Shadows of York Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Shadowhunter
Administrator

Shadowhunter

666 lat

Czarownik

Śmierć

Adminowanie

All paths lead to death.

Wysłany: 2017-10-22, 14:59   Poszukiwania [Cytuj]

Poszukiwania postaci
W tym temacie możecie wystawiać poszukiwania postaci - ojca, matki, brata, siostry, kuzynki, ciotki, kochanki, żony, męża, dzieci i nie tylko. Proszę pamiętać o aktualizacji poszukiwań. Posty pozostawione bez opieki zostaną automatycznie usunięte w ciągu miesiąca, z kolei te oznaczone jako nieaktualne - natychmiast.

Regulamin Poszukiwań
Krótki regulamin poszukiwań ma za zadanie unormować sprawy związane z pisaniem poszukiwań.

1. Staramy się, aby wszystko było pisane jasno i zrozumiale, a na końcu wpisujemy preferowany rodzaj kontaktu.

2. Zdjęcia umieszczane w poszukiwaniach nie mogą naruszać pewnych zasad, prosimy ograniczyć nagość i wulgarność zdjęć i gifów.

3. Po odnalezieniu odpowiedniej osoby prosimy zmienić status poszukiwań, na nieaktualny. Administracja w miarę regularnie będzie oczyszczała temat.

4. Po 30 dniach od daty wstawienia poszukiwania tracą swoją ważność, stają się nieaktualne i zostają usuwane z tematu.

TYTUŁ

TU WPISZ TREŚĆ POSZUKIWAŃ

Kod:
<center><div class="temat"><div class="temattytul">TYTUŁ</div>
<div class="temattekst">TU WPISZ TREŚĆ POSZUKIWAŃ
</div></div></center>
[Profil] [PM] [E-mail]

Faoiliarna Creswell

Faoiliarna Creswell

24

Wilkołak

-

Grafik Komputerowy

O wilku mowa, a wilk tu...

Wysłany: 2018-08-20, 17:59   
   Nimat
[Cytuj]

Wszystkiego po trochę
Na sam początek – Masz pomysł, który możnaby dopasować do relacji z Fao? Wal śmiało, chętnie przyjmę jakiekolwiek powiązania, które możnaby potem jakoś fajnie rozegrać. Postaci mogą być zarówno już istniejące na forum, jak i zupełnie nowe. Jestem otwarta na propozycje i na modyfikacje tego, co zaraz będę rozpisywać niżej <33

1. Relacje jeszcze z czasów dzieciństwa, Limerick (czyli od 1994 do 2000 roku). Mogły się one urwać po wypadku [Fao miała wtedy 6-7 lat] i teraz odnowić. Mogły być jakoś podtrzymane przez internet, czy w inny sposób. Jestem otwarta, można się dogadać, tutaj raczej pasowałyby relacje pozytywne/neutralne, ale jak ktoś ma pomysł na jakąś negatywną to też chętnie przygarnę <3

2. Relacje z czasów po wypadku, czyli osoby z watahy w Chepstow + osoby z miasteczka (2000-2010).
Tutaj mogę w gratisie zaoferować również relacje z Finnem (starszym bratem Fao). Relacje te w większości pewnie zostałyby zerwane po ucieczce Fao z miasteczka (2010 rok). Podzielę to na kilka możliwości, żeby było czytelniej.

Negatywne. Stado ogółem nie przyjęło zbyt dobrze dwójki wilkołaczych sierot, raczej ich ignorowali, osoby zbliżone im wiekiem mogły ich próbować dręczyć, a w szczególności Fao, np. podrzucając jej pająki, czy w inny sposób, tu już zostawiam kreatywność graczowi, który zechce podczepić się pod ten pomysł relacji. Po jakichś 10 latach Fao w samoobronie zabiła syna alfy i zniknęła, więc jeśli teraz spotkałaby w York kogoś ze starego stada to relacja może się rozwinąć w różne strony. osoba może jej nienawidzić za zabicie przyjaciela. Serio, zostawiam to otwarte i do dogadania, jak komu będzie bardziej pasować do urozmaicenia postaci <3
Inną opcją tutaj jest też np. traktowanie Fao neutralnie, ignorowanie jej do czasu zabicia w afekcie. Ktoś może mieć jej dalej za złe zabicie syna alfy i teraz ją nienawidzić. Może nawet ktoś miałby ochotę zrobić samego alfę tamtego stada? Kwestia otwarta i do dogadania.

Pozytywne/neutralne. Znajomości ze szkoły, miasteczka, może ktoś, kto nie szedł ślepo za stadem i jednak po cichu zaprzyjaźnił się z rodzeństwem Creswellów, nawiązał z nimi nić porozumienia w tajemnicy przed resztą stada? Może ktoś, kto od początku uważał, że stado źle przyjęło sieroty i potem, po zachowaniu stada wobec Fao, która zabiła syna alfy tylko się w tym upewniła? Może ktoś jednak uwierzyłaby w wersję wydarzeń Fao i jej współczuł przez ten czas? Może jakieś szkolne miłostki? Jakaś przyjaciółka od serca? Trochę idzie tu wymyślić i dopasować ;D

3. Relacje po ucieczce ze stada, Norwich + Leeds (2010-końcówka 2017). Fao raczej unikała już wtedy nadnaturalnych, więc największe pole do popisu mają tutaj przyziemi i wszyscy Ci, którzy ukrywaliby swoją nadnaturalność/których Fao nie mogłaby rozpoznać po zapachu. Tutaj najpewniej jakieś znajomości ze szkoły i studiów, znajomości z barów, czy z miasteczka. Przez jakiś rok-dwa między 2013, a 2017 była na wymianie uczelnianej w Leeds (jeśli ktoś się pod znajomość z uniwerka w Leeds będzie chciał podczepić to polecam zagadać dodatkowo do Soni, też tam w tym czasie była ;D ).

4. Relacje w York. Fao jest w York jakoś od końcówki 2017/początku 2018. Wypadałoby, żeby już znała kilka osób, więc i relacje z tego okresu chętnie przyjmę. Pewnie szlajała się po barach, na pewno próbowała się otwierać trochę bardziej niż wcześniej na nadnaturalnych i nie mijać ich szerokim łukiem. Na stada (bo do niedawna były fabularnie dwa, chociaż w drugim chyba nie było nawet graczy tylko same npc) na pewno reagowałaby początkowo z nieufnością. W marcu brała udział w potyczce watahy Kierana z wampirami i kłusownikami, więc może i tu byłby jakiś punkt zaczepienia? Co do reszty to idzie się dogadać, piszcie, a coś się na pewno wymyśli :D

6. Miłości. I tutaj muszę zaznaczyć już na samym początku, bo to jednak jedna z ważniejszych relacji dla postaci – jeśli masz zwyczaj uciekania z forum bez żadnego powiadomienia, to nie pisz do mnie. Wolę wiedzieć na czym stoję i czy mam szukać kogoś innego na dane miejsce, czy jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać na danego gracza, aż wróci.
– Może być już postać istniejąca na forum, jak i całkowicie nowa.
– Relacji homo nie potrafię grać, więc w grę wchodzą tylko panowie.
– Rasy, wyglądu, czy wieku postaci nie narzucam, za to osobiście wolałabym rozgrywać wszystko od początku, ze względu na historię Fao i jej traumę po próbie gwałtu. Można ustalić, że znają się już od jakiegoś czasu, można przy tym skorzystać z czegoś, co wypisałam wyżej, albo ustalić razem coś innego, ale sam związek musiałby wyjść na fabule.
– Jeśli znajdzie się ktoś, kto będzie tworzyć postać i będzie zainteresowany to chętnie pomogę w szukaniu wyglądu/avków/ogarnęciem forum, na ile sama je ogarniam.
– Do tego uprzedzam z góry, że Fao może mieć w niektórych momentach ataki paniki, kiedy coś będzie się dla niej za szybko toczyło, więc proszę się nie zrażać, to kiedyś minie, jak wyleczy się w końcu całkiem z traumy.
– Ogółem jestem otwarta na propozycje w tej kwestii, nie chcę nikogo ograniczać, czy czegoś narzucać, dlatego też nie rozpisuję żadnego konkretnego pomysłu na tę relację, bo wolę to dogadać z osobą, która się zgłosi. Ogólnie ze wszystkim można się dogadać i dojść do kompromisów, żeby i Tobie i mi dobrze się grało, wystarczy napisać! <3

