Nerezza

801

178 cm

My smile still shows through my bloody nose

[Cytuj]
Multikonta: Bies

Przyjmę wszystkie relacje, czy to negatywne, czy pozytywne, znajomych z przeszłości, partnerów do sparingów <3

Alexa Nightwind

26

Ciemna jest noc, rój gwiazd nad nami, po niebie płynie ciasto z rodzynkami.

[Cytuj]
Multikonta: Sophie, Finn, Syriusz, Ismena
Hej, ja Ci chętnie podrzucę do relacji Syriusza i Ismenę <3
No a oprócz tego mam propozycję co do Sophie... może chcesz zostać jej specjalistą od nekromancji? Spojrzałam Ci w dziennik i widzę, że zarówno nekromancję jak i czarną magię masz wysoko rozwiniętą, Sophie natomiast posiada nekromancję od niedawna i nie zna się na tym do końca, a potrzebuje pomocy do pewnego przedsięwzięcia :hyhy: jeśli będziesz zainteresowana, przedstawię Ci szczegóły na pw ^^ (choć w sumie możesz też znaleźć je w poszukiwaniach Soph xd)

Nerezza

801

178 cm

[Cytuj]
Hej c:
Myślę, że Nerezza w przeszłości mogła trafić na Syriusza - w Anglii była w drugiej połowie XIV wieku, później przed I Wojną Światową, więc mniej więcej w tym okresie mogli się tam spotkać. Oczywiście mogli też wpaść na siebie w innym miejscu, bo Rez sporo podróżowała c: Widzę tu coś albo negatywnego - Syriusz jest dość imprezową osobą, co może irytować moją dość aspołeczną wiedźmę, albo wręcz przeciwnie - taki dość nietypowy pozytyw, może Syriusz będzie próbował trochę ją uspołecznić?
Co do Ismeny to na razie nie mam bardziej dokładnego pomysłu, ale pasuje mi tu bardziej coś negatywnego.
Za odpowiednią opłatą Nerezza mogłaby pomóc Sophie z nekromancją, powiedzieć co i jak oraz razem z nią postarać się ożywić zmarłego c:

Sophie Lavoisier

293

I may look happy, but honestly dear, the only way I'll really smile is if you cut me ear to ear.

[Cytuj]
Multikonta: Finn, Syriusz, Lexa, Ismena
Sophka zapłaci, o to się nie martw 8)
Co do Syriusza - z początku mogli za sobą nie przepadać, ona wydawała mu się zbyt sztywna i ponura, on był jej zdaniem zbyt rozrywkowy i myślał jedynie o tym, by dobrze się bawić. W którymś momencie mogli jednak mieć wspólne interesy (wezwanie potężnego demona? rzucenie klątwy? zemsta na wspólnym wrogu? możliwości jest sporo xd), które trochę ociepliłyby ich relacje, najpierw byliby jedynie wspólnikami ale z czasem mogli się stać dobrymi znajomymi - a Syriusz za punkt honoru postawił sobie sprawić, by Nerezza poszła z nim na imprezę i dobrze się bawiła :lol: co sądzisz? :3
Co do Ismeny natomiast, syrenka mogła kiedyś donieść gdzieś na czarownicę, Nerezza w jakiś sposób się o tym dowiedziała i teraz syrenka jest jej wrogiem publicznym numer jeden xd

Nerezza

801

178 cm

[Cytuj]
Oba pomysły mi pasują <3

Sonia Kozakova

23

178 cm

Where is my mind?

[Cytuj]