Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Zadania

W tym temacie znajdują się dostępne zadania.

 • Cytat:
  - Owszem, znaleziono. Zachowałem srebrny pocisk, który został wydobyty z mojej rany, choć jest to postępowanie nieco szalone. Uznałem jednak, że poza przypominaniem mi o uwadze, może posłużyć nam również jako ślad. Poza tym w fabryce udało się zabezpieczyć podpalone częściowo notatki opisujące część naszych zwyczajów. Na ciałach zmarłych wypalony był symbol przedstawiający serce przebite strzałą i oplecione wstęgą, a William miał w dłoni kartkę, na której zapisano: Gdy przyjdą czasy, że zapomnę, Ty będziesz moją drogą. Poza tym zachowaliśmy szmatkę pokrytą smarem, na której wyczuwalny jest ślad zapachowy obcego, podejrzewam zatem, że człowieka, którego szukamy. Ponadto sprawdzono próbkę mięsa, która była jedną z pułapek, okazało się jednak być jedynie drobiem. Przekazano mi również, iż przeciwnik wzywał imię Razjela -


  Oscar Roberts, reprezentant rasy zrzeszonych wilkołaków poinformował Dyrektora Instytutu o ataku na Dzieci Księżyca. Przeciwnikiem okazał się ktoś z The Cohort - tak przynajmniej podejrzewa Dyrektor. Na miejscu zabezpieczono rzeczy i ciała, o których mowa wyżej. Potrzebnych jest przynajmniej 2 łowców, którzy wraz z wybranymi wilkami zbadają sprawę - zbiorą próbki oraz ruszą tropem podejrzanego, którego zapach pozostał na szmatce, o której również wspominał Roberts.
  Dodatkowo potrzebny będzie jeden Nefilim do sprawdzenia, skąd przychodziła dostawa pocisków, którymi postrzelono wilkołaki w starej fabryce.

  Łącznie potrzeba: 2 łowców na akcję w fabryce i 1 do akcji z odszukaniem dostawcy pocisków. Oba etapy sesji wymagają nadzoru MG - ten zastrzega sobie prawo przeprowadzenia sesji w różnych odstępach czasowych w zależności od ilości dostępnych slotów.

  Akcja w fabryce: 2/2
  - Jia Wang
  - Sena

  Wilki: 2/2
  - Sina
  - Elena


  Poszukiwanie dostawcy pocisków: 1/1
  - Ray

  UWAGA: zadanie dodatkowe, lecz nie jest wymagane - sekcja zwłok znalezionych w fabryce wilkołaków. Sesja nie wymaga ingerencji MG - rozchodzi się wyłącznie o kreatywność graczy - ewentualnie rzucać pytaniami dotyczącymi przyczyn śmierci, tudzież sposobu zabicia itp. W sesji może brać udział wyłącznie łowca odpowiedzialny za "zwłoki". Musi być też świadom obecności Oscara - obecność innych wilkołaków pozostaje do rozstrzygnięcia przez samego łowcę.
  Po zakończonej sekcji prosi się o doprowadzenie ciał do porządku i oddanie ich wilkołakom na rzecz przeprowadzenia stosownych ceremonii pogrzebowych.


 • Przesłuchanie Nathaniela Walkera, wampira, którego łowcy mają prawo podejrzewać o współpracę z Niną, wiedźmą, której niedawno odebrano magię. Podejrzenia dotyczą krycia jej zbrodni poprzez likwidację ciał ofiar. Ze względu na chłodne stosunki z rasą wampirów oraz ich niesłowność, zaleca się zachować szczególną ostrożność w kontaktach z nimi.
  Wspomnienie o nieufności wynika z przebiegu ostatniej rozmowy, w trakcie której przedstawicielka wampirów nie dotrzymała słowa, oczekując jedynie wyjaśnień, a nie wychodząc im na przeciw i nie dzieląc się podobnież ciekawymi informacjami. Ze względu na to, łowcy nie mają obowiązku tłumaczenia się jej ze swojej wizyty.

  Łącznie potrzeba: 2 łowców na akcję, która nie wymaga ingerencji MG - uprasza się za to kontakt i ustalenie przebiegu sesji z właścicielem/właścicielką konta - tutaj ingerencja MG może wystąpić w sytuacji ostatecznej - konieczności wcielenia się w porzuconą postać poszukiwanego. Wymagany jest raport po jej ukończeniu.

  Nefilim (2/2): Damien, Olivia


 • Ostatnimi czasy wewnątrz szeregów Nefilim zrodziło się wiele nieprzychylnych plotek. Osoba odpowiedzialna za ich rozprzestrzenianie tj. fałszywe oskarżanie łowców o przynależność do The Cohort winna zostać złapana na gorącym uczynku oraz sprowadzona bezpośrednio do Dyrektora. W związku z tym potrzebny jest 1 Nefilim, który zajmie się przeprowadzeniem śledztwa.
  Pierwszy etap akcji nie wymaga nadzoru MG - jest to wyłączna integracja postaci graczy między sobą. MG wkracza dopiero na drugim etapie, który obejmuje przesłuchanie podejrzanego.

  Nefilim (1/1): Erin

 • Potrzebny jest jeden nefilim na spotkanie z Biesem, który chce dowiedzieć się, co się stało z Bevinem.

  Nefilim (1/1) - MiaCHĘTNI PROSZENI SĄ O ZGŁOSZENIE SIĘ PONIŻEJ, W TYM TEMACIE. Jednocześnie surowo zabrania się spamowania tutaj.

UWAGA: postacie mogą jednocześnie zgłosić się tylko do jednego, wybranego przez siebie zadania. Oznacza to, iż niemożliwym jest wzięcie udziału w dwóch zadaniach. Wyjątek stanowią oczywiście sesje treningowe.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo