Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Poszukiwania postaci
W tym temacie możecie wystawiać poszukiwania postaci - ojca, matki, brata, siostry, kuzynki, ciotki, kochanki, żony, męża, dzieci i nie tylko. Proszę pamiętać o aktualizacji poszukiwań. Posty pozostawione bez opieki zostaną automatycznie usunięte w ciągu miesiąca, z kolei te oznaczone jako nieaktualne - natychmiast.

Regulamin poszukiwań

Krótki regulamin poszukiwań ma za zadanie unormować sprawy związane z pisaniem poszukiwań.

1. Staramy się, aby wszystko było pisane jasno i zrozumiale, a na końcu wpisujemy preferowany rodzaj kontaktu.

2. Zdjęcia umieszczane w poszukiwaniach nie mogą naruszać pewnych zasad, prosimy ograniczyć nagość i wulgarność zdjęć i gifów.

3. Po odnalezieniu odpowiedniej osoby prosimy zmienić status poszukiwań, na nieaktualny. Administracja w miarę regularnie będzie oczyszczała temat.

4. Po 30 dniach od daty wstawienia poszukiwania tracą swoją ważność, stają się nieaktualne i zostają usuwane z tematu.


Kody na domyśle, forumowe ramki:

Ukryta Wiadomość:

TYTUŁ

PODTYTUŁ od lewej

WIADOMOŚĆ

PODTYTUŁ od prawej

WIADOMOŚĆ


Kod:
<center><div class="THROW"><a class="cdtTHROW" href="http://crushcrushcrush.actifforum.com/" target="_blank"><img src="http://www.aht.li/2456212/PUF.png" /></a><div class="tleTHROW"> T Y T U Ł </div><div class="ftTHROW"><img src="T U T A J  L I N K  D O  O B R A Z K A" /></div><div class="msgTHROW">
<div class="UITHROW">PODTYTUŁ od lewej</div>
WIADOMOŚĆ

<div class="UIITHROW">PODTYTUŁ od prawej</div>
WIADOMOŚĆ</div></div></center>


TYTUŁ

PODTYTUŁ od lewej

WIADOMOŚĆ

PODTYTUŁ od prawej

WIADOMOŚĆ


Kod:
<center><div class="THROW"><a class="cdtTHROW" href="http://crushcrushcrush.actifforum.com/" target="_blank"><img src="http://www.aht.li/2456212/PUF.png" /></a><div class="tleTHROW"> T Y T U Ł </div><div class="msgTHROW">
<div class="UITHROW">PODTYTUŁ od lewej</div>
WIADOMOŚĆ

<div class="UIITHROW">PODTYTUŁ od prawej</div>
WIADOMOŚĆ</div></div></center>


Jia Wang

22


160 cm


You're the thing that makes me be afraid of myself...


[Cytuj]
Multikonta: Nimat, Faoiliarna
starszego Brata


Jia ma starszego brata. Jest on wspomniany w karcie tylko parę razy i dosyć ogólnikowo, więc naprawdę można sporo dogadać odnośnie relacji między rodzeństwem. Z pewników, które sobie wcześniej ustaliłam na potrzeby wspominania o bracie, a które zawsze można trochę pozmieniać:
  • Między 24, a 27 lat.
  • Dziedzic, przyszła głowa rodu.
  • Ma żonę (20 - 25 lat) z aranżowanego małżeństwa, nie jest konieczne, żeby była w obecnej chwili żywa, mogło jej się niedawno umrzeć, można dowolnie wymyślić powody, dla których miałoby jej już nie być.
  • Osobiście widzę postać, raczej jako opiekuńczego brata, który czasem pomaga swoim siostrom, jeśli go ładnie poproszą.
  • Musiał mieć w przeszłości jakąś mocniejszą relację z Houshinem (na forum kryje się on pod nickiem Yuu). Dla Jii, w przeszłości, relacja brata z Yuu wyglądała, jakby Yuu próbował jej ukraść miłość i uwagę jej starszego brata. Jak jest teraz? Wszystko do ustalenia pomiędzy graczami, tym bardziej, że Houshin jednak zwiał sprzed ołtarza i zniknął na 5 lat, możecie dowolnie ustalić obecną relację.
  • Z faktów, które warto jeszcze wiedzieć o braciszku - to jemu wymsknęło się po "śmierci" Haru (na forum kryje siępod nickiem Sora), że Jia ma pecha do umierających narzeczonych i to już drugi. W efekcie czego dowiedziała się o pierwszym narzeczonym, o którym nikt jej nie mówił.

Razem z Yuu z niecierpliwością czekamy na kogoś, kto chciałby pograć starszym bratem Jii. Ze swojej strony mogę zapewnić, że chętnie pomogę w ogarnięciu forum, szukaniu wizerunku i wytłumaczę wszystko, jeśli będzie coś niejasne. Jedyne o co proszę w zamian to w miarę aktywna gra, oraz komunikatywność — jeśli zechcesz odejść z forum, zrozumiem, daj tylko znać, żebym wiedziała na czym stoję!

Dla zainteresowanych - na gifie, dla przyciągnięcia uwagi, jest Chen Kun (陳坤). Przypasował mi roboczo na brata, nie jest to wymagany wizerunek, mogę pomóc szukać takiego, który bardziej trafi w koncept brata <3


Młodszej siostry


Jia oprócz brata ma również młodszą siostrę i tak samo jak brat, jest wspomniana w karcie tylko ogólnikowo, więc tu również jest pewna doza elastyczności i mozliwości dogadania się ze wszystkim. Z rzeczy, które są wiadome:
  • wiek - 20 lub mniej, jednakże jeśli ktoś bardzo, bardzo będzie chciał mogę dopuścić zrobienie młodszej bliźniaczki.
  • Jia na pewno jest wobec niej bardzo opiekuńcza, zgadza się na wszystko, co wymyśli dla niej rodzina w związku z małżeństwem aranżowanym, byleby tylko nie wkurzyć rodziców i nie sprawić, że jej obowiązek spadnie na młodszą siostrę, która, według Jii, nie zniosłaby takiego traktowania i zamknięcia w złotej klatce. W każdym razie Jia uważa, że wie lepiej, co jest dobre dla młodej. Jak będzie w rzeczywistości można dogadać. Czy siostra będzie świadoma tego, co robi dla niej Jia, czy może wręcz przeciwnie i będzie zazdrosna o uwagę, jaką poświęca jej ojciec i matka, o aranżowane małżeństwo i inne rzeczy? Można tu wymyślić coś naprawdę fajnego, dlatego nie chcę określać z góry relacji, tylko dopasować ją pod gracza.

Ze swojej strony mogę zapewnić, że chętnie pomogę w ogarnięciu forum, szukaniu wizerunku i wytłumaczę wszystko, jeśli będzie coś niejasne. Jedyne o co proszę w zamian to w miarę aktywna gra, oraz komunikatywność — jeśli zechcesz odejść z forum, zrozumiem, daj tylko znać, żebym wiedziała na czym stoję!

Dla zainteresowanych - na gifie, dla przyciągnięcia uwagi, jest Zheng Shuang (郑爽). Przypasowała mi roboczo na siostrę, nie jest to wymagany wizerunek, mogę pomóc szukać takiego, który bardziej trafi graczowi w gust


Kuzynostwa i reszty rodziny

Poszukuję również członków bocznej lini. Tymczasowo wpisałam jedynie rodzeństwo - mężczyznę i kobietę, którzy mają dzieci. Rodzeństwa mogło być tam więcej, chętnie wszystko dogadam z graczami, jestem otwarta na wszelkie propozycje.
Jia ma powiązania z rodami Makepeace i Spiritstride, więc i postać z któregoś z tych rodów byłaby opcją na pokrewieństwo, nie wykluczam także pokrewieństw z innymi rodami, w końcu pochodzenie niektórych kobiet z drzewka genealogicznego nie zostało określone - właśnie, żeby zostawić furtkę na pokrewieństwo z chętnymi graczami. Tak jak przy Makepeace można jeszcze trochę pokombinować i ustalić, tak przy Spiritstride dobrze byłoby kontaktować się z Elijahem, który najlepiej wyjaśni i pomoże się odnaleźć w realiach tego rodu ♥

Ze swojej strony mogę zapewnić, że chętnie pomogę w ogarnięciu forum, szukaniu pasującego wizerunku i wytłumaczę wszystko, jeśli będzie coś niejasne. Jedyne o co proszę w zamian to w miarę aktywna gra, oraz komunikatywność — jeśli zechcesz odejść z forum, zrozumiem, daj tylko znać, żebym wiedziała na czym stoję!


Dżina

Cytat:
Aż w końcu przy chwili wolności, kiedy udało jej się wyrwać z rodzinnej rezydencji na spacer, trafiła na dżiny. Dwójka, kobieta i mężczyzna. To mężczyzna, widząc jej zamyślone i strapione spojrzenie zaproponował jej rozwiązanie problemów jednym, prostym życzeniem. A ona zamiast przystać na rozwiązanie problemów, wolała poprosić go o wykonanie zemsty...

"Chciałabym, żeby Houshin Shimizu ciągle przeżywał dzień, kiedy uciekł przed ślubem."

Fizycznie niemożliwe było manipulowanie czasem, jednak wierzyła w kreatywność i złośliwość dżinów. Wymyślili coś, żeby spełnić jej życzenie. Miała dług u faerie, jednak zanim wypowiedziała życzenie wynegocjowała, że spłata długu nie może naruszać jej, ani nikogo innego wolności. Może odmówić spłaty w wybrany przez faerie sposób, jeśli narusza on jej kodeks moralny, bądź porozumienia, albo ogółem prawo.


Poszukuję dżina, mężczyzny, który spełnił życzenie Jii. Miało to miejsce jakoś w 2014 roku, w Chinach, drugim dżinem, kobietą, wspomnianą w historii była jedna z moich postaci - Nimat. Wszystko co potrzebne jest raczej zawarte w cytacie, ale w razie czego - można się dogadać! No i gratis masz znajomość z Nimat i do dogadania relkę z nią, jestem naprawdę otwarta na wszystko!

Ze swojej strony mogę zapewnić, że chętnie pomogę w ogarnięciu forum, szukaniu wizerunku i wytłumaczę wszystko, jeśli będzie coś niejasne. Jedyne o co proszę w zamian to w miarę aktywna gra, oraz komunikatywność — jeśli zechcesz odejść z forum, zrozumiem, daj tylko znać, żebym wiedziała na czym stoję!


Kontakt

Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW na konto Jia Wang.

Wszystko Aktualne 15.06.2020
How did I get here?
And what have I done?

Haru Shimizu

26 lat


181 cm


I’m scared to begin, because I can taste the bitter scent in my mouth If you close your eyes[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Małolata Shimizu

Bracia Houshin i Haru Shimizu (Yuu i Sora) nie są jedynymi "pociechami" (koszmarem) swoich karmicieli. Rodzice mają jeszcze jedno, trzecie i najmłodsze dziecko - córeczkę i zarazem siostrę powyższych braci.
Z tego tytułu szukam osoby, która zechciałaby wcielić się w role siostry, a przedstawicielki rodu Shimizu.

Z racji tego, że postać siostry jest dla mnie i dla mojego brata mega ważna, to wymagam kilku kluczowych rzeczy:

-> po pierwsze i najważniejsze: szczerości. Chcesz zniknąć? Jesteś tak zwanym sezonowcem? Do tego pierwszego idzie się jeszcze dogadać, o ile do mnie przyjdziesz i porozmawiasz, w końcu hej! Nie zawsze forum musi Ci przypasować. Druga "sytuacja" nie podlega dyskusji. Jeśli jesteś kimś, kto ma w zwyczaju znikać bez słowa, to nie trudź się i nie czytaj tych poszukiwań. Oszczędź swój i mój czas :)

-> po drugie: próbki zdolności - głównie od osób nowych chciałbym, takową otrzymać. Może to być fragment sesji wysłanej na PW lub wskazanie for, na których chętna osoba grała. Nie wymagam mega umiejętności - zwyczajnie zależy mi na zachowaniu przyzwoitego poziomu, aby i Tobie i mnie grało się przyjemnie. W przypadku starych "wyjadaczy" zainteresowanych stworzeniem multika patrzę na staż na forum ;)

-> po trzecie: znajomości rodu Shimizu oraz KP mojej i mojego braciaka. Poniżej wrzucam ściągę.

>> Ród Shimizu <<
>> KP Haru <<
>> KP Houshina <<

Nie bójcie się kultury azjatyckiej - tutaj chętnie pomogę :)

-> po czwarte: wiek i nacja - z powodów oczywistych ma się rozumieć. Nacja azjatycka, rzecz jasna Japonka, choć tutaj z racji małego "czitowania" nie wymagam japońskiego wizerunku - przyjmę chiński lub koreański -> jakby to mało Koreańczyków na forum podszywało się pod Japończyków. Wszystko idzie ustalić, a z wyglądem chętnie pomogę i nawet porobię avatary! W kwestii wieku sprawa wygląda następująco - najmłodsze dziecko Państwa Shimizu ma 19-20 lat.

-> po piąte: pozytywne relacje z braćmi - przynajmniej w przeszłości. W ten punkt się nie zagłębiam, gdyż jest to sprawa do indywidualnego ustalenia. Tutaj więc zachęcam do kontaktu ze mną lub moim bratem Yuu.

-> po szóste - pozytywnego nastawienia! Grunt, aby Tobie i mi dobrze się ze sobą grało. Ze swojej strony oferuję wiele fabuł - dram, sesji komicznych i nie tylko. Jestem MG - to, czemu by się nie zareklamować - toteż szekle również wpadną. Dorzucę też pakiet szaleństw z Jią! Aha... Z powodu swojego stołka MG i Admina możesz być pewna, że nie zniknę z forum ;)

Na wszelkie pytania postaram się udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Wyjaśnię również zawiłe relacje rodzinne oraz specyfikę naszej pozycji w hierarchii. Wiedziałaś, że nasz ojciec jest bratem przywódcy klanu?


Kontakt do mnie:
DC: Shizu#4926
GG: 9247738AKTUALNE 13.06.2020r.

This is the only way we can be... No matter what I do, so again I do it again because I have no choice.

Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Nerezza

802


178 cm


I'm just another menace sent to break you down.[Cytuj]
Multikonta: Bies
Rodzeństwo

Od strony ojca

Szukam dla Nerezzy rodzeństwa, czarowników dowolnej płci i wieku. Ojcem jest Apep (Apophis), egipski demon ciemności i chaosu, przedstawiany jako olbrzymi wąż. Zwany także Niszczycielem i Pożeraczem Dusz, dzieli się ze swoimi dziećmi planami zniszczenia świata.
To, jaka relacja będzie łączyć nasze postacie ustalimy wspólnie – mam kilka propozycji zarówno na pozytyw, jak i negatyw, ale chętnie przygarnę każdy pomysł <3 Nie narzucam niczego, oprócz oczywiście demonicznego ojca.
Daję też braciszka w pakiecie <3
Od strony matki

Jest to propozycja dla przemienionych półwróżek. Nerezza ma 801 lat, więc wiek jej rodzeństwa powinien oscylować wokół tej liczby. Niezmienne jest też miejsce pochodzenia, czyli Sycylia (szczegóły są zawarte w karcie postaci). Co do reszty, czyli m.in. okoliczności zmiany w półwróżkę, dalszych losów czy relacji z Rez, niczego nie narzucam – nawet imię i nazwisko nie musi być typowo włoskie (zawsze przecież może posługiwać się własnym, wymyślonym). Więcej informacji jest w na początku biografii w karcie postaci, poza tym możemy szczegóły ustalić wspólnie <3INNE

Wrogów

Rez wiele w życiu nabroiła, nie grzeszy sympatią, ma także problemy z kontrolowaniem agresji. Pewnie z tych powodów zrobiła sobie niejednego wroga i to właśnie ich szukam. Rasa, płeć, wiek dowolne. Powód do nienawiści ustalimy sobie razem, może to być coś poważnego lub przeciwnie, błahego, tak, że pewnie stał się już dawno nieistotny. Przyjmę także każdego z gotowym pomysłem, jeśli ten chociaż po części pasował do mojej wiedźmy.
Znajomości

Podczas osiemsetletniego życia zdążyła nawiązać wiele relacji, nie tylko tych negatywnych. Dlatego szukam również byłych lub obecnych uczniów, znajomości z wojen, dawnych kochanków/kochanek, przyjaźnie, czegokolwiek, co pasowałoby zarówno mi, jak i Tobie. Przyjmę i ukocham każdego Podziemnego.


Kontakt

Najlepiej Discord: Rez#8613
Może być także PW na konto Nerezza lub Bies

aktualne: 30.06.2020

  

Nimat

1007 lat


150 cm


-[Cytuj]
Multikonta: Faoiliarna, Jia Wang,
Wszystkiego po trochę

Rodzeństwo

• Jedyną opcją jest rodzeństwo od strony ojca Nimat - Dżina, gwardzisty Ciemnego Dworu. Początkowo, przy wychowywaniu Nimat, zakładałam, że był surowym i wymagającym, ale też na swój sposób kochającym rodzicem. Później, kiedy po kilkuset latach spadła na niego opieka nad wnukiem widać już zmianę, był dla niego łagodniejszy i nie naciskał już aż tak na bezwzględne posłuszeństwo, nie narzucał też swojej woli co do kierunku, w którym ma zmierzać młoda wróżka pod jego opieką. Całą resztę można dogadać, dodatkowo rodzeństwo nie musi być dżinami - może być dowolną inną rasą.

Bliższa i dalsza rodzina

Kuzyni, kuzynki, ciotki i wujkowie, zakładam jednak, że od strony ojca, ponieważ od strony matki nie bardzo jest już miejsce (forumowe ograniczenia królewskich dzieci ;D). Może nawet ktoś pokusiłby się o zagranie macochą Nimat? Albo może ktoś chciałby wcielić się w Ojca?

relacji wszelakich

Czyli wrogów, przyjaciół, informatorów itd. Nimat przez kilkaset lat między 100, a 426 rokiem życia podróżowała po krainie przyziemnych, napotykając na swojej drodze różne istoty. Ciągle zmieniała tożsamości i imiona, oraz, co najwazniejsze, często spełniała życzenia. Gdzie tu haczyk? Życzenia zwykle tak obracała w głowie, żeby wyszło coś, czego życzący kompletnie nie chciał i potem używając aury i manipulacji wmawiała tym osobom, że to właśnie tego chcieli. Mogła również wdawać się w różne romanse, czy po prostu zaprzyjaźniać i zapoznawać z innymi rasami. Po 426 roku życia Nimat wróciła na Ciemny Dwór i zaczęła pracować jako szpieg, więc i tutaj znowu otwiera się kilka furtek. Może jacyś informatorzy? Ktoś, komu wybitnie nie spodobało się to, że nakablowała Królowi o buncie kogoś z rodziny, albo z bliskich tej osoby? A może ktoś, z kim Nimat mogła współpracować przy misjach szpiegowskich?

Czego oczekuję?

Chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, była komunikatywna i w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję. Chodzi mi tutaj chociażby o komunikowanie, że odchodzi się z forum. Nie zjem za to, za to będę wdzięczna za szczerość i możliwość oddania postaci komuś innemu.

Co oferuję?

– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to postawię sprawę jasno i poinformuję o tym.
– Sporą już rodzinkę, z którą można zawiązać różne szalone relacje, a której można się przyjrzeć na drzewku na samym początku poszukiwań.<3
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, na ile mogę, to daję znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wróżkach jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków (Również tych, nadających się na dżiny!), avków, albo sama avatary zrobić. <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci! Naprawdę, można się ze mną dogadać, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom. :lama:

KONTAKT:

Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Ewentualnie PW

Aktualne 15.06.2020


Shar

718


170 cm


I've just learned how to use my heart less...


[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Czarownicy szukają

Jacy są czarownicy, wie raczej każdy. Indywidualiści z nieopisanymi pokładami dumy. Urazić takiego, to jak rozpętać III wojnę niekoniecznie światową. Potężni, bogaci w wiedzę z różnych dziedzin, do tego skorzy do pomocy za odpowiednią cenę. Dasz się skusić?

Od pewnego czasu krążą po York plotki, iż wszyscy tamtejsi przedstawiciele rasy czarowników pracują na własną rękę - nie jest to do końca prawdą. Ostatni czas pokazał, że znalazło się kilka jednostek, które cenią sobie współpracę na poczet większych korzyści. Z tej inicjatywy wznowiono działania organizacji - dziś bardziej przypominającej coś ala gildię magów.

Jej zasady są przejrzyste:

-> działasz na rzecz ogółu, nikt nie wnika jak, póki grzecznie po sobie sprzątasz, wszak wszelkie sposoby dozwolone.
-> nie wydzierasz zlecenia jednemu dla siebie samego - co najwyżej prosisz o pomoc, za co wówczas raczysz podzielić się nagrodą, chyba że ustalenia są inne.
-> permanentny zakaz zdrad, działań na szkodę organizacji oraz jej reprezentantów i zagrożenia stabilności Spiralnego Wymiaru.

Prócz tego żadnych większych restrykcji, które mogłyby kogokolwiek ograniczyć. Dla powyższych zaś przewinień nie będzie litości, wszystkie inne można spokojnie wyjaśnić, podobnie jak przewinienia, za które przyjdzie uśmiechnąć się do Clave - rumu na przekupstwo nigdy nie zabraknie, a przewodnicząca gildii nie żydzi.

Zainteresowany? Jeśli tak, to zapraszamy do nas! Sugerujemy tworzyć postaci już przynależne - wówczas poleca się zawrzeć w karcie postaci informację o przyłączeniu do organizacji jeszcze za czasów sprawowania nad nią pieczy przez Opal, a zgodę na zmianę polityki i działania obecnie.
Wszelkie inne jednostki również chętnie przygarniemy: indywidualnych czarowników, jeśli tylko wykażą chęć, a nawet przedstawicieli innych ras, którym nie do końca odpowiada przynależność do własnej. Jednym słowem: zbieramy wszelki misz masz!
Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do zabawy.

Pomocne info:
przewodnicząca grupy: Shar
przynależni czarownicy: Eredin, Nithral, White
tablica zadań i zleceń wszelakich: klik

Kontakt do mnie:
DC: Shizu#4926
GG: 9247738


PS. mamy ciasteczka, żelki, pianki, kawę, herbatę, rum, pieczonych Nefili - wszystko czego dusza zapragnie. Nie bójcie się, zawsze postaramy się pomóc i odpowiedzieć na pytania.AKTUALNE 13.06.2020r.

Above all, watch with glittering eyes the whole world around you because the greatest secrets are always hidden in the most unlikely places.

Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Ghillie Dhu

383


189 cm


The hills are bare now, and autumn leaves lie thick and still.[Cytuj]
Multikonta: Alexander Lynn
Wszystkich z okresu wolności (1760-1811)

Tych, którym pomógł

Od piętnastych urodzin, przez ponad pół wieku Ghillie pomagał dzieciom ze szkockich i angielskich ziem odnaleźć drogę do domu – gdy znajdował kogoś zagubionego, pomagał mu dotrzeć do jego rodziców. Szukam albo rzeczonych dzieci, albo ich rodziców, którym wróżek kiedyś pomógł.

Ojca

Wróż czystej krwi. Gdy pewnego razu czarownik zagroził, że zabije jego partnerkę, córkę Nimat, jeśli mężczyzna nie wyda mu prawdziwego imienia swojego jedynego dziecka, on zgodził się i w ten sposób doprowadził do zniewolenia Ghilliego. Potem jednak czarownik nie dotrzymał słowa i mimo wszystko zabił jego partnerkę. W obawie przed Nimat wróż uciekł i w pierwszej chwili nikomu nie powiedział o tym, co się stało, ale po 30/40 latach anonimowo przekazał jej informacje o zdarzeniu.


Wszystkich z okresu niewoli (1811-2020)

Tych, którzy skorzystali z jego usług

Czarownik, który zniewolił Ghilliego, podróżował po całym świecie i wykorzystywał wróżka do najczarniejszych robót – najczęściej wykorzystywał go, żeby zabijał, ale jeśli trzeba było zrobić coś innego, do tego też był skłonny go sprzedać za odpowiednie pieniądze. Jeśli w którymś momencie skorzystałeś z takich usług, zapewne Ghillie chętnie na ciebie powarczy.

Ofiar

Każdy kij ma dwa końce – jest duża szansa, że Ghillie zabił kogoś, kto był komuś bliski, kogoś obrabował, porwał, wachlarz możliwości jest szeroki. Może ten ktoś wcale nie będzie teraz skłonny uwierzyć, że Ghillie robił to wszystko pod przymusem? Tutaj szczególnie szukam nefilim dla wyjątkowo uprzedzonych wątków, ale członka każdej rasy przyjmę z otwartymi ramionami.


