Shadows of York Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Shadowhunter
Administrator

Shadowhunter

666 lat

Czarownik

Śmierć

Adminowanie

All paths lead to death.

Wysłany: 2017-10-22, 14:59   Poszukiwania [Cytuj]

Poszukiwania postaci
W tym temacie możecie wystawiać poszukiwania postaci - ojca, matki, brata, siostry, kuzynki, ciotki, kochanki, żony, męża, dzieci i nie tylko. Proszę pamiętać o aktualizacji poszukiwań. Posty pozostawione bez opieki zostaną automatycznie usunięte w ciągu miesiąca, z kolei te oznaczone jako nieaktualne - natychmiast.

Regulamin Poszukiwań
Krótki regulamin poszukiwań ma za zadanie unormować sprawy związane z pisaniem poszukiwań.

1. Staramy się, aby wszystko było pisane jasno i zrozumiale, a na końcu wpisujemy preferowany rodzaj kontaktu.

2. Zdjęcia umieszczane w poszukiwaniach nie mogą naruszać pewnych zasad, prosimy ograniczyć nagość i wulgarność zdjęć i gifów.

3. Po odnalezieniu odpowiedniej osoby prosimy zmienić status poszukiwań, na nieaktualny. Administracja w miarę regularnie będzie oczyszczała temat.

4. Po 30 dniach od daty wstawienia poszukiwania tracą swoją ważność, stają się nieaktualne i zostają usuwane z tematu.

TYTUŁ

TU WPISZ TREŚĆ POSZUKIWAŃ

Kod:
<center><div class="temat"><div class="temattytul">TYTUŁ</div>
<div class="temattekst">TU WPISZ TREŚĆ POSZUKIWAŃ
</div></div></center>
[Profil] [PM] [E-mail]

Faoiliarna Creswell

Faoiliarna Creswell

24

Wilkołak

-

Grafik Komputerowy

O wilku mowa, a wilk tu...

Wysłany: 2018-08-20, 17:59   
   Nimat
[Cytuj]

Wszystkiego po trochę
Na sam początek – Masz pomysł, który możnaby dopasować do relacji z Fao? Wal śmiało, chętnie przyjmę jakiekolwiek powiązania, które możnaby potem jakoś fajnie rozegrać. Postaci mogą być zarówno już istniejące na forum, jak i zupełnie nowe. Jestem otwarta na propozycje i na modyfikacje tego, co zaraz będę rozpisywać niżej <33

1. Relacje jeszcze z czasów dzieciństwa, Limerick (czyli od 1994 do 2000 roku). Mogły się one urwać po wypadku [Fao miała wtedy 6-7 lat] i teraz odnowić. Mogły być jakoś podtrzymane przez internet, czy w inny sposób. Jestem otwarta, można się dogadać, tutaj raczej pasowałyby relacje pozytywne/neutralne, ale jak ktoś ma pomysł na jakąś negatywną to też chętnie przygarnę <3

2. Relacje z czasów po wypadku, czyli osoby z watahy w Chepstow + osoby z miasteczka (2000-2010).
Tutaj mogę w gratisie zaoferować również relacje z Finnem (starszym bratem Fao). Relacje te w większości pewnie zostałyby zerwane po ucieczce Fao z miasteczka (2010 rok). Podzielę to na kilka możliwości, żeby było czytelniej.

Negatywne. Stado ogółem nie przyjęło zbyt dobrze dwójki wilkołaczych sierot, raczej ich ignorowali, osoby zbliżone im wiekiem mogły ich próbować dręczyć, a w szczególności Fao, np. podrzucając jej pająki, czy w inny sposób, tu już zostawiam kreatywność graczowi, który zechce podczepić się pod ten pomysł relacji. Po jakichś 10 latach Fao w samoobronie zabiła syna alfy i zniknęła, więc jeśli teraz spotkałaby w York kogoś ze starego stada to relacja może się rozwinąć w różne strony. osoba może jej nienawidzić za zabicie przyjaciela. Serio, zostawiam to otwarte i do dogadania, jak komu będzie bardziej pasować do urozmaicenia postaci <3
Inną opcją tutaj jest też np. traktowanie Fao neutralnie, ignorowanie jej do czasu zabicia w afekcie. Ktoś może mieć jej dalej za złe zabicie syna alfy i teraz ją nienawidzić. Może nawet ktoś miałby ochotę zrobić samego alfę tamtego stada? Kwestia otwarta i do dogadania.

Pozytywne/neutralne. Znajomości ze szkoły, miasteczka, może ktoś, kto nie szedł ślepo za stadem i jednak po cichu zaprzyjaźnił się z rodzeństwem Creswellów, nawiązał z nimi nić porozumienia w tajemnicy przed resztą stada? Może ktoś, kto od początku uważał, że stado źle przyjęło sieroty i potem, po zachowaniu stada wobec Fao, która zabiła syna alfy tylko się w tym upewniła? Może ktoś jednak uwierzyłaby w wersję wydarzeń Fao i jej współczuł przez ten czas? Może jakieś szkolne miłostki? Jakaś przyjaciółka od serca? Trochę idzie tu wymyślić i dopasować ;D

3. Relacje po ucieczce ze stada, Norwich + Leeds (2010-końcówka 2017). Fao raczej unikała już wtedy nadnaturalnych, więc największe pole do popisu mają tutaj przyziemi i wszyscy Ci, którzy ukrywaliby swoją nadnaturalność/których Fao nie mogłaby rozpoznać po zapachu. Tutaj najpewniej jakieś znajomości ze szkoły i studiów, znajomości z barów, czy z miasteczka. Przez jakiś rok-dwa między 2013, a 2017 była na wymianie uczelnianej w Leeds (jeśli ktoś się pod znajomość z uniwerka w Leeds będzie chciał podczepić to polecam zagadać dodatkowo do Soni, też tam w tym czasie była ;D ).

4. Relacje w York. Fao jest w York jakoś od końcówki 2017/początku 2018. Wypadałoby, żeby już znała kilka osób, więc i relacje z tego okresu chętnie przyjmę. Pewnie szlajała się po barach, na pewno próbowała się otwierać trochę bardziej niż wcześniej na nadnaturalnych i nie mijać ich szerokim łukiem. Na stada (bo do niedawna były fabularnie dwa, chociaż w drugim chyba nie było nawet graczy tylko same npc) na pewno reagowałaby początkowo z nieufnością. W marcu brała udział w potyczce watahy Kierana z wampirami i kłusownikami, więc może i tu byłby jakiś punkt zaczepienia? Co do reszty to idzie się dogadać, piszcie, a coś się na pewno wymyśli :D

KONTAKT:
Discord: Lama#9514 [Preferowany kontakt przez ten komunikator]
GG: 7123822 [Trzeba kopnąć na sb/pw, żebym włączyła]
Eden: Lama
Ewentualnie PW

wszystko AKTUALNE 24.01.2019

[Profil] [PM] [E-mail]

Nimat

Nimat

1007

Faerie

-

Szpieg

"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak odwieczna tajemnica, jak niekończąca się przygoda..."

Wysłany: 2018-12-13, 20:14   
   Fao
[Cytuj]

Wróżkowej rodziny i innych

1) Rodzeństwo – Nie mam o nich nic w karcie, jednak dopuszczam możliwość, że któreś z rodziców mogło mieć więcej dzieci niż tylko Nimat. Jest tu spora dowolność co do kreowania postaci, więc zostawiam tutaj otwartą furtkę na ustalenia! Przygarnę każdego! :james:

2) Dzieci – Nimat jest na tyle stara i zakładam, że miała już tylu kochanków, że i różne dzieci mogły się tutaj pojawić. Maksymalny wiek dziecka, które mogłaby urodzić ustaliłam sobie na około 860 lat, jednak jak zawsze - można się dogadać! Jestem naprawdę otwartą osobą jeśli chodzi o ustalanie czegokolwiek, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom. :lama:

3) Adoptowane dzieci – Tutaj zostawiam furtkę głównie dla ludzi i półwróżek. Nimat lubi czasem namieszać komuś w życiu i możliwe, że mogła sobie któregoś człowieka upatrzyć i uwikłać w intrygę mającą na celu ściągnięcie danej osoby do faerielandu i zamienienie go w półwróżkę. Oczywiście jeśli już się na to decydowała, to roztaczała swoją opiekę nad taką osobą i przygarniała ją pod swoje skrzydła, czasem też spełniała jakieś jej życzenie, jednak skoro to było jej "dziecko" to najpierw informowała je o konsekwencjach cudotwórstwa. W każdym razie tutaj również jest dowolność co do postaci i można wszystko ładnie dogadać, żeby wpasować postać <3

4) Inne – Jestem również otwarta na wszelkich kuzynów, kuzynki i inne powiązania rodzinne, jak i na różne inne możliwości na relacje z postaciami! Masz jakiś pomysł i myślisz, że Nimat pasowałaby do niego idealnie? Napisz do mnie, a coś na pewno razem ustalimy! <33

Co oferuję?
– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to poinformuję o tym, dlatego też chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, również w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję.
– Aktualnie w planach mam adopcję Anthonego, więc potencjalne dzieci Nimat mają już przyszywanego braciszka, z którym również można ustalić jakieś relacje!
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, jednak staram się dawać znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wróżkach jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków, avków, albo sama avatary zrobić <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci!

KONTAKT:
Discord: Lama#9514 [Preferowany kontakt przez ten komunikator]
GG: 7123822 [Trzeba kopnąć na sb/pw, żebym włączyła]
Eden: Lama
Ewentualnie PW
Aktualne 24.01.2019
[Profil] [PM] [E-mail]

Eleanor Coleridge

Eleanor Coleridge

21/560

Wampir

Mr. Black

Właścicielka Nocnego Klubu oraz Teatru

one garden two serpents eden never stood a chance

Wysłany: 2019-01-08, 19:57    [Cytuj]

...Wszystkiego po trochę...

Poszukuję osób, które nie zniknął z dnia na dzień.
Chcę stworzyć ciekawe wątki oraz relacje.
Moja postać poszukuje kilku chętnych na ciekawe akcje.

1) Potomek:
Eleanor w swoim życiu przemieniła kilka osób (max 4). W związku iż ma już dwóch "synów" pozostały jeszcze dwa wolne miejsca.
W Karcie postaci nie jest nic napomknięte o przemienionych osobach aby była większa możliwość do stworzenia wampira.

Poszukuję kobiety lub mężczyzny. Jeden wampir ma max 220 lat, drugi wampir zaś ok 200 lat.
Jeśli chodzi o ludzkie lata nie narzucam tu wieku, ale preferowany max do 35 lat.

2) Wróg:
Nie ukrywam iż Eleanor w dawnych czasach mordowała wiele osób i nigdy nikt nie zdobył dowodów na jej winę. Krwawe stróżki krwi pozostawiała po sobie, jednak jej spryt był znacznie większy niż zdolności łowcze kogokolwiek. W swojej wielkiej karierze na jej koncie pojawiało sie sporo przewinien. Zapewne znalazła się jakaś osoba, która chce ją odnalezć i porwać? Torturować? Zdobyć jakieś informacje? Zabić? Możliwości jest wiele, szczególnie iż lista uśmierconych przez nią osób jest spora.
Trochę pikanterii można dodać w wątki postaci.

3) Członków Organizacji
W trakcie tworzenia jest Organizacja- Azyl dla Wampirów. Eleanor ma swoją wizję stworzenia takiej organizacji, która nie zmusza nikogo do przyłączenia się, ale oferuje schronienie, sporo krwi, spory teren prywatny i wiele więcej.
Każdy może zdobyć swoje osobiste stanowisko (łowca, szpieg, zbrojmistrz, hacker, ochrona, posłaniec itd).

W razie pytań zapraszam na PW lub Discord Eleanor#6498
AKTUALNE! 25.01.2019
[Profil] [PM] [E-mail]

Catriona

Catriona Vanora

1100

Faerie

Wysłany: 2019-01-09, 20:25   
   Eleanor
[Cytuj]

Rodzina Królewska Jasnego Dworu

Co ode mnie?
– Nie zniknę nagle z forum.
– Aktualnie na fabule pojawi się moja córeczka Pierworodna więc będzie się działo
– Codziennie odpisuję, a jeśli coś mi wypadnie informuję o sytuacji

1) Rodzeństwo – Nie napisałam nic o nich w karcie, ale jeszcze jedno dziecko Królowa miała. Matka to Królowa Jasnego Dworu, która niestety nie żyje.

4) Dalsza rodzina – Catriona nie znała swojej całej rodziny, ale może pojawi się tutaj jakaś kuzynka lub kuzyn? Daleki młody wujek? Wszystko możemy ustalić na spokojnie.

Pragnę powiększyć rasę wróżek, gdyż ich jest bardzo mało, a mają bardzo ciekawy opis i możliwości.

KONTAKT:
W razie pytań zapraszam na PW lub Discord Eleanor#6498
Aktualne 25.01.2019
[Profil] [PM] [E-mail]

Caranthir

Caranthir

603 (18)

Czarownik

???

Wiedźminka

Know when fairy tales cease to be tales? When people start believing in them

Wysłany: 2019-01-19, 18:42   
   Anna Valerious
[Cytuj]

Młode Carełkowe...

Poszukuję kogoś (do dwóch duszyczek) mogących zostać określonymi mianem "moje młode". Dlaczego nie "dzieci" w pełnym tego słowa znaczeniu? Już wyjaśniam! Otóż z Caranthir raczej średni, w najlepszym razie, materiał na matkę - niemowlętami czy kimś w wieku wczesnoszkolnym zupełnie się nie przejmie oraz wychowania pisklaka od zera nie podejmie, choćby i takie stworzonko miało tego samego demonicznego ojca co ona. Będzie się wypierać statusu "mamy", a gdyby takie słówko padło z ust młodzika, to zapewne jeszcze by po łepku palnęła! Oficjalnie zawsze określi swą rolę jako mentorską.
Co innego czyny. Z pewnością nauczy walczyć, co by podopieczny/czna nie pozostała bezbronna w popapranym dzisiejszym świecie. Rygorystyczny trening z magią bojową, i opcjonalnie bronią białą, byłby chlebem powszednim adepta. Podobnie z innymi dziedzinami magii również, z wyłączeniem bardziej zaawansowanych iluzji, bram i uzdrawiania. Od czasu do czasu śniadanie przygotuje, a gdy latorośl padnie z wymęczenia na środku salonu, zaniesie do łóżka, przebierze, otuli kołderką i jeszcze w czółko ucałuje!
Wypiera się ale i tak kocha, na swój pokrętny sposób...

~ ~ ~

Garść wymogów technicznych:
Płeć: męska lub żeńska, światopogląd niczego innego nie uwzględnia
Rasa: Czarownik, (bardzo) ewentualnie Faerie + biała lub żółta
Umiejętności Magia bojowa/Władca żywiołów/dodatkowa bojowa II klasy - Wiedźminka będzie katować treningiem do skutku, byle "latorośl" potrafiła się obronić!

Czy będzie to relacja z zażyłością mocno rodzinną, czy nieco luźniejszą - to oraz kwestie biograficzne są do ustalenia na pw/gg (50334782)! No i najważniejsze, zależy jak będzie nam wychodziło w praktyce; chemia jest najważniejsza ^^

Od siebie dodam: święta nie jestem, zdarzy mi się lekki zastój albo nieobecka, ale nie znikam! W sprawach technicznych dopomogę, tak samo jak i wizerunkowych (w tym skośnych, wliczając w to mniej "zniewieściałych" lub cosplayerów).

AKTUALNE (13.02.2019)

[Profil] [PM] [E-mail]

Anna Valerious

Anna Valerious

518 (26)

Wampir

British Empire

Search & Destroy

Cute and deadly

Wysłany: 2019-01-19, 23:33   
   Caranthir
[Cytuj]

Potomkowie

492 lata czystego wampiryzmu to szmat czasu, więc na pewno znalazło się kilka chwilek czasu wolnego, które dało się spożytkować na przemianę paru ludzi w Szlachetne Czerwonki ;)
Tak więc poszukuję stworzonek, które zostały przemienione przez Annę:

Wiek: preferowany 449 i mniejszy - do 1570 postać przebywała blisko wampirzego rodzica, więc pole do manewru apropo spokrewnienia jest mniejsze aniżeli po wspomnianej dacie. Pod kątem biologicznym, wstrzymywałaby się aż do czasu osiągnięcia przez kandydata/tkę odpowiedniego wieku; żadnych dzieci. Próg maksymalny to ~55 lat. I drobny haczyk, im była starsza tym miała większe wymagania wobec kandydata.
Płeć: wampirzyca preferowała mężczyzn, choć gdyby upatrzyła odpowiednią niewiastę, bez oporów wbije w nią swoje kły
Rasa: Anka to rasistka, zwłaszcza wobec ludów z kolonii brytyjskich (czarni, indianie, hindusi itd.) , więc raczej mało prawdopodobne aby zdecydowała się na którąś z tych opcji. Z Nefilim specjalnych zatargów nie miała więc mogłaby pokusić się o spokrewnienie któregoś z nich.
Profesja: główny punkt zaczepienia, gdyż ta postać najczęściej zwracała uwagę na wszelakiej maści osobników powiązanych z militaryzmem (dowódcy, zabójcy, najemnicy, żołnierze itp.). Nie oznacza to, iż przedstawiciele innych branży byli automatycznie skreśleni, ot musieli mieć w sobie "to coś" skłaniającego do spokrewnienia.

Poza paroma powyższymi ogólnikami, reszta jest do ugadania, tudzież negocjacji ^^

Tatuś!

Jak, na Wampira, bardzo leciwa postać. Jeden z pierwszych przemienionych; przebywał na dworze Vlada w czasie składania ofiary dla Hecate. Rycerz, wojownik, zabójca - wszystkie te synonimy doskonale oddają jego żywot, zarówno za życia jak i po śmierci... przynajmniej do 1570 roku. Wtedy też zaginą w akcji i wielu uznało go za martwego...
... ale czy aby na pewno tak się stało?

Postać z niewielką ilością odgórnych wymagań:
- przemieniony w wieku 20 - 40 lat
- spokrewnił Annę w 1526 roku, razem podróżowali i pracowali (zabójcy; ku chwale Wampirów) do 1570. Więcej szczegółów w KP. Po tym znika z jej życiorysu aż do chwili obecnej
- Europejczyk
- Znakomity wojownik (fechtunek/broń improwizowana/broń krótka)

To, skąd dokładnie pochodził, imię i nazwisko, a także wszystko po 1570 dowolne. Grunt to aby istniał w miarę zgrabny powód na jego zniknięcie z kart historii, a przynajmniej jego stara tożsamość. Może upozorował własną śmierć aby chronić swoich podopiecznych? Podjął się arcytrudnego i długiego zadania, a po wszystkim nie chciał mącić Annie w jej poukładanej egzystencji?

Lokaj

Każda szanująca się arystokratka ma własnego Lokaja, Anna również. Nie jest on jednak człowiekiem od parzenia herbatki czy prac porządkowych pokroju zamiatanie + odkurzanie + zmywanie podług. Temu Panu bliżej do jej prawej ręki i osobistości której może powierzyć część sekretów. Dyskretny, morderczo skuteczny, bez skazy... oto jego trzy cechy podstawowe. Nie raz z eleganckiego przyjęcia lądowali po środku strzelaniny, i jak dotąd, wychodzili z tego w całości. Towarzysz zbrodni? Ochroniarz? Doradca? Pełni wiele ról...
... dlatego, dla uproszczenia, prawnie pełni zawód Lokaja.

Personalia Pana XYZ nigdzie się nie przewijają, więc przy okazji jego tworzenia jest masa dowolności. Sam haczyk jest jeden... utargować u administracji wzrok :love:

P.S. Wampiryzm wliczony w cenę, od jakiegoś czasu myśli o jego przemianie...
~ ~ ~

Od siebie dodam: święta nie jestem, zdarzy mi się lekki zastój albo nieobecka, ale nie znikam! W sprawach technicznych dopomogę, tak samo jak i wizerunkowych (w tym skośnych, wliczając w to mniej "zniewieściałych" lub cosplayerów).

Preferowany kontakt: pw/gg (50334782)

AKTUALNE (13.02.2019)

[Profil] [PM] [E-mail]

Margaret Nightwind

Margaret Nightwind

26

Nefilim

Finlay Nightwind

zabijanie demonów, a do tego przyszła mama

dancing with the demons in our minds

Wysłany: 2019-01-21, 00:05   
   Nyx, Shan, Kieran, Noah
[Cytuj]

PARABATAI

Pilnie poszukuję PARABATAI!

Jedna już była, ale się zmyła, dlatego też postanowiłam napisać kolejne poszukiwania i tym razem liczyć na szczęście.

Parabatai Margaret jest w wieku zbliżonym do jej, czyli około 27 lat, urodzona w Idrisie. Znają się od dziecka. Parabatai pochodzi z równie znamienitego rodu, mieszkała w posiadłości sąsiadującej z rezydencją Whitelightów, w okolicach lasu Brocelind. Dziewczynki wychowały się razem, były swoimi najlepszymi przyjaciółkami i powierniczkami największych tajemnic. Sebastian - starszy, nieżyjący już brat Margaret - starając się zapewnić siostrze odpowiednie treningi, mógł ją zabierać do "sąsiadów" i tam trenowały razem. Rodzice Margaret nie interesowali się nią, szkoląc Jamesa na swojego najlepszego wychowanka, przy okazji byli opętani przez demony, które później zaatakowały York i zmusiły wielu do walki. Dziewczynki, które wychowały się razem i czuły, że są połączone, zapragnęły dopełnić tą relację więzią Parabatai!

Biorąc pod uwagę fakt, że istniała już na forum Parabatai Margaret - Arteria Blackthorn, fabularnie ustalone zostało, że ostatni rok nie był dla niej zbyt szczęśliwy, miała sporo problemów, które skończyły się dla niej wyjątkowo pechowo, do tego w międzyczasie zakochała się i została zraniona, a to było powodem jej zniknięć. Między Margaret i Parabatai popsuło się znacznie, ale dziewczyny chcą walczyć o siebie.
Fabularnie rozegrałabym to na zasadzie kolejnego zniknięcia, mogło się stać coś poważniejszego, dogadamy się!

Wymagań szczególnych nie mam, ani co do wyglądu, ani co do ścisłego wieku. WAŻNE, że NIE MUSI nazywać się Arteria Blackthorn, imię dowolne, właściwie. Wszystko do dogrania na PW!

Jedynym wymaganiem jest zostanie na dłużej i nie znikanie :omg:

Kontakt na PW <3

Sena

Sena

24

Nefilim

Można zamknąć oczy na rzeczywistość, ale nie na wspomnienia.

Wysłany: 2019-01-21, 17:24    [Cytuj]

Rodzina

1) Szukam Nefilim, który "odnalazłby" Senę i pomógł jej wrócić do miejsca, w którym powinna się znajdować. Relacja może się rozwinąć w dowolnym kierunku.
2) W związku z tym szukam również rodzinki do której mogli należeć rodzice panny Yurdal, kuzyni, ciocie, wujkowie z dowolną koncepcja i bez ograniczeń, karta pozwala na sporo swobody w tym względzie.
3) Jako, że Sena ma wrócić do swojego rodzaju to przydałby się jej nauczyciel, który pomógłby nadrobić wszystkie braki i te historyczne i te nazwijmy zawodowe. Relacja też może się dowolnie rozwinąć, w zasadzie Można to połączyć z pierwszym punktem poszukiwań, jeżeli ktoś będzie miał chęć.

Kontakt przez PW bądź discord Beth#1984

Opal Lengyel

Opal Lengyel

170

Czarownik

Craig

Właścicielka Chelidonium/Dowódca Czarowników

And in the sea that is painted black, creatures lurk below the deck but you are a king and I am a lionheart

Wysłany: 2019-01-21, 20:15   
   Viv, Devana
[Cytuj]

Merlinie, gdzieś się podział?

Szukam mentora Opal, który gdzieś się zapodział (gdzieś po napisaniu jednego posta), a w życiu owej czarownicy stanowi ważne miejsce. Nie tylko pomógł w momencie, gdy odkryła swoje moce, ale także wprowadził w dorosłość i zawsze był dla niej oparciem, nieważne co się działo i jak bardzo kobieta miała przekichane. Traktuje Opal jak córkę, ona za to jego jak ojca.
Merlin był dobrym czarownikiem, jego miłością za to była wróżka Morgana, za czasów istnienia Jasnego Dworu jego księżniczka, zabita jakieś pół roku temu przez złą Krucjatę Oczyszczenia. A i tak jakiś czas wcześniej nie dawał znaku życia. Co się z nim działo przez ten czas, gdzie on się podziewał!
Czego wymagam?
By Merlin był czarownikiem i to starym, najlepiej by miał jakieś 750-800 lat.
Przez większość życia był raczej tym dobrym. Oczywiście po śmierci swojej miłości mógł się całkowicie odmienić.
Nie znikaj, bo mi będzie smutno :c
Czasem zdarza mi się zamulić z postem, ale nie krzycz, napiszę go, jak tylko znajdę czas!
Co oferuję?
Mnóstwo relacji, zaczynając od Opal, przez:
- ukochanego czarownicy, którego "tatuś" może nienawidzić, jak i polubić;
- prapra...prabratnicę Opal, która ciągle pakuje się w kłopoty, a że prawie jak rodzina to warto znać;
- pewnego wróżka, z którym musimy zagrać pewne retro opowiadające o historii zniszczenia pewnej wazy ;>
Wprowadzenie do forumowego świata i możliwość dręczenia mnie każdym możliwym pytaniem.
Dramę związaną z powrotem Merlina po tak długiej nieobecności, jak i sprawę ze śmiercią ukochanej.
Gwarancję tego, że nie ucieknę, trochę już na tym forum przesiaduję.
Coś jeszcze wymyślę.

Kontakt na pw lub Discorda: Agnis#9981 Tu dam więcej szczegółów.

Aktualne!
21.01.19
<3
[Profil] [PM] [E-mail]

Rebekah Whitelight

Rebekah Whitelight

18

Nefilim

Brak

-

Raz kozie śmierć

Wysłany: 2019-01-23, 13:48    [Cytuj]

Partner dla Beci

Mężczyzna, który zawróci jej w serduszku. Stanie się dla niej kimś więcej niż przyjacielem i powiernikiem.

Co mogę zaoferować? Na pewno ciekawe sesje. Wszystko jest do ustalenia, czy się spotkali, czy nie. Może być to też osoba już grająca na forum. Chętnych zapraszam na PW :)

Aktualne 23.01.2019r

[Profil] [PM] [E-mail]

Nicolaus T. Wayland

Nicolaus Theodore Wayland

40

Nefilim

Wszystkie uczucia wpycham do sejfu i zatrzaskuję za nimi drzwi, na wypadek, gdyby któremuś zachciało się wydostać.

Nauczyciel Run i walki mieczem, Lewa ręka szefa Instytutu

At the end we are all losers

Wysłany: 2019-02-18, 19:08    [Cytuj]

Zwiałem, by uniknąć odpowiedzialności, ale karma zawsze wraca

Nico swoje w życiu przeszedł. Osierocony w wieku trzynastu lat przez kolejne siedem mieszkał w Instytucie w Nowym Yorku, doskonaląc się, nawiązując znajomości, z czasem stając się obiektem westchnień co poniektórych osób. Pani X była młodsza od niego o 2 - 3 lata. Imponował jej inteligencją, bystrością, talentem i usposobieniem, nic więc dziwnego, że od słowa do słowa zaczęli się spotykać i po kilku takich spotkaniach dziewczyna oświadczyła, że jest w ciąży. Wayland spanikował i razem ze swoim parabatai uciekł, zostawiając dziewczynę samą i z wizją samotnego rodzicielstwa.
Szukam owej niewiasty. Kobieta raczej nie pała do niego sympatią, mimo że minęło dwadzieścia lat, nie jest w stanie mu tego wybaczyć, ma mu to za złe i przy najbliższej sposobności urwałaby mu warsztat pracy. Dowiedziała się, że jest w Londynie, ale umknął, nim udało im się spotkać.
To tak w skrócie. Nie podałam żadnych danych na temat owej niewiasty, więc masz pełną dowolność co do jej zrobienia. Warunkiem jest tylko wiek, musi być maksymalnie trzy lata od niego młodsza, dziwnie wygląda szesnastolatka z brzuchem, prawda? Co do wyglądu, na pewno się dogadamy, jestem ugodową osóbką. Ta relacja będzie bardzo skomplikowana, nie wiadomo, co z tego wyjdzie, w końcu on ją zranił jak tylko najbardziej można, prawda? Istnieje sporo możliwości rozwinięcia tej relacji, coś na pewno nam wyjdzie.

Nigdy cię nie poznałem ale jesteś z mojej krwi. Jesteś Wayland

Szukam najmłodszego członka rodziny Wayland. Tego, którego Nico porzucił, nim jeszcze się urodził, bo bał się odpowiedzialności, która mogła na niego spać. Nie nadaje się na ojca, albo po prostu się tego boi. Dziecko jest tylko wspomniane w karcie, więc tutaj także wielka dowolność, co do tworzenia postaci. Może to być chłopak, bądź dziewczyna, nawet bliźniaki ujdą, skoro on myślał, że chodzi tylko o jedno dziecko. Dzieciątko musi mieć dwadzieścia lat, być oczywiście Nefilim i nie pałać sympatią do swojego ojczulka, który niczym tchórz czmychnął do kolejnej nory. Wygląd pozostawiam Tobie, obiecuję skomplikowaną relację z rodzicielem i sporo dram. Może jednak będą szczęśliwą rodzinką?

Masz w sobie jego krew. Proszę, zostań bym czuł, że on nadal jest obok mnie

Poszukiwania odnośnie zmarłego parabatai, Alana, którego śmierć od jedenastu lat opłakuje Nico. Szukam kuzyna owego mężczyzny, a jeszcze lepiej jakby trafił się brat/siostra. Jest to dla mnie stosunkowo kluczowa postać, gdyż Wayland był bardzo przywiązany do mężczyzny, kochał go całym sercem, był jego jedyną rodziną. Teraz z kimś, kogo notabene także zna spory czas, chce wspominać tego, który zginał. Ta osoba będzie powiernikiem jego sekretów, powinna wspierać go na każdym kroku, odciągać od głupot, pokazać, że życie może jeszcze być pierwsze. Nie lubię wiele narzucać, dlatego zawsze daję wolną rękę, jeśli chodzi o tworzenie postaci. W karcie jest wspomniane tylko imię mężczyzny, Alan. Nazwisko, pochodzenie, historia i reszta zależą od ciebie, dam tylko kilka uwag, jeśli się zdecydujesz. Ta osoba będzie WAŻNA w życiu Nico, wiele może z tego wyjść.

Teraz tylko Tobie mogę ufać, stojąc nad przepaścią nie boję się, bo jesteś ze mną

Poszukuję obecnego najlepszego przyjaciela Nico. Po stracie Alana, bardzo ciężko mu było komukolwiek zaufać, więc nim te osóbki zdały sobie sprawę z relacji, minęło trochę czasu i nie mowa tutaj o miesiącach, chodzi o co najmniej trzy lata. Potrzeba mi kogoś cierpliwego, otwartego, dobrego słuchacza, ale także i z pazurem. Ktoś, kto zna Nico takiego, jakim jest, gdy niczym się nie zamartwia, gdy nie ma na głowie problemów. Nie wykluczam, że chcę to pociągnąć w ognistą stronę, ale to zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Płeć jest dla mnie obojętna, tutaj akurat nie wymagam tworzenia nowej postaci.

Dodatkowo szukam wszelkiej maści romansów z innymi rasami, wrogów i wszystkiego, czego dusza zapragnie. Nie bawimy się w ucieczkę, rozumiem, że każdy ma swoje życie, więc nie wymagam odpisu co dzień. No i nie znikamy, a wszystko będzie cacy <3

Kontakt przez PW albo discorda
Mika#5203

Wszystko aktualne na dzień 18/02/2019

It seems to me like a journey without end,
So many years, too many battles
We've finally arrived, now we're standing at the gates,
Heroes of the day, legends forever

Nicosiowe szukajki

[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]