkowe rodzeństwo, które robi za kolejne odgałęzienie rodu. Wiek tu jest raczej dowolny, relacje również są do dogadania, szczególnie między całymi gałęziami, w końcu mogą wspierać albo linię Takody (czyli linię Ray), albo Ohanzee (czyli tą drugą, bardziej wierną Clave i niechętną do Podziemnych). No, chyba że będziesz czarną owcą w rodzinie Ohanzee i będziesz bliżej Takody.

AKTUALNE

Are you friend or foe?

Ray można nie lubić z różnych powodów. Z jej podejścia do zasad Clave, za samo to, że żyje (i ma spiczaste uszy), a także za jej sposób bycia. Bardzo łatwo chwyta wrogów przy różnych okazjach i tychże na pewno ma więcej niż przyjaciół przy swoim trudnym charakterze i aktualnym kijkiem w tyłku. Znaczy, jest gorzej niż było. Przyjaciele też się przydadzą, choć o tych zdecydowanie trudno, nie ukrywajmy, Ray jest… dziwna.

AKTUALNE

Czego oczekuję?

Przede wszystkim osoby, która nie zniknie z forum. Nie ukrywajmy, co to za przyjemność tworzenia relacji, gdy inny gracz zwyczajnie zniknie, ot tak bez słowa po niedługim czasie gry. Chciałabym także, żeby chętny był komunikatywny. Jeśli masz pytania, coś Ci nie pasuje, chciał(a)byś coś zmienić, dodać od siebie - zwyczajnie napisz do mnie. Jestem otwarta i nie gryzę, da się ze mną dogadać. Zależy mi, żeby nam się dobrze grało.

Co oferuję?

Na pewno kogoś, kto nie zamierza się wynosić z forum. Dobrze mi tu, prędzej zrobię kolejną postać, niż sobie pójdę. Mogę zagwarantować ciekawe wątki ze swoją postacią, na pewno dynamiczne akcje i reakcje. Moje postacie żyją własnym życiem i często robią to, co chcą - a ja potem muszę się dwoić i troić, by je wyciągać z bagna, w które wpadły po uszy. Obiecuję, że nie zagryzę ani nie będę robić dram i cyrków jako graczka, gdy po prostu nam nie wyjdzie. Jeśli ja będę miała jakieś uwagi/pomysły/cokolwiek - na pewno się odezwę, a nie zamilknę bez słowa. Ignorowanie drugiej osoby to najgorsze, co można zrobić. Na pewno też pomogę przy karcie i ogólnie przy forum <3

Kontakt

PW.
Discord: White Wolf#6743
GG: 4545270
ShoutBox forum, jeśli aktualnie na nim siedzę (jako Sina Taualai zapewne) - może się zdarzyć, że jednak przeoczę.

06.01.2020

  
<div style="width:310px;margin-top:5px;"><div style="font-family: 'Cinzel', cursive;font-size:13px;color: #D2D8DD; text-shadow: 0px 1px 4px #fff;float:left;margin-right:150px;">Some nights you drink tea, some nights you drink whiskey.<img src="https://i.imgur.com/M1u3sMO.gif" style="width:150px;float:right;box-shadow:0px 0px 5px #D2D8DD;border-radius:20px;margin-left:-40px;margin-right:-150px;margin-top:-40px"><img src="https://i.imgur.com/nf9u4kC.gif" style="width:150px;box-shadow:0px 0px 5px #D2D8DD;border-radius:20px;margin-right:-40px;margin-top:5px"><div style="width:150px;font-family: 'Cinzel', cursive; font-size:13px;color:#D2D8DD; text-shadow:0px 1px 4px #fff;float:right;margin-top:40px;margin-right:-160px;">And some days you fight demons. Your demons.
<div width="310px" style="font-family: 'Dancing Script', cursive; font-size:22px;color:#D2D8DD; text-shadow:5px 5px 10px #000;padding-top:2px;margin-top:-7px;margin-left:-275px">Raven Moonwater

Camellia Morgan

230


170 cm


everything we love, we turn to ash.[Cytuj]
SZUKANKO

RODZEŃSTWO

Poszukuje rodzeństwa, a konkretnie brata. Jako, że Camellia ma jakieś 230 lat, to chętnie bym przygarnęła wampira, który pochodzi od tej samej matki, lecz urodził się kilka lat wcześniej i został oddany do przytułku. Mogliby się poznać w jakimś konkretnym miejscu, lecz on by nie wyjawił tego, kim dla niej jest. Oczywiście Morgan ma również rodzeństwo od demonicznego ojca, ale chciałabym kogoś bliższego.

WYMAGANIA

— Szukam osoby, która byłaby otwarta i komunikatywna. Przyjme każdy, ciekawy pomysł lub sugestie.
— Aby taka osoba pisała mi, czy coś jest nie tak.
— Ktoś, kto zostanie tu na dłużej.
— Chętnie przyjmę kogoś z wizerunkiem Alberto Rosende, ale jeśli spodoba Ci się ktoś inny, to czemu nie.

Aktualne 08.01.2020


Kontakt:
— Na PW (mogę tam również podać mojego discorda)
what are you willing to lose?

Skye

368 lat


158 cm


Oh, it's funny how the warning signs can feel like they're butterflies[Cytuj]
KAWAŁEK NIEBA

tajemniczy wybawiciel 0/1

W biografii Skye pojawia się fragment, w którym młoda wróżka wraz ze swoją matką udaje się nad jezioro w Faerielandzie. Tam dochodzi do próby utopienia szesnastoletniej Skye, która wciągnięta pod wodę finalnie traci przytomność. Gdy się budzi, leży samotnie na brzegu - po matce nie ma śladu podobnie jak po osobie, która ją uratowała. Na przestrzeni kolejnych 300 lat driada próbuje znaleźć swojego wybawcę, lecz zawsze kończy w ślepym zaułku.
W karcie nie pojawiają się żadne inne szczegóły dotyczące tajemniczej postaci, więc jest wiele możliwości na to w jaki sposób dalej rozpiszemy historię tej dwójki. Osobiście wolałabym aby była to postać męska, która wykazałaby się większą siłą od nimfy i w wieku przynajmniej 450/500 lat w tamtym momencie, gdyż w trakcie incydentu matka Skye była w podobnym wieku i potrafiła umiejętnie wykorzystać swoje moce. Na chwilę obecną mam kilka pomysłów jak dalej rozwinąć relację Skye i wybawiciela po ich pierwszym, prawdziwym spotkaniu jednak to pozostawiam do uzgodnienia z ochotnikiem przez pw <333
Dodatkowe informacje, które mogą pomóc przy uzupełnieniu historii:

» Ojciec Skye był rycerzem Jasnego Dworu ale miał również wiele znajomości w Ciemnym Dworze, więc postać może mieć z nim jakieś powiązania ze względu na jego profesje. Mogłoby to oznaczać wcześniejsze spotkanie i jakąś znajomość między Skye i jej tajemniczym wybawcą
» Jako driada, Skye za młodu spędzała dużo czasu w lesie na praktykowaniu swoich umiejętności, po incydencie unikała lasów po zmierzchu oraz nie zbliżała się do większych zbiorników wodnych
» Mniej więcej w wieku 200 lat została szpiegiem Jasnej Królowej i często opuszczała Faerieland, by wędrując po całym świecie zdobywać informacje o innych Podziemnych
» Po ogłoszeniu Zimnego Pokoju wróżka utknęła w świecie Przyziemnych i zamieszkała w Yorku gdzie do dziś ma mieszkanie
» Gdy portale zostały na nowo otwarte, Skye kręciła się w tą i z powrotem jak kopnięta ale po zniszczeniu Wróżkolandu znów tkwi w świecie Przyziemnych

Przyrodnie rodzeństwo 0/3

Jako jedyne dziecko rycerza i nimfy, Skye nie posiadała oficjalnego rodzeństwa, które wraz z nią zamieszkiwałoby jedno domostwo w Jasnym Dworze. Nie zamykałam jednak furtki i istnieje duża możliwość, że po tajemniczym zniknięciu matki - zakładając, że ta przeżyła - młoda wróżka nieświadomie zyskała jakieś pół rodzeństwo.
Aby nie ograniczać gracza, w karcie Skye nie ma podanych żadnych szczegółów i możemy wspólnie obgadać najmniejsze i największe rzeczy mające wpływ na nasze postacie :D Może to być czystej krwi faerie jak również pół faerie, które narodziło się jako człowiek w świecie ludzi i zostało zabrane do Faerielandu. W tym przypadku ilość, płeć oraz wizerunek nie ma żadnego znaczenia, jedyny warunek to wiek - nie więcej niż 300~320 lat.

bratnia dusza 0/1

Chociaż w karcie jest jasno zaznaczone, że Skye ma problem z przywiązywaniem się do ludzi, otwarciem się na nowe znajomości i w ogóle trudność w nawiązywaniu kontaktu z innymi, chciałabym żeby miała choć jedną osobę, której udało się przebić przez twardą skorupę driady. W mojej idealnej fantazji byłaby to osoba, której Skye może powierzyć każdy sekret i zdradzić każde marzenie bez obawy, że coś z tego zostanie ujawnione albo użyte przeciwko niej. Ów przyjaciel byłby również swego rodzaju trenerem behawioralnym dla Skye, który stopniowo uczyłby ją sposobów na lepszy kontakt z innymi. Płeć, wiek oraz rasa nie grają tutaj żadnej roli i panuje wszelka dowolność w tej kwestii jednakże ze względu na historię wróżek i łowców taka relacja musiałaby przetrwać najpierw próbę czasu i wymagałaby większego zaangażowania, niż znajomość między Skye i przedstawicielem każdej innej grupy. Byłoby dobrze gdyby przyjaciel był starszy bądź w podobnym wieku by mogli sobie towarzyszyć od młodszych lat, chociaż zapoznanie się dopiero w czasie teraźniejszym jak najbardziej wchodzi w grę. Ta relacja pozostałaby czysto platoniczna i tylko na gruncie przyjaciół - żadnej zmiany we wrogów etc.

obiekt westchnień 0/1

Jak sama nazwa wskazuje chciałabym znaleźć dla Skye jakiegoś pana, do którego mogłaby sobie powzdychać :lol: Wizji na tą relację mam kilka i bardzo chętnie się nimi podzielę z osobą zainteresowaną. Zaznaczę, że żadna z tych opcji nie musi przewidywać End Game i wszystko możemy bardzo ładnie ustalić, jak mówi moje motto: jestem bardzo elastyczna! Wiek i rasa postaci są mi zupełnie obojętne, ale jak wspomniałam w ogłoszeniu wyżej wszelkiego rodzaje relacje z łowcami będą wymagały większego przekonania i zaangażowania bo Skye jest do nich bardzo uprzedzona i łatwo nie odpuści. Jeśli chodzi o wizerunek też nie będę wybrzydzać, ale jeśli będzie to nowa postać to docenię wszelkie konsultacje <3aktualne <3 12/01/2020

  

POSZUKIWANIA KLIK

Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo