Shadows of York Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Shadowhunter
Administrator

Shadowhunter

666 lat

Czarownik

Śmierć

Adminowanie

All paths lead to death.

Wysłany: 2017-10-22, 15:59   Poszukiwania [Cytuj]

Poszukiwania postaci
W tym temacie możecie wystawiać poszukiwania postaci - ojca, matki, brata, siostry, kuzynki, ciotki, kochanki, żony, męża, dzieci i nie tylko. Proszę pamiętać o aktualizacji poszukiwań. Posty pozostawione bez opieki zostaną automatycznie usunięte w ciągu miesiąca, z kolei te oznaczone jako nieaktualne - natychmiast.

Regulamin Poszukiwań
Krótki regulamin poszukiwań ma za zadanie unormować sprawy związane z pisaniem poszukiwań.

1. Staramy się, aby wszystko było pisane jasno i zrozumiale, a na końcu wpisujemy preferowany rodzaj kontaktu.

2. Zdjęcia umieszczane w poszukiwaniach nie mogą naruszać pewnych zasad, prosimy ograniczyć nagość i wulgarność zdjęć i gifów.

3. Po odnalezieniu odpowiedniej osoby prosimy zmienić status poszukiwań, na nieaktualny. Administracja w miarę regularnie będzie oczyszczała temat.

4. Po 30 dniach od daty wstawienia poszukiwania tracą swoją ważność, stają się nieaktualne i zostają usuwane z tematu.

TYTUŁ

TU WPISZ TREŚĆ POSZUKIWAŃ

Kod:
<center><div class="temat"><div class="temattytul">TYTUŁ</div>
<div class="temattekst">TU WPISZ TREŚĆ POSZUKIWAŃ
</div></div></center>
[Profil] [PM] [E-mail]

Nerezza

Nerezza

800

Czarownik

-

snycerz, żołnierz

My smile still shows through my bloody nose

Wysłany: 2019-03-07, 22:01    [Cytuj]

Stay with me, my blood

Możemy być dla siebie oparciem, ratując się nawzajem z najgorszych kłopotów. Dzielić się między sobą zdobytą wiedzą oraz razem dokonywać najbardziej zuchwałych czynów, niekiedy zakrawających o głupotę. Możemy także się nie lubić, syczeć na siebie przy każdym spotkaniu i udawać, że nic nas nie łączy. Nasza relacja może być skomplikowana, jednak jedno jest pewne – razem jesteśmy niepokonani, nikt nie jest w stanie przebić naszych łusek.
Szukam dla Nerezzy rodzeństwa, czarownika dowolnej płci i wieku. Ojcem jest Apep (Apophis), demon ciemności i chaosu, przedstawiany jako olbrzymi wąż. To, jaka relacja będzie łączyć nasze postacie ustalimy wspólnie – mam kilka propozycji, ale chętnie przygarnę każdy pomysł.
Aktualne

Can you save my heavy dirty soul?

Już dawno tego nie czułam. Gdy jesteś przy mnie, mam ochotę uciec, ale jednocześnie chcę zostać. Wiem, że to głupie, ja sama tego nie rozumiem, w końcu miłości wyzbyłam się już dawno temu. Z cynizmem i pogardą spoglądałam na te wszystkie zapatrzone w siebie pary, śmiałam się z czułych gestów i pocałunków, ale nagle pojawiłeś się Ty i wszystko zepsułeś. Bo chyba się w tobie zakochałam.
Szukam dla mojej wiedźmy miłości, płci najlepiej męskiej, dowolnego wieku oraz rasy.. To w założeniu nie będzie łatwa relacja, Nerezza w swoim długim życiu prawdziwie zakochała się tylko raz, więc miłość jest dla niej praktycznie obcym uczuciem, którego nie rozumie i odrzuca od siebie, uważając za słabość. Szczegóły, między innymi to, kiedy się poznali i kiedy Rez zaakceptuje swoje uczucia, możemy ustalić razem, jestem otwarta na propozycje i mogę się dostosować.
Rezerwacja

Friend or foe?

Z jednej strony potrafimy porządnie dać sobie po pyskach, z drugiej – to do ciebie przychodzę, gdy muszę się komuś wygadać. Nawet nie zliczę, ile razy nazwałeś mnie świruską, a ja udawałam, że się na ciebie za to gniewam. Wiem, że nie mówisz tego na poważnie, często się przekomarzamy, chociaż z boku może wyglądać to na kłótnię. Pewnie masz ciężki charakter, tak samo jak ja, może to z tego powodu trzymamy się razem, mimo, że czasami jesteśmy dla siebie okropni. Pomiędzy krzykami wypowiadamy słowa otuchy, a gdy cię przytulam, pewnie niejeden raz próbowałam ci ukręcić łeb. Ale to z powodu przyjaźni, bo nie wyobrażam sobie nie mieć ciebie przy moim boku, pomimo, że często jestem dla ciebie wredna. Zresztą, ty też jesteś.
Szukam nietypowej przyjaźni. Płeć, wiek i rasa dowolne. Rez ma problem z utrzymywaniem pozytywnych relacji, więc nie raz i nie dwa do swojego przyjaciela odnosiła się niemal z wrogością, a napady niekontrolowanej agresji w tym nie pomagały. Mimo tego, że może być w stosunku do niego wredna i paskudna, w głębi czarnego serduszka naprawdę go lubi, chociaż trudno jest to jej okazywać. Poszukiwany przyjaciel też może się tak zachowywać, ale nie musi.
Rezerwacja

I'm careless when I wear my rebel clothes

Pamiętasz tamte czasy, gdy wspólnie paliliśmy wioski i uczyliśmy się przywoływać, mniej lub bardziej udanie, demony? Gdy chowaliśmy się w krzakach przy kupieckich traktach, by okradać niczego niespodziewających się handlarzy? Tamte wieczory, podczas których siedzieliśmy przy kuflu jakiegoś taniego piwa i planowaliśmy kolejne wybryki, wspominam jako te lepsze w moim życiu.
A może jesteś jednym z tych osób, z którymi ostatnio robię burdy w pubach, awanturuję się na ulicy oraz robię te wszystkie inne rzeczy, których nie przystoi? Ale my jesteśmy młodymi bandytami, nie przejmujemy się zdaniem przedwczesnych starców. Być może pijemy i palimy zbyt dużo, odwiedzamy najgorsze meliny, które traktujemy jako nasze miejsce, gdzie możemy być w pełni sobą.

Nerezza należy do tego typu osób, które mają luźne podejście do obowiązującego prawa. Dlatego szukam dla niej wspólników w zbrodni (także kochanek/kochanków), płeć, wiek i rasa obojętna. Może to być relacja z przeszłości – Rez parała się zakazaną magią, pozbawiła życia dużą liczbę osób, także nie stroniła od kradzieży. W Yorku jest od końca 2018 roku i zajmuje się głównie prowokowaniem bójek oraz przekraczaniem prędkości na swoim motocyklu, przydałby jej się partner do tego.
Aktualne

I can’t believe how much I hate

Może to ja zjadłam twojego kota, a ty o jeden raz za dużo nazwałeś mnie wariatką i furiatką? Albo pokłóciliśmy się o coś poważnego i od tamtej pory traktujemy się jak wrogowie? Nieistotnym jest dla mnie to, jak właściwie się zaczęło, ale wiem jedno. Nie lubię cię, ba, nienawidzę i mam ochotę wydrapać ci oczy za każdym razem, gdy cię widzę. Ty prawdopodobnie chcesz powyrywać mi wszystkie kudły, nie myśl, że ci na to pozwolę. Lubię sobie czasami wyobrażać, jak spadasz ze schodów, pewnie nie jednostronnie.
Rez wiele w życiu nabroiła, nie grzeszy sympatią, ma także problemy z kontrolowaniem agresji. Pewnie z tych powodów zrobiła sobie niejednego wroga i to właśnie ich szukam. Rasa, płeć, wiek dowolne. Powód do nienawiści ustalimy sobie razem, może to być coś poważnego lub przeciwnie, błahego, tak, że pewnie stał się już dawno nieistotny. Nasze postacie mogą się z czasem pogodzić albo nie, to już może przyjść z czasem.
Aktualne

Kontakt: PW lub discord: Rez#8613
22.04.2019

[Profil] [PM]

Nimat

Nimat

1007

Faerie

-

Szpieg

"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak odwieczna tajemnica, jak niekończąca się przygoda..."

Wysłany: 2019-03-23, 17:44   
   Fao
[Cytuj]

Wróżkowej rodziny i innych

1) Rodzeństwo – Nie zostało wspomniane w karcie, żeby zostawić dla chętnych pełną dowolność. Z tego co sięorientuję - ze strony matki (Catriony) jest miejsce dla jeszcze jednego dziecka, od strony ojca? Pełna dowolność, nikt jeszcze z tej strony rodzeństwa nie zrobił, więc pełna dowolność i możliwość dopasowania pewnych faktów z życia tatusia pod siebie.

2) Dzieci – No bo jak to tak, 1007 lat i nie mieć żadnych dzieci? Tym bardziej, że Nimat do wstrzemięźliwych nie należała, więc i dzieci pewnie urodziła już co najmniej kilka.
• Maksymalny wiek dziecka, które mogłaby urodzić ustaliłam sobie na około 860 - 900 lat,
• Minimalny wiek dziecka, ze względu na ustaloną historię postaci, aktualnie wynosi około 250 lat.
• Co do ojca - gracz, który się zgłosi ma pełną dowolność w wykreowaniu drugiego rodzca. Ba, jeśli będzie chciał poszukać na miejsce ojca gracza - nie mam nic przeciwko!
• Aktualnie z dzieci Nimat ma pod opieką swoje najmłodsze dziecko - Shaya, oraz przygarniętego i zamienionego przez nią w półwróżka Anthonyego.

No i — jak zawsze - można się dogadać! Jestem naprawdę otwartą osobą jeśli chodzi o ustalanie czegokolwiek, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom. :lama:

3) Adoptowane dzieci – Tutaj zostawiam furtkę głównie dla ludzi i półwróżek. Nimat lubi czasem namieszać komuś w życiu i możliwe, że mogła sobie któregoś człowieka upatrzyć i uwikłać w intrygę mającą na celu ściągnięcie danej osoby do faerielandu i zamienienie go w półwróżkę. Oczywiście jeśli już się na to decydowała, to roztaczała swoją opiekę nad taką osobą i przygarniała ją pod swoje skrzydła, czasem też spełniała jakieś jej życzenie, jednak skoro to było jej "dziecko" to najpierw informowała je o konsekwencjach cudotwórstwa. W każdym razie tutaj również jest dowolność co do postaci i można wszystko ładnie dogadać, żeby wpasować postać <3

4) Inne – Jestem również otwarta na wszelkich kuzynów, kuzynki i inne powiązania rodzinne, jak i na różne inne możliwości na relacje z postaciami! Jest aktualnie miejsce na jeszcze jednego członka rodziny królewskiej ze strony jasnego dworu, więc można zrobić bliską/bliskiego ciocię/wujka ;D Może masz jakiś pomysł i myślisz, że Nimat pasowałaby do niego idealnie? Napisz do mnie, a coś na pewno razem ustalimy! <33

Co oferuję?
– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to poinformuję o tym, dlatego też chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, również w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję.
– Aktualnie z rodziny mam już Matkę (Catrionę), siostrę (Ismenę), najmłodszego syna (Shaya) i adoptowanego syna (Anthonyego), do tego kuzynkę (Marianne), wujka, którego wychowałam i uważam za syna (Izumo) oraz ciocię (Usagi), więc rodzina już jest spora, a chętnie kogoś jeszcze przygarniemy, na brak relacji rodzinnych nie będzie można u nas narzekać!
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, jednak staram się dawać znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wróżkach jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków, avków, albo sama avatary zrobić <3
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci!

KONTAKT:
Discord: Lama#9514
GG: 7123822
Eden: Lama
Ewentualnie PW
Aktualne 18.04.2019

[Profil] [PM] [E-mail]

Eleanor Coleridge

Eleanor Coleridge

21/560

Wampir

Mr. Black

Właścicielka Nocnego Klubu oraz Teatru

one garden two serpents eden never stood a chance

Wysłany: 2019-03-25, 20:42   
   Catriona
[Cytuj]

...Wszystkiego po trochę...

Poszukuję osób, które nie zniknął z dnia na dzień.
Chcę stworzyć ciekawe wątki oraz relacje.
Moja postać poszukuje kilku chętnych na ciekawe akcje.

1) Potomek:
Eleanor w swoim życiu przemieniła kilka osób (max 4). W związku iż ma już dwóch "synów" pozostały jeszcze dwa wolne miejsca.
W Karcie postaci nie jest nic napomknięte o przemienionych osobach aby była większa możliwość do stworzenia wampira.

Poszukuję kobiety lub mężczyzny. Jeden wampir ma max 220 lat, drugi wampir zaś ok 200 lat.
Jeśli chodzi o ludzkie lata nie narzucam tu wieku, ale preferowany max do 35 lat.

2) Wróg:
Nie ukrywam iż Eleanor w dawnych czasach mordowała wiele osób i nigdy nikt nie zdobył dowodów na jej winę. Krwawe stróżki krwi pozostawiała po sobie, jednak jej spryt był znacznie większy niż zdolności łowcze kogokolwiek. W swojej wielkiej karierze na jej koncie pojawiało sie sporo przewinien. Zapewne znalazła się jakaś osoba, która chce ją odnalezć i porwać? Torturować? Zdobyć jakieś informacje? Zabić? Możliwości jest wiele, szczególnie iż lista uśmierconych przez nią osób jest spora.
Trochę pikanterii można dodać w wątki postaci.

3) Członków Organizacji
W trakcie tworzenia jest Organizacja- Azyl dla Wampirów. Eleanor ma swoją wizję stworzenia takiej organizacji, która nie zmusza nikogo do przyłączenia się, ale oferuje schronienie, sporo krwi, spory teren prywatny i wiele więcej.
Każdy może zdobyć swoje osobiste stanowisko (łowca, szpieg, zbrojmistrz, hacker, ochrona, posłaniec itd).

W razie pytań zapraszam na PW lub Discord Eleanor#6498
AKTUALNE! 14.04.2019

[Profil] [PM] [E-mail]

Lennan Fairwolf

Lennan Fairwolf

30

Nefilim

Żołnierz

dancing with a stranger...

Wysłany: 2019-03-25, 21:23   
   Ignis
[Cytuj]

Wrogów

W historii mam lakonicznie zawarte, że był "przesłuchiwany" przez "przyjaciół" w czasie Mrocznej Wojny, żeby wydał imiona Faerie, których oczywiście nie zna. Nie mam tam napisane jak to się skończyło, ale w zamyśle jest, że Lennan odpłacił grupce Nefilim pięknym za nadobne.

Poszukuję WROGÓW Lennana, którzy znają go z Meksyku. Mogli albo uczestniczyć w "przesłuchaniu" i zostać równie dotkliwie zranieni przez niego, mogli po prostu być krewnymi tych, których potem Lenn okaleczył? Może zabił?
W czasie Wojny Lenn miał mieszane uczucia, po której stronie miał stanąć. Nie wykluczam, że walczył dla obu stron. Niby dla Clave, jednak jako Łowca, ale gdyby tylko uznał, że jest zagrożona jego matka, która zawsze była w pobliżu Króla, mógł wtedy z łuku strzelać do swoich (co w jego przypadku trudno ocenić kogo uważa za "swojego").

Także szukam osób, które znają Lennana z Meksyku, podejrzewają, że mógł zabijać w czasie Wojny również Nefilim, a przynajmniej utrudniać walkę z wróżkami, ale dowodów nie mają. Relacja pełna niechęci, braku zaufania, pragnienia podkopania drugiego.

O, tyle. Bez specjalnych obrazków xD
[Profil] [PM] [E-mail]

Vanessa Vulcano

Vanessa Vulcano

300

Czarownik

Projektantka

My dear, you're not so innocent

Wysłany: 2019-04-01, 19:32    [Cytuj]

Ogień co w nas płonie

Vanessa przez te 300 lat swojej egzystencji nie była w żadnym dłuższym i poważniejszym związku. Próby związania takiego zawsze kończyły się dla niej dosyć boleśnie. Czy to nagłą śmiercią kochanka lub bolesnym odrzuceniem jej albo okradnięciu. We wszystkich przypadkach musiało trochę minąć zanim wróciła do normalnego życia. W końcu przestała się angażować emocjonalnie w związki jednak może w końcu znajdzie się ktoś kto rozpali ponownie ogień miłości w jej i swoim sercu? Musi to być mężczyzna, wiek nie jest ważny.
[Profil] [PM] [E-mail]

Marianne

Taillis

1020

Faerie

Straż

I WANNA GET IN TROUBLE I WANNA START A FIGHT

Wysłany: 2019-04-02, 22:38   
   Jonathan
[Cytuj]

Ciebie i naszego dziecka

Kiedyś tak się zdarzyło, że niestety coś nie wyszło. Czy raczej wyszło - aż za dobrze. Taillis zaszła w ciążę, czego zupełnie nie planowała, nie myślała o tym, kiedy po prostu brała sobie kolejnego mężczyznę. Co jednak miała zrobić, skoro za późno było na jakiekolwiek odwroty? Nie była związana z nikim szczególnym, zbyt pochłonięta zaspokajaniem własnych żądz, nie było zatem mowy o jakichkolwiek wielkich uczuciach, czy czymś podobnym. Ale jednak - na jej drodze stanął mężczyzna, który okazał się w niedługim czasie być ojcem jej dziecka. Nie mówiąc już w ogóle o samym potomku!

I. Poszukiwany jest ojciec dziecka - wymagania konieczne to bycie wróżką bądź półwróżką, niestety innej opcji tutaj nie przewiduję. Reszta jest właściwie całkiem do ustalenia, nie mam jakiś szczególnych wymagań, więc wszystko możemy wspólnie uzgodnić. Od razu jednak mówię, że w czasach sławnej wpadki nie mogło być mowy o wielkiej miłości, niespełnionych pragnieniach czy czymkolwiek podobnym. Taillis po prostu znalazła sobie kolejnego jelenia, który był chętny ba bliższe poznawanie niedźwiadka.
Jak zaś wyglądałaby ich relacja teraz? Kto wie? Może właśnie ty?

II. Poszukiwane jest samo dziecko - jedyne wymaganie to wiek, który musi minimalnie opiewać na około 200 lat, żeby zgadzał się z historią Taillis. Od razu informuję, że ta wróżka zdecydowanie nie jest dobrą i idealną mamą, która kołysała dziecko śpiewając mu kołysanki i robiąc nie wiadomo co właściwie. To twarda baba, która zaszyła się w lesie, by wychować najlepiej jak potrafiła dziecko, którego wcale nie chciała. Nie przewidywała go w żadnych ze swoich kalkulacji, więc trudno powiedzieć, czy w ogóle je kocha. Może tak? Może nie? Może najlepiej po prostu się przekonać?

Masz pomysł? Daj znać! Znajdziesz mnie na PW tutaj albo na koncie Jonathana White. Ewentualnie kontakt jest możliwy również przez GG: 5800046

Aktualne

[Profil] [PM] [E-mail]

Vivienne Ros

Vivienne Ros

28

Przyziemny

Chyba jest prawdziwy, nie?

Próbuję odzyskać pamięć

Wysłany: 2019-04-04, 13:18   
   -
[Cytuj]

You say that it is real

Cytat:
Poznali się na pierwszym roku studiów, dokładniej w dziekanacie, gdy dostarczali odpowiednie dokumenty. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia, silna i głęboka, podobno spotykali się przez całe studia postanowili jednak z niczym się nie śpieszyć, zamieszkali razem, Vivienne zaszła w ciążę i planowali już nawet ślub… tak przynajmniej mówi jej mężczyzna, którego zobaczyła przy swoim łóżku po wypadku, z którego nie pamięta nic po za opowieściami rodziny na ten temat.

A przynajmniej tak twierdzi mężczyzna z którym obecnie spotyka się Vivienne. Faktycznie poznali się na studiach, nie była jednak to miłość, wręcz przeciwnie kobieta nie widziała w nim nikim więcej, niż swojego przyjaciela i po mimo jego starań zawsze pozostawał w cieniu prawdziwej miłości, a później męża, Vivienne... Której wypadek nie był przypadkiem. Wręcz przeciwnie wszystko zostało zaplanowane po to, by ojciec kobiety mógł pozbyć się niewygodnego zięcia. Pan X o którym jest mowa doskonale wiedział że jej ojciec nie znosi Averego, korzystając więc z sytuacji i amnezji kobiety oboje nagięli rzeczywistość przedstawiając jej wersję w której to pan X był jej partnerem przez cały ten czas, ba! Chciałby się nawet z nią ożenić, by mieć pewność że pozostanie tylko jego, niestety formalnie Vivienne nadal jest żoną Averego, mimo iż go nie pamięta. Tak też znaleźli się w York, pod przykrywą wizyty u jego rodziny mężczyzna próbuje odnaleźć Averego i zmusić go do podpisania papierów, o czym kobieta nie ma zielonego pojęcia.

W skrócie:
- Szukam przyjaciela który okłamuje Vivienne co do ich przeszłości twierdząc że są parą.
- Widzę to jako bardzo toksyczną relację, jak bardzo możemy sobie ustalić.
- Mąż Vivienne - Avery jest na forum, co daje nam cały wachlarz różnych rozgrywek, ja sama mam całą masę pomysłów na wątki.
- Jak się to skończy? Czy Vivienne pozna prawdę czy nie? To wszystko zależy tylko od nas! Nie przewiduję żadnego, z góry narzuconego, zakończenia tego wątku, chciałabym rozegrać wszystko fabularnie, zobaczyć dokąd zaprowadzi nas fabuła i rozterki naszych postaci.
- Jest to istotna postać dla tej fabuły, także proszę, nie uciekaj bez słowa!
- Rasa jest mi obojętna, dopóki to wszystko pasuje do wątku.
- Chciałabym, aby był w zbliżonym wieku do Viv
- Nie narzucam wizerunku, jeśli masz problem z wyborem chętnie pomogę wybrać bądź znalźć/zrobić avatary.

Zapraszam na PW, dużo w tej relacji można rozwinąć i dogadać!

AKTUALNE

[Profil] [PM] [E-mail]

Margaret Nightwind

Margaret Nightwind

26

Nefilim

nie wiem co się dzieje

wracam do żywych

dancing with the demons in our minds

Wysłany: 2019-04-11, 19:15   
   Nyx, Shan, Kieran, Noah
[Cytuj]

What can I say, it's complicated

Mam do zaoferowania dwie skomplikowane możliwości, dla dowolnej osoby, która ma chęć na multikonto ewentualnie chce dołączyć do naszego grona Cieni!

#1 Nefilim
Nefilim w wieku zbliżonym do Margaret, być może odrobinę starszy. Spotykali się dawno temu, jeszcze kiedy Ruda zamieszkiwała Rezydencję Whitelightów w Idrisie. Uczucie było silne, ale niestety, rodzina X i Whitelightowie nie przepadali ze sobą (tak, zalatuje Romeo i Julia), tyle, że tutaj jedna strona nie zamierzała się poświęcić. Bolesne, ale trudne, kiedy jest się oddanym ideałom rodziny.
Pechowo pan X zostaje skierowany do Instytutu w York, którego to dyrektorem jest James Whitelight, brat Margaret, a sam Rudzielec jest jego prawą ręką. Margie będzie miała teraz trochę ciężko - rozstaje się z mężem (powód - notoryczne znikanie pani prowadzącej postać), a do tego zostaje sama z dzieckiem.
Będzie to skomplikowana relacja pełna zgrzytów, ale może rozpali się w nich dawny ogień i te sprawy...
No i musi akceptować małego Aleca. No i Jamesa. Właściwie, mógłby być dobrym kumplem Blondaska z dzieciństwa...

#2 Przyziemny
Tu sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo związki Nefilim - Przyziemny nie są zbyt pożądane, a jak już jakiś jest, patrzą na niego krzywo. W każdym razie, Margaret mogłaby poznać szanownego Pana Przyziemnego podczas rutynowego spaceru z dzieckiem. Tym sposobem okazałoby się, że mógłby być człowiekiem ze wzrokiem, a później przez bliską relację z Margaret, stać się częścią tego świata.
Ta relacja wiele komplikuje i utrudnia.

Zainteresowanych zapraszam na PW!

Hope Penhallow

Yi Byeong-Ho

30 lat

Nefilim

Nie

Łowca

W większości przypadków fałsz jest wiarygodny, bo ofiary chcą, by takie był.

Wysłany: 2019-04-13, 23:55   
   Shizhi i gromada
[Cytuj]

Przedstawicieli rodziny łowców i nie tylko

PS. Jeżeli jesteś graczem, który zniknie po tygodniu lub nie ma zamiaru angażować się w sprawy fabularne, to nie masz tu czego szukać. Interesują mnie jedynie aktywni gracze! Kontakt poprzez GG: 9247738, DC: Cieniu#4926 lub PW

Poszukuję ludzi (dosłownie ludzi i nefilim) do zasilenia szeregu rodu nocnych łowców mojej postaci (dodatkowo brata i przyjaciela dla Hope - KLIK - koniecznie rozwiń wiadomość w kp. Tam jest info o rodzie). Po więcej detali - o ile nie wyczytasz ich z KP - zapraszam na jeden z powyższych komunikatorów :3

POSZUKUJĘ:

1. AKTYWNYCH FABULARNIE graczy, których rzecz jasna mam zamiar (w granicach zdrowego rozsądku) prowadzić za rączkę z woreczkiem złotych monet, co by ułatwić im wejście w świat forum.
Szanujmy swój czas - jeśli Ci się nie spodoba, albo chcesz odejść, po prostu powiedz.

2. Nie wymagam pięknego sposobu pisania - proszę się więc nie wstydzić. Nie od razu Rzym zbudowano, a liczą się chęci i odrobina wyobraźni. Dostosowuję się do gracza, z którym mam przyjemność grać.

OFERUJĘ:

1. Osobę, która nie zniknie z forum + MG chuja :3

2. Pomoc w ogarnięciu forum, a także specyfikacji rodziny łowców mojej postaci.

3. Pomoc przy budowie KP wraz z odniesieniem do swojej postaci, aby wszystko miało ręce i nogi.

4. Pomoc w doborze wizerunku.
a. Zapraszam do swojego warsztatu - KLIK

OSTRZEGAM:

1. Od potencjalnych kandydatów wymagam godnego reprezentowania. Wszelkie nieposłuszeństwo, w zależności od przewinień będzie karane - wiecie no ja nie odpowiadam, jak ktoś zrobi masakrę w York - głowy też za takiego nie oddam.

Brzmi strasznie? Tylko na papierze :3 Nawet jeśli nie jest Ci znana kultura Azji, to chętnie pomogę!
ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ZAPOZNANIA SIĘ Z POSZUKIWANIAMI!

AKTUALNE (╯°□°)╯︵ ┻━┻

W życiu człowieka są chwile, kiedy nie wie, co ze sobą zrobić i dokąd pójść, a cała przyszłość wydaje się być jedynie czarną pustką. I bynajmniej nie interesuje cię, co w tej pustce znajdziesz.
Gość zrób klik | Notatnik | Warsztat

[Profil] [PM]

Ceris

Ceris Grim

20

Czarownik

singiel

sprzedawca w sklepie zielarskim

Angel of Darkness

Wysłany: 2019-04-14, 23:04   
   Xavier, Elvan, Rose
[Cytuj]

OSOBA, KTÓRA POKOCHA CERISA

Grim jest młodym czarownikiem, który powoli wychodzi na prostą. Osoba, która pomoże Cerisowi odkryć to co miłość i nauczyć innych pozytywnych uczuć. Pan/i X musi być cierpliwy i mieć coś w sobie co zainteresuję młodego czarownika.
$ Może to być postać istniejąca,
$ Płeć obojętna, może być mężczyzna jak i kobieta,
$ Jak coś wszystko do ustalania.

Serdecznie zapraszam! Kontakt na pw lub na gg: 7833635.

AKTUALNE: 14.03.2019 r.

[Profil] [PM] [E-mail]

Skye

Skye

318

Faerie

związki tylko chemiczne

mały wkurzający szpieg

Mirror, mirror on the wall, who is the fairest of them all?

Wysłany: 2019-04-17, 04:58    [Cytuj]

I'm in need of a savior, but I'm not asking for favors

Tak jak w tytule mowa, potrzebuję dla Skye wybawiciela bądź wybawicielki, którzy uratowali jej życie kilkaset lat temu. Rzecz ma się następująco:
Gdy Skye była nastolatką mieszkającą w Jasnym Dworze jej własna matka będąca nimfą z różnych przyczyn postanowiła się jej pozbyć i utopić ją w jednym z leśnych jezior. Wybierając to, nad którym sprawowała pieczę zwabiła tam swoją córkę i wepchnęła ją do wody. Skye była zbyt młoda i niedoświadczona by samej móc się obronić przed dojrzałą wróżką. Gdy później odzyskała przytomność leżała przy brzegu, a matka i tajemniczy bohater jakby rozpłynęli się w powietrzu. Do tej pory driada nie znalazła żadnej z tych osób, nie wykluczam jednak możliwości aby tajemnicza wróżka żyła w pobliżu Skye i bardzo dobrze się maskowała.

≡ Ważną rzeczą jest jednak nieuśmiercanie matki. Wszelkie inne obrażenia są jak najbardziej dozwolone z warunkiem, że nie zagrażały one życiu nimfy. Jest to ważne gdyż inne postacie na forum również powiązane są z tą wróżką.

≡ Powód, dla którego tajemnicza wróżka postanowiła pomóc Skye jest jak najbardziej do omówienia. Nie narzucam tutaj żadnych konkretów, ale im więcej dramy tym lepiej i ciekawej ;> Płeć oraz status nadworny wróżki również nie gra tutaj żadnej roli.

≡ Czy była to wróżka z Jasnego czy Ciemnego dworu jest to zupełnie bez znaczenia. Musi to być jednak wróżka czystej krwi, a wiekowo nie może być to postać mająca mniej niż 600/700 lat w chwili obecnej, ponieważ miała ona do czynienia z nimfą mającą ≈ 600 lat w momencie starcia, a było to mniej więcej 300 lat temu.

≡ Od użytkowników nie oczekuję postów na tysiąc słów ani w ilościach dziesięciu dziennie - flow rządzi się swoimi prawami ;> Grunt to dobra zabawa oraz żeby dobrze nam się razem pisało <3 Proszę jednak abyś nie uciekał po skończeniu karty i kilku postach. Szanujmy swój czas i wysiłek :c

≡ Bardzo mile widziane postacie, które już istnieją wy starzy wyjadacze! :P

Za każde zgłoszenie mocno ukocham i obiecuję pomóc ze wszelkimi pytaniami najlepiej jak mogę <3 Chętnie pomogę przy ogarnianiu kanonu wróżek jak i przy budowie kp, wszystko wedle potrzeb. Razem podbijemy świat :joe:
Kontakt najlepiej na PW albo GG: 59034527

niektualne

I know better than to ever call you mine

Bardzo chętnie przygarnę użytkownika, który chciałby zacząć swoją przygodę jako człowiek i drogą fabularną zostać przemieniony we wróżkę (pół wróżkę gwoli ścisłości). Jest to świeży pomysł co oznacza, że wciąż nie mam rozpracowanych wszystkich punktów odnośnie relacji jaka miałaby łączyć nasze postacie. Szczerze mówiąc chciałabym uzgodnić to z chętnym użytkownikiem ponieważ wierzę, że razem dopracujemy ten pomysł do perfekcji i zależy mi na tym abyśmy oboje byli zadowoleni z efektu końcowego. Rzeczy, które są dla mnie dość ważne w tym pomyśle wypisane są w poniższych punktach, lecz jestem skłonna do ich negocjacji jeśli tylko masz pomysł jak zastąpić je w ciekawy sposób! :D

≡ Skye nie jest najbardziej wrażliwą i uczuciową wróżką na tym świecie, ma również problemy z odczuwaniem empatii oraz głębszych emocji jednak chciałabym, aby jej decyzja o przemianie człowieka we wróżkę była podjęta za sprawą emocji niż logicznego wytłumaczenia

≡ Preferencyjnie wolałabym aby owa postać była mężczyzną do lat 30. Nie ukrywam, że wraz z rozwojem fabularnym chciałabym uderzyć w wątek romantyczny. Mam na to kilka różnych pomysłów, a każdy z nich to gwarantowana #DRAMA ;>

≡ Jeśli chodzi o kwestię doboru wizerunku to bardzo docenię wszelkie konsultacje. Wygląd Skye nie jest żadnym wyznacznikiem do szukania odpowiedniego wyglądu dla nowej postaci. Wizerunek Azjatycki nie jest żadnym wymogiem.

≡ Od użytkowników nie oczekuję postów na tysiąc słów ani w ilościach dziesięciu dziennie - flow rządzi się swoimi prawami ;> Grunt to dobra zabawa oraz żeby dobrze nam się razem pisało <3 Proszę jednak abyś nie uciekał po skończeniu karty i kilku postach. Szanujmy swój czas i wysiłek :c

≡ Więcej informacji chętnie udzielę poprzez prywatną korespondencję. Tak jak wspomniałam wyżej: pomogę przy ogarnianiu kanonu wróżek, przy budowie kp oraz ze wszelkimi pytaniami. Pamiętaj, razem podbijemy wróżkowo i resztę Yorku :joe:

PW albo GG: 59034527

aktualne

POSZUKIWANIA KLIK

[Profil] [PM]

Kieran A. Vaughan

Kieran Alexander Vaughan

33

Wilkołak

samotność

Alfa Fotograf

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.

Wysłany: 2019-04-18, 23:13   
   Margaret, Nyx, Shantae, Noah
[Cytuj]

WATAHA POSZUKUJE

Oficjalna, akceptowana przez Clave wataha wilkołaków z York poszukuje członków!

Wataha Kierana, która w York rezyduje od koło 1,5 roku poszukuje nowych i starych ludzi, którzy do niej przynależą. Przedział wiekowy? A po co się ograniczać! Nie jest to taka klasyczna wataha, gdzie zły Alfa gryzie, warczy, charczy i pluje na ludzi.
Przedstawmy najpierw Kierana, którego zwą Matką Kieresą, pierwszym tego imienia, zrodzonym z wilkołaków, wybawicielem uciemiężonych, ojcełem adopcyjnym wszystkich, którzy tego potrzebują, panem na włościach na obrzeżach York, i tak dalej...

Straciłeś dom, rodzinę, bliskich? TAK. TA WATAHA JEST DLA CIEBIE.
Nie umiesz panować na swoimi zdolnościami? TAK. TA WATAHA JEST DLA CIEBIE.
Nie masz pracy, gdzie mieszkać i ciężko Ci w życiu? TAK. TA WATAHA JEST DLA CIEBIE.
Masz inne problemy i potrzebujesz ojca? TAK. TA WATAHA JEST DLA CIEBIE.
Jesteś Amebą bądź cierpisz na Amebyzm? TAK. TA WATAHA JEST DLA CIEBIE.

Jeśli jesteś wilkołakiem i potrzebujesz się gdzieś wkręcić... Napisz! Pomagamy opracować wątki, program rozwoju postaci, kokszenie w punktach statystyk, watę cukrową, muffinki i własny kawałek kartonu! Nie masz pomysłu na postać? Też napisz, coś razem wymyślimy!

Wataha przyjmuje wszystkich mniej lub bardziej pokrzywdzonych przez los!

Zapisz się już dzisiaj!
Na PW u Kierana lub Margaret!

Kieran Alexander Vaughan
What do you see in those yellow eyes? 'Cause I'm falling in pieces
[Profil] [PM] [E-mail]

Shizhi

Ji-Yeong

717 lat

Czarownik

Anioł

Emerytura

Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Wysłany: 2019-04-23, 20:49   
   Shizhi i gromada
[Cytuj]

MG POSZUKIWANI!

W związku z rozwojem fabuły, poszukiwani są MG (2) na konkretne stanowisko - zadaniowca, osoby, która zajęłaby się wsparciem od strony prowadzenia mini zadań i eventów o co chodzi? Otóż...

Obecnie grono MG (złożone z całych 3 dusz dodatkowo robiących jako administracja) składa się z osób, które pracują nad ogólnym rozwojem fabularnym - wymyślają duże eventy, misje, pchną historię do przodu oraz wyciągają konsekwencje ze wszystkich decyzji graczy, do tego dbają o stronę techniczną forum.

Jak wiadomo człowiek się nie rozdzieli, a podzielność uwagi nie sprzyja pełnemu skupieniu się na pracy. Wspomniany "zadaniowiec" byłby wsparciem dla starszych wyjadaczy MG - do jego zadań należałoby wymyślanie mini questów i eventów dla poszczególnych grup: czarowników, wróżek, nefilim, wampirów i wilkołaków + ludzi (rasa dodatkowa).
Dodatkowo byłby odpowiedzialny za mieszanie w sesjach graczy - badumcss mamy przyzwolenie w regulaminie - i niszczenie im życia.

A więc w skrócie zadaniowiec:

- osoba, która zajmie się prowadzeniem zadań dla poszczególnych grup - zadania mogą być wymyślone przez zadaniowca lub stanowić realizację questów już umieszczonych przez innego MG/Administratora - wówczas wymagana jest konsultacja.

- osoba, która organizująca mini eventy dla poszczególnych grup lub mini eventy mieszane w celu połączenia fabuł - tutaj liczymy na kreatywność zadaniowca - dajemy spore pole do popisu, zaś przy większych "niespodziankach" wymagamy konsultacji z osobą "starszą" stażem czyli administracją.

- osoba, która zajmie się mieszaniem w życiu postaci - również dajemy pełną swobodę i wsparcie w razie problemu.

Od zadaniowca oczekujemy:

- odpowiedzialności - nie wymagamy siedzenia na forum 24/7, niemniej musi zostać zachowana systematyczność odpisów - minimum raz na 48h (będę wobec tej zasady bezwzględny) - tego samego oczekujemy również od graczy. Szanujmy swój czas i nie stopujmy żadnej ze stron.

- kreatywności - osoba ubiegająca się o stanowisko zadaniowca musi chcieć dzielić się pomysłami. Znajomość kanonu nie jest konieczna - oferujemy wsparcie.

- chęci do działania - szanujmy swój czas - nikogo do niczego nie przymuszamy, lecz prosimy, aby na ogłoszenia nie odpowiadały osoby, które mają zamiar zniknąć po kilku dniach bez stosownego wyjaśnienia.

Dodatkowo:

- obowiązkiem zadaniowca będzie śledzenie tematów fabularnych w dziale MG, gdzie umieszczane są pomysły fabularne dla każdej z ras. Ma to na celu zachować jednolitość fabuły - uchronienie przed tak zwanym wprowadzeniem byków, których odkręcanie dołożyłoby dodatkowej pracy.

- obowiązkiem zadaniowca będzie wrzucanie notek o swoich pomysłach oraz wszelkich rozpisek misji. Ma to na celu zachowanie płynności przepływu informacji w razie opuszczenia stanowiska, a wejścia na nie innej osoby. W skrócie - ochrona przed tak zwanym zostawieniem innych osób na lodzie.

- Doświadczenie jako MG jest mile widziane, ale go też nie wymagamy - zapewniamy wsparcie nowym osobom.

W razie pytań służę pomocą. Kontakt do mnie: GG: 9247738, DC: Cieniu#4926
Zastrzegamy sobie przyjęcie osób odpowiadających naszym wymaganiom.

AKTUALNE (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Dusza usiłowała się oderwać od obumarłego ciała. Był to długi proces, zupełnie jakby jakaś membrana uwikłana w błocie usiłowała pochwycić podmuch wiatru, który by ją wyzwolił.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

[Profil] [PM] [E-mail]

Byakko

Byakko

1010

Faerie

Maybe I missed you

Najemnik

One more time

Wysłany: Dzisiaj 5:59    [Cytuj]

Let the rain wash away all the pain of yesterday

Czego może poszukiwać wróżek? :lol:
Byakko zazwyczaj stronił od towarzystwa. Świadomie - według innych - wybierał samotność. Zaszywanie się w miejscach nie mających kontaktu z cywilizacją było koniecznie przez obraną profesję. Czemu nie dobudować do tej historii drugiego dna?
Uchowanie dwóch córek z dala od dworskich intryg nie przysporzyło mu kłopotów. Skoro większość wierzyła, że albo umarł, albo został wygnany przez większe szachrajstwo przez samego władcę, opieka nad nimi przypominała sielskie wakacje. I tutaj, mój graczu, dochodzimy do złotego środka sprawy, albowiem śnieżny lis w powyższej grafice nie został wybrany na drodze przypadku. Obie latorośle noszą przy sobie ogony.
Śpieszę z wyjaśnieniem, ponieważ nie od dziś wiadomo, że kitsune to dość nieufne i płochliwe stworzonka. Blisko ponad pięćset lat temu Byakko natknął się na jedno z nich. Nawiązanie znajomości i dalsze rozwijanie relacji doprowadziło do narodzin bliźniąt. Po odchowaniu dziewcząt matka... wyparowała. Być może wróciła na swoją wyspę, może odeszła, kto tam wie. Dlaczego wróżek utrzymywał ich istnienie w tajemnicy? Odpowiedź jest wręcz banalna - zdawał sobie sprawę, jak wiele szkód mogą narobić i jak bardzo są cenne. Zwłaszcza dla niego.

Przyznam, że mam już upatrzone wizerunki dla panienek. Jestem w nie tyle zapatrzona, że ciężko mi będzie rozejrzeć się za innymi, niemniej jednak postaram się być otwarta na każdą propozycję i efektywną argumentację. :lol: Pewnym wymogiem, jaki chcę postawić przed potencjalnym kandydatem, jest ustalenie silnej więzi między córkami a ojcem. Zostały wychowane pod jego nadzorem oraz przeszły wymagające szkolenie prowadzone osobiście przez niego, natomiast wspomnienia o matce są nadzwyczaj mgliste i rozmyte. Wiek, jak już zostało napisane wcześniej, będzie się wahał między 500 a 450. Reszta aspektów jest do dogadania.

Jeśli jesteś na forum przelotem albo nie myślisz o tym na poważnie - nie odpowiadaj na to ogłoszenie. Nie chcę być zrozumiana źle; zależy mi na tym, żeby każdemu z nas grało się dobrze i sprawnie. Nie wymagam ślęczenia na forum, ponieważ jeden post na dzień w zupełności wystarczy.

Prywatnie - jestem tuż przed maturami. Piszę to ogłoszenie pomiędzy ślęczeniem nad funkcją kwadratową a liniową, więc bądź pewny, że na konkrety umawiać się będę po napisaniu podstaw. Masz dużo czasu do zastanowienia, więc, mam nadzieję, do usłyszenia. :lol:

Kontakt - 50996680
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]