Inne

Kontakt

Discord: Nerine#9546
Można odzywać się do Ghilliego lub pod postacią Alexandra, ale najszybciej zauważę na Discordzie.

30.06 – aktualne

  
<div style=" width: 115px; font-family:georgia; font-size:9px; letter-spacing:2px; color:white; font-style:italic; text-align:right">

Glory of youth glowed in his soul; where is that glory now?


Oliver Moretta

560 (24)


160 cm


Never to suffer would never to have been blessed.[Cytuj]
Multikonta: ~
Pijafek szuka


Przypadkowe dziecko

Mniej więcej między 1550 a 1600 rokiem, Olek używał sobie życia do woli. Pod wpływem wszelkiego rodzaju używek mógł "przez przypadek" zrobić sobie jakieś wampirze dziecko. Płeć, imię, charakter, właściwie wszystko prócz wieku dowolne. Data urodzenia musi się zawierać w przedziale wymienionym powyżej - to jedyne wymaganie. Myślę, że jedno dziecko będzie nazbyt wystarczające. Jeżeli ktoś ma ochotę dogadać szczegóły, zapraszam!

Szukający zemsty

Oliver jest płatnym zabójcą. To znaczy, że jeżeli ktoś sypnął odpowiednią ilością szekli, mógł zabić kogoś z twojej rodziny lub przyjaciół. Ba, nawet przodka. Szukasz zemsty? Negatywnej relacji? Jestem jak najbardziej on board.


discord: łajzia#6375
status: aktualne (30.06.2020)


  
You know you're in love when you can't fall asleep because reality is finally better than your dreams.

Alexander Lynn

22


183 cm


I wtedy pomyślałem, "W sumie czemu nie?"[Cytuj]
Multikonta: Ghillie Dhu
SIOSTRZYCZKI (ALBO DWÓCH)
Informacje podstawowe

• Jedna z nich nazywa się Mary, druga nie jest jeszcze nazwana (roboczo Elise, ale do zmiany bez problemu). Nazwisko z urodzenia oczywiście Lyn.

• Alexander jest ich starszym bratem, więc są urodzone najwcześniej w 1999 i dzielą je co najwyżej dwa lata jeśli idzie o wiek.

• W lutym 2020 jeszcze najpewniej były zwykłymi Przyziemnymi (chyba że z jakiegoś powodu Alexander nie wiedział o tym, że tak nie było – to też można by jakoś poprowadzić, chociaż oczywiście na pewno nie była wampirzycą ani czystej krwi faerie).

• Pochodzą z Londynu, z dosłownie idealnej (znaczy pełnej i dobrze dogadującej się ze sobą) katolickiej rodziny klasy średniej.

• Siostry mają ze sobą bardzo bliską relację. Z bratem również, choć ta była już trochę mniej przyjacielska, a bardziej po prostu opiekuńcza.

Słowo o historii

Pewnego dnia Alexander po prostu wyjechał do Yorku, jak twierdził, na kilka dni, ale nigdy nie wrócił. Tam znaleziono go martwego w rzece, koroner twierdził, że najwidoczniej był pijany i się utopił. Nie określam, jak dokładnie zareagowała żadna z nich (ani rodzice) na śmierć Alexandra, ważne tylko, żeby ta jedna czuła, że coś tu się nie zgadza. Dlatego też cały czas podążała za tropami, które miała w związku z nim, za jego znajomościami i w końcu trafiła na Świat Cieni.

I dalej coś się stało: wstępnie wyobrażam sobie, że któraś z dziewczyn (albo obie) postanowiła zostać Nocną Łowczynią i taka opcja mi podobałaby się najbardziej, ale mogła też zostać przemieniona w Podziemnego. Pozostaje też opcja, że była czarownicą czy nawet wilkołaczycą już wcześniej, ale to wymaga szczególnego dogadania.

Posłowie

Nie planuję znikać, wolę, żeby współautorzy akurat do tego pomysłu również, ale jestem człowiekiem i wszystko zrozumiem. Radzę też przygotować się na parę uzgodnień jeszcze na poziomie wiadomości prywatnych, bo uważam, że w tym wypadku są mocno na miejscu.

Discord: Ophelia#9546
Można odzywać się do Alexandra lub Ghilliego, ale najszybciej zauważę na Discordzie.

01.07 – AKTUALNE

  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo