Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Zadania

MG zastrzega sobie prawo do wzięcia tylko tylu sesji ile jest w stanie uciągnąć.

Zgłaszamy się w TYM temacie - postaci przysługuje wpisanie się na jedno, wybrane przez siebie zadanie. Zakończenie go upoważnia do brania udziału w kolejnych.
O zakończeniu zadania należy poinformować Vaylin (Opiekunkę), poprzez korespondencję i złożenie odpowiedniego raportu.


 • W związku ze zmianą na stanowisku burmistrza, dla zapewnienia spokojnego bytu obecnych i przyszłych inwestycji oraz w celu zwiększenia kontroli nad samym miastem - Emilia Sokolovsky powinna znaleźć się w naszej strefie wpływów. Poszukuje się ochotnika, który złoży jej propozycję nie do dorzucenia:
  1.
  Ponadto, dla ułatwienia egzystencji i prostszego tuszowania wszelakich wypadków przy pracy, Komisarz również powinien znaleźć się na naszym garnuszku:
  1.


 • Obecnie w lochach przebywa trójka młodocianych, niezagospodarowanych i mających problemy z dyscypliną Wampirów. Poszukuję się osoby, tudzież duetu, który nada im nowego celu w życiu i dobitnie wyjaśni, iż okres beztroski i bezprawia dla Krwiopijców, dobiegł końca. To, jaka rola zostanie im przypisana, zależy wyłącznie od osądu tych podejmujących się tegoż przedsięwzięcia np. mogą chodzić po knajpach i gromadzić ploteczki oraz informacje, stać się ramieniem zbrojnym Klanu, pełnić rolę posłańców i zajmować się innymi drobniejszymi sprawami.
  Niezależnie od przeznaczenia, przeszkolenie może okazać się konieczne i należy mieć to na uwadze.
  1.
  2.


 • Nie ma znaczenia, czy jesteś świeżo ugryzionym Adeptem Nocy, lub też średniowiecznym reliktem pamiętającym czasy pierwszych wampirów - nauki i wiedzy nigdy za wiele, zaś praktyka czyni mistrza. Zawsze znajdzie się umiejętność którą można podszlifować! I pamiętaj, ćwicząc samemu jedynie utrwalasz błędy, dlatego znajdź sobie partnera/kę do sparingu.
  Treningi są zadaniami powtarzalnymi, bez nadzoru MG - wymagane jest jedyne wysłanie zakończonej sesji na discord (Kościej#7987)/PW (Malekith/Damien/Lycande). Na każdego gracza przypadają maksymalnie 2 treningi na miesiąc. Po zakończeniu każdego z nich, gracz otrzymuje 2 pkt do rozdania. Punkty wędrują tylko i wyłącznie do zgłoszonego duetu.


  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo