Eleanor Coleridge
[Usunięty]
Eleanor Coleridge
[Usunięty]

eleanor coleridge
MetryczkaImię: Eleanor Demetria
Nazwisko: Coleridge (dawniej: Houdreax )

Data urodzenia: 03.05.1458
Miejsce urodzenia: Dundee

Wiek: 21 (560)
Wzrost: 172 cm
Waga: 66 kg

Rasa: Wampir
Wizerunek: Eiza Gonzalez

Charakter


Po traumatycznych przeżyciach, jakie napotkała na swojej ludzkiej części życia przestała wierzyć w szczęśliwe zakończenia. Jedynie pewna jest Śmierci, która zbiera swe żniwo zgodnie z zaplanowanym terminem.
Jest wyzwolona, co oznaczało iż na co miała tylko ochotę wykonywała to. Dla Niej nie było barier- zabójca, przyzwoity wampir. Nie obchodziło ja ludzkie życie, więc ze śmiertelnikami obchodziła się jak z więźniami lub siłą roboczą ( ostateczność bywała brutalna, ale nie złapano jej za rękę. Ludzie sami lgnęli do niej za namową przemiany lub posilaniem się jej krwią). Nie spotkała jeszcze człowieka, który by ją zainteresował więc właśnie w ten sposób ich odbiera.
Swoją dobrą stronę ujawnia tylko nielicznym. Większość zna ją z chłodnej debaty oraz nieprzewidywalności. Na jej twarzy nie są malowane emocje, ma lodowatą twarz, posępność i dzikość w oczach wymalowaną za każdym razem.
Potrafi grać, aktorstwo ma we krwi, tak jak i zabijanie. Ktokolwiek zdradzi ja automatycznie jest skazany na śmierć. Prawo góruje, zakazy i rozkazy kierują innymi. Dzięki swym podróżą po świecie zapoznała się z zasadami panującymi w innych krajach.
Trudno zaprzyjaźnić się z nią. Ci, którzy używają władzy jako przekaźnika są od razu skreślani z jej listy znajomych. Jeśli masz coś wartościowego do powiedzenia wysłucha i być może zacznie rozmawiać z Tobą.
Wolność to cud, który nadarzył się w nieśmiertelności. Jej przygoda trwa dopóki nie odnajdzie celu.
Choć ma bardzo cięzki charakter oraz oschły dla bliskich jest oparciem. Okazuje im swe serce i jest w stanie oddać swoje życie.
Zdarza jej się być miłą, ale zazwyczaj nie stroni od takiego sposobu bycia. czesto flirtuje z mężczyznami gdyż dla niej to podstawa do wyminięcia nudy wieczności.
Biografia


Młoda dama urodziła się w małym miasteczku, które nazywało się Dundee. Miastu nadano prawa i tytuł miasta królewskiego. Jednak to nie opowieść o miasteczku, a historii pewnej młodej kobiety, którą życie ukształtowało w ten a nie inny sposób.
Rodzina dziewczyny pochodziła z linii szlacheckiej. Pradziad, dziad i ojciec. Ojciec piastował stanowisko doradcy króla. Tą posadę dziedziczył także jak i majątek po swym ojcu. Królowie ufali im na tyle by mieć ich blisko siebie w trudnych decyzjach.
Cała rodzina często dnie spędzała na dworze królewskim. Posiadali nawet dom blisko zamku.

Dziewczynka szybko rosła, chłonęła wiedzę i różne zachowania królewskiej rodziny. Patrzyła na nich jak często mogła, lubiła widok ich skłonów czy dobrej składni zdaniowej. Uwielbiała zwierzęta, szczególnie konie. Gdy tylko mogła wyruszała w długie podróże wraz ze swoim przyjacielem (podkochiwała się w Edwardzie- był On synem Dowódcy wojska królewskiego). Ojciec był zachwycony ta znajomością. Jego ukochana córeczka miała wielką przyszłość gdyby ożenek doszedł do skutku.
Dziewczynka, jak sami widzicie miała już ułożoną całą przyszłość, tylko dlatego iż polubiła młodego chłopaka.
Jednak czy znajomość dwójki dzieciaków mogła przerodzić się w coś piękniejszego?

Spotkania i chwile spędzane z Edwardem poskutkowały, iż Młoda Dziewczyna za zgodą jej rodziców została okrzyknięta narzeczoną młodego chłopaka (Edward był bowiem szkolony na następcę swego ojca)
Kochali się - było to widać nie tylko w ich oczach, ale i gestach jakie do siebie kierowali. Czy to jednak wystarczyło?

W 17 urodziny, tuż przed ożenkiem z Edwardem (został im miesiąc) chłopak zdradził ją i uciekł ze służką. Pogrążona w rozpaczy dziewczyna chciała popełnić samobójstwo wieszając się. Aby było tego mało została posądzona sama o zdradę Edwarda i oddanie swego ciała w łożu z kuzynem jego, który miał ponad 40-lat.. Nikt nie wiedział iż to było ukartowane, aby Edward miał wolną drogę do służki.
Ojciec Eleanor jednak szybko zareagował, a matka pobiegła po pomoc. Musieli ratować swoje dziecko za wszelką cenę. Wierzyli jej, wiedzieli w głębi serca iż ich córka by nie zdradziła Edwarda, za którym szaleńczo biegała.
Eleanor psychicznie była gruzem, jednym wielkim kawałkiem bezużytecznego czegoś. Jej serce zamarzło, albo i gorzej- zostało wyrwane w dniu, kiedy to miało przelać się jej szczęście na resztę życia.
Edward nie wiedział iż zostawił "małą niespodziankę" dziewczynie. Eleanor była w ciąży, jednak pod wpływem stresu, złego odżywiania się i ciągłego czyhania na swe życie poroniła w 7 miesiącu. Jakim cudem? Eleanor mało jadła i spała gdyż ciągle myślała o utracie miłości i wychowywaniu samotnie dziecka. Tylko dziwki pozostają same z dzieckiem, bez mężczyzny u boku.
Załamania nerwowe kolejno spływały na nią. Ludzie już gadali o Niej, mówili iż jest ladacznicą i gnębili ją słowami. Chcieli się jej pozbyć z miasteczka za wszelką cenę. Wsparcie rodziców nie dawało nic, gdyż miasteczko już dało jej do zrozumienia iż jest nie mile widziana w tych rejonach.

Dziewczyna z radosnej, cieszącej się życiem, tętniącej miłością do wszystkich zwierząt istoty zamieniła się w ponurą bestię ignorującą wszystko.
Już nie cieszyły ją przejażdżki konno. Wszystko przypominało jej o utraconej miłości.
Dziewczyna mając 21 lat całkowicie odizolowała się od bliskich.
Ojciec stracił całkowicie kontakt ze swym dzieckiem. Niekiedy nastawały takie momenty, kiedy to Eleanor uciekała z domu na tygodnie. Chciała pobyć sama, chciała ciszy, której mieszkańcy nie dawali jej. Nawet sam Król wspominał jej ojcu iż ta sytuacja nie może się dłużej ciągnąć gdyż ludzie się skarzą i buntują.
To sprawiło wielką zmianę u Niej.
Złamane serce zabrało rozwagę oraz i czujność.

Dzień przemiany zapamięta do końca swych dni.
Kolejna ucieczka z domu, kolejne zamartwianie się rodziców.
Będąc w lesie, całkowicie sama została napadnięta przez mężczyznę. Rozpoznała Go. To był znajomy jej Ojca.
Jednak ten nie zamierzał jej puścić. Przysunął nóż do gardła i z zamiarem zgwałcenia jej rozerwał jej sukienkę. Dotykał jej nagiego ciała i raniąc ją lekko w szyję zaczął zdejmować swoje spodnie.
Czy to krew, czy to przerażenie, a może krzyk dziewczyny zwabił Nieznajomego w te ciemne strony?
Choć czarna peleryna zasłaniała go, to jednak emanowała od Niego dziwna siła.
Nieznajomy jednym ruchem odciągnął napastnika od dziewczyny, który wpadając na drzewo skręcił kark.
Eleanor choć była przerażona to jednak szybko starała się zasłonić swoje ciało strzępkiem ubrania. Spoglądając przez łzy na wybawcę podziękowała czując się jak ostatnie ścierwo na ziemi. Czy zasłużyła sobie na takie zakończenie życia? Na gwałt ze strony znajomego ojca, który znał ją od urodzenia?
- Dziękuję Wybawco mój. Jak Ci się odwdzięczę?- Zapytała skromnie przerażona dziewczyna. Mężczyzna jedynie się uśmiechnął.
- Obserwowałem Ciebie od 4 lat. Trwaj przy mnie przez wieczność... - Tak się zaczęła ich znajomość. Nieznajomy przygarnął Eleanor do siebie i zadbał o Nią, a gdy była gotowa przeszła przemianę. Do dnia dzisiejszego pamięta smak jego krwi i rozpozna ją gdyby miała okazję.
Próbę wyjścia z "grobu" przeszła perfekcyjnie gdyby ktoś pytał, a karmienie się z człowieka trochę mniej, ale czas pokaże jaki z niej wampir.

Cierpliwość popłaca?
Mając już za sobą ok 10 lat bycia wampirem (wiek ok 31) Stwórca jej pozwolił na zemstę. Eleanor nie wahała się i z uśmiechem na twarzy zamordowała Annę (służkę) śpiącą w łożu z uśmiechem na twarzy. Edward widział ten czyn na własne oczy. Nim zdołał wezwać Straż Eleanor już znalazła się przy nim zasłaniając mu usta. Odcięła mu na początku przyrodzenie a potem zabiła rozlewając po całym pomieszczeniu jego krew.
Dziecko jakie posiadali Anna i Edward zniknęło i tylko Ona wie co się z nim stało. Dla innych wiadomość była prosta- zostało porwane i zabite przez wiedźmę...
Wszystkim morderstwom uważnie przyglądał się jej Stwórca. Diabelski uśmieszek zawsze widniał kiedy to oglądał spektakl w wykonaniu swojej ukochanej Eleanor. Czyżby planował zasiać w niej zło?

Lata mijały, a ona wraz z kochankiem- którego pokochała ponad swoje życie kroczyła w nieznane. Poznając świat poznawała także kulturę oraz języki. Czy ja radowało poznawanie zakątków świata? Nie pokazywała po sobie niczego, a więc trudno było zrozumieć jej emocje. Jedynie jej Stwórca znał ją i wiedział co myśli.

Świat się zmieniał, ludzie się pojawiali i umierali lub znikali.

Na oczach Eleanor Wielka Brytania (York) zmieniała się tak samo, jak i jej imiona. Anna, Isis, Olivia jakie tylko zapragnęła. Nigdy na dłuższy czas nie pozostawała przy jednym by się nie wydać oraz by nie zostać przez to złapaną. Nie jeden wróg czaił się na wampiry, nie jeden chciał jej głowy.
Czarny rynek ona rozbudowała do wielkich rozmiarów.
Kilka prostytutek, detektywów, osób na zlecenie.
Eleanor urodziła się ze szlachetną krwią i tak tez pozostanie na wieki. Profesja jedynie się zmieniła.

Nikt do końca nie wie gdzie pomieszkuje wampirzyca. Raz ją widywano w tej alejce, innym razem kilkanaście przecznic dalej. Swoją prywatną siedzibę trzyma zazwyczaj w tajemnicy. Tylko nieliczni wiedzą gdzie przebywa za dnia. Nocami natomiast przesiaduje w budynku o nazwie " Night Mind". Dla ludzi to jedynie nocny klub, jednak dla Niej to miejsce dla płatnych zabójców, szpiegów, czarne interesy. Czy ktoś o tym wiedział? Czy Nefilim wiedzieli o tym? A czy to ją obchodziło?
Wszystko legalnie było robione, nic nie zagrażało dla ludzkości, a na gorącym uczynku jej nie złapali.
Czym jeszcze zajmuje się Eleanor? Nikt nie znał całej prawdy.
Oprócz nocnego klubu pojawia się w teatrze "Nightmare". Pozyskała go od swojego Stwórcy, który któreś nocy zniknął pozostawiając jej list iż pewnego dnia powróci i ma na Niego cierpliwie oczekiwać oraz nie dać się zabić.
Ciekawostki


~~ znakomicie włada bronią białą oraz palną. Nie ma problemów z łukiem, rzucaniem nożami czy strzelaniem z pistoletu.
~~ nie zna imienia swojego Stwórcy.
~~ za paskiem nosi dwa sztylety
~~ posiada nocny klub, który daje jej sporo pieniędzy. Nocny klub jest przypisany na jej potomka wampira by zmylić swych wrogów oraz by inni wiedzieli jak najmniej.
~~ Teatr jest wlasnością jej Stwórcy, a ona wspólnikiem. Do momentu powrotu jej Stwórcy zajmuje się teatrem.
~~ kocha wypijać krew z ludzi. Zwierzęcą gardzi, ale w ostateczności napije się by przeżyć.
~~ ma własny dom ( nieliczni wiedzą gdzie się znajduje) i samochód.
~~ spotkać się z nią jest proste, ale przekonać do współpracy trudniejsze.
~~ neutralnie nastawiona do każdego gatunku.
~~ poszukuje swojego Stwórcy i kochanka w jednym.
~~ nie jest przekonana wielce do pracy z Nefilim, ale w miarę możliwości i swojego dobrego nastroju pomaga im.
~~~z wilkołakami nie ma kontaktu, jakoś nie przepada za futrzakami. są obojętni dla niej,
~~~ferie są dla niej zbyt zadufane w sobie, nie znosi ich.
~~ czarownicy są dla niej bardzo interesujący. Prędzej oni będą jej sojusznikami niż Nefilim czy wilkołaki.
~~jest bardzo pamiętliwa. Może czekać na zemstę nawet i wieki.
~~ Ma potomstwo
~~ W Mrocznej Wojnie jak już to brała udział po stronie Nefilim. Chciała im pomóc w Wielkiej Wojnie. Sebastiana nie polubiła (wchodzenie w sobie w drogę oraz atakowanie się nie jest dobrym sposobem na przyciągnięcie sojuszników) i chciała by jego grupa przegrała.
~~ Zimny Pokój- według Niej traktat jest słusznie spisany.
~~ Ma znajomości w policji aby być na bieżąco z wydarzeniami w mieście.
 

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Accepted
Drogi Użytkowniku!
Cieszymy się, że dołączyłeś do naszego forum, a Twoja Karta Postaci już została zaakceptowana! Przejdź teraz do zakładania koniecznych tematów. Zapoznaj się z Mechaniką Gry oraz Spisem umiejętności. Zachęcamy również do przejrzenia Mapy York! Poza taką mapą na forum znajdziesz również Mapę Świata z najważniejszymi lokalizacjami!
Życzymy Ci miłej zabawy!

Shi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo