Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Poszukiwania postaci
W tym temacie możecie wystawiać poszukiwania postaci - ojca, matki, brata, siostry, kuzynki, ciotki, kochanki, żony, męża, dzieci i nie tylko. Proszę pamiętać o aktualizacji poszukiwań. Posty pozostawione bez opieki zostaną automatycznie usunięte w ciągu miesiąca, z kolei te oznaczone jako nieaktualne - natychmiast.


Regulamin Poszukiwań
Krótki regulamin poszukiwań ma za zadanie unormować sprawy związane z pisaniem poszukiwań.

1. Staramy się, aby wszystko było pisane jasno i zrozumiale, a na końcu wpisujemy preferowany rodzaj kontaktu.

2. Zdjęcia umieszczane w poszukiwaniach nie mogą naruszać pewnych zasad, prosimy ograniczyć nagość i wulgarność zdjęć i gifów.

3. Po odnalezieniu odpowiedniej osoby prosimy zmienić status poszukiwań, na nieaktualny. Administracja w miarę regularnie będzie oczyszczała temat.

4. Po 30 dniach od daty wstawienia poszukiwania tracą swoją ważność, stają się nieaktualne i zostają usuwane z tematu.TYTUŁ

TU WPISZ TREŚĆ POSZUKIWAŃ


Kod:
<center><div class="temat"><div class="temattytul">TYTUŁ</div>
<div class="temattekst">TU WPISZ TREŚĆ POSZUKIWAŃ
</div></div></center>
 

Nerezza

801


178 cm


My smile still shows through my bloody nose[Cytuj]
Stay with me, my blood

Możemy być dla siebie oparciem, ratując się nawzajem z najgorszych kłopotów. Dzielić się między sobą zdobytą wiedzą oraz razem dokonywać najbardziej zuchwałych czynów, niekiedy zakrawających o głupotę. Możemy także się nie lubić, syczeć na siebie przy każdym spotkaniu i udawać, że nic nas nie łączy. Nasza relacja może być skomplikowana, jednak jedno jest pewne – razem jesteśmy niepokonani, nikt nie jest w stanie przebić naszych łusek.
Szukam dla Nerezzy rodzeństwa, czarownika dowolnej płci i wieku. Ojcem jest Apep (Apophis), demon ciemności i chaosu, przedstawiany jako olbrzymi wąż. To, jaka relacja będzie łączyć nasze postacie ustalimy wspólnie – mam kilka propozycji, ale chętnie przygarnę każdy pomysł.
AktualneI'm careless when I wear my rebel clothes

Pamiętasz tamte czasy, gdy wspólnie paliliśmy wioski i uczyliśmy się przywoływać, mniej lub bardziej udanie, demony? Gdy chowaliśmy się w krzakach przy kupieckich traktach, by okradać niczego niespodziewających się handlarzy? Tamte wieczory, podczas których siedzieliśmy przy kuflu jakiegoś taniego piwa i planowaliśmy kolejne wybryki, wspominam jako te lepsze w moim życiu.
A może jesteś jednym z tych osób, z którymi ostatnio robię burdy w pubach, awanturuję się na ulicy oraz robię te wszystkie inne rzeczy, których nie przystoi? Ale my jesteśmy młodymi bandytami, nie przejmujemy się zdaniem przedwczesnych starców. Być może pijemy i palimy zbyt dużo, odwiedzamy najgorsze meliny, które traktujemy jako nasze miejsce, gdzie możemy być w pełni sobą.

Nerezza należy do tego typu osób, które mają luźne podejście do obowiązującego prawa. Dlatego szukam dla niej wspólników w zbrodni (także kochanek/kochanków), płeć, wiek i rasa obojętna. Może to być relacja z przeszłości – Rez parała się zakazaną magią, pozbawiła życia dużą liczbę osób, także nie stroniła od kradzieży. W Yorku jest od końca 2018 roku i zajmuje się głównie prowokowaniem bójek oraz przekraczaniem prędkości na swoim motocyklu, przydałby jej się partner do tego.
Aktualne


I can’t believe how much I hate

Może to ja zjadłam twojego kota, a ty o jeden raz za dużo nazwałeś mnie wariatką i furiatką? Albo pokłóciliśmy się o coś poważnego i od tamtej pory traktujemy się jak wrogowie? Nieistotnym jest dla mnie to, jak właściwie się zaczęło, ale wiem jedno. Nie lubię cię, ba, nienawidzę i mam ochotę wydrapać ci oczy za każdym razem, gdy cię widzę. Ty prawdopodobnie chcesz powyrywać mi wszystkie kudły, nie myśl, że ci na to pozwolę. Lubię sobie czasami wyobrażać, jak spadasz ze schodów, pewnie nie jednostronnie.
Rez wiele w życiu nabroiła, nie grzeszy sympatią, ma także problemy z kontrolowaniem agresji. Pewnie z tych powodów zrobiła sobie niejednego wroga i to właśnie ich szukam. Rasa, płeć, wiek dowolne. Powód do nienawiści ustalimy sobie razem, może to być coś poważnego lub przeciwnie, błahego, tak, że pewnie stał się już dawno nieistotny. Nasze postacie mogą się z czasem pogodzić albo nie, to już może przyjść z czasem.
AktualneKontakt: PW lub discord: Rez#8613
8.08.2019

  
 

Nimat

1007 lat


150 cm


"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak odwieczna tajemnica, jak niekończąca się przygoda..."[Cytuj]
Multikonta: Fao
Wróżkowej rodziny i innych


Kliknij na obraz, aby powiększyć.

1) Rodzeństwo

• Jedyną opcją jest rodzeństwo od strony ojca Nimat - Dżina, gwardzisty Ciemnego Dworu. Początkowo, przy wychowywaniu Nimat, zakładałam, że był surowym i wymagającym, ale też na swój sposób kochającym rodzicem. Później, kiedy po kilkuset latach spadła na niego opieka nad wnukiem widać już zmianę, był dla niego łagodniejszy i nie naciskał już aż tak na bezwzględne posłuszeństwo, nie narzucał też swojej woli co do kierunku, w którym ma zmierzać młoda wróżka pod jego opieką. Całą resztę można dogadać, dodatkowo rodzeństwo nie musi być dżinami - może być dowolną inną rasą (oprócz kitsune, z tego co mi wiadomo, ale to kwestia ich forumowego kanonu).

2) Dzieci – Tutaj mam dwie opcje:

• Biologiczne — Nimat kiedyś dosyć często romansowała, więc chętnie przygarnę kilkoro dzieciaczków. Rasa dowolna, tak samo charakter, czy stosunek z jakim odnoszą się do Matki. Maksymalny wiek dziecka, które mogłaby urodzić ustaliłam sobie na około 860 - 900 lat, zaś minimalny, ze względu na ustaloną historię postaci, aktualnie wynosi około 250 lat. Co do ojca - gracz, który się zgłosi ma pełną dowolność w wykreowaniu drugiego rodzica. Ba, jeśli będzie chciał poszukać na miejsce ojca gracza - nie mam nic przeciwko, bo może wyjść fajna relacja!

• Adoptowane — Tutaj zostawiam furtkę głównie dla ludzi i półwróżek, ale wróżki pełnokrwiste też przygarnę. Nimat lubi czasem namieszać komuś w życiu i możliwe, że mogła sobie któregoś człowieka upatrzyć i uwikłać w intrygę mającą na celu ściągnięcie danej osoby do faerielandu i zamienienie go w półwróżkę. Oczywiście jeśli już się na to decydowała, to roztaczała swoją opiekę nad taką osobą i przygarniała ją pod swoje skrzydła, czasem też spełniała jakieś jej życzenie, jednak skoro to było jej "dziecko" to najpierw informowała je o konsekwencjach cudotwórstwa. W każdym razie tutaj również jest dowolność co do postaci i można wszystko ładnie dogadać, żeby wpasować postać <3

4) Bliższa i dalsza rodzina – Kuzyni, kuzynki, ciotki i wujkowie, zakładam jednak, że od strony ojca, ponieważ od strony matki nie bardzo jest już miejsce (forumowe ograniczenia królewskich dzieci ;D). Może nawet ktoś pokusiłby się o zagranie macochą Nimat? Albo może ktoś chciałby wcielić się w Ojca?

5) Wrogów, przyjaciół, informatorów, czyli relacji wszelakich – Nimat przez kilkaset lat między 100, a 426 rokiem życia podróżowała po krainie przyziemnych, napotykając na swojej drodze różne istoty. Ciągle zmieniała tożsamości i imiona, oraz, co najwazniejsze, często spełniała życzenia. Gdzie tu haczyk? Życzenia zwykle tak obracała w głowie, żeby wyszło coś, czego życzący kompletnie nie chciał i potem używając aury i manipulacji wmawiała tym osobom, że to właśnie tego chcieli. Mogła również wdawać się w różne romanse, czy po prostu zaprzyjaźniać i zapoznawać z innymi rasami. Po 426 roku życia Nimat wróciła na Ciemny Dwór i zaczęła pracować jako szpieg, więc i tutaj znowu otwiera się kilka furtek. Może jacyś informatorzy? Ktoś, komu wybitnie nie spodobało się to, że nakablowała Królowi o buncie kogoś z rodziny, albo z bliskich tej osoby? A może ktoś, z kim Nimat mogła współpracować przy misjach szpiegowskich?

Czego oczekuję?
— Chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, była komunikatywna i w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję. Chodzi mi tutaj chociażby o komunikowanie, że odchodzi się z forum. Nie zjem za to, za to będę wdzięczna za szczerość i możliwość oddania postaci komuś innemu.

Co oferuję?
– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to postawię sprawę jasno i poinformuję o tym.
– Sporą już rodzinkę, z którą można zawiązać różne szalone relacje, a której można się przyjrzeć na drzewku na samym początku poszukiwań.<3
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, na ile mogę, to daję znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wróżkach jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków (Również tych, nadających się na dżiny!), avków, albo sama avatary zrobić. <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci! Naprawdę, można się ze mną dogadać, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom. :lama:

KONTAKT:
Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW
Aktualne 03.08.2019
 

Elena Ricoletti

25 lat


168 cm


And you're making the typical me break my typical rules[Cytuj]
Multikonta: Gabriel
We are family!
Uznałam, że ciekawie byłoby znaleźć Elenie na forum jakieś rodzinne powiązania, stąd poszukuję wszelkich krewnych - bliższych, dalszych, znanych lub nieznanych, Przyziemnych lub Podziemnych. Oto kilka moich propozycji:

- kuzyn/kuzynka - czyli rodzeństwo Isabelli - wilczycy, która przemieniła Elenę. Jedynym wymogiem jest tu włoskie pochodzenie oraz nazwisko di Costanzi (chyba, że chcesz tworzyć zamężną kuzynkę, wtedy nazwisko dowolne). Nie ograniczam się do żadnej konkretnej rasy. Isabella nie urodziła się wilkołakiem, więc jej rodzeństwo nie musi nimi być - możesz być zwykłym przyziemnym, możesz być wampirem lub półwróżką, ostatecznie można nawet pokombinować z czarownikami! Potencjalnych zainteresowanych zapraszam na pw po więcej informacji o tej części rodziny!

- wujek/ciotka - może to być rodzina od strony ojca lub od strony matki, i tutaj także - poza włoskim pochodzeniem, bo to element obowiązkowy! - daję bardzo dużą dowolność w tworzeniu postaci. Rasa też nie gra dużej roli, myślę, że pod każdą z grup spokojnie da się coś wymyślić.

- wszystko inne - czyli osoby nieuwzględnione wyżej. Kuzynostwo inne niż rodzeństwo Is? Dzieci kuzynostwa, dla których Elka mogłaby zostać najlepszą ciotką ever? A może przyrodnie rodzeństwo, o którym Elka nie miała pojęcia? Jestem otwarta na wszystkie, nawet najbardziej pokręcone pomysły!


Kontakt:

PW, discord - Midnight#6149

Z góry ostrzegam, że nie chcę osób, które po jednej czy dwóch rozgrywkach znikną z forum bez słowa, więc zanim do mnie napiszesz, przemyśl dwa razy, czy rzeczywiście będziesz grać! :D


AKTUALNE
10.08.2019


Edit. - mam już w rodzinie Savio, wilkołaczego kuzyna oraz czarownicę Nerezzę, spokrewnioną z praprapra(pra)babcią Eli, także ten... powolutku rośniemy w siłę! Nie wahaj się dłużej - dołącz do nas i zostań częścią naszej super zajebistej rodzinki! <33


Elena Chiara Ricoletti
We can't let our demons take control of us. We should know what we are capable of. We all have a dark side, don't be scared you can't hide...
 

Ray Moonwater

23


150 cm


If you die, I swear to Raziel, I'll kill you.


[Cytuj]
Multikonta: Lereena
I am your payment? I'll kill her!


Zdolności negocjacyjne Erin (a dokładniej kompletny ich brak) są w świecie szeroko znane. Tyle, że z niezrozumiałych powodów Erin kocha w negocjacjach używać osoby Ray, czyli po prostu handlować nią, co się zazwyczaj niespecjalnie dobrze kończy (jak na przykład próba wmanewrowania jej w małżeństwo z brodatym karłem, czego cudem uniknęła). Z tego też tytułu poszukuję jednostki, płeć, rasa i wiek całkowicie dowolne (choć Nefilim niekoniecznie mi tu pasują), z którą Erin zdołała zawrzeć umowę i... przehandlowała swoją Parabatai. Ray jednostka honorowa, więc na pewno z umowy by się nie wymiksowała, choć na pewno nie będzie szczęśliwa, przynajmniej na początku. Co z tego wyjdzie? Zobaczy się razem z chętnym/chętną. Tak samo jak przedmiot rzeczonej umowy, czyli co ktoś mógłby "mieć" od Ray w ramach dealu z Erin.


Edit: jedną wróżkę już mam, mam też i wampirka. Szukam więc jeszcze tylko jednej, góra dwóch osób. Nie naginajmy szczęścia aż tak :P


If I see you again... I'll kill you.


Czyli po prostu szukam wroga. Tutaj chyba najlepiej nadałby się jakiś Nefil, ale nie jest to specjalnie wymagane. Powody, dla których postacie się nie znoszą, mogą być różne, wszystko dogadam z zainteresowanymi. Tak czy siak relacja jest bardzo dynamiczna, oboje reagują na siebie alergicznie wręcz, a każde spotkanie kończy się w bardzo nieprzyjemny sposób. Może to być również ktoś, kto kiedyś nadepnął Ray na odcisk i go/ją znienawidziła, chce się obecnie zemścić lub zlikwidować jednostkę z tego świata. Może być także w drugą stronę, to Ray nadepnęła na odcisk tej osobie. Ray nie jest ani towarzyska ani zbyt przyjacielska, więc tego typu relacje jak najbardziej do niej pasują. Chodzi o to, żeby się działo, nie było nudno i był fajny punkt zaczepienia na fabułę. No i oczywiście wiadomo, że stan relacji może się w każdej chwili zmienić, wszystko się okaże z czasem.

Ta konkretna szukajka jest otwarta cały czas, głównie z racji tego, że Ray prędzej zdobywa wrogów niż przyjaciół, ze względu na jej specyfikę bycia, życia i genealogii.


It's you... I'm so happy to see you alive!


Czyli 13 lat temu pewna wróżka została niesłusznie oskarżona i zamknięta w więzieniu amerykańskiego Instytutu, aby wykonać na niej wyrok. 10-letnia wówczas Ray podyskutowała sobie z przedstawicielem Faerie i dochodząc do słusznego wniosku, że jest niewinny, wypuściła go z pudła. Miała z tego powodu potem nieprzyjemności, ale stwierdzenie, że dziadek byłby dumny rekompensowało jej wszystko. Tak więc szukam Faerie, wiek i płeć kompletnie dowolne, który miał wątpliwą przyjemność zwiedzić więzienie Instytutu i zostać z niego wyciągniętym przez dziesięcioletnie dziecko. Nie, to nie mówi zbyt dobrze o zabezpieczeniach i strażnikach Instytutu... Szczegóły są do dogadania. Serdecznie zapraszam <3


Kontakt

Najłatwiej łapać mnie na discordzie: Zielona Wróżka#6743
Ale jak ktoś go nie posiada/nie lubi/nie chce używać, PW też się jak najbardziej nada.
AKTUALNE 04.08.2019
<div style="width:310px;margin-top:5px;"><div style="font-family: 'Cinzel', cursive;font-size:13px;color: #D2D8DD; text-shadow: 0px 1px 4px #fff;float:left;margin-right:150px;">Some nights you drink tea, some nights you drink whiskey.<img src="https://i.imgur.com/M1u3sMO.gif" style="width:150px;float:right;box-shadow:0px 0px 5px #D2D8DD;border-radius:20px;margin-left:-40px;margin-right:-150px;margin-top:-40px"><img src="https://i.imgur.com/nf9u4kC.gif" style="width:150px;box-shadow:0px 0px 5px #D2D8DD;border-radius:20px;margin-right:-40px;margin-top:5px"><div style="width:150px;font-family: 'Cinzel', cursive; font-size:13px;color:#D2D8DD; text-shadow:0px 1px 4px #fff;float:right;margin-top:40px;margin-right:-160px;">And some days you fight demons. Your demons.
<div width="310px" style="font-family: 'Dancing Script', cursive; font-size:22px;color:#D2D8DD; text-shadow:5px 5px 10px #000;padding-top:2px;margin-top:-7px;margin-left:-275px">Raven Moonwater
 

Faoiliarna Creswell

24 Lata


150 cm


O wilku mowa, a wilk tu...[Cytuj]
Multikonta: Nimat
Wszystkiego po trochę


1. Brata. — Postać brata Fao już na forum istniała, jednak dopuszczam przerobienie go, nawet całkiem mocne, jestem ugodową osobą i idzie się w tej kwestii ze mną dogadać. Tutaj znajdziecie profil poprzedniego gracza, a tutaj odnośnik bezpośrednio do jego karty. Nie ukrywam, że zależy mi na dobrej relacji między rodzeństwem, jednak i tutaj można wymyślić razem jakiś powód, czemu ich relacje się oziębiły.

2. Relacje z różnych etapów życia. — Fao przez całe swoje życie dosyć sporo podróżowała i stosunkowo często zmieniała miejsce zamieszkania, więc można coś na tej podstawie wymyślić. Przygarnę zarówno jakieś pozytywne relacje, jak i negatywne, czy neutralne. Do negatywów jest nawet całkiem ciekawe podłoże w historii Fao, więc zapraszam. Nie chcę tu wrzucać całego tekstu streszczającego, gdzie i kiedy była postać i jakie relacje głównie w tym etapie łapała, bo wyjdzie tekst TL;DR więc to będzie dla zainteresowanych do zobaczenia na pw <3

Czego oczekuję?
— Chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, była komunikatywna i w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję. Chodzi mi tutaj chociażby o komunikowanie, że odchodzi się z forum, czy po prostu, że źle się pisze ze mną i nic z danej relki nie wyjdzie. Nie zjem za to, za to będę wdzięczna za szczerość i w przypadku odejścia z forum, za ewentualną możliwość oddania postaci komuś innemu, jeśli będzie to np. ktoś bliski Fao.

Co oferuję?
– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to postawię sprawę jasno i poinformuję o tym.
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, na ile mogę, to daję znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wilkach i forum jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków, avków, albo nawet sama avatary zrobić. <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci! Naprawdę, można się ze mną dogadać, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom.

KONTAKT:
Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW

AKTUALNE 03.08.2019"Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie"
©crack in time
 

Hook

800


189 cm


If I'm alive and well, will you be there holdin' my hand I'll keep you by my side with my superhuman might[Cytuj]
Multikonta: Kenrick, James
I have had your image before my eyes for centuries, even though hatred is still alive in me like the fire that burned in our bodies at night.Hook to człowiek samotny, od ośmiu stuleci praktykujący magię, przez pewien okres swojego życia mając u boku swojego mentora, zwiedził cały świat, brał udział w licznych wojnach, chociaż większość spędził na morzu pod rozkazami Czarnobrodego i innych piratów. Nigdy tak naprawdę się nie zakochał, wdawał się w liczne romanse, z tego nigdy nic nie wyszło dobrego, część relacji przetrwała, część została zniszczonych przez śmierć drugiej jednostki. Z racji tego, że Hook mi trochę umiera, muszę go rozruszać.
Kilka stuleci temu jednak wszystko się zmieniło. Znali się krótko, może służyli na tym samym statku, może poznali się podczas jednej z pijackich zabaw w tawernie, żadne już tego nie pamięta. Tym jednak, co zapadło w ową pamięć, były ostre słowa traktujące o naturze ich matek i o tym, co mogą zrobić z rękoma. Od nienawiści do miłości jeden krok, los krzyżował ich ścieżki na każdym kroku, znowu ostre słowa, w pewnym momencie chyba coś się zmieniło, spędzili upojną noc pod gwiazdami, w porcie, za nic mając innych którzy mogą to obserwować. Jakiś trybik został poruszony, coś sprawiło, że wolno zaczęli inaczej na tą relację patrzeć. Nadal jednak, ilekroć się widzieli padały ostre słowa. I znowu noc pod gwiazdami, gdzie obydwoje zapominali o wszystkim. To były niebezpieczne czasy, brak ostrożności mógł wiązać się z szybką i bolesną śmiercią. Hook prawie się o nią otarł, ta osoba jednak go uratowała, wyjawiając swoje prawdziwe oblicze, kim jest, że nie jest zwyczajnym człowiekiem. To był za wielki szok. Tego samego dnia zniknął i więcej się nie widzieli. Teraz wszystko ma powrócić...
Luźny zarys, który można pociągnąć w różne strony. Specjalnie nie wskazywałam płci postaci, bo pasuje mi za równo mężczyzna, jak i kobieta. Relacja długa, trwająca minimum dwa stulecia, jednak do wszystkiego mogę się dostosować. Chętna jestem też na różne wariacje na ten temat.


- To poszukiwania raczej dla Faerie/Czarownika, ciężko mi to z wampirem będzie rozegrać, skoro owa dwójka spędzała ze sobą także poranki
- Wiek nie gra roli
- Nie uciekamy, nie chcę po raz kolejny wrzucać tych poszukiwań
- Zapraszam na discorda Mika#5203

aktualne 12/08/2019

  

I can never forget who I am.
Even if the world collapses.
I'm better than you.
But I still know one thing.
My heart is empty like a my rum bottle.
 

Theodor J. Highsmith

37


188 cm


Stare grzechy mają długie cienie[Cytuj]
Multikonta: Marg, Shan, Kiero, Noah
Highsmith Family
Ród Hightsmith jest rodem Nocnych Łowców pochodzących z Londynu. Theodor, Evan oraz ich siostra urodzili się właśnie tam. Evelyn Highsmith - ich babka - wykazała się stosunkiem negatywnym wobec Podziemnych, a jej syna (ojciec trójki rodzeństwa) przejął po niej schedę i zarządza Instytutem w Londynie. Theodor i Evan wstąpili do ugrupowania The Cohort i stali się "kozłami ofiarnymi", kiedy przyszło do wymierzenia kary za przewinienia.

P O S Z U K U J Ę

1/ Evan Highsmith (1988) - młodszy brat Theodora, który do tej pory utrzymuje stosunki negatywne wobec Podziemnych. Podobnie jak Theodor został pozbawiony run w formie kary za przewinienia. Bracia pokłócili się, a Evan uznał Theodora za zdrajcę, kiedy ten obwieścił, że popełnili błąd i Podziemni nie powinni być w ten sposób traktowani. W ogólnym ujęciu, Evan nienawidzi Theodora i osobiście chce się go pozbyć, uważając, że hańbi ich rodzinę.

2/ Siostra Highsmith(1989/1990) - najmłodsza z rodzeństwa, która popierała decyzje ojca i odstąpiła od założeń babki Evelyn. Zawsze kłóciła się z Theodorem, jednak po jego zmianie podjęła próbę pogodzenia się. Spotykają się sporadycznie, w tajemnicy przed światem. Dziewczyna jest świetną łowczynią i ostatnim znanym członkiem rodu.

Evan może pojawić się w York, bo wpadł na trop brata, którego chce ukarać.
Siostra mogła przenieść się z Instytutu w Londynie, aby wesprzeć Nefilim w ich działaniach przeciwko reaktywowanej Cohorcie.

Wszystko jest do dogadania na PW!

Proszę tylko o nieznikanie i pamięć dywizy:

Stare grzechy mają długie cienieA K T U A L N E
18/07/2019


 

Gabriel Blackthorn

30 lat


197 cm


I'll dance on your grave[Cytuj]
Multikonta: Elena
Herondale, czyli wrogowie publiczni numer jeden
Siedem lat temu Gabriel został zmuszony przez ojca do poślubienia Łowczyni Lynette Herondale, pochodzącej z Instytutu w Londynie. Jak to zazwyczaj z ustawionymi małżeństwamj bywa - także i to było jedną wielką porażką. Lynette chciała spróbować dogadać się ze swoim mężem, przynajmniej na tyle, by nie utrudniać sobie wzajemnie życia, jednak Gabriel nie był zbyt chętny do współpracy, każdego dnia doprowadzał ją do łez licznymi wyzwiskami, groźbami czy zdradami. Rodzina Herondale w pewnym momencie zauważyła, jak ogromny błąd popełnili, wydając Lynn za Blackthorna, jednak było już za późno.
Lynette zginęła ponad rok temu w trakcie misji, na której była z Gabrielem - rodzinka jednoznacznie stwierdziła, że to wina Blackthorna, skoro nie zdołał jej ochronić, i od tamtej pory nienawidzi go jeszcze bardziej.

Kogo poszukuję?


Wszelkich osób spokrewnionych z Lynette, pamiętających czasy małżeństwa jej i Gabriela. Widzę tu przede wszystkim relacje negatywne, bowiem jak wspomniałam wyżej, Herondale'owie nienawidzą Gabriela za to jak traktował Lynn. Nie pogardzę również jedną osobą z rodziny Herondale'ów, która za Lynette nie przepadała i dlatego była bardziej przychylna Gabrielowi.

Dowolność w tworzeniu postaci jest tu ogromna i wiele szczegółów można dogadać wspólnie. Z góry jednak uprzedzam - nie interesują mnie osoby, które po kilku wątkach mają zamiar zwiać z forum!

Kontakt - pw, dc (Midnight#6149)AKTUALNE
13.08.2019


  
 

Eleanor Coleridge

21/561


172 cm


one garden two serpents eden never stood a chance


[Cytuj]
Multikonta: Catriona
Poszukiwania wampirówPoszukuję osób, pomogą rozruszać rasę wampirów i nie znikną od razu. Pragnę aktywności, mnóstwo aktywności.
Chcę stworzyć ciekawe wątki oraz relacje.


1) Potomek:
Eleanor w swoim życiu przemieniła kilka osób.
W Karcie postaci nie jest nic napomknięte o przemienionych osobach aby była większa możliwość do stworzenia wampira. Płeć jest mi obojętna, tak samo jak i orientacja. Wiek maksymalny jaki obowiązuje to 300 lat. ( jeśli mnie zaciekawisz pomysłem mogę to zmienić).
Relacje jakie panują pomiędzy Stwórczynią, a Potomkiem to przywiązanie do siebie, oddanie, szacunek, po słuszność, wsparcie. Ich relacje można śmiało nazwać matka-dziecko. Eleanor wypatruje osób, które je zaciekawią. Może to być ostry charakterek lub zamiłowanie do walk lub broni. Chętnie pomogę przy tworzeniu relacji między naszymi postaciami.


2) Członków Organizacji Azyl
Ciągle jest tworzona Organizacja- Azyl dla Wampirów. Eleanor ma swoją wizję stworzenia miejsca, która nie zmusza nikogo do przyłączenia się, ale oferuje schronienie, sporo krwi, spory teren prywatny i wiele więcej. Dostęp do ogromnej sali treningowej, biblioteka pęka od książek.
Każdy może zdobyć swoje osobiste stanowisko (łowca, szpieg, zbrojmistrz, hacker, ochrona, posłaniec itd).

ROZBUDUJMY GRUPĘ WAMPIRÓW WSPÓLNIE !!


3)Wampiry
Jako iż ostatnim czasem gracze pojawili się i nagle zniknęli po napisaniu jednego posta cała akcja stoi w rasie wampirów.
Poszukuję (jak i całe forum) chętnych osób na stworzenie wampira. Większe grono może ruszyć całą akcję, przyspieszyć wiele procesów.
Nie bój się, pomożemy. Administracja chętna do ujawnienia swej dobroci. Pomoże, odpowie na pytania. Ja swymi siłami także mogę nakierować was na utworzenie ciekawej postaci lub dobrych relacji pomiędzy graczami.
Nie jestem osobą, która nagle zniknie. Oczywiście każdy ma swoje życie prywatne i nie skreślam takowych chętnych.
Codziennie pojawiam się, odpisuje regularnie na posty.
Wspólnie możemy więcej.

W razie pytań zapraszam na PW lub Discord Eleanor#6498
AKTUALNE! 24.07.2019
 

Annabel Lee

24 (377)


167 cm


Tra intrecci di brina sovviene memoria Del tuo nome e d'antiche leggende


[Cytuj]
Więzy KRWIRODZEŃSTWO
Mój wampir ma rodzeństwo. Celowo nie wymieniałam w karcie ilości, płci ani wieku, więc możesz mi stworzyć braciszka albo siostrzyczkę starszych lub młodszych ode mnie. W skrócie:
  • nasz ojciec zginął w czasie mrocznej wojny
  • tylko ja byłam z nim przez całe wampirze życie :)
  • relacje mogą nas łączyć różne od bardzo pozytywnych po bardzo skomplikowane.

Wymagania mam, jak widać, niewielkie - więc myślę, że wystarczy jak przeczytasz moją KP, żeby się jakoś odpowiednio umiejscowić w czasie i miejscu. Chętnie pogram wtedy w retro, a jaką ścieżkę dla siebie wybierzesz na fabule - nie będę wnikać :)

POTOMSTWO
szukam albo kogoś starszego - około 200-250 lat i preferowałabym wtedy relacje dość skomplikowane (zainteresowanym podrzucę garść pomysłów na PW), albo bardzo młodego wampira, stworzonego około 2008 roku (musisz się wtedy przygotować na nadopiekuńczą, gderliwą mamusię i na to, że idziesz wraz ze mną do Azylu i aktywnie bierzesz udział w fabule na rzecz wampirów).

PRZYSZŁE POTOMSTWO
zaadoptuję człowieka :) - tutaj podobnie jak w przypadku młodego wampira, ale dopóki będziesz żyć nie będzie aż tyle matkowania :)

Adopcja "Daj Szansę"
To opcja dla tych, co lubią śmieszkować zamiast brać wszystko zbyt serio. Mogło by tak się stać, że Annabel zajęła się biednym, nieporadnym, młodym wampirem i ten od tamtej pory nie puszcza się jej spódnicy. Wcale nie musi być wampirem "specjalnej troski". Ważne, żeby Annabel tak myślała. Od kiedy trwa nasza historia - na pewno nie dalej niż 250 lat. Jak dla mnie wampirku możesz być i starszy, wcale nie powiemy Annabel, że dała się wkręcić. Szanse na wkręcenie jej wzrastają po 2008 ;) Rodzaj kary: idziesz z Annabel do Azylu ^^

Po szczegóły zapraszam na PW. W razie potrzeby udostępnię namiar na discorda.
AKTUALNE BARDZO! 17.08.2019

  
 

Xavier Alexander Verlac

32


190 cm


Be strong like a Dragon[Cytuj]
Multikonta: Elvan, Ceris, Rose
DWA W JEDNYM: PRZYJACIELA ORAZ Z CZASEM COŚ WIĘCEJ I OPIEKUNA DLA CHARLOTTYOd pewnego czasu mój Xavier jest samotny. Szukam, więc dla niego przyjaciela, a w tym miłości. Dobrze przeczytaliście przyjaciela. Xavier jest homoseksualny i tylko opcja z panem wchodzi w grę. Nie chce tej relacji w żaden sposòb przyspieszać. Niech wszystko toczy się swoim tempem. Niedługo Xavier zostanie Nefilm, więc Pan X mògł by piastować pieczę nad małą czarownicą Charlotte co Morningstar zaadoptował. Teraz Francuz jest samotnym ojcem. €Jeśli chodzi o wygląd i rasę nie mam wymagań,
€Może być to istniejąca postać na forum,
€Kontakt ze mną na pw lub na gg: 7833635.
Aktualne - 11.08.2019


<div style="font-family: 'Great Vibes'; font-size: 30px; color: #4b7388; margin-bottom: 3px; position: relative">Jeśli możesz się śmiać<div style="font-family: 'Caveat'; font-size: 17px; color: #4b7388; position: relative">mimo bólu i stanąć na nogi. Twoje słabości na pewno z czasem zniknął.
<img src="https://i.pinimg.com/originals/88/f8/de/88f8ded21fc3cb23e51988ec512f8260.gif" width="100" style="border-top: 8px solid #4b7388;"><img src="https://78.media.tumblr.com/78e62194c979a5fe7bc90ab1e9ab31c5/tumblr_p6auofQ4co1vj7qtpo3_540.gif" height="100" width="235" style="border-bottom: 8px solid #4b7388;"><img src="https://i.pinimg.com/originals/86/28/81/8628818f5b86a3a9caf23f488fd0ec59.gif" width="100" style="border-top: 8px solid #4b7388;"><div style="font-family: 'Great Vibes'; font-size: 30px; color: #4b7388; margin-top: -10px; margin-bottom: 3px; position: relative">Jeżeli będziesz wylewać łzy<div style="font-family: 'Caveat'; font-size: 17px; color: #4b7388; position: relative">przerażony samotnością, nikt Cię nie uratuje. Nigdy.
 

Kenrick Seymour

420 (30)


191 cm


My wife isn't delicate like glass. She is delicate like a bomb[Cytuj]
You've got my blood in you, I'll destroy everything for you to keep you safe.Wpierw, nim przejdę do sedna, mały urywek z karty:

Cytat:
Ponad dwa stulecia temu jednak uznając, że samotność mu nie służy, starannie wybierając spośród ludzi stworzył trójkę „dzieci” nad którymi roztoczył opiekę. Bo nie chciał być sam.
Osiedlili się w Yorku, zajmując jedną z opuszczonych rezydencji. Patrzył, jak jego dzieci, w zgodzie z naukami ojca rozpoczynają swoje własne wędrówki, będąc jednak nierozerwalnie związane ze swoim Stwórcą, zawsze gotowe przybyć mu z pomocą.

Cytat:
Jedno z jego dzieci nie potrafiło przyswoić zasad, jakie przekazywał wszystkim swoim pisklakom i wytyczyło własną ścieżkę, pełną krwi, przemocy i bólu. Dziecko łamało prawo, nic więc dziwnego, że o całej sytuacji dowiedziało się Clave i wysłało Nefilim do rozwiązania problemu. Na nic się zdały błagania Kenricka, by się ukryło, by przeczekało tą sytuację: Seymour z ukrycia patrzył, jak jego dziecko zostaje pozbawione „życia”, jak Nefilim odbierają mu jedną z nielicznych osób, które ukochało jego serce. Zapłakał krwawymi łzami nad ciałem i poprzysiągł zemstę. Dlaczego? Bo nikt nie zgłosił się do niego, by ogarnął dziecko, by spróbował przemówić do rozumu, mimo że to uczynił. Wyrok został wykonany od tak, bez jakiejkolwiek informacji skierowanej do niego. Pierwszy i ostatni raz dał się ponieść emocjom, jednak nigdy już nie był taki sam jak wcześniej, uczulił swoje dzieci, by nie popełniły błędów rodzeństwa, a on sam stał się mniej ludzki. Od tego feralnego dnia nie pała sympatią do tej rasy.


Sprawa jest więc stosunkowo prosta. Szukam JEDNEGO potomka, jedyną z nielicznych istot, na których Kenrickowi zależy. na forum już jest Katherine, do kompletu brakuje więc jeszcze jednej duszyczki. Teraz jest ich trójka i po prawdzie to jedyna rodzina, jaka naszemu wampirowi w tej chwili została, więc tylko kilka spraw organizacyjnych:

- Nie wnikam w to, jaka ma być twoja postać, to ty ją tworzysz i masz się dobrze bawić grając nią, jednak wiadomo, musi być zawarty proces przemiany i fakt, ze Kenrick jest Stwórcą. Kluczowe jest to, że Kenrick nie przemienił byle kogo. Nim tego dokonał, najpierw starał się daną jednostkę poznać, dostrzec w niej te cechy charakteru, które są dla niego ważne: odwaga, inteligencja, lojalność. Dopiero wtedy dokonywał przemiany.
- Miło byłoby, gdyby kolejnym potomkiem był pan, jednak to nie jest wymóg konieczny
- Katherine ma 236 lat, więc Twój wampir powinien być młodszy, nie musi to być duża różnica wieku
- Wygląd jest mi obojętny, coś na pewno mogę pomóc
- Lubię komplikować relacje, oczywiście więź między Stwórcą a Potomkiem jest silna, jednak dobre dramy nie są złe, nie uciekamy.
- Nie uciekamy, teraz dla wampirów nadchodzi dobry okres, warto nimi grać
- Kontakt na dc Mika#5203

Aktualne 12/08/19

  

Why am I so afraid to lose you, when you are
not even mine?
 

Lereena

800 (26)


165 cm


Umrze ona, umrze on - wszystkim jest pisany zgon.[Cytuj]
Multikonta: Ray
Come and save me from here...


W wieku lat powiedzmy 200-250 (czyli 550-600 lat temu) Ler została złapana jako syrena przez ludzi. Zamknęli ją w pudełku, pokazywali jako ciekawostkę i nie będę kończyć, co jeszcze chcieli biednej syrence zrobić. Na pewno nic dobrego. W karcie napisałam, że ocalił ją czarownik, płeć jest w tym wypadku dowolna. Ich relację ja osobiście widzę jako przyjaźń i na pewno dumna syrenka uzna, że ma jakiś dług wobec czarownika/czarownicy. Będzie chciała więc ten dług spłacić. Dzięki swojemu wybawcy też polubiła cały rodzaj czarowników, więc raczej na pewno relacja była przyjacielska. W późniejszych latach/wiekach kontakty mogły się rozluźnić, a teraz odnowić, albo mogli stracić kontakt... No pomysłów i sposobów jest wiele, wszystko jest do dogadania, jestem też otwarta na propozycje w temacie.


Beginnings was hard. But I was doing my best.


Ler jak przykładna wróżka dorobiła się dziecięcia. Wróżkowego rzecz jasna. Tak więc poszukuję:
primo: dziecka. Tego biologicznego, urodzonego, którym zajmowała się jak najlepiej umiała, chociaż początki były bardzo trudne. Na pewno bywały jakieś zgrzyty, nie można powiedzieć, żeby Ler się na matkę nadawała, ale zdecydowanie się starała i swojego potomka kochała. Ich obecne relacje mogą być różne, w karcie wspomniałam jedynie fakt posiadania dziecka i że go wychowywała i kochała, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby ich relację rozwinąć w dowolną stronę. Jedyny wymóg, jaki mam, to że dziecko musi mieć gdzieś pomiędzy 200 a 300 lat no i być wróżką.
secundo: ojca dziecka, czyli pana wróżka/pół wróżka, który mniejszym lub większym przypadkiem dziecko Lerce zrobił. Nasze relacje mogą być dowolne, to może być wpadka po jednonocnej przygodzie, to może być dłuższy jakiś związek, albo jeszcze coś innego. Jestem otwarta na wszystko, ojciec mógł się poczuwać do pomocy w wychowaniu, mógł uciec, mógł tak naprawdę wszystko. Tak po prawdzie mogłaby to nawet być wróżka płci żeńskiej z kameleonem, która zmieniła płeć specjalnie w celach. Pomysłów i dróg rozwojowych może być wiele, jestem otwarta.
tertio: potomstwa przybranego. Wprawdzie Ler nie lubi ludzi, ma do nich uraz, nie zmienia to jednak faktu, że ktoś mógł ją jakoś oczarować, tak że zdecydowała się go zmienić we wróżkę. Nasza relacja jak i wspólna historia byłaby w pełni do ustalenia. W tym punkcie może się również zawierać to, że kogoś mogła po prostu przygarnąć z jakichś powodów (niekoniecznie człowieka) i zwyczajnie się zaopiekować, bo zrobiło jej się żal, bo ktoś poprosił czy wymógł obietnicę. Tutaj również wspólna historia, relacje i powody są całkowicie do ustalenia.


Inne


Tutaj może podpadać wszystko, co wpadnie do głowy zarówno mnie jak i Tobie. 800 wróżkowych lat to sporo, więc tak naprawdę wszystko się mogło zdarzyć. Byle tylko miało ręce i nogi.


Kontakt


Najławiej i najszybciej łapać przez discorda: Zielona Wróżka#6743. Ale pw również się nada.
Ze swojej strony oferuję kogoś, kto nie zniknie z forum (bo mi się tu podoba!) i kto ma przeważnie całkiem sporo mniej lub bardziej dziwnych pomysłów. Dogadać się ze mną da, jestem otwarta, a kartę napisałam w taki sposób, że bez problemu da się tam wcisnąć prawie wszystko.
Serdecznie zapraszam <3
Aktualne: 02.08.2019

 

Xavier Alexander Verlac

32


190 cm


Be strong like a Dragon[Cytuj]
Multikonta: Elvan, Ceris, Rose
CASTING NA ŻONĘ!


Xavier niedawno został Nefilim. Z racji tego, że pewnie jego prawdziwi rodzice z szanującej się rodziny Verlac. Będą chcieli by ich ród się nieskończył dlatego też poszukuję tutaj kandydatek na żonę dla Xaviera.
Niestety jedyny wymóg by to była Nocna Łowczyni.
Pewnie w skład "jury" będą wchodzić rodzice Verlac, siostra Shantae i... boom...
sam Xavier :V
Szanse będą wyrównane.Bardzo aktualne


ZOSTANIESZ DAMĄ MOJEGO SERCA?W związku z tym, że Xavier nie ma szczęścia do partnerów, a tym bardziej do miłości pomyślałam więc, że spotka kobietę swoich marzeń. Tak dobrze przeczytaliście. Poza tym chciałby utrzeć nosa swoim prawdziwym rodzicom. Sam sobie wybierze dla siebie pewnie w przyszłości żonę.
*Oferuję swoją postacią adorację, dużą nutę romantyzmu.
*Rasa obojętna,
*Proszę jeśli ktoś się zdecyduję niech nie ucieka z forum.
*Gratis dorzucam córkę Charlottę.
Bardzo aktualne - 2.08.2019/r.
BUDKA Z CAŁUSAMI ZA PIENIĄDZETak sobie myślę, że w przeszłości Xav nie miał za dużo pieniędzy dla siebie, więc wymyśliłam grę w retro w Wesołym Miasteczku.
Serdecznie zapraszam mogę być więcej niż jedna osoba C:

Bardzo aktualne - 11.08.2019/r.


  


<div style="font-family: 'Great Vibes'; font-size: 30px; color: #4b7388; margin-bottom: 3px; position: relative">Jeśli możesz się śmiać<div style="font-family: 'Caveat'; font-size: 17px; color: #4b7388; position: relative">mimo bólu i stanąć na nogi. Twoje słabości na pewno z czasem zniknął.
<img src="https://i.pinimg.com/originals/88/f8/de/88f8ded21fc3cb23e51988ec512f8260.gif" width="100" style="border-top: 8px solid #4b7388;"><img src="https://78.media.tumblr.com/78e62194c979a5fe7bc90ab1e9ab31c5/tumblr_p6auofQ4co1vj7qtpo3_540.gif" height="100" width="235" style="border-bottom: 8px solid #4b7388;"><img src="https://i.pinimg.com/originals/86/28/81/8628818f5b86a3a9caf23f488fd0ec59.gif" width="100" style="border-top: 8px solid #4b7388;"><div style="font-family: 'Great Vibes'; font-size: 30px; color: #4b7388; margin-top: -10px; margin-bottom: 3px; position: relative">Jeżeli będziesz wylewać łzy<div style="font-family: 'Caveat'; font-size: 17px; color: #4b7388; position: relative">przerażony samotnością, nikt Cię nie uratuje. Nigdy.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo