Nevina Eaton
[Usunięty]
Nevina Eaton
[Usunięty]

Nevina Eaton
MetryczkaImię i nazwisko: Nevina Catherine Eaton
Data urodzenia: 14/02/1991
Miejsce urodzenia: York, UK

Wiek: 28 lat
Wzrost: 1.68 m
Waga: 58 kg

Rasa: Nefilim
Wizerunek: Selena Gomez

CharakterNevina, mimo dosyć surowego i rygorystycznego wychowania i tragicznych zdarzeń w przeszłości, pozostała dosyć optymistycznie myślącą kobietą. Chwilami impulsywna, często bezwstydna i wiecznie kochliwa – tak najłatwiej opisać szóste dziecko Alexandra Eatona. I choć w życiu prywatnym sprawia wrażenie nieodpowiedzialnej i nieco beztroskiej – podczas misji niejeden Nefilim pozazdrościłby jej opanowania i chłodnego, logicznego myślenia. Nev jest bowiem świetnie zorganizowana i potrafi oddzielić życie Łowcy od prywatnych zapędów.
A skoro już mowa o prywatnych zapędach – naprawdę wyzwolona z niej dziewczyna. Liczne romanse są tylko częścią jej drugiego życia. W swoim czasie była z niej prawdziwa królowa imprez – potrafiła całe noce spędzać na zabawie, by po kilku godzinach snu zmienić się w poważną Łowczynię. Co się dziwić – przez lata musiała ukrywać przed rodzicami prawdę o swoich upodobaniach. Obecnie Nevina nie wiedzie tak rozrywkowego życia jak w czasach nastoletnich wybryków; zdarza jej się jednak wyjść do jakiegoś klubu, aby spędzić noc w miłym towarzystwie. I choć bardzo łatwo nawiązuje znajomości, to na jej zaufanie trzeba sobie zasłużyć.
Na ogół miła, potrafi zranić szczerą prawdą. Odpowiedzialna i rozważna, lecz zdarza jej się ulegać emocjom – nie lubi ich za często ukrywać. Żywiołowa, nie potrafi za długo usiedzieć w jednym miejscu, choć rodzice niejednokrotnie próbowali trochę ją ujarzmić. Dzięki temu nauczyła się stwarzać pozory – w domu grzeczna i ułożona, z dala od państwa Eaton pokazywała swoją prawdziwą naturę. Pewna siebie jak mało kto, dobrze czuje się w swoim ciele.
Dla przyjaciół i bliskich – oddana i wierna, poszłaby za nimi do piekła. Nigdy nie łamie danego im słowa. Wysłucha, doradzi, pomoże jak tylko zdoła. Gdy ktoś zakradnie się do jej serca zyska cenną przyjaciółkę. Wierzy, że każdy ma w sobie dobro, dlatego zawsze wybacza bliskim i daje im drugą szansę, nawet, jeśli ktoś na to tak naprawdę nie zasługuje.

BiografiaCzasem mawia się, że dzień narodzin determinuje nasze przyszłe życie. I choć na ogół jest to jedynie puste gadanie, w przypadku Neviny można odnaleźć w tym ziarenko prawdy. Jak inaczej tłumaczyć romantyczne zapędy Nev, jeśli nie przez fakt, iż narodziła się w święto zakochanych?
Dzieciństwo mijało dziewczynie względnie spokojnie, wypełnione zabawami z licznym rodzeństwem, psikusami, które niekiedy płatała z siostrami braciom i rodzicom, a także treningami, które były przecież obowiązkowe dla wszystkich młodych Nocnych Łowców. Już w tak młodym wieku Nevina wykazywała dziwne zainteresowanie płcią przeciwną, co niekiedy niepokoiło rodziców, którzy jednak przy tak licznym stadku pociech nie przejmowali się zbytnio błahostkami. Bardziej liczyło się dla nich jej zainteresowanie bronią i nietypowymi sztukami walki. To przecież było istotniejsze w życiu Łowcy niż jakieś durne zauroczenia.
Już we wczesnym dzieciństwie Nev wiedziała, że w przyszłości chce walczyć. Nie miała cierpliwości do czytania ksiąg i nauki teorii, za to całym sercem angażowała się w walkę i planowanie akcji. Mimo dosyć marzycielskiego podejścia do życia, miała zadatki na niezłego stratega. To właśnie rozwijaniu umiejętności walki i planowania poświęciła się w dużej mierze po ceremonii nadania run, którą przeszła razem z dwiema młodszymi siostrami, Eileen i Theią.
Życie w Yorku nie obfitowało w szalone rozrywki, przez co dużo czasu dziewczyna spędzała na treningach i studiowaniu strategii. Zdarzały jej się jednak wypady z rodzeństwem do świata Przyziemnych. To właśnie podczas jednej z takich wypraw stało się jasne, że romantyczne zapędy Nev staną się dla niej w przyszłości źródłem kłopotów. Młoda Eatonówna zakochała się bowiem w Przyziemnej. Christina była wtedy w oczach nastoletniej Neviny najcudowniejszym stworzeniem pod słońcem. Wiedziała jednak, że rodzice nie pochwaliliby jej uczucia do kogoś, kto nie jest Łowcą, a do tego jeszcze jest tej samej płci. Dlatego o swoim zauroczeniu powiedziała tylko Eileen. Nie danej jej jednak było długo cieszyć się pierwszym związkiem. Zaledwie po kilku miesiącach musiała zostawić ukochaną, ponieważ ojciec zadecydował o przeprowadzce rodziny Eatonów do Hiszpanii.
Mimo złamanego serca, Nevina szybko odnalazła się w Hiszpańskim Instytucie. Polubiła tamtejszy klimat, a i hiszpańscy Łowcy prezentowali się całkiem interesująco. Nic więc dziwnego, iż kochliwa dziewczyna szybko znalazła pocieszenie w osobie kilka lat starszego Nefilim, z którym zdarzyło jej się pójść na misję. W przeciwieństwie do młodszych sióstr nie weszła jawnie w okres młodzieńczego buntu. Nie chciała ryzykować i ściągać na swoje związki uwagi rodziców, tak jak to robiła Eileen, z dumą informując rodzicieli o spotkaniach z kobietami i mężczyznami innych ras, dlatego potajemnie wymykała się nocami na różne szalone zabawy i inne imprezy. I choć zdarzało jej się to już wcześniej, to właśnie wtedy dziewczyna zaczęła prowadzić prawdziwie podwójne życie.
Niecały rok później Nev znów musiała porzucić swoją miłość na rzecz ponownego kaprysu ojca – przeprowadzki do Włoch. Kochliwe serce dziewczyny po raz kolejny szybko znalazło pocieszenie – niestety związkiem z pięćsetletnią Faerie również nie mogła się pochwalić rodzicom. Na spotkania z Deirdre wymykała się więc ukradkiem, gdy akurat nie wyznaczano jej do jakiejś misji. Podejrzewała, że Theia również ukrywa coś przed rodzicami, choć nigdy nie zapytała o to siostry. W końcu nie bez powodu obie wymykały się nocami z Instytutu.
Względy spokój zburzyła Wojna. Większość Eatonów wyruszyła na walkę z Valentinem. Nevina, Eileen i kilkoro innych starszych i młodszych Łowców zostało w Instytucie, aby nie zostawić miasta bez opieki Nefilim. Na skutek potyczki z demonami ojciec wygnał okaleczoną Eileen z Włoch. Niewielu wiedziało, że młodsza Łowczyni wzięła na siebie winę, którą powinna zostać obarczona Nevina. Mimo jej protestów, siostra nie odwołała swoich słów. Po jej wyjeździe do Europy Wschodniej Nev wpadła w lekką depresję. Czuła się odpowiedzialna za kontuzję siostry i wszystkie tego następstwa. Wyrzuty sumienia wpłynęły negatywnie na jej związek z Deirdre. Kilka tygodni później młoda Łowczyni znów szukała pocieszenia w ramionach przypadkowo spotkanych kobiet i mężczyzn. Zbliżyła się za to z młodszą siostrą – Aletheią. Kilka miesięcy później zostały parabatai. Jak widać, tragedie zbliżają ludzi.
Po kilku latach we Włoszech, rodzina przeprowadziła się do Francji – ojczystego kraju drugiej pani Eaton. Czy mogłoby być coś lepszego dla kochliwej Nev niż przeprowadzka do państwa słynącego z gorących romansów? I tak spokojna, waleczna i odpowiedzialna za dnia Łowczyni nocami skandalicznie ubrana wybierała się do różnych klubów, gdzie pocieszała się przygodnymi romansami. Z czasem coraz częściej zaczęła wyjeżdżać z Theią na misje do innych Instytutów. Pozbawiona ciągłej kontroli ojca Nevina odważyła się wyjść ze skorupy, w której zamknęła się po wygnaniu Eileen. Z czasem znów się zakochała – związek z czarownicą Irvette również musiała ukrywać przed rodzicami, jednak od dawna nie czuła się tak szczęśliwa. O jej ukochanej wiedziały jedynie Eileen i Theia. Razem z parabatai często odwiedzały siostrę w Hiszpanii, gdzie panna Eaton wracała do formy.
Zaskakująca była dla niej wiadomość o małżeństwie Eileen. Dopiero po ślubie dowiedziała się czym tak naprawdę był ten związek – układem, dzięki któremu ojciec chciał wybić się politycznie. Współczuła siostrze, a jednocześnie była jej wdzięczna – nadal mogła być z Irvette, z którą nie rozstała się mimo ciągłych przeprowadzek związanych z misjami.
Jej związek z czarownicą nie przetrwał niestety kolejnego roku. Z ulgą czytała jednak wiadomości od Eileen, z której listów po jakimś czasie wnioskowała poprawę relacji z Jayem. Choć nie przepadała za szwagrem, cieszyła się, że siostrze w końcu trochę dopisało szczęście. Tym większym szokiem była dla niej wiadomość o jej śmierci. Razem z Theią była na misji, dlatego z opóźnieniem dowiedziały się o tej tragedii. Postanowiły wrócić do Yorku. Za późno już było na zemstę, lecz musiały to zrobić. Młodsza siostra wyruszyła do rodzinnego miasta pierwsza. Nev postanowiła najpierw rozliczyć się z ojcem.
Gdy przyznała się do swojej orientacji, Alexander Eaton niemalże ją wydziedziczył. Ostatecznie stanęło na tym, że ma opuścić Francję i już nigdy nie pokazywać się ojcu na oczy. Jego słowa były jej obojętne. Od dawna była już dorosła i nie miała ochoty dłużej podporządkowywać się jego chorym regułom. Z czystym sumieniem, paląc za sobą ten most, wróciła do Yorku. Musiała zadbać, aby nie zapomniano o Eileen.

Ciekawostki# Od dziecka interesowała się chińskimi i japońskimi sztukami walki, nie tylko wręcz. Stąd też podczas misji najczęściej walczy daishō – dwoma mieczami różnej długości, wykorzystując sztukę koryū-bujutsu; jeśli nie ma ich przy sobie, walczy dwoma dowolnymi mieczami jednoręcznymi lub sztyletami.
# Całkiem niezły z niej strateg, choć po nieudanej akcji we Włoszech unika samodzielnego planowania misji.
# Jest biseksualna, choć częściej spotyka się z płcią piękną. Bez znaczenia jest dla niej również Rasa i wiek.
# Dzięki częstym przeprowadzkom poznała wiele języków, których znajomość wykorzystuje podczas podrywów.
# Choć w klubach ciągle flirtuje i podrywa, poza imprezami staje się powściągliwa i ciężko jest zrobić na niej wrażenie.
# W czasach nastoletnich dwukrotnie została Miss Mokrego Podkoszulka.
# Często zdarza jej się parsknąć śmiechem w nieodpowiednim momencie - posiada specyficzne poczucie humoru, które niektórzy uznają za gorszące.
# Świetnie śpiewa i całkiem nieźle tańczy – pamiątka po nocach spędzanych w klubach Przyziemnych.
# Choć patrząc na jej styl życia można w to zwątpić, Łowczyni nadal wierzy w to, że kiedyś znajdzie prawdziwą miłość.
# Kocha zwierzęta, lecz przez częste przeprowadzki nigdy nie miała swojego pupila.
# Choć jest romantyczką, nie przepada za kwiatami, w szczególności za czerwonymi różami.
# Uwielbia niezdrowe jedzenie; najbardziej chińszczyznę i sushi.
# Uczulona na wszelkie leki i środki przeciwbólowe. Dlatego wieczorami znieczula się alkoholem.
# Całkiem dobrze orientuje się w technologii Przyziemnych. Lubi również ich sporty, zwłaszcza koszykówkę.
# Zafascynowana tatuażami Przyziemnych, wytatuowała na swoim ciele kilka wzorów. Jeden z nich ma na pośladku - pamiątka po ciekawej imprezie.
# Fatalnie uzależniona od kofeiny – kawa i energetyki to dla niej świętość.
# Gdy nie pełni obowiązków Łowcy, lubi zaszaleć z wyglądem stawiając na mocny makijaż i kolorowe, odważne ubrania. Zdarza jej się też zapomnieć o bieliźnie.
# Jeśli chodzi o Zimny Pokój, to jest wewnętrznie rozdarta. Z jednej strony popiera go - gdyby nie Wojna życie Eileen i jej własne potoczyłoby się inaczej; z drugiej jest mu przeciwna, ponieważ wie, że nie wszystkie Faerie są złe.
 

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Accepted
Drogi Użytkowniku!
Cieszymy się, że dołączyłeś do naszego forum, a Twoja Karta Postaci już została zaakceptowana! Przejdź teraz do zakładania koniecznych tematów. Zapoznaj się z Mechaniką Gry oraz Spisem umiejętności. Zachęcamy również do przejrzenia Mapy York! Poza taką mapą na forum znajdziesz również Mapę Świata z najważniejszymi lokalizacjami!
Życzymy Ci miłej zabawy!

Shi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo