Shadowhunter

666 lat

All paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Ogłoszenia użytkowników
Jeśli masz coś do przekazania osobom na forum albo zainteresowała Cię jakaś sprawa i pragniesz się nią podzielić, napisz w tym temacie! Możesz poinformować tutaj o zbliżających się odpisach albo o chwilowej nieobecności (do 72 godzin). Temat luźny, nieposiadający kodu, więc można tu przekazywać dowolne informacje. Oczywiście nie służy do prywatnych rozmów i będzie to przestrzegane.

Haru Shimizu

25 lat

181 cm

From the shadows comes a wolf, yet he's no ordinary predator.

[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
W piątek 24.01.2020 r. nie będzie ode mnie żadnych odpisów. Shizu jedzie na koncert <33
Za utrudnienia przepraszam!

Some people will tell you werewolves can only shapechange under a full moon, but people also say there's no such things as ghosts.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Nimat

1007 lat

150 cm

"Nikt nie wie, czy wróżki mają ogony... To jak odwieczna tajemnica, jak niekończąca się przygod

[Cytuj]
Multikonta: Faoiliarna, Jia Wang,
Mniej więcej do końca stycznia - możliwe, że do połowy lutego, możliwe obsuwy z odpisami ode mnie - zaliczenia.exe nie ze wszystkim wyrabiam, odpisy na sesje z MG mają priorytet, reszta jak starczy czasu <3

Sina Taualai

26

165 cm

Don't give up to find your fortune When you don't know where to start.

[Cytuj]
Multikonta: Ray M., Lereena
Ja tak samo jak Nimat, tylko, że do końca stycznia - sprawozdania, zaliczenia, kij wie co jeszcze i na dodatek upierdliwie każą mi TERAZ robić badania do pracy mgr, gdzie zajmują one pi razy oko minimum 4h. Będzie gorzej, bo ciul kazał eksperymentować (czyli moje lutowe wolne poszło się cmokać). Sesje MG będą jak najszybciej się da i w terminach, reszta jak dam radę, postaram się jak najmniej mulić, ale nic nie obiecuję.
It's so hard to fight the demons, when they live inside your heart

Hannah Cox

20

161 cm

Mały (s)kurwilk

[Cytuj]
Multikonta: Marcel Begum
Nadal Was kocham, ale znowu rozwaliłam telefon i znowu napisałam po XXY godzin. Nie mam kiedy wyskoczyć po nowy, ale kiedyś to zrobię...
Buziaki, mandarynki i pizza na ananasa.

h.c.
BĄDŹ JAK KAMIEŃ - STÓJ, WYTRZYMAJ
KIEDYŚ TE KAMIENIE DRGNĄ
I POLECĄ JAK LAWINA... PRZEZ NOC...