KONTAKT:
Discord: Lama#9514 [Preferowany kontakt przez ten komunikator]
GG: 7123822 [Trzeba kopnąć na sb/pw, żebym włączyła]
Eden: Lama
Ewentualnie PW

wszystko AKTUALNE 03.12.2018

[Profil] [PM] [E-mail]

Ceris

Ceris Grim

20

Czarownik

singiel

sprzedawca w sklepie zielarskim

Angel of Darkness

Wysłany: 2018-11-25, 18:56   
   Xavier, Elvan, Rose
[Cytuj]

POSZUKIWANIE KOGOŚ DO KOCHANIA:

Witam, szukam kogoś dla Cerisa. Cóż... jeśli chodzi o miłość to u czarownika jest to dość skomplikowane. Młodzieniec po prostu nie zna tego uczucia. Poza tym jeśli postać będzie nie człowiekiem to będzie widział jego rogi jak u diabła, a jak zdejmie bluzkę to wielkie, czarne krucze skrzydła. Nie każdy by był zachwycony jeśli tak by wyglądał. Tak jest z Cerisem, chłopak nie umie zaakceptować swojego prawdziwego wizerunku, więc także dla bezpieczeństwa się maskuję.
Jeśli chodzi o rasę to dowolne, wizerunek też. Jednak wolałabym kobietę, jednakże jak coś możemy jeszcze o tym porozmawiać.

Zapraszam do poszukiwań i pisania na pw lub na gg: 7833635

Aktualne 25.11.2018
[Profil] [PM] [E-mail]

James D. Whitelight

James Dominic Whitelight

24

Nefilim

Shantae Whitelight

Szef Instytutu

Wysłany: 2018-11-26, 20:34   
   Adam, Misha, Minnie
[Cytuj]

NAJLEPSZY PRZYJACIEL

BFF poszukiwany!

Poszukuję dla Jamesa najlepszego i w sumie jedynego przyjaciela jeszcze z czasów Akademii. Nocny Łowca z krwi i kości, tropienie demonów oraz walka to jego pasja. Dla Jamesa odwieczny rywal i niedościgniony wzór, z którym jednak znalazł wspólny język. Są niemal jak bracia. Pomimo swoich talentów pan X może być nieco niepokorną duszą nie zawsze stosującą się do rozkazów z góry. Może wie lepiej, a może lubi się buntować? Kto wie.

Imię i nazwisko: Dowolne, choć fajnie jakby był ze znanego rodu
Wizerunek: Dowolny, osobista propozycja to Jamie Campbell Bower w roli Jace'a
Narodowość: Dowolna, choć raczej dorastał w Idrisie
Rasa: Koniecznie Nefilim

Postać już raz stworzona pod nazwą Rhett Herondale. Fajną ciekawostką było jego uzależnienie od Yin Fen, z którym się zmagał.

Kontakt PW lub GG (5841784)

AKTUALNE (07/12/2018)

Did somebody say ship?
[szukajki]
[Profil] [PM]

James D. Whitelight

James Dominic Whitelight

24

Nefilim

Shantae Whitelight

Szef Instytutu

Wysłany: 2018-11-26, 23:06   
   Adam, Misha, Minnie
[Cytuj]

POSZUKIWANI NIEBIESCY

Jeśli myślisz, że jedyne czym zajmują się Nefilim to walka, to jesteś w olbrzymim błędzie.
Jesteśmy rasą od ponad tysiąca lat zajmującą się zgłębianiem tajemnic Podziemnego i Przyziemnego świata i choć polowanie na demony to nadal nasze główne zajęcie, nie jest jedyne.

Właśnie dlatego Instytut w York poszukuje Nefilim na stanowiska:

1. Zespół naukowy - patolodzy, biolodzy, chemicy, fizjolodzy .. najbardziej światłe umysły umiłowane w szeroko rozumianej nauce. Skupiają się głównie na badaniu oraz analizowaniu dostarczanych próbek oraz sekcjach zwłok zabitych demonów oraz innych stworzeń

2. Zespół medyczny - ważny, jeśli nie najważniejszy. Urazy, skaleczenia i znacznie poważniejsze schorzenia w Instytucie są na porządku dziennym, dlatego Nefilim nie mogą obejść się bez lekarzy-specjalistów, których królestwem jest Izba Chorych. Osoby te łączą wiedzą o anielskich runach, magicznych specyfikach oraz medycynie by jak najszybciej stawiać swoich towarzyszy na nogi, niejednokrotnie również na polu walki.

3. Bibliotekarz/Bibliotekarka - księgi są preferowanym od lat sposobem na przekazywanie informacji z pokolenia na pokolenie. To w nich kryją się odpowiedzi na tysiące pytań, ale potrzeba odpowiedniej osoby by je znaleźć. Jeśli jesteś bibliofilem, a cicha, zakurzona Biblioteka Ci nie straszna, dołącz do nas!

4. Opiekun zbrojowni - dobrze dobrana i wykonana broń podobno jest niczym przedłużenie kończyny. Często to nie Nefilim wybiera swój oręż, a oręż wybiera jego. W Instytucie nie może zabraknąć znawcy tematu. Osoba ta odpowiedzialna jest za zgromadzony w zbrojowni sprzęt oraz jego konserwację, chętnie służy też poradą i pomaga w doborze broni, a może nawet sama zajmować się jej projektowaniem/ulepszaniem (w teorii, praktykę pozostawiając Żelaznym Siostrom).

5. Mentorzy - jedni przypominają dobrych wujaszków, inni twój najgorszy koszmar. Mentorzy zajmują się szkoleniem młodszych Nefilim. Są odpowiedzialni za dostarczenie im potrzebnej wiedzy oraz wyćwiczenie odpowiednich umiejętności. Osoby powszechnie szanowane, to do nich należy kształtowanie przyszłego pokolenia Nocnych Łowców i przekazanie im najważniejszych wartości.

6. Specjaliści od przesłuchań - zespół, który zmusi do śpiewania każdego niepokornego Demona lub Przyziemnego. Znajdzie się tu miejsce zarówno dla małych sadystów jak i Łowców biegłych w sztuce psychologii. Nada się każdy, kto lubi ciągnąć innych za język, dosłownie np. metalowymi obcęgami albo w przenośni. You choose.

7. Szpiedzy - kontrwywiad, zwał jak zwał. Te osoby zajmują się głównie pozyskiwaniem informacji czy to od Przyziemnych czy Podziemnych. Przeważnie cechuje ich charyzma oraz spory urok osobisty. Niejednokrotnie uwodzą swoje 'wtyczki' , ale czasem zajmują się też brudną robotą, a nawet skrytobójstwem. Biegli w tropieniu i śledzeniu swoich celów, z czasem stają się ich 'cieniami'. Część z nich podlega bezpośrednio pod Clave.

8. Adepci - niekoniecznie młodzi i niekoniecznie z anielskich rodzin. W szeregach Nefilim znajdzie się też miejsce dla mieszańców (pół Faerie-pół Nefilim) oraz Przyziemnych ze Wzrokiem chcących wstąpić w szeregi Niebieskich. Oczywiście dla wszystkich obowiązkowe są wieloletnie szkolenie, a dla Przyziemnych również ceremonia przemiany w Nefilim przy pomocy Kielicha Anioła. Trzeba jednak pamiętać, że jest to proces niebezpieczny i może zakończyć się śmiercią kandydata

Z pytaniami lub po więcej informacji zgłaszać się na PW!

Wszystko aktualne

Did somebody say ship?
[szukajki]
[Profil] [PM]

Kieran A. Vaughan

Kieran Alexander Vaughan

33

Wilkołak

Misha

Fotograf

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.

Wysłany: 2018-12-03, 01:23   
   Margaret, Nyx, Shantae, Noah
[Cytuj]

SYN POSZUKIWANY

Znalazłem Cię, kiedy miałeś 3 lata, zostałeś sam w lesie, Twoja matka wilkołak była martwa. Nie pochodziłeś z Londyńskiej watahy. Postanowiłem się Tobą zająć, choć miałem tylko kilkanaście lat. Potraktowałem Cię jak syna, adoptowałem, dałem swoje nazwisko. Wszyscy śmiali się, że jestem idiotom, w końcu kto normalny bierze na swoje barki opiekę nad małym dzieckiem, porzuconym, pozostawionym samemu sobie. Nie mogłem Cię zostawić. Uczyłem Cię wszystkiego, w końcu zacząłeś mówić do mnie "tato". Byłem Twoim ojcem, w końcu to nie ma znaczenia kto Cię spłodził, a to, kto wychował. Dałem Ci wszystko, co mogłem dać, w szczególności ojcowską miłość...

Poszukuję syna, a raczej oddaję postać do przejęcia. Straciłem nadzieję na jego powrót, a to bardzo istotna dla Kierana postać. W końcu jest jego nastoletnim synem, prawda?

LINK DO KARTY POSTACI

Powyżej znajduje się link do Karty Postaci, bazując na niej można stworzyć nową kartę.
Wyglądem chciałbym, aby był podobno do Kierana, nawet jeśli nie łączą ich więzy krwi. Zależałoby mi albo na Codym Christianie, którego wygląd był użyczany poprzedniemu Connorowi, ewentualnie można rozważyć inne podobne twarze (na przykład Diego Barrueco, na niektórych zdjęciach można panów pomylić)!

Byłbym rad, wdzięczny dozgonnie i przede wszystkim bardzo szczęśliwy, jeśli syn by się znalazł w miarę szybko! Fabularnie można uznać, że gdzieś wyjechał, ewentualnie był przetrzymywany przez Złodupców z Krucjaty Leytona, traktowali go jako zakładnika, aby w odpowiednim momencie użyć do wymuszenia posłuszeństwa na Kieranie, ale udało mu się jakoś uciec. Wszystko to dogrania i dogadania.

Zainteresowanych zapraszam na PW! (Marg, Shan, Noah, Kieran).
Mam nadzieję, że się ktoś znajdzie!

A K T U A L N E
02/12/2018

Kieran Alexander Vaughan
What do you see in those yellow eyes? 'Cause I'm falling in pieces
[Profil] [PM] [E-mail]

Neil Harriss

Neil Harriss

800

Czarownik

kocham Gaela

zrobię to, za co zapłacisz

Carpe diem quam minimum credulo postero.

Wysłany: 2018-12-03, 11:53    [Cytuj]

Gdzie ty umrzesz, tam i ja umrę, i tam pochowany będę

Nie są to poszukiwania dla Neila, a dla drugiej postaci, która niedługo się stworzy. Nocny łowca, około 25-letni, w którego żyłach płynie krew rodu Verlack - nie nosi jednak ich nazwiska, gdyż jego ojciec pochodził z nieślubnego łoża, a sam łowca jest wnukiem Joe'ego Verlacka. Potrzebuję dla tworzącego się łowcy jego parabatai, jak wskazuje zarówno tytuł, jak i dołączony do poszukiwań gif. Nie ukrywam, że wolałabym, żeby to był mężczyzna - wtedy można wpleść jednostronną relację romantyczną (bo według zasad odwzajemniona miłość jest zarówno srogo karana, ale też sama w sobie niebezpieczna), ale nie jest to wymogiem (chociaż takie zauroczenie w swoim parabatai to motyw, który koniecznie chciałabym rozegrać ;x). Alec (bo bardzo lubię to imię) w przyszłości będzie w związku z młodym wampirem, w dodatku z mężczyzną; jeśli jego parabatai niekoniecznie uznaje mieszanie się łowców z podziemiem, to mogą wyniknąć z tego kolejne dramki :3 Jeśli ktoś koniecznie chciałby znać planowany przeze mnie wizerunek, to mogę się pochwalić na pw. [aktualne]
(m)

[Profil] [PM] [E-mail]

Hannah Cox

Hannah Cox

19

Wilkołak

A ugryź się w zad

Jaskółka, błyskawica w kościele obumarłym... Tnie jak czarne nożyce lęk, który ją ogarnia...

Wysłany: 2018-12-06, 20:47   
   Marcel Begum
[Cytuj]

SZUKAM PRZYJACIELA

Jak w tytule i nie, to nie jest żart. :omg:

Poszukiwany przyjaciel, najlepiej płci męskiej i w wieku zbliżonym do Han - warto więc chyba zaznaczyć, że nie chodzi tu o żadne miłosne zapędy. Rasa jest mi za to obojętna - Cox, jak to Cox, wyznaje kilka zasad w stylu: "je*ać Clave". Szczerze też wierzy, że faeries ufać nie wolno, a czarownikom nie warto, wilkołaki są nieobliczalne i śmierdzą, przyziemnych w pewne sprawy się nie miesza, a do niechęci w kierunku wampirów zmusza ją likantropia. Jak widać, pole do popisu jest więc... całkiem spore. XD
Nie, nie oferuję klepania po plecach i głębokich rozmów w parku - a przynajmniej nie dosłownie. Oferuję malowanie petami po chodniku, debilne przyśpiewki pod wpływem i grzebanie w złomie. Oferuję kłopoty i fochy, ale także to, że wyciągnę dla Ciebie ostatnią kiełbasę i skopię tyłek Twojemu problemowi - a przynajmniej zrobię to szybciej, niż o tym problemie pogadam.
Nie ukrywam, że mile widziani wszelkiego rodzaju wykolejeńcy, jednostki problemowe, nieogary, ciapaki - nie musisz być totalną ofiarą losu, ani ostatnim skurpołciem, żebym podzieliła się z Tobą gumą do żucia. Średnio jednak widzę tu kogoś pewnego i ułożonego, bo i opiekunów mam pod dostatkiem - teraz pragnę Sticha!

O mnie i koło mnie - jestem lamą. W dodatku zapracowaną po nos, więc z pewnością nie zostanę Twoim głównym wątkiem. Będę tylko dodatkiem, ale takim, który wkręci Cię w główną oś fabularną lub totalnie rozpitoli tą, którą już sobie stworzyłeś.
Nikogo nie lubię, mieszam się we wszytko.
Jak Karyna. Tylko inaczej.

aktualne! 06.12.2018

h.c.
DZIŚ MNIE IGNORUJESZ,
BO JESTEM TYLKO ZIEMNIAKIEM.
ALE JUTRO MOGĘ BYĆ FRYTKAMI I WTEDY BĘDZIESZ O MNIE BŁAGAŁ.

[Profil] [PM]

Seweryn Hermod Nestraven

Seweryn Hermod Nestraven

27

Nefilim

czuje coś do Rosy

poluje puki może

Porzuć przeświadczenie, że musisz trafić. Kiedy łucznik nie myśli o celu, wtedy zaczyna podążać drogą łuku.

Wysłany: 2018-12-08, 20:24   
   Soyung
[Cytuj]

SIOSTRO GDZIE JESTEŚ

Heja wam! Przed wami szukajki na jednego z Nestraven, a dokładniej mówiąc bliźniaczkę/parabatai, mianowicie wykruszyła się nam LUCETTE B. NESTRAVEN, więc trzeba znaleźć kogoś nowego co by aktywnie chciał naszą siostrą pisać. Co prawda był tutaj wizerunek Caity Lotz . Jednak nie jest on wymagany bardziej nam zależy na kilku akceptach w historii, ale o tym niżej (ja osobiście ukochałabym za ten wizerunek lub kogoś z Arrow)
Co warto wiedzieć:
-postać ma część historii napisanej, czy też wymaganej na potrzeby fabuły, czyli niektóre rzeczy będą narzucone z góry, a wszystko powiem chętnej osobie na PW
-oczywiście miłość ze strony Seweryna i ich młodszej siostry Sky,
-do wglądu miło by było przeczytać KP starej Luce jak i moją KP, by móc się odnaleźć, ale jak mówiłam sporo można też w KP zmienić, niektóre rzeczy o których porozmawiamy na PW czy na gg, na pewno będą podlegać dyskusji

Wiem, że mało informacji, ale mam nadzieję, że ktoś się skusi <3 jednak gwarantujemy mas gier i nie zapomnimy o naszej siostrze zwłaszcza Seweryn, któremu bardzo brakuje jej...

Proszę pisać na konto Seweryna lub na gg 8586689
REZERWACJA, 11.12.2018

[Profil] [PM] [E-mail]

Schuyler G. Nestraven

Schuyler G. Nestraven

19

Nefilim

Wysłany: 2018-12-08, 21:06    [Cytuj]

Poszukiwany dawca plemników

Schuyler będzie miała swój powrót, ale jak to na nią przystało nie może to być nic spokojnego. Maxa nie ma, więc dziewczyna próbowała uspokoić swój ból z dala od Instytutu. Alkohol i inne używki wraz z imprezami były tym, co stało się dla niej codziennością. Na jednej z nich po prostu posunęła się za daleko i w jej łonie zaczął rozwijać się cud nowego życia. Dziewczyna pamięta z wyglądu faceta, który jest ojcem jej nienarodzonego dziecka, ale nie zna jego imienia.
Fajnie by było, gdyby ojcem dziecka okazał się Nefilim, który właśnie został przeniesiony do Instytutu w NYC.
Po wszelkie szczegóły i dogadanie się zapraszam na gg.
AKTUALNE
[Profil] [PM] [E-mail]

Xavier Morningstar

Xavier Alexander Morningstar

31

Przyziemny

opiekuję się sam Charotte

pisarz, rysownik

Be strong like a Dragon

Wysłany: 2018-12-09, 18:10   
   Elvan, Ceris, Rose
[Cytuj]

Szukam chłopaka

Witam, poszukuję, więc dla Xaviera nowej miłości. Proponuję na rasę czarownika, bo najbardziej pasuję on do tego wizerunku. Zapewne każdy zna tą mordkę, ale dla nie wiedzących jest to Harry Shum Jr.
Jeśli chodzi o ich znajomość czy coś podobnego to pomogę.

Aktualne 09.12.2018

Jeżeli możesz się śmiać
mimo bólu i stanąć na nogi.Twoje słabości na pewno z czasem znikną.Jeżeli będziesz wylewać łzy, przerażony samotnością. Nikt Cię nie uratuje.
Nigdy.
Walcz, dopóki jesteś w stanie. Pięści w górę. I cokolwiek powiedzą, nie zbaczaj ze swojej drogi.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]